Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

To καφέ της κρίσης!!!


Sam

Recommended Posts

αχ δικιο εχεισ εχουμε τοσα πολλα στο κεφαλι μασ απο που να ξεκινησουμε ? παντοσ δεν μπορει κατι θα γινει για ολουσ μασ λιγο εσιοδοξια να εχουμε κ ολλα θα γινουν εστι πιστευω εγω δεν θα χαθουμε αν σκηψουμε το κεφαλι οεεεε κ αλλιμονο μασ εχουμε τα παιδακια μασ που μασ γεμιζουν με χαμογελα ...

ετσι ετσι..εγω προς το παρον εχω τα ανηψακια μου που με γεμιζουν χαμογελα..που θα μου παει ομως....


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

margi μου εγω εχω παψει να θυμωνω με τους πολιτικους ..

αυτο που μπορει να με κανει εξω φρενων ειναι που ακομα καποιοι φτωχοι τω πνευματι[δεν εξηγειται αλλιως η σταση τους]μιλανε ακομα κοματικα..μεσα σε αυτους βαζω και τον αντρουλη μου..εχει σχεδιο μου λεει ο Γιωργακης..και εγω μενω καπως ετσι:confused:..οι αλλοι μου λεει κοιτουσαν να φανε μονο ενω αυτος θελει να βαλει σειρα και δεν τον αφηνουν..και εγω συνεχιζω να μενω ετσι:confused:..βρε καραμητρο του λεω,εχει σχεδιο..να μας εξαφανισει,οχι μονο αυτος..ολοι τους.

δεν τσακωθηκα 10 χρονια μαζι του για πιο σοβαρα θεματα και εχουμε βουτηχτει τωρα..

Geni μου, μήπως να συστήσω το άντρα σου στον μπαμπά μου;;; Πιστεύω ότι θα χαρεί πολύ ο ένας την παρέα του άλλου! Τα ίδια λέει και ο πατερούλης μου και πολυ φοβάμαι μήπως αρχίζει να το χάνει, ο καημένος. "Ο Γιώργος είναι καλός. Τι να κάνει ο άνθρωπος; Του έστησαν παγίδα. Κανει ότι μπορεί....Ας κόψει λίγο από τους μισθούς. Πολλά παίρνανε κάποιοι". Τρελαίνομαι, τσακώνομαι, αλλά τώρα τελευταία τον αφήνω να μιλάει και δεν του απαντώ. Σπυ λέω θα κάνουν τρελή παρέα οι δυο τους.

Κι εμείς οι δυο θα κάνουμε καλή παρέα. Κι εγώ , γενι, σε αυτή την φάση προτιμώ να αγχώνομαι για το πώς θα τα βγάλω πέρα, παρά για το γιατί δεν μένω έγκυος!!! Το δεύτερο είναι πιο ψυχοφθόρο.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

τα κουλο ειναι που τουσ ψηφιζουμε τοσα χρονια ο παπουσ μου ελεγε παντα οποισ κ να βγει η κουταλα αλαζη ποτε μπλε ποτε πρασινη ολοι τα ιδια κανουν το θεμα ειναι οτι η δουλεια βρρομισε απο τοτε που μπηκαμε στο ευρω δεν επρεπε να μπουμε μετα ηρθαν κ οι ολυμπιακη κ μασ αποτελειωσαν κ σε ολλα αυτα εμεισ ο απλοσ λαοσ χερομασταν ετσι μασ θελαν να χερομαστε κ τωραμασ θελουν με το κεφαλι κατο εχουν σκοπο ο γιωργακισ μασ εχει πουληση ολουσ κ απλα δεν θελουμε να το παραδεχτουμε κ γιααν ειμαι κ ξεκαθαρι δνε υποχτισριζω ουτε γιωργο ουτεπρωιν κωστακι κανεναν κ ο κωστακισ ηξερε τι γινετε κ ολλα σχεδιασμενα το πετρελειομασ θελουν κ τον λιγνιτι που εχουμε ολλα ειναι απο καιρο σχεδιασμενα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κουκλες!

margi θα αρχισω να πιστευω πως αυτο που λεγανε ,οτι μας ψεκαζουνε τα αεροπλανα[κ εγω γελουσα]υσχυει..δεν εξηγηται αλλιως..απλως εμεις ειμαστε λιγο πιο ανθεκτικοι..σαν τις κατσαριδες ενα πραγμα..χαχαχαχαχαχαχαχα

η αληθεια ειναι οτι τη δεδομενη στιγμη προτιμω να σκευτομαι αλλα πραγματα να ξεχνιεμαι λιγο..μεχρι να παρω το οκ απο το γιατρο..

θα τα καταφερουμε κοπελα μου..στο χερι μας ειναι ..

μαμαλευτερακι ..ο θεος μου πηρε εναν αγγελο γιατι τον χρειαζοταν..καποια στιγμη θα μου τον ξαναστειλει..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακουσα το άλλο το ωραίο.Οτι μας ψεκάζουν κάθε πρωί με lexotanil γιαυτό και τα δεχόμαστε όλα....Κορίτσια, δεν ξέρω για σας, αλλά εμάς μας χτύπησε πάρα πολύ η κρίση....Ανεργος σύζυξ κι εγώ τώρα με το ενιαίο είμαι - 400 ευρώ μείον. Και αν βάλουμε τις κρατήσεις που μας κάνουν αναδρομικά είμαι -700. Ζούμε με 500 ευρώ κι έχουμε κι ενοίκια....Αφήστε!

Geni, λυπάμαι για το αγγελούδι σου. Ελπίζω σύντομα να σου το στείλει πίσω ο Θεούλης. Κι εγώ έχασα ένα παιδάκι....Ηταν εξωμήτριο, το καημένο μου....Πόνεσα πολύ. Πέρασαν από τότε 2 χρονια και 4 μήνες ακριβώς....και ακόμη δεν έχει έρθει εγκυμοσύνη. Μονο προβλήματα....Αλλά είπαμε, θα τα κατφέρουμε κι εμείς κάποια στιγμή....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ..μπαινω με το δεξι .καλοριζικο.

ενα καφε σαν κ αυτο ελειπε..

τωρα δεν θα πω τιποτα για να κανω καλη εντυπωση..

γεια σου κουφετο!

καλημερα τζενακι,πως ειστε,απο το κακο στο χειροτερο παμε ρε παιδιααααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τη θα γινει το χαλι μας απο το πρωι λενε για νεα κυβερνηση και νεα προσωπα.

και να αλλαξουν ολα αυτα θα γινει κατι;;;;;;;;;;; παλι μνημονιο θα εχουμε (καινουριο) παλη θα μας πνηξουν στους φορους και στην φτωχεια ποτε θα φυγουν να ησυχασουμε;;;


Τα τρία θεμέλια της ζωής είναι:

να έχεις κάτι να κάνεις, κάτι να αγαπάς, και κάτι να ελπίζεις.

http://www.youtube.com/watch?v=Ftbejbi2qLM&feature=share

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια τη θα γινει το χαλι μας απο το πρωι λενε για νεα κυβερνηση και νεα προσωπα.

και να αλλαξουν ολα αυτα θα γινει κατι;;;;;;;;;;; παλι μνημονιο θα εχουμε (καινουριο) παλη θα μας πνηξουν στους φορους και στην φτωχεια ποτε θα φυγουν να ησυχασουμε;;;

Καλημέρα και από μένα κούκλες!!

Φραουλίτσα, εμένα οοολοι τους με κούρασαν. Για να μη σπάσω πλέων την τηλεόραση, την κλείνω και ας μάθω τελευταία τα ...νέα!!


as1cF240g410020MzZkfDQxN2RqfEggQXRoYW5hc2l0c2EgbW95IGVpbmFpLi4.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα κούκλες!!

Φραουλίτσα, εμένα οοολοι τους με κούρασαν. Για να μη σπάσω πλέων την τηλεόραση, την κλείνω και ας μάθω τελευταία τα ...νέα!!

Ε οχι και την τηλεοραση δεν μου φταιει σε κατι:tongue::tongue: ασε που ειναι και παλια... οι καινουργιες ειναι πανακριβες για τετοια ειμαστε τωρα:tongue:

(ωραιο χρωμα)


Τα τρία θεμέλια της ζωής είναι:

να έχεις κάτι να κάνεις, κάτι να αγαπάς, και κάτι να ελπίζεις.

http://www.youtube.com/watch?v=Ftbejbi2qLM&feature=share

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μαρτζι μπροστα το κεφαλι..ολα θα μας πανε δεξια..

εγω ειμαι ελευθερη επαγγελματιας και πιστεψε με ,τα πραγματα ειναι τραγικα..

καποτε ψωνιζαμε επι πιστωσι.δηλ εκανα μια παραγγελια 2 χιλλιαδες ευρω και καθε εβδομαδα ερχοταν ο αντιπροσωπος και επερνε εναντι.ειχα το μαγαζι μου γεματο,μπορουσα να εξυπηρετησω τους πελατες μου και να εξυπηρετηθω και εγω.πριν 2 χρονια ηρθαν ολοι οι πιστωτες μου και μου ζητησαν τα χρωστουμενα μετρητοις παρακαλω.κ ενοειται μετρητοις απο εκει και περα ολες οι παραγγελιες..με χτυπησε εγκεφαλικο.. απο την αλλη οι μισοι και πλεον πελατες μου εμειναν χωρις δουλεια στο ονομα της κρισης..ενα αλλο μερος μου τα εμπηξε και εξαφανιστηκε..με λιγα λογια..ανεβηκαν τα εξοδα μου κατα 50 τοις εκατο και τα εσοδα μου μειωθηκαν κατα εβομηντα τοις εκατο..καλο;

και μου εχουν μεινει τωρα κατι πελατες...γατες..που σου βγαζουν την ψυχη για να αγορασουν οτιδηποτε

ο αντρας μου ευτηχως εχει ακομα δουλεια αλλα δεχτηκε και αυτος μια μειωση στο μισθο του 300 ευρουλακια..το νοικι μας προς το παρον βγαινουμε να το δινουμε..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε κορίτσια! Μας κατέστρεψαν οι άθλιοι κι αυτοί ζουν και βασιλεύουν και ούτε πρόκειται να λέιψει ποτέ τίποτα ούτε από τους ίδιους ούτε από τα παιδιά τους ( που πάλι αυτά τα κωλοπ....θα μας κυβερνήσουν κάποια στιγμή) αλλά ούε και από τα δισεγγονά τους!!!Το τι χρήμα έβγαλαν όλοι τους από την χρεοκοπία της Ελλάδας, δεν λέγεται....Κι εμείς μετράμε τα λεπτά!!!Ναι, εφτασα στο σημείο να μετράω τα λεπτά....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...