Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

On 10/4/2024 at 5:49 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα σε όλες,

Την επόμενη Τετάρτη έχω εμβρυομεταφορά και βρίσκομαι σε δίλημμα: Να οδηγήσω ή να πάρω ταξί? Θα δουλεύει ο άντρας μου και θα πάω μόνη μου δυστυχώς. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να οδηγήσω,αλλά ανησυχώ λίγο.

Νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα! Μπορείς κ εσυ να οδηγήσεις. Εμένα μου είχαν πει, να μην ανεβαίνω σκάλες, να μη σκύβω, να μην σηκώνω βάρη για λίγες μέρες.. αν νιώθεις καλά με αυτό κ δεν πιεζεσαι, αρκεί να μη σε πιάσει το άγχος.. αλλιώς πάρε ταξί! Εύχομαι όλα καλά να σου πάνε!! Σου δίνω τη θετική μου ενέργεια!!! 🙏🙏🙏🙏🌟🌟

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, vivina είπε:

Αχ να σου ζήσει!! Τυχερή να είναι πάντα !!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Μου στείλτε όλες τη θετική ενέργεια σας, που χθες το απόγευμα βρέθηκε 1 κουτί. Στα Γιάννενα βέβαια -έψαξα σε όλη σχεδόν την Ελλάδα- αφού η εμβρυομεταφορα θα γίνει μετά το Πάσχα, προλαβαίνω να πάω εγώ να τα πάρω το Πάσχα που θα πάω Γιάννενα, πρώτα ο Θεός!!! Μου είπαν ότι θα μου τα κρατήσουν, κ όταν τους είπα ότι μπορώ να τους κάνω κ τραπεζική κατάθεση το ποσό,που είπαν ότι δεν χρειάζεται, αφού είναι για καλό σκοπό, θα τα πληρώσω όταν τα πάρω από εκεί!! Γίνονται και θαύματα!!! Τώρα σειρά έχει, να πετύχει αυτή τη φορά, είναι η δεύτερη εξωσωματική μου & η πέμπτη εμβρυομεταφορα μου!!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Στέλνουμε με τα διδυμακια μου θετική ενέργεια!!!με το καλό!! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2024 at 7:51 ΠΜ, MatinaChr είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Είχα μια αποτυχημένη εξωσωματική στις 25/2 . Πότε μπορώ να προσπαθήσω ξανα ; Δεν ξέρω αν αξίζει όμως για 5 μόνο ωάρια να το ξανακάνω . Μέτριας ποιότητας από ότι μου είπε ο γιατρος μου . Από τα 5 γονιμοποιήθηκαν τα 4. Τριών ημερών αλλά δεν βγήκε τίποτα θετικό . Τώρα το σκέφτομαι . Είναι και η ηλικία μου 43 στα 44 πια . 

Καλημέρα κορίτσι μου! Μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα,αν το θες νομίζω ότι αξίζει μέσα στα 5 ίσως βρίσκεται το μωρό σου,εφόσον δε πέτυχες με τριών πήγαινε στο στάδιο βλαστοκυστης θα σε συμβούλευαν,και μη ξεχνάς ο επόμενων νικά ! Καλή επιτυχία εύχομαι στην επόμενη σου! Πολλές γυναίκες στην ηλικία σου προσπάθησαν και τα κατάφεραν εφόσον είχαν ωάρια.Καλη επιτυχία💜

Just now, Maroxmarox είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα,αν το θες νομίζω ότι αξίζει μέσα στα 5 ίσως βρίσκεται το μωρό σου,εφόσον δε πέτυχες με τριών πήγαινε στο στάδιο βλαστοκυστης θα σε συμβούλευαν,και μη ξεχνάς ο επόμενων νικά ! Καλή επιτυχία εύχομαι στην επόμενη σου! Πολλές γυναίκες στην ηλικία σου προσπάθησαν και τα κατάφεραν με δικά τους  εφόσον είχαν ωάρια.Καλη επιτυχία💜

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Lila ki είπε:

Κορίτσια 13 ωάρια και Δευτέρα θα γίνει η ωοληψια ….. λίγα μου φάνηκαν αλλά θα δούμε  τη Δευτέρα λεπτομέρειες …

Μια χαρά ειναι κοπέλα μου ποιοτητα θελεις τώρα κ οχι πολλα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Κορίτσια 13 ωάρια και Δευτέρα θα γίνει η ωοληψια ….. λίγα μου φάνηκαν αλλά θα δούμε  τη Δευτέρα λεπτομέρειες …

Λίγα τα 13???? Αλί σ'εμάς που είχαμε μέχρι 6😂 σημασία έχει να γονιμοποιηθούν και να γίνουν βλαστοκύστες. Καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nephele78 said:

Μια χαρά ειναι κοπέλα μου ποιοτητα θελεις τώρα κ οχι πολλα 

Καλα είναι δηλαδή ; Κ αυτοί μ είπαν υα πήγα καλα από τα 8 που βλέπαμε πριν την εξωσωματική … μακάρι ! Ναι αυτό ποιότητα και όλα έρχονται … μακάρι μακάρι 

11 minutes ago, Neverstop said:

Λίγα τα 13???? Αλί σ'εμάς που είχαμε μέχρι 6😂 σημασία έχει να γονιμοποιηθούν και να γίνουν βλαστοκύστες. Καλή επιτυχία!

Κ εγώ έναν μήνα 6 έναν 8 τώρα με τις ενέσεις τα καταφέραμε για λίγο παραπάνω .. μακάρι να φτάσουμε στο σημείο που θελουμε ! Με το καλό σε όλες μας !

  • Ευχή 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Καλα είναι δηλαδή ; Κ αυτοί μ είπαν υα πήγα καλα από τα 8 που βλέπαμε πριν την εξωσωματική … μακάρι ! Ναι αυτό ποιότητα και όλα έρχονται … μακάρι μακάρι 

Κ εγώ έναν μήνα 6 έναν 8 τώρα με τις ενέσεις τα καταφέραμε για λίγο παραπάνω .. μακάρι να φτάσουμε στο σημείο που θελουμε ! Με το καλό σε όλες μας !

Δύο χρόνια που έκανα διεγέρσεις είχα μαξ ένα έμβρυο κι έσκαγα.. άκουγα τα κορίτσια που έλεγαν ένα και καλό φτάνει δεν κάνουμε συλλογή. Και κατέληξα με ένα μπουμπούκι στην αγκαλιά μου και άλλα τρία έμβρυα στην κρυοσυντηρηση που ούτε ξέρω αν θα προλάβω να τα βάλω. Οπότε ναι θέλουμε την ποιότητα😍

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια έχω από το πρωί πονοκέφαλο και με έχει πεθάνει. Δεν ήθελα να πάρω ντεπόν αλλά δεν την παλευω άλλο, υποφέρω. Μπορώ να πάρω ντεπόν των 500; Είμαι 5w 

Φυσικά και μπορείς να παίρνεις ντεπον και παναντολ,αλλά όχι αντιφλεγμονώδη τύπου νουροφεν,αλγκοφρεν κτλ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Φυσικά και μπορείς να παίρνεις ντεπον και παναντολ,αλλά όχι αντιφλεγμονώδη τύπου νουροφεν,αλγκοφρεν κτλ

Σ ευχαριστω πολύ! Πήρα τελικά δεν άντεχα. Συνήλθα κάπως 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι δεύτερη μέρα που ξεκίνησα prolutex & utrogestan και έχω τρομερές αναγουλες.Μεσα σε μισή ώρα από την ένεση,με πιάνει ναυτία και αναγουλα..Στην προηγούμενη εμβρυομεταφορά πριν δύο χρόνια περίπου,δεν τα είχα αυτά..Το παθαίνει κάποια από εσάς?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Neverstop said:

Δύο χρόνια που έκανα διεγέρσεις είχα μαξ ένα έμβρυο κι έσκαγα.. άκουγα τα κορίτσια που έλεγαν ένα και καλό φτάνει δεν κάνουμε συλλογή. Και κατέληξα με ένα μπουμπούκι στην αγκαλιά μου και άλλα τρία έμβρυα στην κρυοσυντηρηση που ούτε ξέρω αν θα προλάβω να τα βάλω. Οπότε ναι θέλουμε την ποιότητα😍

Να σου ζήσει το παιδάκι σου !!! Εύχομαι τα καλύτερα !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Είμαι δεύτερη μέρα που ξεκίνησα prolutex & utrogestan και έχω τρομερές αναγουλες.Μεσα σε μισή ώρα από την ένεση,με πιάνει ναυτία και αναγουλα..Στην προηγούμενη εμβρυομεταφορά πριν δύο χρόνια περίπου,δεν τα είχα αυτά..Το παθαίνει κάποια από εσάς?

Nai εγώ..  ειναι στα προβλεπόμενα..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Γνωρίζετε αν για την  ωοληψία πρέπει να αφαιρεθεί το μανικιούρ; Γιατί πρόκειται να την κανω μεσα στην ερχόμενη εβδομαδα και έχω ημιμόνιμο στα χέρια, να ξέρω να το αφαιρέσω.. δεν εχω παρει οδηγίες ακόμα.. αύριο θα μάθω ακριβή ημερομηνία..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...