Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

Καταλαβαίνω την κούρασή σου. Δεν το ήξερα ότι παίζει κι αυτό. Να μη μπορούμε να ηρεμήσουμε με τίποτα δηλαδή… εύχομαι σύντομα να έχετε τις απαντήσεις σας, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και μακάρι γρήγορα να έχετε ένα ακόμα μωράκι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 594
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου!ότι είναι να γίνει θα γίνει !! εύχομαι τουλάχιστον σε εσάς να πάνε όλα καλά !!

Όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Εσείς να είστε καλά !!!!

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2024 at 6:13 ΠΜ, ΧρυσαΜ είπε:

@Ειρηνη990 νομίζω τελικά όλες το έχουμε περάσει αυτό. Εννοείται ότι είσαι φοβισμένη. Δε θα έπρεπε όμως γιατί δε μπορείς να απολαύσεις αυτές τις τόσο όμορφες στιγμές. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει. Και προς το παρόν πάνε όλα καλά !!!

@Ζαχαρωτο πώς είσαι; Κάνατε εξετάσεις;

@Despoina1988 @marpi91 κι εγώ πολύ χάλια με το στομάχι μου. Γεμίζει το στόμα μου σάλια όπως όταν σου έρχεται εμετός. Καθόλου καλά. Εμετό δεν έχω κάνει έχω μόνο τη δυσφορία. Και το στήθος πονάει πολύ και τις τελευταίες μέρες καλωσορισαμε και τις ψυχολογικές μεταπτώσεις στην παρέα μας….. φοβίες κυρίως για το τι θα κάνω, πως θα τα ανταπεξέλθω όταν πρέπει να επιστρέψω στη δουλειά και θα έχω το μωρό στο σχολείο και θα είναι άρρωστο και τι θα κάνω; Παρανοϊκό ναι, εντελώς όμως….δηλαδη σε φάση πέρασε η εγκυμοσύνη, γέννησα, πέρασε ένας χρόνος, το πήγα σχολείο και αρρώστησε κι έχω όλα μου τα προβλήματα λυμένα εκτός από αυτό🤯🤯🤯🤯 και επίσης χθες σκεφτόμουν τις άλλες γέννες μου και αναρωτιόμουν «είσαι σίγουρη ότι αντέχεις να το ξαναπερασεις;». Κάτι κάνω ανάποδα συνήθως πρώτα σκέφτεσαι αυτά κι αν η απάντηση είναι θετική τότε κανείς παιδί, δεν περιμένεις να μείνεις έγκυος, να φτάσεις 8 εβδομάδες και να τα σκεφτείς. Τι έχω παθειιι;;;

δεν είμαι καλά γενικά… 

Είμαι 8εβδομαδων και 2 ημερών προς το παρόν. @marpi91 εγώ το μετράω βάσει πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου γιατί αλλιώς μπερδεύομαι

Τελικά με εμένα δεν πήγαν καλα τα πράγματα πάλι δυστυχώς! 8+1 θεωρητικά και σταμάτησε η καρδούλα! 😭🕊️🥺 παλινδρόμησε! Είμαι πολύ χάλια αλλά σκεφτομαι ότι μπορεί να έγινε για κάποιον λόγο! Με χάπια ξεκίνησα από εχθές! Δυστυχώς εύχομαι σε όλες καλη και ήσυχη εγκυμοσύνη! 🙏🏼 ανυπομονώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες πάλι!  

On 13/4/2024 at 2:56 ΜΜ, Despoina1988 είπε:

Κορίτσια μου εγώ με αφορμή μια πτώση που είχα πήγαμε νοσοκομείο και ανακαλύψαμε ότι παλινδρόμησε και αυτό ....εδώ και μέρες όχι από το πέσιμο...τι να πω δεν έχω λόγια πια ...Και τα συμπτώματα κανονικοτατα οπότε όντως δεν είναι δείκτης ότι όλα πάνε καλά ...να έχετε καλή συνέχεια και τελειομηνες και εύκολες εγκυμοσύνες μέσα από την καρδιά μου...

Κορίτσι μου λυπάμαι παρά πολύ! Και εμένα παλινδρόμησε και ήμουν 8+1! Εχθές ξεκίνησα τα χάπια! Και εγώ είχα όλα τα συμπτώματα! Εμάς σταμάτησε η καρδούλα. Έχω απογοητευτεί! 🥺🕊️ δεν έχω και εγώ λόγια πια! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα μέσα από την καρδια μου! 🙏🏼 και σε εμάς γρήγορα πάλι με ένα μωρό στην κοιλιτσα μας! 🙏🏼

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ειρηνη990 είπε:

Τελικά με εμένα δεν πήγαν καλα τα πράγματα πάλι δυστυχώς! 8+1 θεωρητικά και σταμάτησε η καρδούλα! 😭🕊️🥺 παλινδρόμησε! Είμαι πολύ χάλια αλλά σκεφτομαι ότι μπορεί να έγινε για κάποιον λόγο! Με χάπια ξεκίνησα από εχθές! Δυστυχώς εύχομαι σε όλες καλη και ήσυχη εγκυμοσύνη! 🙏🏼 ανυπομονώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες πάλι!  

Κορίτσι μου λυπάμαι παρά πολύ! Και εμένα παλινδρόμησε και ήμουν 8+1! Εχθές ξεκίνησα τα χάπια! Και εγώ είχα όλα τα συμπτώματα! Εμάς σταμάτησε η καρδούλα. Έχω απογοητευτεί! 🥺🕊️ δεν έχω και εγώ λόγια πια! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα μέσα από την καρδια μου! 🙏🏼 και σε εμάς γρήγορα πάλι με ένα μωρό στην κοιλιτσα μας! 🙏🏼

Ρε συ, πολύ λυπάμαι!! Σας έδωσε κάποια εξήγηση; Σας είπε για εξετάσεις;

πολυ στεναχωρήθηκα ρε κορίτσια για εσάς!!! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ειρηνη990 είπε:

Τελικά με εμένα δεν πήγαν καλα τα πράγματα πάλι δυστυχώς! 8+1 θεωρητικά και σταμάτησε η καρδούλα! 😭🕊️🥺 παλινδρόμησε! Είμαι πολύ χάλια αλλά σκεφτομαι ότι μπορεί να έγινε για κάποιον λόγο! Με χάπια ξεκίνησα από εχθές! Δυστυχώς εύχομαι σε όλες καλη και ήσυχη εγκυμοσύνη! 🙏🏼 ανυπομονώ να ξεκινήσω τις προσπάθειες πάλι!  

Κορίτσι μου λυπάμαι παρά πολύ! Και εμένα παλινδρόμησε και ήμουν 8+1! Εχθές ξεκίνησα τα χάπια! Και εγώ είχα όλα τα συμπτώματα! Εμάς σταμάτησε η καρδούλα. Έχω απογοητευτεί! 🥺🕊️ δεν έχω και εγώ λόγια πια! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα μέσα από την καρδια μου! 🙏🏼 και σε εμάς γρήγορα πάλι με ένα μωρό στην κοιλιτσα μας! 🙏🏼

Αχ αχ αχ τι να πω δεν ξέρω... επιδημία είναι πλέον οι αποβολές... μάστιγα....πάντα ακούγαμε για αποβολές αλλά αυτό που συμβαίνει τα τελευταία 2 χρόνια είναι απίστευτο.παντου γύρω μου το ίδιο πράγμα... εύχομαι βρε αγάπη μου να μην σου ξανασυμβεί και την επόμενη φορά να έρθει για να μείνει.... ηρέμησε πάρε τον χρόνο σου και ξανά δυναμικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Αχ αχ αχ τι να πω δεν ξέρω... επιδημία είναι πλέον οι αποβολές... μάστιγα....πάντα ακούγαμε για αποβολές αλλά αυτό που συμβαίνει τα τελευταία 2 χρόνια είναι απίστευτο.παντου γύρω μου το ίδιο πράγμα... εύχομαι βρε αγάπη μου να μην σου ξανασυμβεί και την επόμενη φορά να έρθει για να μείνει.... ηρέμησε πάρε τον χρόνο σου και ξανά δυναμικά!!!!

Ευχαριστώ παρά πολύ αγάπη μου εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα και μια υπέροχη εγκυμοσύνη στην επόμενη! Εύχομαι να μην μας ξανά συμβεί αυτό το πράγμα γιατί δεν θα το αντέξουμε πιστεύω! 🥺 να έχουμε γρήγορα ένα μωράκι στην κοιλιτσα μας αγάπη μου!! 🙏🏼❤️

15 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Ρε συ, πολύ λυπάμαι!! Σας έδωσε κάποια εξήγηση; Σας είπε για εξετάσεις;

πολυ στεναχωρήθηκα ρε κορίτσια για εσάς!!! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!!

Ευχαριστώ παρά μα παρά πολύ! 🫶🏼 εύχομαι την επόμενη φορά να έρθει και να μείνει! ❤️🫶🏼🥺 μας είπανε για εξετάσεις ναι! Μήπως γνωρίζετε κάποια να μας πει τι είναι πιο σημαντικό από εξετάσεις να κάνουμε; Ξερει καμία σας; Γιατί και εμένα είναι η δεύτερη αποβολή μου! Την πρώτη ήταν δίδυμα με φυσική σύλληψη αλλά δυστυχως δεν είδαμε έμβρυα! 🥺😭 ευχαριστώ εκ των προτέρων κορίτσια να είστε όλες καλα! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ειρηνη990 είπε:

Ευχαριστώ παρά πολύ αγάπη μου εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα και μια υπέροχη εγκυμοσύνη στην επόμενη! Εύχομαι να μην μας ξανά συμβεί αυτό το πράγμα γιατί δεν θα το αντέξουμε πιστεύω! 🥺 να έχουμε γρήγορα ένα μωράκι στην κοιλιτσα μας αγάπη μου!! 🙏🏼❤️

Ευχαριστώ παρά μα παρά πολύ! 🫶🏼 εύχομαι την επόμενη φορά να έρθει και να μείνει! ❤️🫶🏼🥺 μας είπανε για εξετάσεις ναι! Μήπως γνωρίζετε κάποια να μας πει τι είναι πιο σημαντικό από εξετάσεις να κάνουμε; Ξερει καμία σας; Γιατί και εμένα είναι η δεύτερη αποβολή μου! Την πρώτη ήταν δίδυμα με φυσική σύλληψη αλλά δυστυχως δεν είδαμε έμβρυα! 🥺😭 ευχαριστώ εκ των προτέρων κορίτσια να είστε όλες καλα! 

Λυπάμαι πάρα πολύ, για ότι συμβαίνει.

Καλύτερα να σε κατατοπίσει ένας γιατρός.πολλες αποβολές έχουν να κάνουν με την θρομβοφιλια. Επίσης κακό σπέρμα ή ωάριο. Μετά ίσως καρυότυπο ζεύγους. 


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2024 at 7:15 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Επικρατεί ησυχία ε;;;

Πώς είστε;;;

Καλησπέρα! Εμείς πήγαμε στον γιατρό την Τετάρτη, ακούσαμε καρδούλα! Όλα καλά μας είπε, 8w με βρήκε και συνεχίζουμε! Εσύ πως πας; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα! Εμείς πήγαμε στον γιατρό την Τετάρτη, ακούσαμε καρδούλα! Όλα καλά μας είπε, 8w με βρήκε και συνεχίζουμε! Εσύ πως πας; 

Τέλεια!!! Εγώ από αναγούλες ηρέμησα. Σκέφτομαι να πάω την άλλη εβδομάδα για εξέταση. 

Link to comment
Share on other sites

On 20/4/2024 at 11:04 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Τέλεια!!! Εγώ από αναγούλες ηρέμησα. Σκέφτομαι να πάω την άλλη εβδομάδα για εξέταση. 

Αχ να σου πω την αλήθεια εγώ δεν θα άντεχα να μην πηγαίνω κάθε δύο εβδομάδες! Δλδ εκεί που μας έλεγες ότι ίσως πας απευθείας για αυχενική.. εδώ μου λέει ο γιατρός μου, έλα τυπικά να σε δω σε δύο εβδομάδες και του λέω "τι τυπικά γιατρεεε;;;" Μπράβο σου που δεν έχεις τόσο άγχος! Το θαυμάζω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες - αυτό το site που κράτησε συντροφιά όλα τα χρόνια που προσπαθούσαμε για μωράκι και πέρσι τον Ιανουαριο μετά από την πρώτη μας εξωσωματική καταφέραμε κ αποκτήσαμε τα διδυμάκια μας που τώρα είναι 7 μηνών — η χαρά μεγάλη , δεν κουραζόμαστε τόσο γιατί το θέλαμε τόσα χρόνια και όλα μα μοιάζουν υπεροχα και βέβαια είναι ήρεμα σχετικά μωρακια — την Κυριακή ανακαλύψαμε ότι είμαι πάλι έγκυος με μια φορά - δεν πιστεύαμε ότι θα πιάσουμε ποτέ μωρό απλά κάνοντας το φυσιολογικό σεξ δλδ αλλά έγινε κ έγινε εύκολα και τώρα είμαστε σοκαρισμένοι -εγώ πιο πολύ, ο άντρας μου ψύχραιμος και σίγουρος.Εχω λίγη βοήθεια αλλά με τρία μωρά που θα είναι σαν τρίδυμα θα χρειαστώ ομάδα βοήθειας όχι λίγη απλά.Ο γιατρός μου είπε ότι έβλεπε και ενα ακόμη σάκο αλλα όχι καθαρά και την Δευτέρα θα το σιγουρέψουμε.Αυτό βέβαια δεν το φαντάζομαι καν να έχω ξανά δίδυμα κ με φυσικό τρόπο —όποτε κορίτσια έχω πελαγώσει -θέλω να χαρώ τα μωρά από την μια που τόσο περίμενα να έρθουν -επισησ θεωρώ ότι το νέο μωράκι μου το χρωστούσε ο Θεουλης για τα τόσα χρόνια θλίψης και στεναχωριας -οπωσ και οικονομικά είναι οριακά τα πράγματα.Βρισκοναι σε αδιέξοδο -δεν ξέρω να χαρώ η να κλαψω

Η κάθε συμβουλή σας σαν παρατηρητές της ιστορίας μου θα είναι μια βοήθεια για να χαλαρώσω λίγο κ να δω τι θα κάνω .. Νοέμβριο λογικά θα γεννήσω κ τα διδυμάκια θα είναι 13 μηνών. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2024 at 6:24 ΠΜ, Fiona33 είπε:

Καλημέρα σε όλες - αυτό το site που κράτησε συντροφιά όλα τα χρόνια που προσπαθούσαμε για μωράκι και πέρσι τον Ιανουαριο μετά από την πρώτη μας εξωσωματική καταφέραμε κ αποκτήσαμε τα διδυμάκια μας που τώρα είναι 7 μηνών — η χαρά μεγάλη , δεν κουραζόμαστε τόσο γιατί το θέλαμε τόσα χρόνια και όλα μα μοιάζουν υπεροχα και βέβαια είναι ήρεμα σχετικά μωρακια — την Κυριακή ανακαλύψαμε ότι είμαι πάλι έγκυος με μια φορά - δεν πιστεύαμε ότι θα πιάσουμε ποτέ μωρό απλά κάνοντας το φυσιολογικό σεξ δλδ αλλά έγινε κ έγινε εύκολα και τώρα είμαστε σοκαρισμένοι -εγώ πιο πολύ, ο άντρας μου ψύχραιμος και σίγουρος.Εχω λίγη βοήθεια αλλά με τρία μωρά που θα είναι σαν τρίδυμα θα χρειαστώ ομάδα βοήθειας όχι λίγη απλά.Ο γιατρός μου είπε ότι έβλεπε και ενα ακόμη σάκο αλλα όχι καθαρά και την Δευτέρα θα το σιγουρέψουμε.Αυτό βέβαια δεν το φαντάζομαι καν να έχω ξανά δίδυμα κ με φυσικό τρόπο —όποτε κορίτσια έχω πελαγώσει -θέλω να χαρώ τα μωρά από την μια που τόσο περίμενα να έρθουν -επισησ θεωρώ ότι το νέο μωράκι μου το χρωστούσε ο Θεουλης για τα τόσα χρόνια θλίψης και στεναχωριας -οπωσ και οικονομικά είναι οριακά τα πράγματα.Βρισκοναι σε αδιέξοδο -δεν ξέρω να χαρώ η να κλαψω

Η κάθε συμβουλή σας σαν παρατηρητές της ιστορίας μου θα είναι μια βοήθεια για να χαλαρώσω λίγο κ να δω τι θα κάνω .. Νοέμβριο λογικά θα γεννήσω κ τα διδυμάκια θα είναι 13 μηνών. 

Καλεεεεε τι όμορφα νέα είναι αυτά;;;

συγχαρητήρια!!!! Θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις αρχικά και να δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα. Μην κανείς σενάρια στο μυαλό σου. Θα είναι ηδη ενός τα μεγάλα σου όταν γεννήσεις λογικά. Προς το παρόν να είσαι προσεκτική με τα βάρη, ίσα ίσα τα μωρά να σηκώνεις δηλαδή κι αυτό μόνο για τα βασικά. 
οταν με το καλό έρθουν τα μωράκια θα δεις που όλα θα μπαίνουν σε ένα πρόγραμμα αυθόρμητα. Αν τυχόν καταφέρεις να έχεις μια βοήθεια για τις δουλειές του σπιτιού θα είναι καλύτερα.

εχεις βοήθεια από συγγενείς;

 

@marpi91 δεν ήμουν πολύ καλά τις τελευταίες μέρες. Είχα πόνους και είχαν φύγει οι αναγούλες όπως καταλαβαίνεις τρόμαξα. Είχα κουραστεί κι ολας πολύ στη δουλειά. Ο γιατρός με βρήκε μια χαρά βέβαια. Ήταν μια σύσπαση. Ξέρεις τι με αγχώνει; Εγώ ήμουν ακριβώς 10εβδομαδων αλλά οι μετρήσεις ήταν 9εβδομαδων και 4 ημερών. Όταν έχεις περάσει παλινδρομη καταλαβαινεις…. Εκείνος βέβαια επιμένει ότι είμαστε οκ… τώρα θα ξαναπάω Τήνο με τη δουλειά 8/5-9/5 πάλι θα ξεθεωθούμε, και δε μπορώ να πω τίποτα γιατί δεν το γνωρίζουν… και 13/5 θα πάω να με δει πριν την αυχενική.

 

εσυ πηγές στο γιατρό;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Καλεεεεε τι όμορφα νέα είναι αυτά;;;

συγχαρητήρια!!!! Θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις αρχικά και να δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα. Μην κανείς σενάρια στο μυαλό σου. Θα είναι ηδη ενός τα μεγάλα σου όταν γεννήσεις λογικά. Προς το παρόν να είσαι προσεκτική με τα βάρη, ίσα ίσα τα μωρά να σηκώνεις δηλαδή κι αυτό μόνο για τα βασικά. 
οταν με το καλό έρθουν τα μωράκια θα δεις που όλα θα μπαίνουν σε ένα πρόγραμμα αυθόρμητα. Αν τυχόν καταφέρεις να έχεις μια βοήθεια για τις δουλειές του σπιτιού θα είναι καλύτερα.

εχεις βοήθεια από συγγενείς;

 

@marpi91 δεν ήμουν πολύ καλά τις τελευταίες μέρες. Είχα πόνους και είχαν φύγει οι αναγούλες όπως καταλαβαίνεις τρόμαξα. Είχα κουραστεί κι ολας πολύ στη δουλειά. Ο γιατρός με βρήκε μια χαρά βέβαια. Ήταν μια σύσπαση. Ξέρεις τι με αγχώνει; Εγώ ήμουν ακριβώς 10εβδομαδων αλλά οι μετρήσεις ήταν 9εβδομαδων και 4 ημερών. Όταν έχεις περάσει παλινδρομη καταλαβαινεις…. Εκείνος βέβαια επιμένει ότι είμαστε οκ… τώρα θα ξαναπάω Τήνο με τη δουλειά 8/5-9/5 πάλι θα ξεθεωθούμε, και δε μπορώ να πω τίποτα γιατί δεν το γνωρίζουν… και 13/5 θα πάω να με δει πριν την αυχενική.

 

εσυ πηγές στο γιατρό;

Σε ευχαριστω για τα καλά σου λόγια.. όντως έκανα πολλά σενάρια κουράστηκα και τώρα είμαι ψύχραιμη και περισσότερο σίγουρη ότι θα πάνε τα πράγματα καλά.Δευτέρα έχω γιατρό και θα δούμε τι θα πει. Ευτυχώς δεν έχω εμετούς κ αναγούλες ακόμη αλλά η κοιλια μου ξεπετάχτηκε απευθείας διότι πρόσφατα γέννησα όποτε θυμαται μάλλον ότι πρέπει να μεγαλώσει πάλι. Ευτυχώς έχασα όλα τα κιλά και φτου από την αρχή. Βέβαια αν είναι ένα μωράκι πιστευω θ είναι πιο εύκολα από τα δυο που δεν μπορούσα να σύρω τα πόδια μ από τον 6ο μήνα και πήρα κα 25 κιλά.

Με το καλό να υποδεχτείς κ εσυ το μωράκι σου. Είναι το πρώτο σου; Όλα θ πάνε υπέροχα κοιτά να είσαι ήρεμη από ότι μπορεί να σου χαλάσει την διάθεση και στην δουλειά πες ότι χτυπήσεις την μέση σου γιατί δικαιολογεί κ το σκύψιμο κ το διάλειμμα στο περπάτημα κ το βάρος που δεν πρέπει να σηκώνεις. Να προσεχείς πολύ και να είσαι θετικη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...