Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Δλδ τι να περιμένω στα δυο; Εξωφρενικό νουμερο ; 

πάνω από διπλασιασμό ! ίσως κοντά στον τριπλασιασμό ! σαν και σένα στην 1η μ εγκυμοσυνη ειχα 1η χοριακη 3070 και επαναληπτική 6300 περίπου και ήταν 1 μωράκι ! διπλασιάστηκε, τα δίδυμα θα έδιναν παραπάνω από 6300! όποτε υπομονή! όσα και να είναι γερά να ναι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Psaxnwfos είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Ανυπομονώ για το Σάββατο ! Λέτε να είναι 1 η 2; 

Πιστεύω μπορεί να είναι δύο... Με το καλό πάνω από όλα υγιή να είναι και τελειόμηνα είτε ένα είτε δύο!!

Σε έβαλε να κάνεις και άλλη χοριακη;;*

*Sorry τώρα πρόσεξα ότι είναι η πρώτη χοριακη αυτή.. με το καλό λοιπόν η επαναληπτική!!! 🤞🤞🤞

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

πάνω από διπλασιασμό ! ίσως κοντά στον τριπλασιασμό ! σαν και σένα στην 1η μ εγκυμοσυνη ειχα 1η χοριακη 3070 και επαναληπτική 6300 περίπου και ήταν 1 μωράκι ! διπλασιάστηκε, τα δίδυμα θα έδιναν παραπάνω από 6300! όποτε υπομονή! όσα και να είναι γερά να ναι

Δεν είναι απόλυτο.. φίλη αγαπημένη με πρώτη χοριακη 250κατι 11η μέρα ετ και επαναληπτική κάπου 600-700 δεν θυμάμαι, γέννησε υγιέστατα δίδυμα αγοράκια.. ναι μεν ο τριπλασιασμός της χοριακής είναι ενδεικτικός αλλά δεν είναι απόλυτο..! Για αυτό εγώ δεν θα έδινα σημασία στην χοριακη.. από γυναίκα σε γυναίκα και από κύηση σε κύηση στην ίδια γυναίκα ακόμα διαφέρει πολύ! Το θέμα είναι να υπάρχει σωστή αύξηση.. από εκεί και πέρα στον υπέρηχο θα φανούν όλα..! Και πάλι πάνω από όλα σημασία έχει να γεννηθεί υγιέστατο μωράκι είτε ένα είτε δύο..!!

Επεξεργάστηκαν by Kiddo

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Kiddo είπε:

Πιστεύω μπορεί να είναι δύο... Με το καλό πάνω από όλα υγιή να είναι και τελειόμηνα είτε ένα είτε δύο!!

Σε έβαλε να κάνεις και άλλη χοριακη;;*

*Sorry τώρα πρόσεξα ότι είναι η πρώτη χοριακη αυτή.. με το καλό λοιπόν η επαναληπτική!!! 🤞🤞🤞

Δεν είναι απόλυτο.. φίλη αγαπημένη με πρώτη χοριακη 250κατι 11η μέρα ετ και επαναληπτική κάπου 600-700 δεν θυμάμαι, γέννησε υγιέστατα δίδυμα αγοράκια.. ναι μεν ο τριπλασιασμός της χοριακής είναι ενδεικτικός αλλά δεν είναι απόλυτο..! Για αυτό εγώ δεν θα έδινα σημασία στην χοριακη.. από γυναίκα σε γυναίκα και από κύηση σε κύηση στην ίδια γυναίκα ακόμα διαφέρει πολύ! Το θέμα είναι να υπάρχει σωστή αύξηση.. από εκεί και πέρα στον υπέρηχο θα φανούν όλα..! Και πάλι πάνω από όλα σημασία έχει να γεννηθεί υγιέστατο μωράκι είτε ένα είτε δύο..!!

@Angot @Kiddo εννοείται να είναι γερά όσα κ να είναι ! Όλα τα παιδιά του κόσμου να είναι γερά ! Ευχαριστώ πολύ ! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kiddo said:

Πιστεύω μπορεί να είναι δύο... Με το καλό πάνω από όλα υγιή να είναι και τελειόμηνα είτε ένα είτε δύο!!

Σε έβαλε να κάνεις και άλλη χοριακη;;*

*Sorry τώρα πρόσεξα ότι είναι η πρώτη χοριακη αυτή.. με το καλό λοιπόν η επαναληπτική!!! 🤞🤞🤞

Δεν είναι απόλυτο.. φίλη αγαπημένη με πρώτη χοριακη 250κατι 11η μέρα ετ και επαναληπτική κάπου 600-700 δεν θυμάμαι, γέννησε υγιέστατα δίδυμα αγοράκια.. ναι μεν ο τριπλασιασμός της χοριακής είναι ενδεικτικός αλλά δεν είναι απόλυτο..! Για αυτό εγώ δεν θα έδινα σημασία στην χοριακη.. από γυναίκα σε γυναίκα και από κύηση σε κύηση στην ίδια γυναίκα ακόμα διαφέρει πολύ! Το θέμα είναι να υπάρχει σωστή αύξηση.. από εκεί και πέρα στον υπέρηχο θα φανούν όλα..! Και πάλι πάνω από όλα σημασία έχει να γεννηθεί υγιέστατο μωράκι είτε ένα είτε δύο..!!

Όντως δεν είναι απόλυτο! Κ εγώ με 1 μωράκι είχα 8η μέρα 190 κ 12η 1700, είχα αγχωθεί κιόλας ότι κάτι πήγαινε στραβά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια Καλημερα! Έχω αγχωθεί γιατί από χθες δε νιώθω τα πονάκια περιόδου που ένιωθα όλες τις προηγούμενες ημέρες μετά την ετ. Είναι φυσιολογικό; Το στήθος όμως παραμένει πρησμένο και πονάει. Να θυμίσω έχω κάνει δυο χοριακες με τελευταία τιμή 3.420. Και μου έχουν πει για υπέρηχο την παραπάνω βδομάδα (όχι αυτή που έρχεται). Επίσης έχω αγχωθεί και με κάτι άλλο ρε κορίτσια. Ακούω πως όλες οι κοπέλες παίρνουν αντιπηκτικές ή ασπιρίνη μετά την ετ. Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα και ενώ τον ρώτησα μου είπε πως δεν χρειάζομαι. Είχα πάει στο Έλενα και είχα κάνει κάτι εξετάσεις (όχι τον πλήρη γονιδιακό) και μου είχε πει και η οικονομ πως δεν έχω θρόμβο φιλια.. αυτά τα άγχη μου για σήμερα 🫤 συγνωμη αν σας ζαλίζω 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ξέρετε σε πόση ώρα διαλύεται ένα χάπι μέσα στο στομάχι? Πήρα δύο cyclacur στις 9 και πριν λίγο έκανα εμετο. Πέρασαν δύο ώρες δλδ,πιστεύετε ότι απορροφήθηκαν τα χάπια από τον οργανισμό?

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, dec-e είπε:

Όντως δεν είναι απόλυτο! Κ εγώ με 1 μωράκι είχα 8η μέρα 190 κ 12η 1700, είχα αγχωθεί κιόλας ότι κάτι πήγαινε στραβά!

Καλημέρα! Ναι έτσι ακριβώς και μια άλλη φίλη μου από εδώ μέσα "παλιά" είχε αγχωθει γιατί είχε τριπλασιασμους στις χοριακες και ήταν ένα το μωράκι το οποίο βέβαια γεννήθηκε υγιέστατο! 

1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Έχω αγχωθεί γιατί από χθες δε νιώθω τα πονάκια περιόδου που ένιωθα όλες τις προηγούμενες ημέρες μετά την ετ. Είναι φυσιολογικό; Το στήθος όμως παραμένει πρησμένο και πονάει. Να θυμίσω έχω κάνει δυο χοριακες με τελευταία τιμή 3.420. Και μου έχουν πει για υπέρηχο την παραπάνω βδομάδα (όχι αυτή που έρχεται). Επίσης έχω αγχωθεί και με κάτι άλλο ρε κορίτσια. Ακούω πως όλες οι κοπέλες παίρνουν αντιπηκτικές ή ασπιρίνη μετά την ετ. Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα και ενώ τον ρώτησα μου είπε πως δεν χρειάζομαι. Είχα πάει στο Έλενα και είχα κάνει κάτι εξετάσεις (όχι τον πλήρη γονιδιακό) και μου είχε πει και η οικονομ πως δεν έχω θρόμβο φιλια.. αυτά τα άγχη μου για σήμερα 🫤 συγνωμη αν σας ζαλίζω 

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα ή και να είχα δεν το ξέρω γιατί δεν έδωσα καμία απολύτως σημασία άλλωστε είναι τόσα τα χάπια που παίρνουμε που δεν μπορείς να ξέρεις τι είναι από εγκυμοσύνη και τι από τα χάπια.. το στήθος για παράδειγμα είναι ξεκάθαρα από τη προγεστερόνη και εμένα ήταν τρομερά πρησμένο.. προσπάθησε να χαλαρώσεις κάνοντας κάτι άλλο να αποσπάται το μυαλό σου.. ένα βιβλίο, μια σειρά, μια βόλτα με φίλους ή το σύντροφο..;! Οτιδήποτε..! Να ξέρεις βέβαια ότι και συμπτώματα εγκυμοσύνης να είναι, αυτά πάνε και έρχονται σε όλο το πρώτο τρίμηνο οπότε δεν μπορείς να στηριζεσαι εκεί.. πλέον ότι είναι να γίνει θα γίνει και δεν είναι τίποτα στο χέρι σου.. εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ενημερώνεις το γιατρό σου για οτιδήποτε "παράξενο" αισθάνεσαι και αν κρίνει ο ίδιος ότι κάτι δεν είναι φυσιολογικό θα σε κατευθύνει ανάλογα..! 

Όσο για τα αντιπηκτικά, να ξέρεις ότι δεν είναι καλό να τα παίρνεις χωρίς να τα χρειάζεσαι! Το ότι δυστυχώς πολλοί γιατροί τα δίνουν άρπα κόλλα σε όλες τις γυναίκες χωρίς πρώτα να έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις μπορεί να οδηγήσει πολλές φορές και στο αντίθετο από το επιθυμητό αποτέλεσμα..! Εφόσον έχεις ελεγχθεί κιόλας από αιματολογο όπου έκρινε ότι δεν τα χρειάζεσαι, δεν καταλαβαίνω τι σου προκαλεί ανασφάλεια..; Αν δεν έχεις εμπιστοσύνη στην αιματολογο που πήγες μπορείς πάντα να πάρεις και δεύτερη γνώμη να είσαι σίγουρη..! Πάντως ούτε εγώ πήρα ποτέ αντιπηκτικά φάρμακα.. 

Σου έβαλε μακριά βρε κοριτσάκι μου τον υπέρηχο.. εγώ δεν ξέρω αν θα άντεχα.. το έχετε δει καθόλου το σπορακι ή ο πρώτος υπέρηχος θα είναι αυτός..; Μήπως να ζητήσεις να σε δει πιο σύντομα για να μην έχεις και την ανασφάλεια του πως εξελίσσεται..;

@Blue Velvet δεν ξέρω να σου απαντήσω.. πιστεύω ότι θα έχουν απορροφηθεί αλλά δεν παίρνεις καλύτερα στο γιατρό σου να το ρωτήσεις για να είσαι σίγουρη;; Εμετό γιατί έκανες; Είσαι καλά..;

  • Ευχαριστώ 2

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Kiddo είπε:

Καλημέρα! Ναι έτσι ακριβώς και μια άλλη φίλη μου από εδώ μέσα "παλιά" είχε αγχωθει γιατί είχε τριπλασιασμους στις χοριακες και ήταν ένα το μωράκι το οποίο βέβαια γεννήθηκε υγιέστατο! 

Καλημέρα! Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα ή και να είχα δεν το ξέρω γιατί δεν έδωσα καμία απολύτως σημασία άλλωστε είναι τόσα τα χάπια που παίρνουμε που δεν μπορείς να ξέρεις τι είναι από εγκυμοσύνη και τι από τα χάπια.. το στήθος για παράδειγμα είναι ξεκάθαρα από τη προγεστερόνη και εμένα ήταν τρομερά πρησμένο.. προσπάθησε να χαλαρώσεις κάνοντας κάτι άλλο να αποσπάται το μυαλό σου.. ένα βιβλίο, μια σειρά, μια βόλτα με φίλους ή το σύντροφο..;! Οτιδήποτε..! Να ξέρεις βέβαια ότι και συμπτώματα εγκυμοσύνης να είναι, αυτά πάνε και έρχονται σε όλο το πρώτο τρίμηνο οπότε δεν μπορείς να στηριζεσαι εκεί.. πλέον ότι είναι να γίνει θα γίνει και δεν είναι τίποτα στο χέρι σου.. εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ενημερώνεις το γιατρό σου για οτιδήποτε "παράξενο" αισθάνεσαι και αν κρίνει ο ίδιος ότι κάτι δεν είναι φυσιολογικό θα σε κατευθύνει ανάλογα..! 

Όσο για τα αντιπηκτικά, να ξέρεις ότι δεν είναι καλό να τα παίρνεις χωρίς να τα χρειάζεσαι! Το ότι δυστυχώς πολλοί γιατροί τα δίνουν άρπα κόλλα σε όλες τις γυναίκες χωρίς πρώτα να έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις μπορεί να οδηγήσει πολλές φορές και στο αντίθετο από το επιθυμητό αποτέλεσμα..! Εφόσον έχεις ελεγχθεί κιόλας από αιματολογο όπου έκρινε ότι δεν τα χρειάζεσαι, δεν καταλαβαίνω τι σου προκαλεί ανασφάλεια..; Αν δεν έχεις εμπιστοσύνη στην αιματολογο που πήγες μπορείς πάντα να πάρεις και δεύτερη γνώμη να είσαι σίγουρη..! Πάντως ούτε εγώ πήρα ποτέ αντιπηκτικά φάρμακα.. 

Σου έβαλε μακριά βρε κοριτσάκι μου τον υπέρηχο.. εγώ δεν ξέρω αν θα άντεχα.. το έχετε δει καθόλου το σπορακι ή ο πρώτος υπέρηχος θα είναι αυτός..; Μήπως να ζητήσεις να σε δει πιο σύντομα για να μην έχεις και την ανασφάλεια του πως εξελίσσεται..;

@Blue Velvet δεν ξέρω να σου απαντήσω.. πιστεύω ότι θα έχουν απορροφηθεί αλλά δεν παίρνεις καλύτερα στο γιατρό σου να το ρωτήσεις για να είσαι σίγουρη;; Εμετό γιατί έκανες; Είσαι καλά..;

Καλά είμαι,απλά έφαγα λουκανικοπιτα και με πείραξε. Απ' όσο θυμάμαι,μου έλεγε ο γιατρός ότι χρειάζεται περίπου μισή ώρα για να απορροφηθεί το φάρμακο. Στην εγκυμοσύνη μου έκανα εμετούς κάθε μέρα,οπότε έπαιρνα τα συμπληρώματα και τα φάρμακα τουλάχιστον μισή ώρα(απ'.οσο θυμάμαι )μετά το φαγητό,έτσι ώστε να μην κάνω εμετό και τα χάπια.

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ❤️Εσύ πως είσαι? Πόσα cyclacur παίρνεις τελικά ? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Έχω αγχωθεί γιατί από χθες δε νιώθω τα πονάκια περιόδου που ένιωθα όλες τις προηγούμενες ημέρες μετά την ετ. Είναι φυσιολογικό; Το στήθος όμως παραμένει πρησμένο και πονάει. Να θυμίσω έχω κάνει δυο χοριακες με τελευταία τιμή 3.420. Και μου έχουν πει για υπέρηχο την παραπάνω βδομάδα (όχι αυτή που έρχεται). Επίσης έχω αγχωθεί και με κάτι άλλο ρε κορίτσια. Ακούω πως όλες οι κοπέλες παίρνουν αντιπηκτικές ή ασπιρίνη μετά την ετ. Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα και ενώ τον ρώτησα μου είπε πως δεν χρειάζομαι. Είχα πάει στο Έλενα και είχα κάνει κάτι εξετάσεις (όχι τον πλήρη γονιδιακό) και μου είχε πει και η οικονομ πως δεν έχω θρόμβο φιλια.. αυτά τα άγχη μου για σήμερα 🫤 συγνωμη αν σας ζαλίζω 

Καλημέρα κορίτσι μου!Δεν γίνεται να πονάμε καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης!Από ενα σημείο κ μετά κ εγώ δεν είχα πονάκια κ όταν είχα φοβόμουν πάλι.Θα ξαναεχεις πονάκια βέβαια, λόγω του ότι μεγαλώνει η μήτρα σιγά-σιγα.Εμενα μια μέρα δεν πονάγε το στήθος κ έτρεχα για υπέρηχο.Ασε παράνοια.

Αντιπηκτικά ούτε εγώ παίρνω,είχα κάνει κ εγώ τον έλεγχο στο Έλενα δεν χρειάζεται μου είπε ο γιατρός.Προσφατα που έκανα καποιες ακόμη εξετάσεις θρομβοφιλιας κ μια τιμή ήταν κάπως ανεβασμένη μου είπε θα δούμε την ανάπτυξη των μωρών κ ίσως χρειαστεί να ξεκινήσω παιδική ασπιρίνη.

Εσύ ξεκουράσου,μην σκύβεις εννοείται όχι βάρη κ βρες τρόπο να έρθει η παραπάνω εβδομάδα πιο γρήγορα 😌

Όλα θα πάνε καλά♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Έχω αγχωθεί γιατί από χθες δε νιώθω τα πονάκια περιόδου που ένιωθα όλες τις προηγούμενες ημέρες μετά την ετ. Είναι φυσιολογικό; Το στήθος όμως παραμένει πρησμένο και πονάει. Να θυμίσω έχω κάνει δυο χοριακες με τελευταία τιμή 3.420. Και μου έχουν πει για υπέρηχο την παραπάνω βδομάδα (όχι αυτή που έρχεται). Επίσης έχω αγχωθεί και με κάτι άλλο ρε κορίτσια. Ακούω πως όλες οι κοπέλες παίρνουν αντιπηκτικές ή ασπιρίνη μετά την ετ. Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα και ενώ τον ρώτησα μου είπε πως δεν χρειάζομαι. Είχα πάει στο Έλενα και είχα κάνει κάτι εξετάσεις (όχι τον πλήρη γονιδιακό) και μου είχε πει και η οικονομ πως δεν έχω θρόμβο φιλια.. αυτά τα άγχη μου για σήμερα 🫤 συγνωμη αν σας ζαλίζω 

Τις αντιπηκτικές τις δίνουν λόγω των πολλών φαρμάκων που παίρνουμε, άσχετα  από τα αν έχεις θρομβολια ή όχι. Πολλοί γιατροί όμως δεν το κάνουν, φαντάζομαι ότι παίζει ρόλο και το πόσα φάρμακα έχουν δώσει. Αν αυτό κρίνει σωστό ο γιατρός σου και τον εμπιστεύεσαι μη σε απασχολει καθόλου. Γενικά έχεις πολύ άγχος, πρέπει λίγο να ηρεμήσεις. Μπορείς αν θες να κανείς άλλη μια χοριακή, απλά για να νιώσεις πιο ήρεμη μέχρι τον υπέρηχο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, 

εκανα τελικα την εμβρυομεταφορα μου στις 2/4, δυο βλαστοκυστες 5 ημερων αριστες και περιμενω. Βασικα εχω πολυ αγωνια τοσο που σημερα εκανα ενα τεστ αρνητικο μιας και εχουν περασει μονο τεσσερις μερες. Ευχομαι να πανε οκα καλα!

  • Καλή τύχη! 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blue Velvet είπε:

Καλά είμαι,απλά έφαγα λουκανικοπιτα και με πείραξε. Απ' όσο θυμάμαι,μου έλεγε ο γιατρός ότι χρειάζεται περίπου μισή ώρα για να απορροφηθεί το φάρμακο. Στην εγκυμοσύνη μου έκανα εμετούς κάθε μέρα,οπότε έπαιρνα τα συμπληρώματα και τα φάρμακα τουλάχιστον μισή ώρα(απ'.οσο θυμάμαι )μετά το φαγητό,έτσι ώστε να μην κάνω εμετό και τα χάπια.

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ❤️Εσύ πως είσαι? Πόσα cyclacur παίρνεις τελικά ? 

Καλά είμαι και εγώ, προετοιμάζομαι ψυχολογικά αλλά δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα, θα το αφήσουμε για μετά το Πάσχα να ευχαριστηθουμε και το φαγοπότι χωρίς τύψεις!! Χαχαχαχαχα! 

πρίν από 15 λεπτά , Fay_ είπε:

Πρώτος υπέρηχος θα είναι. Σκέφτομαι να κάνω Δευτέρα κ άλλη χοριακη αλλά με αγχώνει κ αυτό. Θα δω μήπως τους πω να παω νωρίτερα για υπέρηχο για να ηρεμήσω καπως. 

Ναι το καταλαβαίνω αυτό.. και εμένα οι χοριακες περισσότερο άγχος μου προκαλούσαν.. με τη χοριακη που έχεις σίγουρα θα δείτε λεκιθικο ασκό, αν πιστεύεις ότι θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις πάρε το γιατρό σου τηλέφωνο να πας νωρίτερα για υπέρηχο, για εμένα καλύτερα θα ήταν έτσι..


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...