Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπα!Εγώ κατέληξα ότι δε με θέλει το άθλημα!

Επίσης παραιτούμαι. Προσπαθώ να παραγγείλω απο το σιτε της Μινέρβα που βρηκα Καλές τιμές και με πετάει στην αρχική οταν παω να πληρώσω με πιστωτική.

Link to comment
Share on other sites

Χρωμοπαγίδες χρησιμοποιώ σε κάθε πλύση και όμως πολλές φορές την έχω πατήσει, ειδικά με καινούρια ρούχα της μικρής.

Το μούλιασμα το έχω επίσης δοκιμάσει με ρούχα της δουλειάς του καλού μου, αλλά απέτυχα παταγωδώς!Τα γράσα,λάδια, αίματα κλπ παραμένουν.

Το βράσιμο δεν το τολμώ!

Το μούλιασμα το έχω κάνει κι εγώ, το βράσιμο δεν έχω κάνει. Φοβάμαι πως θα μυρίζει. Η μαμά μου το κάνει σε γκάζι σε αποθηκευτικό χώρο, οπότε δεν μυρίζει το σπίτι ούτε το αναπνέουν. Τι να πω.. Καλή επιτυχία!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω αυτο το site.

Κινέζικο με δωρεάν μεταφορικα απο 15€ και πανω

εχουν κανει καποιες παραγγελιες συναδερφοι και ολες ηρθαν μια χαρα (και χωρις τελωνείο)

τους ακουω εδω και καιρο να το συζητανε και ηθελα να το δοκιμασω πριν γραψω γι αυτο

αλλα επειδη οι αναγκες μας ειναι αρκετα διαφορετικες αυτη την εποχη ισως αργησω.....

εχουν γινει παραγγελιες σε tablet, ακουστικα, θηκες και αλλα gadjet.

Link to comment
Share on other sites

Παραθετω αυτο το site.

Κινέζικο με δωρεάν μεταφορικα απο 15? και πανω

εχουν κανει καποιες παραγγελιες συναδερφοι και ολες ηρθαν μια χαρα (και χωρις τελωνείο)

τους ακουω εδω και καιρο να το συζητανε και ηθελα να το δοκιμασω πριν γραψω γι αυτο

αλλα επειδη οι αναγκες μας ειναι αρκετα διαφορετικες αυτη την εποχη ισως αργησω.....

εχουν γινει παραγγελιες σε tablet, ακουστικα, θηκες και αλλα gadjet.

Είναι καλό και αξιόπιστο κατάστημα, έχω κάνει πολλές αγορές από εκεί.

Αν κάποια θέλει να αγοράσει από το dx.com να μου στείλει πμ διότι έχω κουπόνια (δυο των $10, ένα των $25 και ένα των $50 προς πώληση σε καλές τιμές).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.Μήπως ξέρει κάποιος το APC είναι μου είπε ο πωλητής είναι ένα είδος διεθνούς ταχυδρομείου αλλά επειδή ξέρω ότι το ταχυδρομείο της Αμερικής είναι το USPS και της Κίνας το EMS οτιδήποτε άλλο περνάει τελωνείο και έχει extra φόρους.Θα ήθελα να ρωτήσω έχει λάβει κάποιος παραγγελία εκτός εε με αυτο και εάν ναι έχει πληρώσει τελωνείο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! χθες παρέλαβα απο frangracex αρωματα 100,94 ευρώ χωρίς πρόβλημα! επισης παρέλαβα απο το javari crocs για την μικρή και δυστηχώς μας έπεσαν μικρά αν ενδιαφέρετε καμια μανουλα είναι αυτα http://www.javari.fr/Crocs-Crocband-Sabots-mixte-enfant/dp/B004JKMQK4/ref=sr_1_20?ie=UTF8&cAsin=B003ARTODE&fromPage=search&sr=1-20&qid=1392800414570&clientPageSize=100&brands=Crocs&node=344091031&sort=price&onsale=1&nodes=344091031&dept=344091031&discount=30

τα δίνω όσο τα πήρα 14,00Ε :-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! χθες παρέλαβα απο frangracex αρωματα 100,94 ευρώ χωρίς πρόβλημα! επισης παρέλαβα απο το javari crocs για την μικρή και δυστηχώς μας έπεσαν μικρά αν ενδιαφέρετε καμια μανουλα είναι αυτα http://www.javari.fr/Crocs-Crocband-Sabots-mixte-enfant/dp/B004JKMQK4/ref=sr_1_20?ie=UTF8&cAsin=B003ARTODE&fromPage=search&sr=1-20&qid=1392800414570&clientPageSize=100&brands=Crocs&node=344091031&sort=price&onsale=1&nodes=344091031&dept=344091031&discount=30

τα δίνω όσο τα πήρα 14,00Ε :-P:-P

Το ροζ κουφετί χρώμα,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! χθες παρέλαβα απο frangracex αρωματα 100,94 ευρώ χωρίς πρόβλημα! επισης παρέλαβα απο το javari crocs για την μικρή και δυστηχώς μας έπεσαν μικρά αν ενδιαφέρετε καμια μανουλα είναι αυτα http://www.javari.fr/Crocs-Crocband-Sabots-mixte-enfant/dp/B004JKMQK4/ref=sr_1_20?ie=UTF8&cAsin=B003ARTODE&fromPage=search&sr=1-20&qid=1392800414570&clientPageSize=100&brands=Crocs&node=344091031&sort=price&onsale=1&nodes=344091031&dept=344091031&discount=30

τα δίνω όσο τα πήρα 14,00Ε :-P:-P

Αυτά τα συγκεκριμένα crocs, τα ειχα αγορασει και τα δυο προηγούμενα καλοκαίρια στον μικρούλη μου

κ πράγματι εχουν στενή ..γραμμή !

Τι νούμερο φοράει η μικρή σας κ τι νούμερο πήρατε;

Υγ: δωρεάν μεταφορικά εχει ακόμη το Javari?

Ευχαριστώ ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...2 ερωτησεις...;)

Τα next βαζουν εκπτωσεις κοριτσια??? αν ναι ποτε???

εχετε αποψη για τα aussie???


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτά τα συγκεκριμένα crocs, τα ειχα αγορασει και τα δυο προηγούμενα καλοκαίρια στον μικρούλη μου

κ πράγματι εχουν στενή ..γραμμή !

Τι νούμερο φοράει η μικρή σας κ τι νούμερο πήρατε;

Υγ: δωρεάν μεταφορικά εχει ακόμη το Javari?

Ευχαριστώ ..

πήρα το 23-24 και φοράει τώρα 24 , τις κάνουν αλλα για τώρα, όχι για το καλοκαίρι που τα ήθελα !Ναι το javari εχει δωρεάν μεταφορικά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...2 ερωτησεις...;)

Τα next βαζουν εκπτωσεις κοριτσια??? αν ναι ποτε???

εχετε αποψη για τα aussie???

Δυστυχώς τα next δεν βαζουν εκπτώσεις. Αν δεις εχουν αρχίσει ήδη να βγαζουν ανοιξιατικα/καλοκαιρινά.

Τα φυσικά καταστήματα σιγουρα έχουν εκπτώσεις, αν είσαι κοντά μπορείς να πας μια βόλτα.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Τώρα που λέτε για Next εγώ τους έστειλα ένα μηνυματάκι με παράπονα με το γάντι. Πρώτον γιατί δε βάζουν έστω και συμβολικά μία έκπτωση και δεύτερον γιατί προσωπικά δεν έχω λάβει κανέναν κωδικό έκπτωσης και έχω ψωνίσει πολλές φορές. Μέχρι τώρα βέβαια ουδείς μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει :confused:

Επίσης έκανα μία πρώτη παραγγελία από www.newlook.com. Μου στέλνουν συχνά κωδικούς έκπτωσης και είπα να δοκιμάσω. Έχει ψωνίσει καμία?Με τι να περιμένω courier ή ΕΛΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδικά ρούχα Next μιας και το αναφέρετε, πως είναι από ποιότητα σε σχέση με τα mothercare? Είμαι πολύ fun των mothercare αλλά για μια τριάδα σορτσάκια μακώ για το καλοκαίρι θέλω περίπου 30 ευρώ και έλεγα αν είναι εξίσου καλά τα Next, να πάρω από κει.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...