Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Μανούλες Νοεμβρίου 2024


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Δύσκολη φάση.... Εγώ δε φοβάμαι για τα χρήματα (όχι ότι δεν τα έχω ανάγκη) αλλά τα έχω βγάλει πέρα και με λιγότερα. Απλά αν φύγω τώρα θα πάνε στην περιοχή ευθύνης μου και θα δούνε ότι δεν κάνω αυτά που θέλουν, τα οποία είναι τραβηγμένα, άρα ευκαιρία για λασπολογία..

Πόσο είναι το όριο στον αιματοκρίτη; Ακόμα δεν πήγα για εξετάσεις, δεν ξέρω πότε θα πάω

 

Δύσκολη η κατάσταση. Εύχομαι να μην χρειαστεί να σταματήσεις νωρίτερα. Το όριο είναι 36με 46

10 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Όχι δεν υπάρχει ενεργή λοίμωξη για να χρειάζεται αντιβίωση ..

Α τέλεια και εσύ !!ξεκίνησες σίδηρο ?

Σίδηρο μου έχει γράψει από 5 εβδομάδων γιατί είχα 36 αιματοκρίτη. Λόγω ναυτίας όμως δεν κατάφερα ποτέ να το πιω 

10 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Κορίτσια καλημέρα.

Χθές με έπιασε νευρικός βήχας, δε μπορούσα να σταματήσω. Μάλλον από την σκόνη έξω με έπιασε αλλεργία. Ωστόσο πήρα τον γιατρό και με άκουσε πώς ήμουν και μού είπε ότι μπορώ να πάρω ξοζαλ! Σώθηκα εννοείται, σάς το λέω κι εσάς αν προκύψει κάτι παρόμοιο να έχετε το νου σας 

Πω πρέπει να ήταν πολύ σπαστικός ο βήχας .είχες ξανά κάτι παρόμοιο?

 

 

Ρε κορίτσια γνωρίζετε τι γίνεται με τις αναρρωτικες? Η ξαδέρφη μου 5 μηνών είναι κ ακόμα δεν έχει πάρει ευρώ.

Εγώ θυμάμαι κάθε μήνα πληρωνομουν κανονικά 


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 39 λεπτά , Ζαχαρωτο είπε:

Δύσκολη η κατάσταση. Εύχομαι να μην χρειαστεί να σταματήσεις νωρίτερα. Το όριο είναι 36με 46

Σίδηρο μου έχει γράψει από 5 εβδομάδων γιατί είχα 36 αιματοκρίτη. Λόγω ναυτίας όμως δεν κατάφερα ποτέ να το πιω 

Πω πρέπει να ήταν πολύ σπαστικός ο βήχας .είχες ξανά κάτι παρόμοιο?

Είχα πάλι πριν επιβεβαιώσω την εγκυμοσύνη μου αλλά δεν πήρα τίποτα γιατί δεν ήξερα.... Είναι από τα χειρότερά μου, μόνο με ξοζαλ μού περνάει 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε ρε κορίτσια??πως την παλεύετε με αναγουλες ?είναι απαλευτο ώρες ώρες 🥺 επίσης σε ποια σημεία μπορούμε να κάνουμε τις αντιπηκτικες ?εχω μελανιασει γύρω γύρω ξεμενω από σημεία 🥴

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

 

 

 

Ρε κορίτσια γνωρίζετε τι γίνεται με τις αναρρωτικες? Η ξαδέρφη μου 5 μηνών είναι κ ακόμα δεν έχει πάρει ευρώ.

Εγώ θυμάμαι κάθε μήνα πληρωνομουν κανονικά

Δε γνωρίζω τίποτα σχετικά με αυτό.... Κάθε μήνα δεν υποτίθεται ότι πληρώνεσαι;

Τουλάχιστον όταν παίρνω αναρρωτική λόγω ασθενείας πληρώνομαι μετά από ένα με ενάμιση μήνα

 

@Despoina1988 να σού πω την αλήθεια δεν έχω τόσο πλέον, πιο πολύ ζαλάδα... Καλό κακό δεν ξέρω αλλά οι αναγουλες οι έντονες έφυγαν.

Δε σε πιάνει αυτό το φάρμακο που είπες; 

Οι ενέσεις απ' ο,τι έχω ακούσει γίνονται μόνο στην περιοχή της κοιλιάς. Δεν ξέρωωωω πώς αντέχετεεε να τις κάνετε!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Τι κάνετε ρε κορίτσια??πως την παλεύετε με αναγουλες ?είναι απαλευτο ώρες ώρες 🥺 επίσης σε ποια σημεία μπορούμε να κάνουμε τις αντιπηκτικες ?εχω μελανιασει γύρω γύρω ξεμενω από σημεία 🥴

Καλησπέρα Δέσποινα! Εγώ δεν έχω αναγουλες.. μια μέρα μόνο είχα έτσι έναν κόμπο στο στομάχι.. κατά τα άλλα πολύ ηπια τα συμπτώματα μου. Αλλά νυσταααα.... Νύστα από άλλο πλανήτη.. Έβαλα το παιδί μέσα στο πάρκο και αποκοιμήθηκα στον καναπέ. Παρακαλούσα μην πάθει τίποτα και δεν το ακούσω! 

Τις ενέσεις μπορείς στο μπούτι, στο μπράτσο και στην κοιλιά στο νοητό χαμόγελο από το ένα πλάι στο άλλο, κάτω από τον αφαλό, σε απόσταση 2 δάχτυλα από αυτόν. Εγώ το πηγαίνω μια δεξιά μια αριστερά. Αλλά δεν κάνω μελανιές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Δε γνωρίζω τίποτα σχετικά με αυτό.... Κάθε μήνα δεν υποτίθεται ότι πληρώνεσαι;

Τουλάχιστον όταν παίρνω αναρρωτική λόγω ασθενείας πληρώνομαι μετά από ένα με ενάμιση μήνα

 

@Despoina1988 να σού πω την αλήθεια δεν έχω τόσο πλέον, πιο πολύ ζαλάδα... Καλό κακό δεν ξέρω αλλά οι αναγουλες οι έντονες έφυγαν.

Δε σε πιάνει αυτό το φάρμακο που είπες; 

Οι ενέσεις απ' ο,τι έχω ακούσει γίνονται μόνο στην περιοχή της κοιλιάς. Δεν ξέρωωωω πώς αντέχετεεε να τις κάνετε!!!

Το δοκίμασα δεν με πιάνει ... Τυχερή είσαι που είσαι καλυτερα !σήμερα είμαι όλη μέρα χάλια και εκτός τις αναγουλες χειροτερεύει αυτό με τις μυρωδιές ...δεν αντέχω ούτε το αποσμητικο για τις μασχάλες ούτε σαμπουάν τίποτα ...τις αντέχουμε δεν τις αντέχουμε τις ενέσεις πρέπει να τις κάνουμε 🥴

3 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα Δέσποινα! Εγώ δεν έχω αναγουλες.. μια μέρα μόνο είχα έτσι έναν κόμπο στο στομάχι.. κατά τα άλλα πολύ ηπια τα συμπτώματα μου. Αλλά νυσταααα.... Νύστα από άλλο πλανήτη.. Έβαλα το παιδί μέσα στο πάρκο και αποκοιμήθηκα στον καναπέ. Παρακαλούσα μην πάθει τίποτα και δεν το ακούσω! 

Τις ενέσεις μπορείς στο μπούτι, στο μπράτσο και στην κοιλιά στο νοητό χαμόγελο από το ένα πλάι στο άλλο, κάτω από τον αφαλό, σε απόσταση 2 δάχτυλα από αυτόν. Εγώ το πηγαίνω μια δεξιά μια αριστερά. Αλλά δεν κάνω μελανιές 

Πω πω και αυτό με την υπνηλία δύσκολο είναι ...έχω κόπωση αρκετή οκ αλλά υπνηλία δεν έχω ...στο μπράτσο που ακριβώς ?εκεί που μας κάνανε τα εμβόλια?να σου πω στον γιο μου έκανα τις ivor ναι μεν πονούσε πιο πολύ το φάρμακο αλλά δεν έκανα μελανιές ...τώρα με τις inohep χαμός ....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Despoina1988 είπε:

Το δοκίμασα δεν με πιάνει ... Τυχερή είσαι που είσαι καλυτερα !σήμερα είμαι όλη μέρα χάλια και εκτός τις αναγουλες χειροτερεύει αυτό με τις μυρωδιές ...δεν αντέχω ούτε το αποσμητικο για τις μασχάλες ούτε σαμπουάν τίποτα ...τις αντέχουμε δεν τις αντέχουμε τις ενέσεις πρέπει να τις κάνουμε 🥴

Ρώτησες το γιατρό σου για το αν μπορείς να τις κάνεις αλλού;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Τι κάνετε ρε κορίτσια??πως την παλεύετε με αναγουλες ?είναι απαλευτο ώρες ώρες 🥺 επίσης σε ποια σημεία μπορούμε να κάνουμε τις αντιπηκτικες ?εχω μελανιασει γύρω γύρω ξεμενω από σημεία 🥴

Αρκετό νερό, Γουλια Γουλια.

Εγώ εδώ και 2 μέρες κάνω εμετό το απόγευμα. Όσο για τις αντιπηκτικες στην κόρη μου δεν έκανα μελανιές ούτε πονούσα.

Τώρα δεν ξέρω τι έχει συμβεί μερικές φορές υποφέρω από το πόνο.

 

Ρώτησα κάτι  κορίτσια στην δουλειά και μου είπαν ότι τα πήραν μαζεμένα λίγο πριν γεννήσουν.

Μπορεί μόνο στην Αττική να γίνεται αυτό 


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΧρυσαΜ είπε:

Ρώτησες το γιατρό σου για το αν μπορείς να τις κάνεις αλλού;

Θυμάμαι στον γιο μου προς το τέλος έκανα και στα μπούτια αλλά δεν τις έκανα μόνη μου οπότε δεν θυμάμαι πολλά ..τώρα που τις κάνω μόνη μου σπάω το κεφάλι μου κάθε μέρα ...εσύ με την δουλειά πως πας ηρεμήσες καθόλου?

πρίν από 3 λεπτά , Ζαχαρωτο είπε:

Αρκετό νερό, Γουλια Γουλια.

Εγώ εδώ και 2 μέρες κάνω εμετό το απόγευμα. Όσο για τις αντιπηκτικες στην κόρη μου δεν έκανα μελανιές ούτε πονούσα.

Τώρα δεν ξέρω τι έχει συμβεί μερικές φορές υποφέρω από το πόνο.

 

Ρώτησα κάτι  κορίτσια στην δουλειά και μου είπαν ότι τα πήραν μαζεμένα λίγο πριν γεννήσουν.

Μπορεί μόνο στην Αττική να γίνεται αυτό 

Μέχρι και το νερό με αηδιάζει το πιστεύεις?κάθομαι και διψάω αν δεν έχω σόδα σπίτι ...τι να κάνω υπομονή όμως...αυτή η μάρκα αντιπηκτικων δεν πονάει αλλά μου κάνει μελανιές ενώ στον γιο μου εκείνες πονούσαν αλλά δεν έκανα μελανιές ...τι να πεις 😂 ξεκίνησες και εμετό Ε... τουλάχιστον σε ανακουφίζει ??

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Το δοκίμασα δεν με πιάνει ... Τυχερή είσαι που είσαι καλυτερα !σήμερα είμαι όλη μέρα χάλια και εκτός τις αναγουλες χειροτερεύει αυτό με τις μυρωδιές ...δεν αντέχω ούτε το αποσμητικο για τις μασχάλες ούτε σαμπουάν τίποτα ...τις αντέχουμε δεν τις αντέχουμε τις ενέσεις πρέπει να τις κάνουμε 🥴

Πω πω και αυτό με την υπνηλία δύσκολο είναι ...έχω κόπωση αρκετή οκ αλλά υπνηλία δεν έχω ...στο μπράτσο που ακριβώς ?εκεί που μας κάνανε τα εμβόλια?να σου πω στον γιο μου έκανα τις ivor ναι μεν πονούσε πιο πολύ το φάρμακο αλλά δεν έκανα μελανιές ...τώρα με τις inohep χαμός ....

Προσωπικά κάνω μόνο στην κοιλιά, απλά θυμάμαι τη φαρμακοποιό να μου λέει τα σημεία που μπορούν να γίνουν. Πάντως πρέπει να είναι υποδόρια η ένεση. Όχι ενδομυϊκή, θέλει προσοχή! Εγώ για να είμαι σίγουρη, απέφυγα τα άλλα σημεία και βαράω κοιλιά που έχει σίγουρα το λιπακι της 😅

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Θυμάμαι στον γιο μου προς το τέλος έκανα και στα μπούτια αλλά δεν τις έκανα μόνη μου οπότε δεν θυμάμαι πολλά ..τώρα που τις κάνω μόνη μου σπάω το κεφάλι μου κάθε μέρα ...εσύ με την δουλειά πως πας ηρεμήσες καθόλου?

Μέχρι και το νερό με αηδιάζει το πιστεύεις?κάθομαι και διψάω αν δεν έχω σόδα σπίτι ...τι να κάνω υπομονή όμως...αυτή η μάρκα αντιπηκτικων δεν πονάει αλλά μου κάνει μελανιές ενώ στον γιο μου εκείνες πονούσαν αλλά δεν έκανα μελανιές ...τι να πεις 😂 ξεκίνησες και εμετό Ε... τουλάχιστον σε ανακουφίζει ??

Κι εμένα με ενοχλεί το νερό πολλές φορές, πλέον και ο καφές που τον λατρεύω. Σόδα με ηρεμεί δοκίμασα κι αυτή με το λεμόνι που είχες πει.

Τώρα τι να σού πω; Ότι ηρέμησα; Ότι δεν ηρέμησα; Οι πολλές οι εντάσεις κάπως σταμάτησαν όμως ξέρω ότι δε μπορώ να κάνω το 100% τέλειο που θέλουν, και αυτό με κάνει να κοιμάμαι με το ένα μάτι ανοιχτό μην τυχόν και το ανακαλύψουν και έχω γκρίνια. Εδώ που τα λέμε σχεδόν κανένας δεν το κάνει το 100%. Εμένα με ενδιαφέρει τα σημεία μου να έχουν visibility του προϊόντος, να είναι ενημερωμένα για ενέργειες και αν πάει κάποιος από το μάρκετινγκ εκεί να φαίνεται ότι έχω περάσει από εκεί και έχω κάνει τη δουλειά μου. Τώρα την εβδομάδα που μάς έρχεται θα πάω στην Τήνο με τη μάνατζερ μου για τσεκαρισμα. Έχω να πάω από 1/9/23 δεν ξέρω τι φάση θα επικρατεί, είναι κάποια σημεία απλήρωτα (όχι από δικό μας λάθος, αλλά δεν τους νοιάζει τους πελάτες, γκ αυτούς φταίμε μόνιμα εμείς).

 

@Ζαχαρωτο καλή δύναμη με τους Εμετους. Δες το θετικά τουλάχιστον δε θα πάρεις κιλά χαχαχα. Δε νομίζω να πληρώνονται όλοι στο τέλος, θα ρωτήσω κι εγώ και θα σού πω

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Despoina1988 είπε:

Θυμάμαι στον γιο μου προς το τέλος έκανα και στα μπούτια αλλά δεν τις έκανα μόνη μου οπότε δεν θυμάμαι πολλά ..τώρα που τις κάνω μόνη μου σπάω το κεφάλι μου κάθε μέρα ...εσύ με την δουλειά πως πας ηρεμήσες καθόλου?

Μέχρι και το νερό με αηδιάζει το πιστεύεις?κάθομαι και διψάω αν δεν έχω σόδα σπίτι ...τι να κάνω υπομονή όμως...αυτή η μάρκα αντιπηκτικων δεν πονάει αλλά μου κάνει μελανιές ενώ στον γιο μου εκείνες πονούσαν αλλά δεν έκανα μελανιές ...τι να πεις 😂 ξεκίνησες και εμετό Ε... τουλάχιστον σε ανακουφίζει ??

Με ανακουφίζει για κανένα 3ωρο στην κόρη μου έκανα ινοχεπ δεν πονούσα τώρα με τις κλεξαν πονάω.  Στα μπούτια δεν θα πονάει περισσότερο?

Κάθε φορά που είναι η ώρα να κάνω ένεση θέλω να κλάψω.

Λες να επιχειρήσω σόδα?

3 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Κι εμένα με ενοχλεί το νερό πολλές φορές, πλέον και ο καφές που τον λατρεύω. Σόδα με ηρεμεί δοκίμασα κι αυτή με το λεμόνι που είχες πει.

Τώρα τι να σού πω; Ότι ηρέμησα; Ότι δεν ηρέμησα; Οι πολλές οι εντάσεις κάπως σταμάτησαν όμως ξέρω ότι δε μπορώ να κάνω το 100% τέλειο που θέλουν, και αυτό με κάνει να κοιμάμαι με το ένα μάτι ανοιχτό μην τυχόν και το ανακαλύψουν και έχω γκρίνια. Εδώ που τα λέμε σχεδόν κανένας δεν το κάνει το 100%. Εμένα με ενδιαφέρει τα σημεία μου να έχουν visibility του προϊόντος, να είναι ενημερωμένα για ενέργειες και αν πάει κάποιος από το μάρκετινγκ εκεί να φαίνεται ότι έχω περάσει από εκεί και έχω κάνει τη δουλειά μου. Τώρα την εβδομάδα που μάς έρχεται θα πάω στην Τήνο με τη μάνατζερ μου για τσεκαρισμα. Έχω να πάω από 1/9/23 δεν ξέρω τι φάση θα επικρατεί, είναι κάποια σημεία απλήρωτα (όχι από δικό μας λάθος, αλλά δεν τους νοιάζει τους πελάτες, γκ αυτούς φταίμε μόνιμα εμείς).

 

@Ζαχαρωτο καλή δύναμη με τους Εμετους. Δες το θετικά τουλάχιστον δε θα πάρεις κιλά χαχαχα. Δε νομίζω να πληρώνονται όλοι στο τέλος, θα ρωτήσω κι εγώ και θα σού πω

 

Δεν κάνω την δική σου δουλειά και αγχώθηκα.

Πώς αντέχεις?

Ειδικά τώρα με τις ορμόνες? Μπράβο σου πρέπει να έχεις πολύ υπομονή.

Σχετικά με την πληρωμή των αναρρωτικων μου είπαν ότι φταίει το ότι ποτέ θα δει ο υπάλληλος την αίτηση και να την προωθήσει στην επιτροπή 


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Με ανακουφίζει για κανένα 3ωρο στην κόρη μου έκανα ινοχεπ δεν πονούσα τώρα με τις κλεξαν πονάω.  Στα μπούτια δεν θα πονάει περισσότερο?

Κάθε φορά που είναι η ώρα να κάνω ένεση θέλω να κλάψω.

Λες να επιχειρήσω σόδα?

Δεν κάνω την δική σου δουλειά και αγχώθηκα.

Πώς αντέχεις?

Ειδικά τώρα με τις ορμόνες? Μπράβο σου πρέπει να έχεις πολύ υπομονή.

Σχετικά με την πληρωμή των αναρρωτικων μου είπαν ότι φταίει το ότι ποτέ θα δει ο υπάλληλος την αίτηση και να την προωθήσει στην επιτροπή 

Έχω ξεπουληθεί για το χρήμα χαχαχαχαχα αντέχω γιατί όλοι μού λένε ότι παντού είναι έτσι. Σε όλες τις δουλειές.

 

Ποιος υπάλληλος; Δε νομίζω.... Δεν ξέρω κι όλας 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

Έχω ξεπουληθεί για το χρήμα χαχαχαχαχα αντέχω γιατί όλοι μού λένε ότι παντού είναι έτσι. Σε όλες τις δουλειές.

 

Ποιος υπάλληλος; Δε νομίζω.... Δεν ξέρω κι όλας 

Παντού σκατα είναι.

Ο υπάλληλος στα γραφεία του ΙΚΑ.

Θα πάει αύριο η ξαδέρφη μου από τα γραφεία να δει. Γιατί με τα τηλέφωνα δεν βγάζει ακρη


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΧρυσαΜ είπε:

Έχω ξεπουληθεί για το χρήμα χαχαχαχαχα αντέχω γιατί όλοι μού λένε ότι παντού είναι έτσι. Σε όλες τις δουλειές.

 

Ποιος υπάλληλος; Δε νομίζω.... Δεν ξέρω κι όλας 

 

13 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Κι εμένα με ενοχλεί το νερό πολλές φορές, πλέον και ο καφές που τον λατρεύω. Σόδα με ηρεμεί δοκίμασα κι αυτή με το λεμόνι που είχες πει.

Τώρα τι να σού πω; Ότι ηρέμησα; Ότι δεν ηρέμησα; Οι πολλές οι εντάσεις κάπως σταμάτησαν όμως ξέρω ότι δε μπορώ να κάνω το 100% τέλειο που θέλουν, και αυτό με κάνει να κοιμάμαι με το ένα μάτι ανοιχτό μην τυχόν και το ανακαλύψουν και έχω γκρίνια. Εδώ που τα λέμε σχεδόν κανένας δεν το κάνει το 100%. Εμένα με ενδιαφέρει τα σημεία μου να έχουν visibility του προϊόντος, να είναι ενημερωμένα για ενέργειες και αν πάει κάποιος από το μάρκετινγκ εκεί να φαίνεται ότι έχω περάσει από εκεί και έχω κάνει τη δουλειά μου. Τώρα την εβδομάδα που μάς έρχεται θα πάω στην Τήνο με τη μάνατζερ μου για τσεκαρισμα. Έχω να πάω από 1/9/23 δεν ξέρω τι φάση θα επικρατεί, είναι κάποια σημεία απλήρωτα (όχι από δικό μας λάθος, αλλά δεν τους νοιάζει τους πελάτες, γκ αυτούς φταίμε μόνιμα εμείς).

 

@Ζαχαρωτο καλή δύναμη με τους Εμετους. Δες το θετικά τουλάχιστον δε θα πάρεις κιλά χαχαχα. Δε νομίζω να πληρώνονται όλοι στο τέλος, θα ρωτήσω κι εγώ και θα σού πω

 

Και όλα αυτά με 3 παιδιά ???φίλε σε θαυμάζω τι να πω !!με ένα παιδί και δική μας δουλειά που σημαίνει αν δεν είμαι καλά δεν πάω κιόλας και νιώθω σαν κουράδα 😂😂😂

9 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Με ανακουφίζει για κανένα 3ωρο στην κόρη μου έκανα ινοχεπ δεν πονούσα τώρα με τις κλεξαν πονάω.  Στα μπούτια δεν θα πονάει περισσότερο?

Κάθε φορά που είναι η ώρα να κάνω ένεση θέλω να κλάψω.

Λες να επιχειρήσω σόδα?

Δεν κάνω την δική σου δουλειά και αγχώθηκα.

Πώς αντέχεις?

Ειδικά τώρα με τις ορμόνες? Μπράβο σου πρέπει να έχεις πολύ υπομονή.

Σχετικά με την πληρωμή των αναρρωτικων μου είπαν ότι φταίει το ότι ποτέ θα δει ο υπάλληλος την αίτηση και να την προωθήσει στην επιτροπή 

Δοκίμασε σόδα αυτή με το λεμόνι..εντάξει δεν κάνει θαύματα αλλά βοηθάει αρκετά ...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...