Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου σήμερα από τις 12 και μετά άρχισα πάλι να αιμοραγώ! Πρέπει να το παρακολουθώ γιατί σε περίπτωση που η αιμορραγία είναι μεγάλη θα πρέπει ανπαω νοσοκομείο ξανά για να μη μου πέσει ο αιματοτοκρίτης και βλαψω και το καλό σποράκι μου...απ οτι φαινεται το ενα το χάνω....πονάω τρελά και καποιες στιγμες δε το αντεχω τοσο πονο! Φοβάμαι....πάρα πολύ!!!:-(:sad::-(:sad:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σήμερα από τις 12 και μετά άρχισα πάλι να αιμοραγώ! Πρέπει να το παρακολουθώ γιατί σε περίπτωση που η αιμορραγία είναι μεγάλη θα πρέπει ανπαω νοσοκομείο ξανά για να μη μου πέσει ο αιματοτοκρίτης και βλαψω και το καλό σποράκι μου...απ οτι φαινεται το ενα το χάνω....πονάω τρελά και καποιες στιγμες δε το αντεχω τοσο πονο! Φοβάμαι....πάρα πολύ!!!:-(:sad::-(:sad:

Kαι εγω θα φοβομουν παρα πολυ στην θεση σου,ευχομαι ολα να ειναι περαστικα,ενα κακο ονειρο με αισιο τελος!!Προσευχουλα σημερα κοριτσια για την Σκορπινα μας!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σήμερα από τις 12 και μετά άρχισα πάλι να αιμοραγώ! Πρέπει να το παρακολουθώ γιατί σε περίπτωση που η αιμορραγία είναι μεγάλη θα πρέπει ανπαω νοσοκομείο ξανά για να μη μου πέσει ο αιματοτοκρίτης και βλαψω και το καλό σποράκι μου...απ οτι φαινεται το ενα το χάνω....πονάω τρελά και καποιες στιγμες δε το αντεχω τοσο πονο! Φοβάμαι....πάρα πολύ!!!:-(:sad::-(:sad:

Κοπελα μου πως εισαι???????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι λίγο δύσκολη εγκυμοσύνη κατά πως φαίνεται... Σε ταλαιπωρούν τα σποράκια, αλλά είναι Σκορπίνα μου μέχρι να περάσουν οι πρώτες μέρες και να μπουν τα πράγματα σε μια σειρά. Κουράγιο κούκλα. Μακάρι να μην υπάρξει άλλη δυσκολία...


jYwYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα αίμα κορίτσια μου...

Αύριο θα έρθουν να μου πάρουν αίμα για χοριακή...

Διαφορετικά αν η αιμορραγία γίνει μεγαλύτερη θα πρέπει να πάω νοσοκομείο γιατί θα πέσει ο αιματοκρίτης μου και θα ναι κακό για τα νινιά μου...

Κορίτσια μου φοβάμαι πάρα πάρα πολύ....

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας...σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακόμα αίμα κορίτσια μου...

Αύριο θα έρθουν να μου πάρουν αίμα για χοριακή...

Διαφορετικά αν η αιμορραγία γίνει μεγαλύτερη θα πρέπει να πάω νοσοκομείο γιατί θα πέσει ο αιματοκρίτης μου και θα ναι κακό για τα νινιά μου...

Κορίτσια μου φοβάμαι πάρα πάρα πολύ....

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας...σας φιλώ!

ολα θα πανε καλα κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι μεινε ξαπλωμενη και παρε τον γιατρο σου για οποιαδηποτε αλλαγη δεις....ευχομαι ολα να σου πανε καλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω ακόμα αίμα κορίτσια μου...

Αύριο θα έρθουν να μου πάρουν αίμα για χοριακή...

Διαφορετικά αν η αιμορραγία γίνει μεγαλύτερη θα πρέπει να πάω νοσοκομείο γιατί θα πέσει ο αιματοκρίτης μου και θα ναι κακό για τα νινιά μου...

Κορίτσια μου φοβάμαι πάρα πάρα πολύ....

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας...σας φιλώ!

Κοριτσάκι μου το μυαλό μου είναι συνεχώς σε σένα! Εύχομαι ειλικρινά όλα να πάνε καλά κ να μην έχεις κανένα πρόβλημα! Απλώς ξεκουράσου κ κάνε λιγάκι υπομονή μέχρι αύριο! Εύχομαι και τα δυο σου μωράκια να είναι στη θέση τους κ να μεγαλώνουν!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Σκορπίνα μου γλυκιά, Καλημέρα.. Μην ανησυχείς. Κι άλλη κοπέλα ξέρω που ήταν σε παρόμοια κατάσταση που εξελίχθηκαν όλα καλά.. Έχε πίστη.. Εμείς εδώ μπορεί να μη γνωρίζουμε προσωπικά, αλλά σε καταλαβαίνουμε και προσεύχομαστε για σένα... Κάνε ό,τι σου λέει ο γιατρός σου. Αγωνιούμε μαζί σου.. Φιλιά πολλά και στους τρεις...


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σήμερα από τις 12 και μετά άρχισα πάλι να αιμοραγώ! Πρέπει να το παρακολουθώ γιατί σε περίπτωση που η αιμορραγία είναι μεγάλη θα πρέπει ανπαω νοσοκομείο ξανά για να μη μου πέσει ο αιματοτοκρίτης και βλαψω και το καλό σποράκι μου...απ οτι φαινεται το ενα το χάνω....πονάω τρελά και καποιες στιγμες δε το αντεχω τοσο πονο! Φοβάμαι....πάρα πολύ!!!:-(:sad::-(:sad:

Καλημέρες σε όλα τα κοριτσάκια μας και ένα γλυκό φιλάκι στη skorpina μας που την παιδεύουν τα μικρούλια της.Κουράγιο γλυκια μου,είμαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε καλά,εδώ μέσα όλες είμαστε μαζί σου και σου στέλνουμε θετική ενέργεια:)Κι εγώ κοπέλες μου είμαι στη δεύτερη μέρα που κάνω τις ενεσούλες μου,άντε να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Skorpina υπομονη και ηρεμια ευχομαι να περασουν ολα και το αιμα να φυγει σιγα σιγα. Ξερω κι αλλες που ειχαν αιμα για πολλους μηνες κατα τη διαρκεια εγκυμοσυνης.

Mariapo ευχομαι να κανεις πολλα αυγουλακια!!!

Chrikosmali & Argyro καλη επιτυχια και ευχομαι μια +++++++++++++++ χοριακη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...