Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

έχει επιστρέψει καμιά από σας τώρα τελευταία τίποτα στο amazon?

Θέλω να επιστρέψω κάτι ρούχα που πήρα και μου είναι μεγάλα αλλά το ερώτημα είναι, θα μου επιστρέψουν τα μτφ ή όχι; Γράφει ότι στα επιστρέφουν αλλά στους όρους λέει πως στα επιστρέφουν αν το λάθος είναι δικό τους. Είναι δικό τους; Ναι μεν παράγγειλα το νούμερο μου αλλά μου πέσαν μεγάλα!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια βρηκα ενα site με οργανικα - βιολογικα καλλυντικα και παρειγειλα για τον τιγρακο μου τα weleda τα οποια ειναι στη μιση τιμη τουλαχιστον απο οτι εδω! Δεν ξερω αν εχει ξανα αναφερθει το site παντως ειναι το http://www.ecco-verde.com/ . πανω απο 60 ευρω δεν εχει μεταφορικα! Αλλα και με λιγοτερα τα μεταφορικα συμφερουν! Περιμενω την παραγγελια μου. :D

συγκρινα τις τιμες με 2 φαρμακεια που αγοραζω .

εχουν πολυ μικρη διαφορα ...περιπου στα 0,20- 0,50 λεπτα ανα προιον

αν σκεφτεις και τα δωρεαν μεταφορικα και την παραδοση της επομενης μερας που εχω απο αυτα, δεν με συμφερει

Link to comment
Share on other sites

παρεπιπτοντως ο φιλος μας εκανε παλι το θαυμα του.

με πηρε τηλεφωνο για επιβεβαιωση παραγγελιας για γαλοτσακια που τα ειχε προσφορα και του ανεφερα οτι εχασα μια προηγουμενη προσφορα που ειχε βγαλει και μου την ξανεκανε !!!!

μπραβο του μακαρι ολοι οι επαγγελματιες στην ελλαδα να ηταν σαν κι αυτον.

σιγουρα θα τον συστησω παντου !!!

Link to comment
Share on other sites

έχει επιστρέψει καμιά από σας τώρα τελευταία τίποτα στο amazon?

Θέλω να επιστρέψω κάτι ρούχα που πήρα και μου είναι μεγάλα αλλά το ερώτημα είναι, θα μου επιστρέψουν τα μτφ ή όχι; Γράφει ότι στα επιστρέφουν αλλά στους όρους λέει πως στα επιστρέφουν αν το λάθος είναι δικό τους. Είναι δικό τους; Ναι μεν παράγγειλα το νούμερο μου αλλά μου πέσαν μεγάλα!

εμενα που επεστρεψα κατι παπουτσια του γιου μου γιατι ηταν τεραστια μου επιστρεψαν και τα μεταφορικα

καλημερα!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

έχει επιστρέψει καμιά από σας τώρα τελευταία τίποτα στο amazon?

Θέλω να επιστρέψω κάτι ρούχα που πήρα και μου είναι μεγάλα αλλά το ερώτημα είναι, θα μου επιστρέψουν τα μτφ ή όχι; Γράφει ότι στα επιστρέφουν αλλά στους όρους λέει πως στα επιστρέφουν αν το λάθος είναι δικό τους. Είναι δικό τους; Ναι μεν παράγγειλα το νούμερο μου αλλά μου πέσαν μεγάλα!

Από τη δική μου εμπειρία, γιατί ψωνίζω τακτικά από amazon.co.uk: Τα μεταφορικά επιστρέφονται σε δύο περιπτώσεις: Όταν το λάθος είναι δικό τους (λ.χ. ελαττωματικό προϊόν) και όταν για το συγκεκριμένο είδος προβλέπεται εξ αρχής δωρεάν επιστροφή (αναγράφεται - κάποτε υπήρχε και super saver delivery). Μιλάω, βέβαια, για τις περιπτώσεις που πωλητής είναι το amazon και όχι τρίτος.

Μόλις προχθές επέστρεψα ένα τζην (κι εμένα μου ήταν μεγάλο) και είδα ότι θα μου πιστωθούν περίπου 8 λίρες ως εκτιμώμενα έξοδα επιστροφής.

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα επιλογής μιας αιτίας επιστροφής που να μπορεί να αποδοθεί σε δικό τους λάθος (λ.χ. διαφορετική περιγραφή στο site), όμως μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τη δοκιμάσω.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια , βρακακια για κοριτσακι 6 ετων που μπορω να δω? ευχαριστω πολυ!!

Πρόσφατα αγόρασα για την κόρη μου από το

http://www.johnlewis.com/baby-child/girlswear/girls'-underwear/c700002432

Γενικά, έχω μείνει ευχαριστημένη από όλες τις αγορές μου από το συγκεκριμένο κατάστημα. Κατά καιρούς κάνει πολύ καλές εκπτώσεις και προσφορές.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

www.nextdirect.com και ebay

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!χαζευα νεξτ ελληνη εκδοση και γερμανικη εκδοση και φυσικα η ελληνικη βερσιον ειχε τιμες υψηλοτερες απο αυτες του γερμανικου....να πω την αληθεια εκνευριστηκα που και σε αυτο η Ελλαδα ειναι παντα ακριβοτερη!!

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγόρασα για την κόρη μου από το

http://www.johnlewis.com/baby-child/girlswear/girls'-underwear/c700002432

Γενικά, έχω μείνει ευχαριστημένη από όλες τις αγορές μου από το συγκεκριμένο κατάστημα. Κατά καιρούς κάνει πολύ καλές εκπτώσεις και προσφορές.

σε ευχαριστω πολυ!θα τα δω αμεσως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια , βρακακια για κοριτσακι 6 ετων που μπορω να δω? ευχαριστω πολυ!!

Καλησπέρα! Σου προτείνω να μπεις στο site της minerva www.minerva.gr καθώς έχει πολύ καλές εκπτώσεις τώρα! Βέβαια δεν ξέρω αν θα βρεις νουμερα αλλά νομιζω σε βρακάκια έχει.. Τα minerva τα θεωρώ τα καλύτερα σε παιδικά εσώρουχα!;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει αυτά που είναι καταπληκτικά και organic cotton αλλά από φυσικό μαγαζί. Είναι και σε τέλεια τιμή! Τα πλένω στους 60 και όχι στους 40βαθμούς όπως λένε οι οδηγίες και δεν έχουν πάθει τίποτα 2 χρόνια τώρα!!!

http://www.hm.com/gr/product/07622?article=07622-B


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

συγκρινα τις τιμες με 2 φαρμακεια που αγοραζω .

εχουν πολυ μικρη διαφορα ...περιπου στα 0,20- 0,50 λεπτα ανα προιον

αν σκεφτεις και τα δωρεαν μεταφορικα και την παραδοση της επομενης μερας που εχω απο αυτα, δεν με συμφερει

Αληθεια? Ποιο φαρμακειο ειναι αυτο? Γιατι δεν εχω βρει κατι να συμφερει. Σκεψου το πιο φθηνο που βρηκα ειχε τουλαχιστον 4 ευρω διαφορα! :-(

Link to comment
Share on other sites

Αποιοτικάδική μου εμπειρία, γιατί ψωνίζω τακτικά από amazon.co.uk: Τα μεταφορικά επιστρέφονται σε δύο περιπτώσεις: Όταν το λάθος είναι δικό τους (λ.χ. ελαττωματικό προϊόν) και όταν για το συγκεκριμένο είδος προβλέπεται εξ αρχής δωρεάν επιστροφή (αναγράφεται - κάποτε υπήρχε και super saver delivery). Μιλάω, βέβαια, για τις περιπτώσεις που πωλητής είναι το amazon και όχι τρίτος.

Μόλις προχθές επέστρεψα ένα τζην (κι εμένα μου ήταν μεγάλο) και είδα ότι θα μου πιστωθούν περίπου 8 λίρες ως εκτιμώμενα έξοδα επιστροφής.

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα επιλογής μιας αιτίας επιστροφής που να μπορεί να αποδοθεί σε δικό τους λάθος (λ.χ. διαφορετική περιγραφή στο site), όμως μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τη δοκιμάσω.

Κι εγώ ένα τζην και δύο εσώρουχα θέλω να επιστρέψω. Αν και ήταν το νούμερο μου, μου πέσαν πολύ μεγάλα! Το παντελόνι τουλάχιστον δύο νούμερα μεγαλύτερο!

Αν τα στείλω με το κουτί τους λες να πληρώσω περισσότερα απ ότι αν τα στείλω σε σακούλα;

κοριτσια , βρακακια για κοριτσακι 6 ετων που μπορω να δω? ευχαριστω πολυ!!

Και στα benetton έχει πολύ ωραία και ποιοτικά εσώρουχα. Εγώ μονο απο κει παίρνω τώρα πια. Και αν τυχόν βρεις νούμερο στα εκπτωσιακά, έχουν -60%


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ένα τζην και δύο εσώρουχα θέλω να επιστρέψω. Αν και ήταν το νούμερο μου, μου πέσαν πολύ μεγάλα! Το παντελόνι τουλάχιστον δύο νούμερα μεγαλύτερο!

Αν τα στείλω με το κουτί τους λες να πληρώσω περισσότερα απ ότι αν τα στείλω σε σακούλα;

Δεν επιστρέφω ποτέ τα πράγματα στο amazon χρησιμοποιώντας το κουτί τους, γιατί όχι μόνο δεν το δέχονται στο ταχυδρομείο της περιοχής μου (δεν θέλουν να υπάρχει κανένα απολύτως διακριτικό, παλαιοί bar codes κλπ.), αλλά και το κόστος ανεβαίνει πολύ.

Για τέτοια δέματα (μέχρι 2 κιλά) αγοράζω ειδικούς πορτοκαλί φακέλους με εσωτερική επένδυση από ένα χαρτοπωλείο της γειτονιάς μου, που είναι φθηνοί (0,70 ? ο μεγαλύτερος) και πανάλαφροι και τα στέλνω καλύπτοντας τυχόν bar code από τις ετικέτες.

Επιπλέον, επειδή η διαφορά απλού από συστημένο είναι 2,50 ? ανεξαρτήτως βάρους, προτιμώ να τα στέλνω συστημένα,

Μήπως το τζην που αγόρασες ήταν NYDJ? Εγώ με αυτήν τη μάρκα την πάτησα!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...