Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2023


Recommended Posts

@roulas40 @souz13 όλες μου οι αποβολές ήταν το ίδιο ξυπνούσα και ενώ πριν είχα πολύ πρησμένο στήθος που πονούσε πολύ ξαφνικά τίποτα απολύτως ...δεν νομίζω ότι υπάρχει ελπίδα θα πάω και στο ραντεβού κανονικά να το επιβεβαιώσω απλά προσπαθώ να ετοιμαστώ ψυχολογικα από το να φάω την κεραμίδα ξαφνικά ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Δεν νομίζω να πάει καλά ...ξυπνησα τώρα και το στήθος ξεπρηστηκε τελείως και έχω πόνους περιόδου...νομίζω δυστυχώς πάω για 4η αποβολή....σήμερα είναι το ραντεβού ούτε καρδιά δεν πρόλαβα να ακούσω πάλι ....

Μην το λες αυτό κορίτσι μου, το ότι ξεπρηστηκε δεν λέει κάτι. Κ μένα άλλες μέρες το νιώθω ξεπρησμενο κ μετά ξανά πρήζεται. Πόνους πολλούς? Γιατί είναι φυσιολογικοί οι λίγοι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@roulas40 @Σμαραγδένια @mama16 ευχαριστώ για το κουράγιο σας ειλικρινά !μίλησα με την μαία μου λέει αν δεν δεις αίμα δεν έχει τελειώσει τίποτα λέω με τόσο προγεστερόνη μπορεί να έρθει αίμα και μου λέει ναι ...ατελείωτες οι ώρες μέχρι το ραντεβού..θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα και πάλι ευχαριστώ...

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Pepi88 είπε:

@roulas40 @Σμαραγδένια @mama16 ευχαριστώ για το κουράγιο σας ειλικρινά !μίλησα με την μαία μου λέει αν δεν δεις αίμα δεν έχει τελειώσει τίποτα λέω με τόσο προγεστερόνη μπορεί να έρθει αίμα και μου λέει ναι ...ατελείωτες οι ώρες μέχρι το ραντεβού..θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα και πάλι ευχαριστώ...

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου, θα το δεις!!! Περιμένουμε νέα σου 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pepi88 είπε:

@roulas40 @Σμαραγδένια @mama16 ευχαριστώ για το κουράγιο σας ειλικρινά !μίλησα με την μαία μου λέει αν δεν δεις αίμα δεν έχει τελειώσει τίποτα λέω με τόσο προγεστερόνη μπορεί να έρθει αίμα και μου λέει ναι ...ατελείωτες οι ώρες μέχρι το ραντεβού..θα σας ενημερώσω όταν έχω νέα και πάλι ευχαριστώ...

Κ εγώ είμαι αισιόδοξη!! Μη απογοητεύεσαι!! Θα ανυπομονούμε μαζί σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , tin89 είπε:

Κορίτσια νομίζω πως η κοπέλα έχει γράψει στο θέμα εγκυμοσύνη ή όχι ότι τελικά ο σάκος ήταν κενός…😪

Δεν το είδα.. 😢😢 Λυπάμαι πολύ.. 😢😢

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...