Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      @DizzyツMommy έκανες την ωοληψια ; Πως πήγε ;

      @Antonia_ πως πάει η προετοιμασία ; Ποτέ θα κανείς υπερήχο ;;

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Bluee19 είπε:

Καλημέρα !! Τελικά όντως πρέπει να μου ήρθε περίοδος χθες γιατί έχω παρά πολύ ΡΟΗ όπως στην περίοδο και είναι και ακριβώς στον μήνα από την αποβολή όπως μου έρχεται πάντα απλώς αναρωτιέμαι γιατί μου είπαν πως θα μου έρθει σε 30-40 μέρες από την απόξεση ; 

και μένα την ημέρα της αναμενόμενης μ είχε έρθει! περισσότερη ροη και πονάκια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , Angot είπε:

και μένα την ημέρα της αναμενόμενης μ είχε έρθει! περισσότερη ροη και πονάκια !

Ακριβώς και εμένα έτσι φουλ ΡΟΗ και πόνος !! Ενώ μέχρι προχθές είχα τελειώματα καφέ 

τουκαχιστον ελπίζω σε οκτώ μέρες να καθαρίσω και να μου σταματήσει τελείως το αίμα !!! Δεν μου περισσεύει άλλο 🥹

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Bluee19 είπε:

Καλημέρα !! Τελικά όντως πρέπει να μου ήρθε περίοδος χθες γιατί έχω παρά πολύ ΡΟΗ όπως στην περίοδο και είναι και ακριβώς στον μήνα από την αποβολή όπως μου έρχεται πάντα απλώς αναρωτιέμαι γιατί μου είπαν πως θα μου έρθει σε 30-40 μέρες από την απόξεση ; 

Όταν η χοριακη πέσει κάτω από 10 έρχετε περίοδος . Σου είπαν 30 -40 μέρες προφανώς σαν γενικό υπολογισμό. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Όταν η χοριακη πέσει κάτω από 10 έρχετε περίοδος . Σου είπαν 30 -40 μέρες προφανώς σαν γενικό υπολογισμό. 

Αα κατάλαβα άρα όλα είναι φυσιολογικά ; Μην αγχώνομαι πάλι μόνη μου ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς απογοητευτηκαμε κορίτσια από τα 19 ώριμα ωάρια 11 γονιμοποιήθηκαν και μόνο 1 έφτασε βλαστοκύστη. Μας είπαν θα περιμένουν να δουν την εξέλιξη και σε 4-5 ακόμη που παλεύουν αλλά δεν μας έδωσαν πολλές ελπίδες. 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giogo είπε:

Εμείς απογοητευτηκαμε κορίτσια από τα 19 ώριμα ωάρια 11 γονιμοποιήθηκαν και μόνο 1 έφτασε βλαστοκύστη. Μας είπαν θα περιμένουν να δουν την εξέλιξη και σε 4-5 ακόμη που παλεύουν αλλά δεν μας έδωσαν πολλές ελπίδες. 

Τα 4-5 που παλεύουν που έχουν φτάσει; 
σας έδωσαν κάποια εξήγηση; Πάντως θα σου έλεγα να κανεις λιγη υπομονη γιατί μπορεί και αυτά να τα καταφέρουν. Στο λέω από προσωπική εμπειρία. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Baby 26 είπε:

Κορίτσια σας κάνανε εξετάσεις αίματος την ημέρα της εμβρυομεταφορας; 

Εμένα ναι, για οιστραδιόλη και προγεστερόνη. Τις ήθελαν πριν την ετ. Γιατί ρωτάς;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Visit a vis είπε:

Εμένα ναι, για οιστραδιόλη και προγεστερόνη. Τις ήθελαν πριν την ετ. Γιατί ρωτάς;

Γιατί δεν μου έκαναν κ μου έκανε εντύπωση με τόσα χάπια να μην ξέρουν αν χρειάζεται κάπου να συμπληρωθεί κάτι η ίσως να κοπεί κάποιο απ αυτά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Baby 26 είπε:

Γιατί δεν μου έκαναν κ μου έκανε εντύπωση με τόσα χάπια να μην ξέρουν αν χρειάζεται κάπου να συμπληρωθεί κάτι η ίσως να κοπεί κάποιο απ αυτά 

Ούτε σε εμένα και έχω κάνει 2 και ετοιμαζομαι την επόμενη εβδομάδα για την 3η εμβρυομεταφορα.  Δεν ξέρω εάν αυτή την φορά θα χρειαστεί να κάνω . Στις δυο προηγουμενες φορές παντως πάντα κοίταζε το ενδομήτριο . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Ούτε σε εμένα και έχω κάνει 2 και ετοιμαζομαι την επόμενη εβδομάδα για την 3η εμβρυομεταφορα.  Δεν ξέρω εάν αυτή την φορά θα χρειαστεί να κάνω . Στις δυο προηγουμενες φορές παντως πάντα κοίταζε το ενδομήτριο . 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι να είναι η 3 και τελευταία τι να πω το ενδομήτριο το κοίταξε την ώρα της εμβρυομεταφορας αλλά μέχρι εκεί έβαλα δυο βλαστό κύστες 6ΑΑ και μια 5ΒΒ γενικά ήταν αισιόδοξος ο γιατρός μ είπε 70% αν όχι παραπάνω τώρα λέω μήπως για αυτό δεν χρειάστηκε εφόσον το πρόβλημα είναι μόνο του αντρουλη μου 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Baby 26 είπε:

Γιατί δεν μου έκαναν κ μου έκανε εντύπωση με τόσα χάπια να μην ξέρουν αν χρειάζεται κάπου να συμπληρωθεί κάτι η ίσως να κοπεί κάποιο απ αυτά 

Τόσα που παίρνουμε σε αυτή τη φάση μας καλύπτουν μια χαρά! Μην το έχεις έγνοια. Σου ζήτησαν εξέταση ορμονών πριν τη μέρα της χοριακής;  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Visit a vis είπε:

Τόσα που παίρνουμε σε αυτή τη φάση μας καλύπτουν μια χαρά! Μην το έχεις έγνοια. Σου ζήτησαν εξέταση ορμονών πριν τη μέρα της χοριακής;  

Όχι τίποτα απλά μου είπανε να τους πάρω τηλ να μου γράψουνε την χοριακη τώρα δεν ξέρω μήπως γράψουνε εκείνη την μέρα και τίποτα άλλο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Baby 26 είπε:

Όχι τίποτα απλά μου είπανε να τους πάρω τηλ να μου γράψουνε την χοριακη τώρα δεν ξέρω μήπως γράψουνε εκείνη την μέρα και τίποτα άλλο 

Εγώ σε φυσικό κύκλο δεν έκανα εξετάσεις την μέρα της ετ (γιατί είχαμε κάνει 5 μέρες πριν) αλλά μου ζητάει πάντα πέντε μέρες μετά να δει ε2 και prg. Σε τεχνητό κύκλο μου ζήτησε τη μέρα της ετ. Καλή επιτυχία, μια τεράστια χοριακή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...