Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

To καφέ της κρίσης!!!


Sam

Recommended Posts

Ανοίγω αυτό το θέμα για όσους βρίσκονται κάτω από πίεση,

συναισθηματική/ψυχολογική/νευρική/οικονομική και θέλουν να ξεσπάσουν-εκτονωθούν-να βγάλουν τα σώψυχα τους!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραίο καφέ!!!!

Όταν λες να βγάλουμε το σώψυχά μας............για διευκρίνισε λίγο!!!

Γιατί αν βγάλω εγώ τα σώψυχά μου με το στόμα που έχω, θα κοκκινίσουν μέχρι και παπαρούνες στον αγρό:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική κρίση, εννοείται. Η οποία με την σειρά της γεννά ηθική και ψυχολογική κρίση. Δεν μπορώ να βλέπω τους πολιτικούς μας! Τους απεχθάνομαι. Μας κοροιδεύουν και θέλουν να παρουσιάσουν τους εαυτούς τους σωτήρες της χώρας μας! Ποιοι σωτήρες;;;;Ας γελάσω....Βλέπω ειδήσεις, τους ακούω να μιλάνε και βρίζω μόνη στο σπίτι. Δεν πάω καλά, ε;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική κρίση, εννοείται. Η οποία με την σειρά της γεννά ηθική και ψυχολογική κρίση. Δεν μπορώ να βλέπω τους πολιτικούς μας! Τους απεχθάνομαι. Μας κοροιδεύουν και θέλουν να παρουσιάσουν τους εαυτούς τους σωτήρες της χώρας μας! Ποιοι σωτήρες;;;;Ας γελάσω....Βλέπω ειδήσεις, τους ακούω να μιλάνε και βρίζω μόνη στο σπίτι. Δεν πάω καλά, ε;;;

μαζι σου και εγω:evil::evil::evil::evil:


Τα τρία θεμέλια της ζωής είναι:

να έχεις κάτι να κάνεις, κάτι να αγαπάς, και κάτι να ελπίζεις.

http://www.youtube.com/watch?v=Ftbejbi2qLM&feature=share

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Ανοίγω αυτό το θέμα για όσους βρίσκονται κάτω από πίεση,

συναισθηματική/ψυχολογική/νευρική/οικονομική και θέλουν να ξεσπάσουν-εκτονωθούν-να βγάλουν τα σώψυχα τους!!!

καλημερα ..μπαινω με το δεξι .καλοριζικο.

ενα καφε σαν κ αυτο ελειπε..

τωρα δεν θα πω τιποτα για να κανω καλη εντυπωση..

γεια σου κουφετο!


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οικονομική κρίση, εννοείται. Η οποία με την σειρά της γεννά ηθική και ψυχολογική κρίση. Δεν μπορώ να βλέπω τους πολιτικούς μας! Τους απεχθάνομαι. Μας κοροιδεύουν και θέλουν να παρουσιάσουν τους εαυτούς τους σωτήρες της χώρας μας! Ποιοι σωτήρες;;;;Ας γελάσω....Βλέπω ειδήσεις, τους ακούω να μιλάνε και βρίζω μόνη στο σπίτι. Δεν πάω καλά, ε;;;

καλοριζικο!!!!και γω το ιδιο κανω!!!πιεση απο παντου!!!ποσο ναντεξουμε????

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική κρίση, εννοείται. Η οποία με την σειρά της γεννά ηθική και ψυχολογική κρίση. Δεν μπορώ να βλέπω τους πολιτικούς μας! Τους απεχθάνομαι. Μας κοροιδεύουν και θέλουν να παρουσιάσουν τους εαυτούς τους σωτήρες της χώρας μας! Ποιοι σωτήρες;;;;Ας γελάσω....Βλέπω ειδήσεις, τους ακούω να μιλάνε και βρίζω μόνη στο σπίτι. Δεν πάω καλά, ε;;;

margi μου εγω εχω παψει να θυμωνω με τους πολιτικους ..

αυτο που μπορει να με κανει εξω φρενων ειναι που ακομα καποιοι φτωχοι τω πνευματι[δεν εξηγειται αλλιως η σταση τους]μιλανε ακομα κοματικα..μεσα σε αυτους βαζω και τον αντρουλη μου..εχει σχεδιο μου λεει ο Γιωργακης..και εγω μενω καπως ετσι:confused:..οι αλλοι μου λεει κοιτουσαν να φανε μονο ενω αυτος θελει να βαλει σειρα και δεν τον αφηνουν..και εγω συνεχιζω να μενω ετσι:confused:..βρε καραμητρο του λεω,εχει σχεδιο..να μας εξαφανισει,οχι μονο αυτος..ολοι τους.

δεν τσακωθηκα 10 χρονια μαζι του για πιο σοβαρα θεματα και εχουμε βουτηχτει τωρα..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο μασ ελειπε να λεμε κ εδω για τιν κρισι καλεεεε ευθημιστε λιγο εχουμε τον βραχνα μασ ολλεσ ανεβενουμε η καθε μια ξεχωριστα τον γολγοθατησ ε να τα συζηταμε κιολασ ? παρα απει ρε κοριτσια ασ πουμε κατι ευχαριστο ασ ευθημισουμε λιγουλακι ;)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

αυτο μασ ελειπε να λεμε κ εδω για τιν κρισι καλεεεε ευθημιστε λιγο εχουμε τον βραχνα μασ ολλεσ ανεβενουμε η καθε μια ξεχωριστα τον γολγοθατησ ε να τα συζηταμε κιολασ ? παρα απει ρε κοριτσια ασ πουμε κατι ευχαριστο ασ ευθημισουμε λιγουλακι ;)

μαμαλευτερακι αυτο το θεμα ειναι το πιο ανωδυνο για μενα αυτη τη στιγμη πιστεψε με..αν αρχισω και σκευτομαι οοοοολα τα αλλα θα σαλταρωωωωωωωω.........


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

μαμαλευτερακι αυτο το θεμα ειναι το πιο ανωδυνο για μενα αυτη τη στιγμη πιστεψε με..αν αρχισω και σκευτομαι οοοοολα τα αλλα θα σαλταρωωωωωωωω.........

αχ δικιο εχεισ εχουμε τοσα πολλα στο κεφαλι μασ απο που να ξεκινησουμε ? παντοσ δεν μπορει κατι θα γινει για ολουσ μασ λιγο εσιοδοξια να εχουμε κ ολλα θα γινουν εστι πιστευω εγω δεν θα χαθουμε αν σκηψουμε το κεφαλι οεεεε κ αλλιμονο μασ εχουμε τα παιδακια μασ που μασ γεμιζουν με χαμογελα ...


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...