Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

On 8/1/2024 at 3:19 ΜΜ, EFI KARA είπε:

Καλησπέρα σας, 

Μου εχουν περισσεψει  φαρμακα εξωσωματικης. Ενεσεις glonal - ovitrelle αν καποια ενδιαφετε να τις τα στειλω με κουριερ.

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για τις ενέσεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! 

Έχω ξαναγράψει πριν κάνα μήνα ότι μου έχουν περισσέψει δύο κουτιά innohep των 1200 με ημερομηνία λήξης 31/1 αλλά απ όσο ξέρω μπορούν να χρησιμοποιηθούν και αργότερα. Όποια ενδιαφέρεται ευχαρίστως να της τα δώσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χαρίζονται με πολλή αγάπη και πολλή θετική ενέργεια για επιτυχία τα παρακάτω φάρμακα: 

- 1 Puregon 600 - αποθηκευμένη στο ψυγείο με λήξη 9/24 

- 3 φιάλες Prolutex 25 mg με λήξη 09/24 

- 6 κουτιά cyclacur με λήξη 0/27

- 1 κουτί Cyclogest 400mg με λήξη 09/26

- 3 κουτιά βιταμίνες iofolen twin με λήξη 06/2025

Περιοχή Βριλήσσια. Οποία ενδιαφέρεται, ας μου στείλει dm. Μπορώ να τα στείλω κιόλας με κούριερ με έξοδα παραλήπτη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, ELEN23 είπε:

Καλησπέρα και από μένα! 

Έχω ξαναγράψει πριν κάνα μήνα ότι μου έχουν περισσέψει δύο κουτιά innohep των 1200 με ημερομηνία λήξης 31/1 αλλά απ όσο ξέρω μπορούν να χρησιμοποιηθούν και αργότερα. Όποια ενδιαφέρεται ευχαρίστως να της τα δώσω! 

Καλημέρα! Οι innohep είναι οι αντιπηκτικες, δίνονται δωρεάν από τον Εοππυ για εγκυμοσυνη και νομίζω δε βγαίνουν σε 1200 μονάδες, μήπως εννοείς κάποιο άλλο φάρμακο διέγερσης? Ίσως για αυτό να μη σου είχε απαντήσει καμία κοπέλα τον προηγούμενο μήνα γιατί για τις ενέσεις διέγερσης συνήθως υπάρχει μεγάλη ζήτηση. Αν μπορείς διόρθωσε τα ποστ σου μήπως και προλάβει κάποια κοπέλα να τις χρησιμοποιήσει σύντομα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ELEN23 είπε:

Καλησπέρα και από μένα! 

Έχω ξαναγράψει πριν κάνα μήνα ότι μου έχουν περισσέψει δύο κουτιά menopur των 1200 με ημερομηνία λήξης 31/1 αλλά απ όσο ξέρω μπορούν να χρησιμοποιηθούν και αργότερα. Όποια ενδιαφέρεται ευχαρίστως να της τα δώσω! 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε?χρειαζομαι γκοναλ η μπεμφολα η ουτραλιπιντ γιατι 2χω μεριοφερτ κ δεν μπορω να παρω κ αυτα κ ο γιατρος θελει συνδυασμο να κανουμε.για το προφιλ μου το θεωρει ιδανικο .κ μολις αλλαξα γιατρο κ θελω να παω με το καλυτερο δυνατο γιατι κ εμεις εχουνε περασεο πολλα.επισης αν ξερετε κ απο που αγοραζουμε....σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...