Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

εμεις πηγαμε για εμβολιο πριν μιαμιση εβδομαδα και οσο ειμασταν στην αναμονη του ιατρειου ολα καλα..επαιζε, γελαγε, χορευε με τη μουσικη που ακουγε..

μολις μπηκαμε μεσα στο εξεταστηριο και ειδε την παιδιατρο αρχισε να γκρινιαζει μεχρι που εβαλε τα κλαμματα απο την ωρα της εξετασης με ζενιθ το εμβολιο και μεχρι που φυγαμε απο εκει..

ο δε βαφτησιμιος μου που ναι μωρο Νοεμβριου 2008 κλαιει απο την εισοδο της πολυκατοικιας που στεγαζεται η παιδιατρος του..

τον αλλο μηνα βλεπω και εγω τη δικια μου να κανει μια απο τα ιδια...

που θα παει! θα μαθουν και αυτα! ε! θα περιοριστουν και τα εμβολια σιγα σιγα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και απο μενα. protoula σ'ευχαριστώ,

δεν την γλιτώσαμε την ωτίτιδα πάλι. Αντιβίωση απο χθές, τουλάχιστον να τον βοηθήσει να ηρεμήσει γιατί η γκρίνια του δεν παίζεται!!!!! ξενύχτι πάλι και σήμερα σέρνομαι. Αντε να περάσει η μέρα, ευτυχώς προς το παρον ήσυχα στην δουλειά.

Εσεις τι κάνετε?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Καλημερα.

Τονια μου περαστικα σας. Η ωτιτιδα ειναι πολυ ζορικο πραγμα. Πριν απο 2 1/2 χρονια την περασε ο αντρας μου και ηθελε να χτυπησει το κεφαλι του στον τοιχο απο τον πονο. Για φαντασου τα μικρουλια πως νιωθουν. Ευχομαι να γινετε γρηγορα καλα και να κοινηθειτε αποψε.

Εμεις χτες πηγαμε για εμβολιο που σου ειπα. Αρχισε να κλαιει με το που πατησαμε στην εισοδο. Σταματησε μετα και χαζευε, γελαγε κτλ. Με το που μπαινουμε μεσα στο γιατρο και αρχιζω να τον γδυνω αυτο ηταν. Αστα να πανε. Και η κορυφωση εφτασε οταν τον τρυπησε τον καημενο 2 φορες γιατι εκανε 2 εμβολια. Αστα.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι. Ναι ειναι ζορικο και ο καημένος έχει ευαισθησία στο αυτί. 9 στις 10 το κρύωμα καταλήγει σε ωτίτιδα. Πέρσι 4 φορές και τώρα ειναι η 2η φορά. Πριν 1 μηνα πάλι :( :(

Τον καημένο τον Αργυράκο τουλάχιστον μετά τον ηρέμησες εύκολα??


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ μωρε τα καημενουλια μας ποσο υποφερουν και δεν μπορουν αν το μαρτυρησουν!

εμεις σημερα ξυπνησαμε στις 11μιση και παρολαυτα ειμαι ακομα κομματια...καφεεεεεεεεεεεεεεεε!

κατα τα αλλα καλα, κρυο πολυ εχουμε και παρολο που εχω κατι σεντονια στην ταρατσα δεν παω, δεν θελω, δεν μπορουν να ερθουν μονα τους στο σπιτι? δεν γινεται ε?

τσπ παω να κανω καμια δουλεια γιατι εχω και μαθημα στις 2μιση

φιλια πολλα


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μωρε τα καημενουλια μας ποσο υποφερουν και δεν μπορουν αν το μαρτυρησουν!

εμεις σημερα ξυπνησαμε στις 11μιση και παρολαυτα ειμαι ακομα κομματια...καφεεεεεεεεεεεεεεεε!

κατα τα αλλα καλα, κρυο πολυ εχουμε και παρολο που εχω κατι σεντονια στην ταρατσα δεν παω, δεν θελω, δεν μπορουν να ερθουν μονα τους στο σπιτι? δεν γινεται ε?

τσπ παω να κανω καμια δουλεια γιατι εχω και μαθημα στις 2μιση

φιλια πολλα

εγω πειναω και θελω να βγω να παρω κατι να φαω και το σκεφτομαι γιατι κρυωνω...

τι εννοεις ξυπνησατε στις 11μιση??? απο χθε ςτο βραδυ??? μη τα λες ετσι αποτομα..δεν μπορω..χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μολις φυγαμε απο τον γιατρο ηταν οκ. Μολις παρκαραμε στο σπιτι και ανοιξαμε την πορτα να βγουμε εβαλε παλι τα κλαματα. Σου λεει δεν πιστευω να ξαναρθαμε σ'αυτον με τις βελονες. Ε μετα τελος. Το ξεχασε. Τον αλλο μηνα παλι.

Ειναι αυτες οι αρρωστιες στα μωρα αστα. Και εγω ετρεμα να μην αρρωστησει τοσο μικρο αλλα δεν την γλιτωσε. Δεν ξερεις πως να τα κανεις καλα. Τεσπα. Μας εβαλε και το αβγο στη διατροφη. Να δουμε πως θα το παρει.

Τι θα κανετε Σ/Κ που πλησιαζει?


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να καταφέρουμε να πάμε σε επισκέψεις που χρωστάμε απο τον Δεκέμβρη :!: ευτυχως ειναι φιλοι μας και δεν παρεξηγούν... βέβαια όλα εξαρτώνται απο το πως θα ειναι ο μικρός μας. Εσεις?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω πειναω και θελω να βγω να παρω κατι να φαω και το σκεφτομαι γιατι κρυωνω...

τι εννοεις ξυπνησατε στις 11μιση??? απο χθε ςτο βραδυ??? μη τα λες ετσι αποτομα..δεν μπορω..χαχα!

να βγεις??? δεν λεει, delivery θες να σου στείλω κανα τηλεφωνάκι χεχε... τι κάνεις κοριτσάκι?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μεις εχουμε 3 επισκεψεις που πρεπει να κανουμε αλλα γενικα ολο πανε πισω. Να δουμε ποτε θα οργανωθουμε. Παντως δεν ξερω αν ειμαι μουχλα αλλα εχω αναγκη να κατσω μεσα στο σπιτακι μου με την οικογενεια μου να χαλαρωσω. Αυτος ο καιρος κιολας δε μου κανει αισθηση για να βγω εξω. Η κουμπαρα μου με λεει μουχλα. Αλλα εκεινη ειναι σε αλλη φαση.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω μαζί σου, μουχλα και εγω. Δεν μπορω βρε κοριτσι, τρεξιμο στην δουλειά (λέμε τώρα γιατι τις τελευταιες μέρες τιποτεεεε), τρέξιμο μετά με το σπίτι, το παιδι, εξω δουλειες, εεε δεν θελω να ζορίσω και τον εαυτο μου για να βγω. Ευτυχώς είναι και ο άντρας μου το ίδιο.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ο αντρας μου δεν ειναι ετσι. Βεβαια θυμαται κατι εποχες που ηταν και μονος και ετρεχε σε μπουζουκια κτλ. Ε τοτε πηγαινα και γω σφεντονα. Μεχρι που παντρευτηκαμε βγαιναμε αρκετα αλλα απο την εγκυμοσυνη και μετα αλλαξα. Και που να πας. Κανεις απο την παρεα δεν τρεχει. Ολοι παντρεμενοι και ειναι στο τρεξιμο αλλοι με παιδια αλλοι χωρις.

Εδω μια φιλη μου φρεσκοπαντρεμενη μου λεει'' Ασε τρεχω και δεν φτανω. Να φανταστεις δεν εχω οργανωθει ακομα'' Κοπελια της λεω ηρεμησε γιατι με ενα μωρο μετα δεν εχεις οργανωση καμια.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι, εμεις ευτυχως ειμαστε του σπιτιού και μας αρέσει να έχουμε και κοσμο στο σπίτι. Το προτιμώ από το να τρέχουμε. Το παν ειναι η καλή παρέα αν υπάρχει ολα ενταξει οτι και να κάνεις. Εμεις αυτο που έχουμε κοψει σχεδον τελείως είναι να πάμε για καφέ ... .


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...