Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Σου εύχομαι και προσεύχομαι να έχεις μια ωραιότατη αποκόλληση!

Γιατί αποκόλληση = εγκυμοσύνη!!!!

Καλημέρα κορίτσια μου! Έκανα ξανα χοριακη κ περιμενω σε κανα μισαωρο τα αποτελεσματα! Ξυπνησα πολυ πρωι με πονους περιοδου κ τρελη αιμοραγια! Τα χω παιξει τελειως! Πανε τα διδυμακια μου κοριτσακια μου! Πανε! Το νιωθω! Βιαστηκα να χαρω μάλλον αλλα όλα πηγαιναν πολυ καλα! Τι να πω! Να ελπίζω; Το θέλω! Αλλα ο φοβος κ τα γεγονοτα με κανουν κι εχω απελπιστει τελειως! :-(:-(:sad:

as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, μην πανικοβάλλεστε!!!!

Σκόρπι, μην το βάζεις κάτω... Θέλει και ψυχολογία σωστή... εύχομαι Ο,ΤΙ καλύτερο... Ο Θεούλης ξερει...

Κοέλ μου, πάρα πολύ στενοχωρήθηκα... άνοιξα το ιντερνετ γαι να μάθω νέα σου και δεν το περίμενα... Για μένα σε τέτοια περίσταση η καλύτερη ευχή είναι να κυλήσει γρήήήγορα ο καιρός για τη νέα προσπάθεια... Σου την στέλνω και παράλληλα μέσα από την ψυχή μου προσθέτω Καλή δύναμη... Φιλιά.

Στις υπόλοιπες κοπέλες... Μια γλυκιά καλημέρα!!!!


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Έκανα ξανα χοριακη κ περιμενω σε κανα μισαωρο τα αποτελεσματα! Ξυπνησα πολυ πρωι με πονους περιοδου κ τρελη αιμοραγια! Τα χω παιξει τελειως! Πανε τα διδυμακια μου κοριτσακια μου! Πανε! Το νιωθω! Βιαστηκα να χαρω μάλλον αλλα όλα πηγαιναν πολυ καλα! Τι να πω! Να ελπίζω; Το θέλω! Αλλα ο φοβος κ τα γεγονοτα με κανουν κι εχω απελπιστει τελειως! :-(:-(:sad:

Mακαρι να ειναι ολα καλα κοριτσακι μου.........

Σε παρακαλω να μας εχεις καλα νεα......

Link to comment
Share on other sites

Εγω μολις γυρισα. Δυστηχως εμενα το αιμα τελικα προχτες ηταν αποβολη. Με ξανα ειδε με υπερηχο και δεν υπηρχε τιποτα...σαν να μην ητανε εκει ποτε. Εδωσα αιμα για να δουμε αν κατεβηκε η χοριακη. Και θα ξαναπαω στις 11 για να μιλησουμε και να μου δωσει καποιες εξετασεις να κανω. Δυο εξωσωματικες και οι δυο θετικες και οι δυο 0 εις στο πηλικο. Στεναχωρεθηκα αλλα δεν το βαζω κατω. Και ο ιδιος ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μεινω χωρις παιδι εφ'οσον μενω εγκυος. Η περιπτωση μου ειναι η πιο κουφη, προβλημε με το σπερμα δεν εχουμε, σε εμενα δεν εχουν βρει τιποτα περιεργο ουτε η σαλπιγγογραφια εδειξε κατι αλλα......τελικα το 2011 δεν μας πηγε. Απο την αρχη του χρονου μονο ασχημα συνεβησαν. Γενικα και με μενα και με τις οικογενειες μας. Το 2012 ελπιζω να ειναι καλυτερο. Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που ειναι εγκυες να πανε ολα καλα και σε αυτες που περιμενουν να μαθουν τα αποτελεσματα να δουνε μονο+++++++++++++++++. Δεν προκειται να σας εγκαταλειψω θα μπαινω και θα μαθαινω νεα σας και φυσικα θα σας λεω κι εγω τα δικα μου.

Αμαν βρε κοπελα μου τι ηταν παλι αυτο τωρα...!!!!!!

Παντως το οτι μενεις εγκυος ειναι πολυ σημαντικο,τουλαχιστον ετσι περιοριζεται το πεδιο διερευνησης του προβληματος....

Λυπαμαι πολυ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Μπήκα να δω τα νέα σας και έχω κολλήσει. Δε ξέρω τι να γράψω.

Koel στεναχωρήθηκα πολύ. Κάθε φορά που μας έλεγες τα νέα σου για τις χαμηλές χοριακές δαγκωνόμουν αλλά ήλπιζα τόσο πολύ να πηγαίνουν όλα καλά. Πολλές φορές έχω διαβάσει για πολύ χαμηλές χοριακές που εξελιχτηκαν οκ και έλεγα γιατί όχι , μην είμαστε αρνητικές, μπορεί και εδώ αυτό να συμβαίνει.. Αλλά νομίζω τελικά πως μας έχουν μουτζώσει. Συγνώμη κιόλας που είμαι τόσο απαισιόδοξη αλλά έτσι νιώθω. Είδα και το άλλο.. δεν έχεις κάνει για θρομβοφιλία??? φανταζόμουν οτι μετά την πρώτη φορά θα είχες κάνει. Νομίζω είναι το πρώτο που έχεις να κάνεις πλέον. Δύναμη koel!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

chrikosmali εγώ έχω χοριακή στις 7 και κανένα μα κανένα σύμπτωμα!

Marian24 θρομβοφιλίας εξετάσεις οπωσδήποτε. Δε ξέρω σε τι φάση είσαι αλλά νομίζω πως αυτή η εξέταση είναι από τις πιο σημαντικές. Αν περιμένουμε να αποκτήσουμε ιστορικο με πιθανότητα φυσικής σύλληψης 0 και πιθανότητα επιτυχημένης εξωσωματικής 30%.. καήκαμε..

Skorpina έχεις την σκέψη μου και την ευχούλα μου να πάνε όλα καλά. Περιμένουμε νέα σου. Καλά νέα σου δηλαδή. Και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Έκανα ξανα χοριακη κ περιμενω σε κανα μισαωρο τα αποτελεσματα! Ξυπνησα πολυ πρωι με πονους περιοδου κ τρελη αιμοραγια! Τα χω παιξει τελειως! Πανε τα διδυμακια μου κοριτσακια μου! Πανε! Το νιωθω! Βιαστηκα να χαρω μάλλον αλλα όλα πηγαιναν πολυ καλα! Τι να πω! Να ελπίζω; Το θέλω! Αλλα ο φοβος κ τα γεγονοτα με κανουν κι εχω απελπιστει τελειως! :-(:-(:sad:

Αχ κοριτσάκι μου! Εύχομαι ολόψυχα όλα να είναι καλά και να μην έχεις κανένα πρόβλημα! Να είναι απλώς τυχαίο και τα διδυμάκια σου να συνεχίζουν να μεγαλώνουν! Όχι, δε μπορεί τόση χαρά να πάει χαμένη! Δεν είναι δίκαιο, πως να το κάνουμε! Η σκέψη μου είναι μαζί σου! Προσεύχομαι! Όλα να πάνε καλά! Περιμένω νέα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μολις γυρισα. Δυστηχως εμενα το αιμα τελικα προχτες ηταν αποβολη. Με ξανα ειδε με υπερηχο και δεν υπηρχε τιποτα...σαν να μην ητανε εκει ποτε. Εδωσα αιμα για να δουμε αν κατεβηκε η χοριακη. Και θα ξαναπαω στις 11 για να μιλησουμε και να μου δωσει καποιες εξετασεις να κανω. Δυο εξωσωματικες και οι δυο θετικες και οι δυο 0 εις στο πηλικο. Στεναχωρεθηκα αλλα δεν το βαζω κατω. Και ο ιδιος ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μεινω χωρις παιδι εφ'οσον μενω εγκυος. Η περιπτωση μου ειναι η πιο κουφη, προβλημε με το σπερμα δεν εχουμε, σε εμενα δεν εχουν βρει τιποτα περιεργο ουτε η σαλπιγγογραφια εδειξε κατι αλλα......τελικα το 2011 δεν μας πηγε. Απο την αρχη του χρονου μονο ασχημα συνεβησαν. Γενικα και με μενα και με τις οικογενειες μας. Το 2012 ελπιζω να ειναι καλυτερο. Ευχομαι σε ολες τις κοπελες που ειναι εγκυες να πανε ολα καλα και σε αυτες που περιμενουν να μαθουν τα αποτελεσματα να δουνε μονο+++++++++++++++++. Δεν προκειται να σας εγκαταλειψω θα μπαινω και θα μαθαινω νεα σας και φυσικα θα σας λεω κι εγω τα δικα μου.

Koel μου! Εύχομαι με τη νέα σου προσπάθεια να πάνε όλα καλά! Το νέο έτος να σου φέρει το θαυματάκι που τόσο πολύ επιθυμείς κ να σε γεμίσει με ευτυχία! Δε θα σου πω "μη στενοχωριέσαι" γιατί ξέρω πως είναι αδύνατον! Απλά σου ζητώ να έχεις πίστη, ελπίδα και αισιοδοξία για την επόμενη φορά! Καλή τύχη γλυκιά μου!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΧΑΜΕΝΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΟ.....ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΑΥΤΟ?ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσάκια...η χοριακή μου ήταν 14.500 και στο νοσοκομείο που πήγα μου είπαν ότι έχω μερική αποκόλλιση στον ένα σάκο γι αυτο και η αιμοραγία! Ότι πρέπει να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια και μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι....Την Δευτέρα πρέπει να ξαναεπαναλάβω την χοριακή και βλέπουμε!!! Είμαι αισιόδοξη και σίγουρα καμία σχέση με πριν....αλλά ο φόβος παραμένει ακλόνητος!Δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά!!!!Πίστη και ελπίδα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν κοριτσάκια...η χοριακή μου ήταν 14.500 και στο νοσοκομείο που πήγα μου είπαν ότι έχω μερική αποκόλλιση στον ένα σάκο γι αυτο και η αιμοραγία! Ότι πρέπει να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια και μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι....Την Δευτέρα πρέπει να ξαναεπαναλάβω την χοριακή και βλέπουμε!!! Είμαι αισιόδοξη και σίγουρα καμία σχέση με πριν....αλλά ο φόβος παραμένει ακλόνητος!Δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά!!!!Πίστη και ελπίδα!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΣΠΟΡΑΚΙΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσάκια...η χοριακή μου ήταν 14.500 και στο νοσοκομείο που πήγα μου είπαν ότι έχω μερική αποκόλλιση στον ένα σάκο γι αυτο και η αιμοραγία! Ότι πρέπει να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια και μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι....Την Δευτέρα πρέπει να ξαναεπαναλάβω την χοριακή και βλέπουμε!!! Είμαι αισιόδοξη και σίγουρα καμία σχέση με πριν....αλλά ο φόβος παραμένει ακλόνητος!Δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά!!!!Πίστη και ελπίδα!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκι μου! Εύχομαι ολόψυχα όλα να είναι καλά και να μην έχεις κανένα πρόβλημα! Να είναι απλώς τυχαίο και τα διδυμάκια σου να συνεχίζουν να μεγαλώνουν! Όχι, δε μπορεί τόση χαρά να πάει χαμένη! Δεν είναι δίκαιο, πως να το κάνουμε! Η σκέψη μου είναι μαζί σου! Προσεύχομαι! Όλα να πάνε καλά! Περιμένω νέα!!!!

Να σαι καλά κοπέλα μου...σε ευχαριστώ για τις ευχές και τα μεστά σου λόγια...σου εύχομαι ότι καλλιτερο για τον υπέρηχο που θα κάνεις!!! Περιμένω νέα σου!!!Σε φιλώ γλυκά!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!

σε ευχαριστώ καλή μου...φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ ΣΠΟΡΑΚΙΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

Ναι κοπέλα μου αυτό θα κάνω....υπομόνη για τα νινακια μου!!! Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...