Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2023


Athene

Recommended Posts

Γεια σε όλες! 

Διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν ήμουν στα καλά μου τελευταία γι'αυτό και έλειπα. 

Ωστόσο είμαι αρκετά καλύτερα, επισκέφθηκα ψυχίατρο και μου έδωσε αντικαταθλιπτικά. Σε συνεννόηση και με τον γυναικολόγο μου, δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα με το μωράκι, είναι νέας γενιάς χάπια. Ίσως δεν θα θηλάσω όμως, αλλά δεν με πειράζει. Σημασία έχει να είμαι δυνατή να φροντίσω το μικρό μου. 

Κατά τα άλλα κι εγώ πριν δυο μέρες έκανα καμπύλη και δεν βγήκε καλή. Τρίτη έχω ραντεβού με ενδοκρινολόγο. 

Από αλλά συμπτώματα δεν βολεύομαι με τίποτα ουτε καθιστή ουτε ξαπλωμένη. Αλλάζω θέση κάθε 3 λεπτά αλλά το συνήθισα πια. 

Επίσης ο αιματοκρίτης μου έπεσε στο 32 και παίρνω πια σίδηρο 3 φορές τη μέρα, όπως και μαγνήσιο γιατί έχω παρατηρήσει κάτι πετρώματα και είπε ο γιατρός να το αυξήσω κι αυτό. 

Κι εγώ Μητέρα θα γεννήσω τελικά, αν έχει κάποια εμπειρία ας μας πει... 

Αυτά από μένα... Φιλια σε όλες 🥰

  • Δύναμη! 6
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 862
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια μου ψιλο χάθηκα λίγο αλλά προσπαθώ να οργανώσω τους ταλιμπαν για την κατασκήνωση χαχαχαχα. Θα πάνε 15 μέρες και οι 3 και έχω να ετοιμάσω πόσα πράγματα, συν ότι θα φύγουμε και ένα 3ημερο μόνοι μας με τον αντρούλη μου (ευκαιρία είναι αφού θα λείπουν τα παιδιά γιατί μας βλέπω σε 10χρόνια ξανά μόνοι μας) οπότε τρέχω. Την δευτέρα επιτέλους έχω γιατρό να δούμε την μπεμπούλα η οποία γίνετε όλο και πιο ζωηρή.! Τα βράδια κοιμόσαστε κορίτσια? Εγω δυσκολεύομαι αρκετά να βολευτώ, μια ζεσταίνομαι μια κρυώνω με το αιρ κοντίσιον και πάνω που έχω κοιμηθεί σηκώνομαι για κατούρημα. Και έτσι τα πρωινά σέρνομαι. Ευτυχώς 5/8 μέχρι 21/8 βγαίνω σε άδεια. και 5/9 σε άδεια κυήσεως μπας και κοιμηθώ λίγο.


έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, pitsi21 είπε:

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια μου ψιλο χάθηκα λίγο αλλά προσπαθώ να οργανώσω τους ταλιμπαν για την κατασκήνωση χαχαχαχα. Θα πάνε 15 μέρες και οι 3 και έχω να ετοιμάσω πόσα πράγματα, συν ότι θα φύγουμε και ένα 3ημερο μόνοι μας με τον αντρούλη μου (ευκαιρία είναι αφού θα λείπουν τα παιδιά γιατί μας βλέπω σε 10χρόνια ξανά μόνοι μας) οπότε τρέχω. Την δευτέρα επιτέλους έχω γιατρό να δούμε την μπεμπούλα η οποία γίνετε όλο και πιο ζωηρή.! Τα βράδια κοιμόσαστε κορίτσια? Εγω δυσκολεύομαι αρκετά να βολευτώ, μια ζεσταίνομαι μια κρυώνω με το αιρ κοντίσιον και πάνω που έχω κοιμηθεί σηκώνομαι για κατούρημα. Και έτσι τα πρωινά σέρνομαι. Ευτυχώς 5/8 μέχρι 21/8 βγαίνω σε άδεια. και 5/9 σε άδεια κυήσεως μπας και κοιμηθώ λίγο.

Καλησπέρα!!!

Οχιιιι ούτε εγω κοιμάμαι... Δεν βολεύομαι, κατουριεμαι, διψάω, ξανακατουριεμαι και αφού ξυπνήσω μετά το μυαλό φεύγει σε αγχοι!!! Ο μαύρος κύκλος έχει φτάσει σαγόνι 😎 σε συνδυασμό με το 32 αιματοκρίτη και την έλλειψη β12 είμαι ένα μουρλια θέαμα!!! Όλα καλά!!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ από εμένα,

εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα πλέον. Δεν βολεύομαι πουθενά και σας έχω ξαναγράψει παραπάνω πως έχω αυτούς τους φρικτούς πόνους στους γοφούς, όπου αν είμαι στο πλάι με πεθαίνουν, ανασκελα δεν μας αφήνουν, Ε πώς θα γινει όμως; Δεν θα  ξανακοιμηθω ποτέ;

Εκανα κ εγώ εξετάσεις. Κ εμένα κατρακύλησε ο αιματοκρίτης και ξεκίνησα σίδηρο και μετά βγήκε κ η καλλιέργεια ούρων κ έχω ουρολοίμωξη αλλά ασυμπτωματική. Ξέρω πως είναι πολύ σύνηθες στις εγκυμοσύνες αλλά στεναχωρηθηκα ρε γαμωτο.  Έχει περάσει κάποια άλλη κοπέλα; Θα ξεκινήσω αντιβίωση δυστυχώς…κ δεν θέλω αλλά τι να γίνει…Τουλάχιστον είναι σε χαμηλό ποσοστό η πυκνότητα. Βασικά μόνο στο δικό μου εργαστήριο πρέπει να το βγάζουν θετικό γιατί ήταν λιγότερο από 100.000 που διάβασα παντού πως είναι το κατώτατο όριο για να θεωρηθεί «θετική» η καλλιέργεια. Ψήνομαι να την επαναλάβω μια φορά πριν ξεκινήσω αντιβίωση πάντως. 

@miou90απο που βλέπω θα είμαστε αρκετές για το Μητέρα Ε; Καλά έκανες και επισκέφτηκες ειδικό. Θα εισαι καλύτερα τωρα. Όλα καλά θα είναι 😍

κ εμάς πολλά κλωτσομπουνιδια πέφτουν από το μπεμπέ. Ειδικά μεσημέρι είναι το φορτε μας. Είναι τόσο συγκινητικό όταν έχουμε μια-ελάχιστη-αλληλεπίδραση. Έχουμε 1 τραγούδι που του βάζουμε από την πρώτη-δεύτερη βδομάδα και τώρα όταν το ακούει χτυπάει από μέσα και όταν ακούει την φωνή του συζύγου!!! Αυτό είναι τόσο γλυκοοοοοο. Δεν μπορώ να μην κλάψω κάθε φορά. 
 

Συγγνωμη βρε κορίτσια για το σεντονι!!! @pitsi21 να περάσετε τέλεια με τον άντρα σου όπου κ αν πάτε!! Κ φυσικά όσες φύγετε για διακοπές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ξέρω ότι όσο προχωράει η εγκυμοσύνη είναι φυσιολογικό να πέφτει ο αιματοκρίτης. Αλλά μήπως να αλλάξατε το συμπλήρωμα σιδήρου; Εγώ παίρνω ένα κάθε μεσημέρι πριν το φαγητό. Και στις τελευταίες εξετάσεις πήγα 38.3 αιματοκρίτη. Ενώ ξεκίνησα με 34. 


έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες!! Εγώ θα γεννήσω στο Ιασώ αλλά μια φίλη στο μητέρα αλλά δν ξέρει τπτ από τιμές! Αν κάποια ξέρει ας Μ πει το Ιασώ ξέρω κ βρίσκω στον τιμοκατάλογο! Εγώ 13/10 να πάνε όλα καλά! Τώρα έχω έρθει για μπάνια αλλά κουραση πολύ με έχει πιάσει ν εμένα η λεκάνη εσωτερικά λίγο ο φόρος γυρνάω κ ανάσκελα Μ μαξιλάρια ανάμεσα στα πόδια κ ύπνος δν με πιάνει!! Έχω κ τη μικρή 18 μηνών κ είναι μες την ενέργεια κ θέλει να τρέχει πάνω κάτω αχ αχ!! Όσο για τη ζέστη πιστωτική για πληρωμή της ΔΕΗ βλέπω ή στα φανάρια!!! Χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, SofiDim είπε:

Γεια κ από εμένα,

εγω δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα πλέον. Δεν βολεύομαι πουθενά και σας έχω ξαναγράψει παραπάνω πως έχω αυτούς τους φρικτούς πόνους στους γοφούς, όπου αν είμαι στο πλάι με πεθαίνουν, ανασκελα δεν μας αφήνουν, Ε πώς θα γινει όμως; Δεν θα  ξανακοιμηθω ποτέ;

Εκανα κ εγώ εξετάσεις. Κ εμένα κατρακύλησε ο αιματοκρίτης και ξεκίνησα σίδηρο και μετά βγήκε κ η καλλιέργεια ούρων κ έχω ουρολοίμωξη αλλά ασυμπτωματική. Ξέρω πως είναι πολύ σύνηθες στις εγκυμοσύνες αλλά στεναχωρηθηκα ρε γαμωτο.  Έχει περάσει κάποια άλλη κοπέλα; Θα ξεκινήσω αντιβίωση δυστυχώς…κ δεν θέλω αλλά τι να γίνει…Τουλάχιστον είναι σε χαμηλό ποσοστό η πυκνότητα. Βασικά μόνο στο δικό μου εργαστήριο πρέπει να το βγάζουν θετικό γιατί ήταν λιγότερο από 100.000 που διάβασα παντού πως είναι το κατώτατο όριο για να θεωρηθεί «θετική» η καλλιέργεια. Ψήνομαι να την επαναλάβω μια φορά πριν ξεκινήσω αντιβίωση πάντως. 

@miou90απο που βλέπω θα είμαστε αρκετές για το Μητέρα Ε; Καλά έκανες και επισκέφτηκες ειδικό. Θα εισαι καλύτερα τωρα. Όλα καλά θα είναι 😍

κ εμάς πολλά κλωτσομπουνιδια πέφτουν από το μπεμπέ. Ειδικά μεσημέρι είναι το φορτε μας. Είναι τόσο συγκινητικό όταν έχουμε μια-ελάχιστη-αλληλεπίδραση. Έχουμε 1 τραγούδι που του βάζουμε από την πρώτη-δεύτερη βδομάδα και τώρα όταν το ακούει χτυπάει από μέσα και όταν ακούει την φωνή του συζύγου!!! Αυτό είναι τόσο γλυκοοοοοο. Δεν μπορώ να μην κλάψω κάθε φορά. 
 

Συγγνωμη βρε κορίτσια για το σεντονι!!! @pitsi21 να περάσετε τέλεια με τον άντρα σου όπου κ αν πάτε!! Κ φυσικά όσες φύγετε για διακοπές 

Η αντιβίωση που θα πάρεις θα είναι κατάλληλη για εγκυμοσύνη, καθόλου μην στεναχωριέσαι ίσα ίσα να χαίρεσαι που βρέθηκε γιατί το μικρόβιο μπορεί να κάνει κακό στον τράχηλο! 

Κι εγώ τρώω πολύ κλωτσομπουνιδι από την κυρία, αφού σκέφτομαι ότι αν από τώρα τη νιώθω έτσι εκεί κατά την 30η + μετα εβδομάδα θα την ανοίξει την κοιλιά 😂

15 ώρες πρίν, pitsi21 είπε:

Βρε κορίτσια ξέρω ότι όσο προχωράει η εγκυμοσύνη είναι φυσιολογικό να πέφτει ο αιματοκρίτης. Αλλά μήπως να αλλάξατε το συμπλήρωμα σιδήρου; Εγώ παίρνω ένα κάθε μεσημέρι πριν το φαγητό. Και στις τελευταίες εξετάσεις πήγα 38.3 αιματοκρίτη. Ενώ ξεκίνησα με 34. 

Εγώ άργησα να πάρω σίδηρο και από 37 πήγε 31, από τότε από ξεκίνησα σε ένα μηνα ανέβηκε από 31 στο 32 και παίρνω πρωί βραδυ...αλλά δεν είναι μόνο ο σίδηρος είναι όλα κατεβασμένα ερυθρά αιμοσφαίρινη β12, αν τον επόμενο μήνα δεν δω άνοδο θα του το πω μήπως θέλει αλλαγή 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Εμείς σήμερα πήγαμε στη θάλασσα και από την ώρα που γύρισα είμαι ένα χαλί μαύρο… μου ήρθε κάπως η τόση ζέστη, μέχρι κ η μικρή είναι σαν να υπνωτίστηκε που πρέπει να την χτυπήσω εγώ για να ανταποδώσει μια κλωτσιά… κ γω κορίτσια μου δεν κοιμάμαι.. δεν είναι ότι απλά δεν βολεύομαι ή το κατούρημα που μου έχει σπάσει τα νεύρα… είναι ότι έχω αϋπνίες παρόλο που όλη μέρα είμαι στο πόδι με τον μικρό… όσο για τον σίδηρο, περιμένω την Τρίτη που θα κάνω εξετάσεις αίματος να δω αν έκανε τίποτα το συμπλήρωμα κ θα ζητήσω αλλαγη αν δω ότι δεν.. από συσπάσεις πως πάτε; Σας ξεκίνησαν η ακόμη; 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι και γω έγκυος 27+1 σήμερα με ΠΗΤ 20/10. Έχω κοριτσάκι και είναι το πρώτο μου παιδάκι ❣️

Έχω περάσει μια εγκυμοσύνη μέσα στο άγχος λόγω του ότι τον Οκτώβριο είχα μια βιοχημική και η αμέσως επόμενη εγκυμοσύνη μου κατέληξε σε παλινδρομη στις 8,5 εβδομάδες. Έκανα παρα πολλές εξετάσεις όπου δεν βρήκαμε τίποτα, και μετά από μια περίοδο έμεινα ξανά έγκυος. Δόξα τω είναι η αυχενική μας και η β επιπέδου ήταν πολύ καλές. Παρόλαυτα το άγχος ειδικά στο πρώτο τρίμηνο είχε φτάσει ταβάνι! Πηγαινα κάθε εβδομάδα για υπέρηχο με κλάματα γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα περάσω το ίδιο. 

Πλέον έχω ηρεμήσει πολύ καθώς νιώθω όλη μέρα την μπέμπα από την 19εβδομαδα ❣️ Από ετοιμασίες δεν έχω κάνει απολύτως τίποτα καθώς περιμένω να βγω σε άδεια σε δύο εβδομάδες, και μετράω τις μέρες σαν φαντάρος!!

Σήμερα έκανα και την καμπύλη σακχάρου και έχω αγωνία για τα αποτελέσματα καθώς είμαι προδιαβητικη. Είχα κάνει ξανά καμπυλη την 7η περίπου εβδομάδα η οποία βγήκε πολύ καλή. Τώρα όμως, επειδή δεν πρόσεχα καθόλου την διατροφή μου φοβάμαι για τα αποτελέσματα...

Με το καλό τα μωράκια μας ❣️❣️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 2
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. Θέλω να χειμωνιασει δεν αντέχω άλλο! Είμαι στο γραφείο κάτω από κλιματιστικό και πάλι ζεσταίνομαι. Εσείς τι κάνετε; Σήμερα έχω και το ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το νινακι μας. 

@Ellimnκαλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 1
  • Δύναμη! 2

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ που είστε όλες? Καλημέρααα!! Τα νεάκια μας από τον γιατρό πολύ καλά! το κορίτσι μας μεγαλώνει, είναι στα 757γραμμαρια (αδυνατούλα η κυρία) και με το κεφάλι πάνω. για αυτό έχω καθημερινά καούρες χαχαχαχα. Είχε βάλει τα χέρια της και τα δυο στο πρόσωπο να μην δούμε την φατσούλα της. Επόμενο ραντεβού στις 22/8 και σε καμια 15αρια μέρες να πάω για εξετάσεις. Επίσης έχω βάλει 3κιλα

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

@Ellimn καλωσήρθες! Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Είχα ακριβώς την ίδια πορεία με εσένα, βιοχημική, παλινδρομη και μετά αυτή η εγκυμοσύνη απλώς σε εμένα έγιναν όλα αυτά σε διάστημα 3,5 χρόνων…μαζί με 2 αποτυχημένες εξωσωματικές (βασικά μια ολοκληρωμένη). Οπότε σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ. Εύχομαι να είναι όλα καλά με τις εξετάσεις σου και όλα ομαλά μέχρι να γεννήσεις. Εγώ έχω ΠΗΤ 17/10. 
 

Εμεις μπηκαμε σήμερα στην 28η! έχω αυτά τα θέματα με τον ύπνο και επίσης μεγάλο θέμα με δυσκολία με την αναπνοή μετά το φαγητό. Μιλάμε λες και εχω κατεβάσει μια γουρνοπουλα νιώθω κάθε που τρώω. Διάβασα ότι από αυτή την εβδομάδα είναι λογικό γιατί νομίζω μεγαλώνει η μήτρα προς τα πάνω και πιέζει το στομάχι και τα πάντα γενικά… πω πω μιλάμε αίσχος είναι αυτό το συναίσθημα να μην μπορείς να πάρεις ανάσα. Τελοσπάντων. Εμάς την προηγούμενη Δευτέρα ήταν 1 κιλό κ θα ξαναπάμε την άλλη Δευτέρα τώρα να μας δει κ για να δούμε αν θα μας αφήσει να πάμε διακοπές άλλη μια εβδομάδα που θελουμε με τον αντρουλη μου. 
 

@pitsi21 έτσι κ εγώ. Κάτω από το ac και ζεσταίνομαι και ανοίγω ΚΑΙ ανεμιστήρα που χτυπάει πάνω μου, μετά από λίγο φταρνίζομαι κ τον κλείνω. Είμαι σας λέω μια μούρλια…μην το συζητάτε. 😂😂😂

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Έκανα εξετάσεις και πάλι ο αιματοκρίτης μου είναι στο 33.. δεν ανεβαίνει με τίποτα! Επίσης είμαι κ οριακή στα αιμοπετάλια.. περιμένουμε την Παρασκευή να δούμε τη Μπέμπα μας και μεις! ❣️

Επισης νυστάζω παρά πολύ κορίτσια μου! Έτσι θα πάει άραγε μέχρι να γεννήσω;! Με 4 ώρες ύπνου τη μέρα;! Πφφφφ

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Με τον ύπνο και εγώ έχω θέμα,ενώ νυστάζω δεν μπορώ να κοιμηθώ, δυσκολεύομαι να βολευτώ,στριφογυρίζω συνέχεια γιατί μόλις ξαπλώσω σε οποιοδήποτε πλευρό έρχεται η κυρία και κλωτσάει να αλλάξω 🤣 και μόλις βολευτώ και κοιμηθώ λίγο τσουπ κατουριέμαι η ζεσταίνομαι ή έχω παγώσει από το κλιματιστικό.Μην πω για τα όνειρα που βλέπω σχεδόν κάθε βράδυ. 😆 Χτες όμως ξεράθηκα, ξάπλωσα ανάσκελα και χαιδευε την κοιλιά μου ο άντρας μου και η τσαπερδόνα μάλλον κοιμήθηκε γιατί πέρα από 2-3 κλωτσίτσες δεν ένιωσα κάτι άλλο και κατάφερα και κοιμήθηκα και εγώ. Από τώρα θέλει τα χάδια της βλέπω.

  • Μου αρέσει 7

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, SofiDim είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

@Ellimn καλωσήρθες! Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω. Είχα ακριβώς την ίδια πορεία με εσένα, βιοχημική, παλινδρομη και μετά αυτή η εγκυμοσύνη απλώς σε εμένα έγιναν όλα αυτά σε διάστημα 3,5 χρόνων…μαζί με 2 αποτυχημένες εξωσωματικές (βασικά μια ολοκληρωμένη). Οπότε σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ. Εύχομαι να είναι όλα καλά με τις εξετάσεις σου και όλα ομαλά μέχρι να γεννήσεις. Εγώ έχω ΠΗΤ 17/10. 
 

Εμεις μπηκαμε σήμερα στην 28η! έχω αυτά τα θέματα με τον ύπνο και επίσης μεγάλο θέμα με δυσκολία με την αναπνοή μετά το φαγητό. Μιλάμε λες και εχω κατεβάσει μια γουρνοπουλα νιώθω κάθε που τρώω. Διάβασα ότι από αυτή την εβδομάδα είναι λογικό γιατί νομίζω μεγαλώνει η μήτρα προς τα πάνω και πιέζει το στομάχι και τα πάντα γενικά… πω πω μιλάμε αίσχος είναι αυτό το συναίσθημα να μην μπορείς να πάρεις ανάσα. Τελοσπάντων. Εμάς την προηγούμενη Δευτέρα ήταν 1 κιλό κ θα ξαναπάμε την άλλη Δευτέρα τώρα να μας δει κ για να δούμε αν θα μας αφήσει να πάμε διακοπές άλλη μια εβδομάδα που θελουμε με τον αντρουλη μου. 
 

@pitsi21 έτσι κ εγώ. Κάτω από το ac και ζεσταίνομαι και ανοίγω ΚΑΙ ανεμιστήρα που χτυπάει πάνω μου, μετά από λίγο φταρνίζομαι κ τον κλείνω. Είμαι σας λέω μια μούρλια…μην το συζητάτε. 😂😂😂

Με το καλό τα ουράνια τόξα μας. Όχι ότι θα ξεχάσουμε ποτέ τα μωρά που χάσαμε αλλά απαλύνει ο πόνος μας πολύ.

Ευτυχώς όλα καλά με την καμπύλη σακχάρου, δεν βγήκε παθολογική!! Την Πέμπτη έχω ραντεβού να δούμε την μπέμπα ❣️ 

Εντωμεταξυ, έχω αγχωθει πολύ από χτες. Ενώ όλο τον τελευταίο καιρό νιώθω πολύ έντονες κλωτσιές και η κοιλιά κάνει βουναλακια, χτες κ σήμερα ναι μεν την νιώθω αλλά πολύ πιο απαλές κινήσεις. Είπα να πάρω τον γιατρό αλλά από τη στιγμή που την νιώθω πολλές φορές μέσα στη μέρα δεν ξέρω αν έχει νόημα. Έχετε παρατηρήσει ποτε αλλαγή στην ένταση των κινήσεων;; Φυσικά σαν αγχωδης που είμαι μπήκα και διάβασα διάφορα και αγχώθηκα ακόμα περισσότερο...

Ανυπομονώ τόσο πολύ να έρθει η ώρα να την πάρω αγκαλιά, μόνο τότε θα ηρεμήσω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...