Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 hour ago, souz13 είπε:

@Evdokia Pan ευχομαι τα καλύτερα

 

εμένα 10 μέρες λεει απομενουν για περίοδο αλλα τιποτα απο πρηξιμο στηθος που ειχα το προηγούμενο μήνα! Εκτος αν ειναι τυχαίο και με πιάσει απο εβδομάδα ! Ή όλα τα εχω θετικά στο μυαλό μου 😂

Κι εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ περίεργα! είμαι λίγο πρησμένη στην κοιλιά αλλά δεν ξέρω αν είναι από όλα αυτά που έχω περάσει, αν είναι το έντερο ή κάτι καινούριο! απλά ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες!! 
φτάνουμε σχεδόν στη μέση! λίγο έμεινε! ❤️🤣

επίσης, χθες το βράδυ είδα στο εσώρουχο μου λίγα υγρά σαν λευκή πάστα να το πω και σήμερα το πρωί ίσως κάτι λίγο σαν καφέ, αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουρία! (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Evdokia Pan χαρηκα παρά πολύ για αυτή τη θετική εξέλιξη ! Είδες που όλα παίρνουν τον δρόμο τους σιγά σιγά ; Σε καταλαβαίνω όμως .. νομίζω πως η κάθε μια μας έτσι θα αντιδρούσε κ ισως και χειρότερα .. εχε δύναμη και πίστη και όλα θα πάνε καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου αυτό το μωράκι 🙏❤️

@rodok αυτό το καφέ που είδες ισως να ήταν καλό σημάδι ..ποσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι; επίσης είναι καλό το ότι έχεις καλή ψυχολογία, αυτό βοηθάει .. αλλά και να μην έχει γίνει κάτι Κοιτα να την κρατήσεις γιατί θα σου χρειαστεί .. 

εγω πάλι είμαι λίγο μπερδεμένη σχετικά με αυτόν τον κύκλο μ .. στις 30/3 αργά το βράδυ ξεκίνησε να κατεβαίνει η περίοδος μου με καφετιά και κάπου τα ξημερώματα 31/3 άρχισα να έχω κανονική ροή .. ποια μέρα μετράω σαν πρώτη ; 30 η 31;;

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Eg93 είπε:

Καλησπέρα ! Και πολύ καλά έκανες ! Καλώς ήρθες στο κλαμπ μας !! 
δεν είσαι τρελή κορίτσι μου, κ εμεις με τον δικό μ κάπως έτσι τυχαία ξεκινήσαμε κ τελικά αποφασίσαμε να το προσπαθήσουμε όποτε σε καταλαβαίνω απόλυτα και είναι λογικό να το σκέφτεσαι .. όσο για το αν έχεις ελπίδες ποτε δεν ξες .. γίνονται κ θαύματα ! εύχομαι όντως να είσαι έγκυος ❤️  τι κύκλο έχεις και ποτε περιμένεις περίοδο ; 

 

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση 🥰

Έχω 25 μέρες κύκλο συνήθως (από ότι είδα στην εφαρμογή είναι από 23 μέρες μέχρι μάξιμουμ 27 -πιο σπάνια-) και ήρθαμε σε επαφή την 8η μέρα, δηλαδή την 2η μέρα των γόνιμων ημερών αν πάρω τον 25άρη κύκλο. Λογικά οι "ελπίδες" δεν είναι με το μέρος μου. Την Δευτέρα περιμένω περίοδο, οπότε τότε θα ξέρω. 

Πότε λες να κάνω το τεστ? 

Το μόνο διαφορετικό που έχω αυτό το μήνα σε σχέση με τους προηγούμενους είναι το ότι δεν με πονάει το στήθος μου, μόνο λίγο βαρύ το νιώθω στις θηλές κάπως, ενώ κανονικά 1 εβδομάδα πριν την περίοδο ούτε σουτιέν δεν μπορώ να βάλω από τον πόνο και όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου πάλι δεν με ενοχλούσε καθόλου το στήθος μου και μετά από 2 μήνες ξεκίνησε να πρήζεται. 

  • Καλή τύχη! 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eg93 είπε:

@Evdokia Pan χαρηκα παρά πολύ για αυτή τη θετική εξέλιξη ! Είδες που όλα παίρνουν τον δρόμο τους σιγά σιγά ; Σε καταλαβαίνω όμως .. νομίζω πως η κάθε μια μας έτσι θα αντιδρούσε κ ισως και χειρότερα .. εχε δύναμη και πίστη και όλα θα πάνε καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου αυτό το μωράκι 🙏❤️

@rodok αυτό το καφέ που είδες ισως να ήταν καλό σημάδι ..ποσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι; επίσης είναι καλό το ότι έχεις καλή ψυχολογία, αυτό βοηθάει .. αλλά και να μην έχει γίνει κάτι Κοιτα να την κρατήσεις γιατί θα σου χρειαστεί .. 

εγω πάλι είμαι λίγο μπερδεμένη σχετικά με αυτόν τον κύκλο μ .. στις 30/3 αργά το βράδυ ξεκίνησε να κατεβαίνει η περίοδος μου με καφετιά και κάπου τα ξημερώματα 31/3 άρχισα να έχω κανονική ροή .. ποια μέρα μετράω σαν πρώτη ; 30 η 31;;

 

απο ερωτηση σε γιατρο για παρομοιο θεμα μου ειπε να ξεκιναω απο οταν κατεβαινει κανονικα,δλδ 31/3 για σενα

με την ευκαιρια κοριτσια θα ηθελα να σας πω οτι ειναι σπανιοτατο να υπαρχουν ξεκαθαρα συμπτωματα τοσο νωρις.αν ερχοταν περιοδος θα λεγατε,α απλα κτ καινουριο.μοιαζουν ολα.καθε φορα ειναι διαφορετικα

καταλαβαινω το αγχος κ εγω οταν προσπαθουσα στο πρωτο,κ ηρθε κ γρηγορα,προλαβα να αγχωθω,κ να χαλιεμαι καθε μηνα.αλλα οσο μπορειτε χαλαρωστε,δ βοηθαει σιγουρα

αναλογα την ηλικια κ την διαρκεια προσπαθειων,φυσικα κ να κανετε εξετασεις κ να δειτε ο,τι ειναι δυνατο

σε αυτην την φαση,δ προσπαθω για παιδι,τα παιδια μου ειναι μεγαλουτσικα,ηρθαν ευκολα,ο κυκλος μου εχει αλλαξει πολλες φορες.αυτα που νιωθω τωρα κ συμβαινουν με την περιοδο μου,αν ημουν σε προσπαθειες θα ειχα αποτρελαθει.πρηξιμο,εντονους πονους,πολλα υγρα.μικρες καθυστερησεις,να εχω αρχικα υγρα ροζ-κοκκινα κ να κατεβαινει μετα απο 3μερες βαρια περιοδος.πραγματικα καθε φορα θα πιστευα οτι εμεινα εγκυος(δ νομιζω οτι εχει αλλαξει η γονιμοτητα μου).απλα νομιζω οτι αλλαγες συμβαινουν συνεχεια

ακομη κ με τις ελευθερες επαφες πιστευω οτι ο οργανισμος παθαινει ενα σοκ

ακομη κ αυτα που λεω σαν σημαδια πλεον οταν εμεινα,τοτε δ μπορουσα να το ξερω.ειδικα στην πρωτη δ ηξερα τοσο το σωμα μου κ τον μηχανισμο συλληψης

οποτε,να μην περιτριγυριζει ολη η ζωη σας γυρω απο αυτο.συνεχιστε την ζωη σας κανονικα,απολαυστε ελευθερες επαφες,κ μετα την καθυστερηση χοριακη

ευχομαι συντομα να ειστε ολες εγκυουλες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , vikib είπε:

απο ερωτηση σε γιατρο για παρομοιο θεμα μου ειπε να ξεκιναω απο οταν κατεβαινει κανονικα,δλδ 31/3 για σενα

με την ευκαιρια κοριτσια θα ηθελα να σας πω οτι ειναι σπανιοτατο να υπαρχουν ξεκαθαρα συμπτωματα τοσο νωρις.αν ερχοταν περιοδος θα λεγατε,α απλα κτ καινουριο.μοιαζουν ολα.καθε φορα ειναι διαφορετικα

καταλαβαινω το αγχος κ εγω οταν προσπαθουσα στο πρωτο,κ ηρθε κ γρηγορα,προλαβα να αγχωθω,κ να χαλιεμαι καθε μηνα.αλλα οσο μπορειτε χαλαρωστε,δ βοηθαει σιγουρα

αναλογα την ηλικια κ την διαρκεια προσπαθειων,φυσικα κ να κανετε εξετασεις κ να δειτε ο,τι ειναι δυνατο

σε αυτην την φαση,δ προσπαθω για παιδι,τα παιδια μου ειναι μεγαλουτσικα,ηρθαν ευκολα,ο κυκλος μου εχει αλλαξει πολλες φορες.αυτα που νιωθω τωρα κ συμβαινουν με την περιοδο μου,αν ημουν σε προσπαθειες θα ειχα αποτρελαθει.πρηξιμο,εντονους πονους,πολλα υγρα.μικρες καθυστερησεις,να εχω αρχικα υγρα ροζ-κοκκινα κ να κατεβαινει μετα απο 3μερες βαρια περιοδος.πραγματικα καθε φορα θα πιστευα οτι εμεινα εγκυος(δ νομιζω οτι εχει αλλαξει η γονιμοτητα μου).απλα νομιζω οτι αλλαγες συμβαινουν συνεχεια

ακομη κ με τις ελευθερες επαφες πιστευω οτι ο οργανισμος παθαινει ενα σοκ

ακομη κ αυτα που λεω σαν σημαδια πλεον οταν εμεινα,τοτε δ μπορουσα να το ξερω.ειδικα στην πρωτη δ ηξερα τοσο το σωμα μου κ τον μηχανισμο συλληψης

οποτε,να μην περιτριγυριζει ολη η ζωη σας γυρω απο αυτο.συνεχιστε την ζωη σας κανονικα,απολαυστε ελευθερες επαφες,κ μετα την καθυστερηση χοριακη

ευχομαι συντομα να ειστε ολες εγκυουλες!

Ευχαριστώ για τον προσανατολισμό !! 
ναι η αλήθεια είναι πως τις προηγούμενες 2 δορές που προσπάθησα τα είχα παίξει λίγο κ όλα μου φαίνονταν περίεργα .. αλλά μετά ήρθα ακριβώς στα λόγια σου .. επίσης παρατήρησα ότι από τις ελεύθερες επαφές κ μετά μεγάλωσε ο κύκλος μου . Δλδ από εκεί που ερχόταν από 23-26 μέρες τώρα έρχεται 28-30 .. οποτε Όλα παίζουν τον ρόλο τους .. κ έτσι αποφάσισα να μην δίνω σημασία στα ψεύτο συμπτώματα ! 
 

μακαρι σε όλες μας να έρθει σύντομα η ευχάριστη είδηση ❤️🙏

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Eg93 είπε:

@Evdokia Pan χαρηκα παρά πολύ για αυτή τη θετική εξέλιξη ! Είδες που όλα παίρνουν τον δρόμο τους σιγά σιγά ; Σε καταλαβαίνω όμως .. νομίζω πως η κάθε μια μας έτσι θα αντιδρούσε κ ισως και χειρότερα .. εχε δύναμη και πίστη και όλα θα πάνε καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου αυτό το μωράκι 🙏❤️

@rodok αυτό το καφέ που είδες ισως να ήταν καλό σημάδι ..ποσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι; επίσης είναι καλό το ότι έχεις καλή ψυχολογία, αυτό βοηθάει .. αλλά και να μην έχει γίνει κάτι Κοιτα να την κρατήσεις γιατί θα σου χρειαστεί .. 

εγω πάλι είμαι λίγο μπερδεμένη σχετικά με αυτόν τον κύκλο μ .. στις 30/3 αργά το βράδυ ξεκίνησε να κατεβαίνει η περίοδος μου με καφετιά και κάπου τα ξημερώματα 31/3 άρχισα να έχω κανονική ροή .. ποια μέρα μετράω σαν πρώτη ; 30 η 31;;

 

Σε ένα γυναικολογικό σάιτ, 1η μέρα θεωρείται αυτή που τρέχει το αίμα, δηλαδή η 31! 

1 hour ago, lilbern είπε:

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση 🥰

Έχω 25 μέρες κύκλο συνήθως (από ότι είδα στην εφαρμογή είναι από 23 μέρες μέχρι μάξιμουμ 27 -πιο σπάνια-) και ήρθαμε σε επαφή την 8η μέρα, δηλαδή την 2η μέρα των γόνιμων ημερών αν πάρω τον 25άρη κύκλο. Λογικά οι "ελπίδες" δεν είναι με το μέρος μου. Την Δευτέρα περιμένω περίοδο, οπότε τότε θα ξέρω. 

Πότε λες να κάνω το τεστ? 

Το μόνο διαφορετικό που έχω αυτό το μήνα σε σχέση με τους προηγούμενους είναι το ότι δεν με πονάει το στήθος μου, μόνο λίγο βαρύ το νιώθω στις θηλές κάπως, ενώ κανονικά 1 εβδομάδα πριν την περίοδο ούτε σουτιέν δεν μπορώ να βάλω από τον πόνο και όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου πάλι δεν με ενοχλούσε καθόλου το στήθος μου και μετά από 2 μήνες ξεκίνησε να πρήζεται. 

εγώ θα έκανα ένα τεστάκι μέσα στο σαββατοκύριακο και μετά με την καθυστέρηση, αν προκύψει!

Κι εγώ αυτό που είπες περίπου νιώθω! όταν περίμενα περίοδο μετα την ωορρηξία ξεκινούσαν τα συμπτώματα περιόδου, όπως ο πόνος στο στήθος. Τώρα είναι απλά αφράτο, κ όντως πού κ πού τη μια θηλή την νιώθω περίεργα αλλά μπορεί να είναι και στο μυαλό μου! πριν από λίγο ένιωσα κάτω σαν ένα νεύρο τραβιέται, πώς είναι όταν κάνουμε απονεύρωση κ νιώθουμε κάτι στιγμιαία;κααατι τέτοιο! 🤣 αν έκανα δουλειές ίσως να μην το παρατηρούσα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilbern είπε:

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση 🥰

Έχω 25 μέρες κύκλο συνήθως (από ότι είδα στην εφαρμογή είναι από 23 μέρες μέχρι μάξιμουμ 27 -πιο σπάνια-) και ήρθαμε σε επαφή την 8η μέρα, δηλαδή την 2η μέρα των γόνιμων ημερών αν πάρω τον 25άρη κύκλο. Λογικά οι "ελπίδες" δεν είναι με το μέρος μου. Την Δευτέρα περιμένω περίοδο, οπότε τότε θα ξέρω. 

Πότε λες να κάνω το τεστ? 

Το μόνο διαφορετικό που έχω αυτό το μήνα σε σχέση με τους προηγούμενους είναι το ότι δεν με πονάει το στήθος μου, μόνο λίγο βαρύ το νιώθω στις θηλές κάπως, ενώ κανονικά 1 εβδομάδα πριν την περίοδο ούτε σουτιέν δεν μπορώ να βάλω από τον πόνο και όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου πάλι δεν με ενοχλούσε καθόλου το στήθος μου και μετά από 2 μήνες ξεκίνησε να πρήζεται. 

Πιστεύω αν το κανεις μέσα στο σκ θα δείξει .. ναι η αλήθεια είναι ότι έγινε νωρίς η επαφή αλλά ποτε δεν ξέρεις με την γυναικεία φύση !! Χαλάρωσε και θα μάθεις σύντομα 😁

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eg93 είπε:

@Evdokia Pan χαρηκα παρά πολύ για αυτή τη θετική εξέλιξη ! Είδες που όλα παίρνουν τον δρόμο τους σιγά σιγά ; Σε καταλαβαίνω όμως .. νομίζω πως η κάθε μια μας έτσι θα αντιδρούσε κ ισως και χειρότερα .. εχε δύναμη και πίστη και όλα θα πάνε καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου αυτό το μωράκι 🙏❤️

@rodok αυτό το καφέ που είδες ισως να ήταν καλό σημάδι ..ποσες μερες μετά την ωορρηξία είσαι; επίσης είναι καλό το ότι έχεις καλή ψυχολογία, αυτό βοηθάει .. αλλά και να μην έχει γίνει κάτι Κοιτα να την κρατήσεις γιατί θα σου χρειαστεί .. 

εγω πάλι είμαι λίγο μπερδεμένη σχετικά με αυτόν τον κύκλο μ .. στις 30/3 αργά το βράδυ ξεκίνησε να κατεβαίνει η περίοδος μου με καφετιά και κάπου τα ξημερώματα 31/3 άρχισα να έχω κανονική ροή .. ποια μέρα μετράω σαν πρώτη ; 30 η 31;;

 

1η μερα μετραμε την μερα που έρχεται το κανονικο κοκκινο αιμα. Μου το εχει πει ο γυναικολόγος. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειχαμε και χθες επαφή αλλα χωρις να ειναι γόνιμες! Οντως δεν με ποναει καθόλου το στηθος αλλα μπορει να ειναι τυχαιο!δε θελω να μπω στον πειρασμό να πάρω τέστ και να δώσω παλι 9μιςη ευρώ! Θα κάνω υπομονή!!!!! Αλλα αυτο που το σκεφτόμαστε συνεχεια οντως δεν ειναι τοσο καλό γαμώτο και αγχωτικο! Παντως και το νοεβριο παλι δεν μου πόναγε το στήθος και μου πρήστηκε μετά που μαθαμε για την εγκυμοσύνη σιγα σγα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πιστευω οτι απο τη στιγμη πιυ προσπαθειτε καιρο, το θελετε πολυ κ δεν θελετε να το πατε χαλαρα να παρακολουθησετε την οωρρηξια με τεστ. 

Θα σας πω τα δικα μου tips για να μην αγχωνεστε απο την διαδικασία,  τα οποια πραγματικά εμενα με βοήθησαν. Η περιοδος που εγω φρικαρα κάθε φορα ήταν περιμενοντας να ΜΗΝ ερθει η περίοδος 🙄:

1. Πηρα τα ψηφιακα της clear blue,  ειναι ακριβα αλλα το αποτέλεσμα ξεκαθαρο χωρις αμφιβολία κ τα εκανα πάντα μεσημερι. Επισης ασχετα απο την ηλεκτρονικη ενδειξη κρατουσα τα τεστ κ παρατηρουσα την αυξηση της γραμμης μερα με τη μερα για να υπολογίσω περιπου ποτε θα γινει η οωρρηξια.

2. Παρ' ολο που εκανα τα τεστ, στον αντρα μου δεν ελεγα τιποτα γιατι θεωρησα οτι αρκει να εχει αγχος μονο ο ενας απο τους δυο κ γιατί στους άντρεςτο άγχος κατα την σεξουαλική επαφη εχει χειροτερη επίδραση -γνωμη μου.

3. Κρατουσαμε το σκεπτικο επαφες μερα παρα μερα απο την περιοδο μεχρι και 2 μερες μετα το θετικο τεστ. 

4. Καθε φορα που το τεστ εβγαινε θετικο, εγω το ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑ! Δεν αγχωνομουν καθολου κ ημουν πολυ χαρουμενη που ειχα οωρρηξια!!!

5. Τις μερες με τα θετικα τεστ, εδινα ρεστα στην προετοιμασια μιας ρομαντικης βραδιας με αποτέλεσμα αυτο να λειτουργει αγχολυτικά,  να δενομαστε ακομα πιο πολυ κ φυσικα να περναμε ομορφα, λεπτομέρειες που πιστεύω συμβάλλουν στην επιτευξη του στοχου!

Παντα αγχωνομουν για το αν πετυχε και παντα στεναχωριομουν οταν αδιαθετουσα. Κ παντα ειχα στο μυαλό μου οτι μετα το θετικο τεστ θα εχω τα πιο δυσκολα να αντιμετωπισω. Ομως η διαδικαδια με τα τεστ κτλ δεν με αγχωσε ποτέ. Πιστευω αν καταφερετε να κοντρολαρετε σε πρωτο βημα αυτο θα εχετε κανει ηδη μια πολυ καλή αρχη! 

😉🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, rodok είπε:

εγώ θα έκανα ένα τεστάκι μέσα στο σαββατοκύριακο και μετά με την καθυστέρηση, αν προκύψει!

Κι εγώ αυτό που είπες περίπου νιώθω! όταν περίμενα περίοδο μετα την ωορρηξία ξεκινούσαν τα συμπτώματα περιόδου, όπως ο πόνος στο στήθος. Τώρα είναι απλά αφράτο, κ όντως πού κ πού τη μια θηλή την νιώθω περίεργα αλλά μπορεί να είναι και στο μυαλό μου! πριν από λίγο ένιωσα κάτω σαν ένα νεύρο τραβιέται, πώς είναι όταν κάνουμε απονεύρωση κ νιώθουμε κάτι στιγμιαία;κααατι τέτοιο! 🤣 αν έκανα δουλειές ίσως να μην το παρατηρούσα!

Το σύμπτωμα που λες με το νεύρο το έχω ακούσει σε εγκυούλες. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ένα πάρα πολύ θετικό τεστ αυτό τον μήνα 😍

 

  • Ευχή 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, rodok είπε:

Κι εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ περίεργα! είμαι λίγο πρησμένη στην κοιλιά αλλά δεν ξέρω αν είναι από όλα αυτά που έχω περάσει, αν είναι το έντερο ή κάτι καινούριο! απλά ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες!! 
φτάνουμε σχεδόν στη μέση! λίγο έμεινε! ❤️🤣

επίσης, χθες το βράδυ είδα στο εσώρουχο μου λίγα υγρά σαν λευκή πάστα να το πω και σήμερα το πρωί ίσως κάτι λίγο σαν καφέ, αλλά δεν μπορώ να πω με σιγουρία! (συγγνώμη για τις λεπτομέρειες)

Ετσι ειχα δει κ εγω, 8 μερες μετα την γόνιμη! 😉

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Το σύμπτωμα που λες με το νεύρο το έχω ακούσει σε εγκυούλες. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ένα πάρα πολύ θετικό τεστ αυτό τον μήνα 😍

 

Μακάρι! Πιστεύω ότι αν δω θετικό τέστ θα λιποθυμήσω μέσα στο μπάνιο🤣🤣

2 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Ετσι ειχα δει κ εγω, 8 μερες μετα την γόνιμη! 😉

Την λευκή πάστα; Είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία! Για το καφέ δεν είμαι 1000% σίγουρη λόγω χρώματος του εσώρουχου 😂 μακάρι! Πέρα από τα "τραβήγματα" δεν έχω τίποτα! Πρήξιμο στην κοιλιά έχω, αλλά μπορεί να είναι επειδή τρώω βλακείες! Σήμερα ξύπνησα κ έφαγα σοκολάτα, τρώω μεσημεριανό και ξαναηθελα σοκολάτα 😂 σοκολάτα εντωμεταξυ τρώω μια φορά το δίμηνο 😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, rodok είπε:

Μακάρι! Πιστεύω ότι αν δω θετικό τέστ θα λιποθυμήσω μέσα στο μπάνιο🤣🤣

Την λευκή πάστα; Είμαι 5-6 μέρες μετά την ωορρηξία! Για το καφέ δεν είμαι 1000% σίγουρη λόγω χρώματος του εσώρουχου 😂 μακάρι! Πέρα από τα "τραβήγματα" δεν έχω τίποτα! Πρήξιμο στην κοιλιά έχω, αλλά μπορεί να είναι επειδή τρώω βλακείες! Σήμερα ξύπνησα κ έφαγα σοκολάτα, τρώω μεσημεριανό και ξαναηθελα σοκολάτα 😂 σοκολάτα εντωμεταξυ τρώω μια φορά το δίμηνο 😂

Κι αν σου κάτσει... ?? 🙏🙏🙏

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 6:19 PM, Evdokia Pan said:

Κορίτσια μολις γυρισα απο την γιατρο!!! Το μωρο super!  Εχει μεγαλωσει κ η καρδουλα του χτυπουσε δυνατα! Ειμαι πολυ χαρούμενη!!!!

Εγραψε εξετασεις κ στον σύζυγο για στίγμα κτλ. Μου ειπε τυπικα. Να μην ανησυχω!

Θα παω παλι τη Μ. Δευτερα γιατί μετα θα λείπουμε για 2 βδομάδες στο χωριο κ μετα κατευθειαν αυχενικη 25 Απριλίου! 

I am so so so happy!!!

Άντε να παιρνετε σειρα!!!

Τέλεια νεαααα 🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

Πόσο χαίρομαι για εσένα!!! Ολα καλά θα πάνε είπαμε. Ελπίζω τώρα να ηρεμησες λίγο!! 😇😇😇

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...