Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κορίτσια αυτό είναι το ποστ που έβαλα, αλλά ακόμη δεν τόλμησα να παραγγείλω σαμπουάν. Σε τρόφιμα κανένα πρόβλημα...τι να πω. Όποια κοπέλα ξέρει κάτι παραπάνω, ας μας πει...

Εγω παραγγειλα πριν 4 μερες σαμπουαν και οδοντοκρεμα απο iherb,θα σας ενημερωσω.

Εχουν βαλει καινουργιο σημειωμα που γραφει

  • Notes
  • Be sure to check whether or not the products you plan to order are permitted for importation.

και στην σελιδα που σε βγαζει για να πληρωσεις γραφει κατω απο καθε προιον accepted με πρασινα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αυτό είναι το ποστ που έβαλα, αλλά ακόμη δεν τόλμησα να παραγγείλω σαμπουάν. Σε τρόφιμα κανένα πρόβλημα...τι να πω. Όποια κοπέλα ξέρει κάτι παραπάνω, ας μας πει...
Εγω παραγγειλα πριν 4 μερες σαμπουαν και οδοντοκρεμα απο iherb,θα σας ενημερωσω.

Εχουν βαλει καινουργιο σημειωμα που γραφει

  • Notes
  • Be sure to check whether or not the products you plan to order are permitted for importation.

και στην σελιδα που σε βγαζει για να πληρωσεις γραφει κατω απο καθε προιον accepted με πρασινα γραμματα.

Στις 2 παραγγελίες πάντως που έβαλα αρχές Δεκέμβρη, που μου ήρθαν αρχές Γενάρη, είχα κ σαμπουάν κ αφρόλουτρα κ της Παναγιάς τα μάτια. Πολυβιταμίνες κ τρόφιμα δεν είχα.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

εκανα παραγγελια αποκριατικες στολες για τα μικρα μου απο το http://www.toys-shop.gr/ .. πολυ καλη εξυπηρετηση.. σε 2 μερες τα ειχα παραλαβει .... με δωρεαν μεταφορικα και αντικαταβολη (πανω απο 50ευρω).... επισης πολυ εξυπηρετικοι στο τηλ για κατι που χρειαστηκα... το προτεινω ανεπιφυλακτα... :)


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από 5 Μαρτίου μπορούμε να ψωνίζουμε on line από ΖΑRA!

http://www.zara.com/gr/

Ελπίζω μόνο να μην κλείσουν τα καταστήματα και χάσει ο κόσμος τη δουλειά του.....


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που εχετε ψωνισει απο το συγκεκριμενο ποτε λετε βγαζει τις καλλιτερες εκπτωσεις ? λεω να ψωνιζω τα αθλητικα μας για το καλοκαιρι και τον χειμωνα......

επισης προσεξα το 5,99 μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που εχετε ψωνισει απο το συγκεκριμενο ποτε λετε βγαζει τις καλλιτερες εκπτωσεις ? λεω να ψωνιζω τα αθλητικα μας για το καλοκαιρι και τον χειμωνα......

επισης προσεξα το 5,99 μεταφορικα

το 5,99 σχετικό είναι... το κόστος των μτφ πάει ανάλογα με τον όγκο της παραγγελίας. εγώ πριν μια βδομάδα αγόρασα 4 βαλίτσες και πλήρωσα 15 ευρώ μτφ αλλά στη μία μόνο βαλίτσα, πάλι 15 ευρω χρέωνε.

Όσον αφορά τις τιμές τώρα.. αυτή την εποχή έχει πολύ καλές τιμές στα χειμωνιατικά αλλά τα περισσότερα καλοκαιρινά ακόμη αναμένονται. οπότε, για χειμωνιάτικα μια χαρά εποχή είναι τώρα για να ψωνίσεις! Και καλοκαιρινά βέβαια, αν δεν σε ενδιαφέρουν τα τελευταία τελευταία κομμάτια.

Πήρα αυτά τα μποτάκια στη τελευταία παραγγελία και τα συστήνω ανεπιφύλακτα! Ήταν πάμφθηνα! Τέλεια εφαρμογή, ζεστά και με σουέντ δέρμα εξωτερικά!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μόλις κατέστρεψα ένα πλυντήριο ασπρόρουχα του καλού μου και εκπέμπω SOS!

Επειδή έχουμε άμεση ανάγκη από αμάνικα φανελάκια, έχετε να προτείνετε κάτι σχετικό πριν παω και τα ακουμπήσω στην αγορά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Μόλις κατέστρεψα ένα πλυντήριο ασπρόρουχα του καλού μου και εκπέμπω SOS!

Επειδή έχουμε άμεση ανάγκη από αμάνικα φανελάκια, έχετε να προτείνετε κάτι σχετικό πριν παω και τα ακουμπήσω στην αγορά?

Υπάρχουν χρωματοπαγίδες που τις βάζεις στον κάδο του πλυντηρίου. Ύστατη λύση μούλιασμα σε χλωρίνη ή ακόμη πιο δραστικό βράσιμο σε χλωρίνη. Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά το κάνει ενίοτε η μαμά μου κι έχει αποτέλεσμα.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν χρωματοπαγίδες που τις βάζεις στον κάδο του πλυντηρίου. Ύστατη λύση μούλιασμα σε χλωρίνη ή ακόμη πιο δραστικό βράσιμο σε χλωρίνη. Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά το κάνει ενίοτε η μαμά μου κι έχει αποτέλεσμα.

Χρωμοπαγίδες χρησιμοποιώ σε κάθε πλύση και όμως πολλές φορές την έχω πατήσει, ειδικά με καινούρια ρούχα της μικρής.

Το μούλιασμα το έχω επίσης δοκιμάσει με ρούχα της δουλειάς του καλού μου, αλλά απέτυχα παταγωδώς!Τα γράσα,λάδια, αίματα κλπ παραμένουν.

Το βράσιμο δεν το τολμώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...