Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα....καλωσοριστε και μενα στην γλυκιά παρέα σας!!!!εχω ξεκινησει και εγω μετα απο δυο χρονια ακαρπων προσπαθειων την πρωτη μου εξωσωματικη.ειμαι στη φαση τησ καταστολης και απο βδομαδα θα ξεκινησω και τισ puregon.ειμαι αγχωμενη λιγακι και θα ηθελα να μοιραζομαι μαζι σας τισ ανυσυχιες μου...λυπαμαι πολυ για τα ασχημα νεα σου koel!μαζεψε τα κομματια σου και ψαξτο οσο μπορεις...ειναι δυσκολο το καταλαβαινω αλλα στασου στα ποδια σου και να σκεφτεσαι οτι καθε φορα εισαι πιο κοντα στο στοχο σου.....

στισ εγκυμονουσες ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.....να φερουν γουρι σε ολεσ μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν κοριτσάκια...η χοριακή μου ήταν 14.500 και στο νοσοκομείο που πήγα μου είπαν ότι έχω μερική αποκόλλιση στον ένα σάκο γι αυτο και η αιμοραγία! Ότι πρέπει να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια και μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι....Την Δευτέρα πρέπει να ξαναεπαναλάβω την χοριακή και βλέπουμε!!! Είμαι αισιόδοξη και σίγουρα καμία σχέση με πριν....αλλά ο φόβος παραμένει ακλόνητος!Δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά!!!!Πίστη και ελπίδα!!!!

Αχ κοριτσάκι μου χαίρομαι που δεν ήταν τίποτα πολύ κακό! Τα διδυμάκια συνεχίζουν να μεγαλώνουν! Δεν τα φοβίζει τίποτα! Να κάτσεις να ξεκουραστείς και να μην κάνεις τίποτα! Άσε τους άλλους να τρέχουν για σένα! Κουτζάμ παιδιά θα φέρεις στον κόσμο, τι άλλο θέλουν; Ηρέμησε, χαλάρωσε και να είσαι αισιόδοξη!Πάψε να φοβάσαι! Όλα θα πάνε τέλεια!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα....καλωσοριστε και μενα στην γλυκιά παρέα σας!!!!εχω ξεκινησει και εγω μετα απο δυο χρονια ακαρπων προσπαθειων την πρωτη μου εξωσωματικη.ειμαι στη φαση τησ καταστολης και απο βδομαδα θα ξεκινησω και τισ puregon.ειμαι αγχωμενη λιγακι και θα ηθελα να μοιραζομαι μαζι σας τισ ανυσυχιες μου...λυπαμαι πολυ για τα ασχημα νεα σου koel!μαζεψε τα κομματια σου και ψαξτο οσο μπορεις...ειναι δυσκολο το καταλαβαινω αλλα στασου στα ποδια σου και να σκεφτεσαι οτι καθε φορα εισαι πιο κοντα στο στοχο σου.....

στισ εγκυμονουσες ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.....να φερουν γουρι σε ολεσ μας!!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας γλυκιά μου! Καλή επιτυχία σου εύχομαι κι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή! Εδώ δε σταματάμε, συνεχίζουμε αν έχουμε πίστη στο όνειρο και γεμάτες ελπίδα περιμένουμε το θαύμα! Σε άλλες έρχεται γρήγορα, σε άλλες αργεί πολύ, μα σημασία έχει οτι έρχεται! Κάποια στιγμή έρχεται στα σίγουρα!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

τι κανεις κοριτσι εσυ?πως εισαι??

Δόξα το Θεό όλα πάνε καλά! Προχτές έκαναν την δεύτερη χοριακή μου κ είχε πολλαπλασιαστεί φυσιολογικότατα! Τώρα περιμένω να έρθει η Τρίτη για να πάω να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο! Εσύ όλα καλά; ;)

Link to comment
Share on other sites

Koel μου δεν ξέρω τι να πω.Δεν το περίμενα.Κουράγιο κοριτσάκι μου.Είσαι πολύ κοντά στο στόχο σου και θα τον πετύχεις.Πάλι μαζί μας βλέπω για την επόμενη.

michel80 καλως ήρθες στην παρέα μας.Σου εύχομαι τα καλύτερα.

Skorpinaki ξεκουράσου.Πολύ παλεύουν τα μωράκια σου και μαζί με τη μανούλα τους θα τα καταφέρουν μια χαρά!!!

Αντε γρήγορα να ξεκινήσουν όσες είναι σε αναμονή και καλές χοριακές σε όσες περιμένουν!!!

koel γλυκιά μου μακάρι να ήμουν εκεί να σε πάρω μια αγκαλίτσα...Μη το βάζεις κάτω.


yS7sp3.png 8hfMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δόξα το Θεό όλα πάνε καλά! Προχτές έκαναν την δεύτερη χοριακή μου κ είχε πολλαπλασιαστεί φυσιολογικότατα! Τώρα περιμένω να έρθει η Τρίτη για να πάω να κάνω τον πρώτο μου υπέρηχο! Εσύ όλα καλά; ;)

αντε με το καλο κοριτσι μου να πανε ολα και με το καλο να πας να κανεις τον υπερηχο και να δεις το νινι σου!!!ολα καλα να πανε!!!!εγω καλα ειμαι δοξα το θεο η μικρη μου μεγαλωνει αρχισε να κλοτσαει ολο και πιο συχνα και πιο δυνατα και σε 15 μερες πρωτα ο θεος μπαινω στον 7ο!!!δεν εχω καταλαβει ποτε περασε ο καιρος....ετσι θα ναι και με σενα θα το δεις.....περιμενω νεα σου....πολλα φιλια :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Koel μου δεν ξέρω τι να πω.Δεν το περίμενα.Κουράγιο κοριτσάκι μου.Είσαι πολύ κοντά στο στόχο σου και θα τον πετύχεις.Πάλι μαζί μας βλέπω για την επόμενη.

michel80 καλως ήρθες στην παρέα μας.Σου εύχομαι τα καλύτερα.

Skorpinaki ξεκουράσου.Πολύ παλεύουν τα μωράκια σου και μαζί με τη μανούλα τους θα τα καταφέρουν μια χαρά!!!

Αντε γρήγορα να ξεκινήσουν όσες είναι σε αναμονή και καλές χοριακές σε όσες περιμένουν!!!

koel γλυκιά μου μακάρι να ήμουν εκεί να σε πάρω μια αγκαλίτσα...Μη το βάζεις κάτω.

Kοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα γλυκα σας λογια. Πραγματικα μου δινεται μεγαλη δυναμη και κουραγιο.

Bastha με εχεις συγκινησει πολυ....παρα πολυ. πραγματικα ειναι σα να το εχεις κανει ηδη. Και οι δυο μας θα τα παμε πολυ καλα και θα το αποκτησουμε αυτο που θελουμε.

Skorpina χαιρομαι που τα πας καλα. Ξαπλα και τιποτα αλλο και ολα θα πανε καλα.

Και σε ολα τα κοριτσια να εχουν κουραγιο και δυναμη και πιστη και ολα θα γινουν ετσι οπως τα θελουμε:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mariapo30 πρωτη φορα ακουω να δινουν χαπια για να σου ερθει η περιοδος και να μπεις σε συγκεκριμενο γκρουπακι για ν'αρχισεις!!! Εγω σε δημοσιο εκανα κι αυτα δε συμβαινουν σε καμια περιπτωση!! Εαν χρειαζεσαι πληροφοριες ενημερωσε με.

τι να πω,κι εγώ όταν το άκουσα δε μου έκατσε και πολύ καλά....το πολύ θετικό είναι πως πριν απο λίγη ώρα μου ήρθε περίοδος και περιμένω να πάει 7 η ώρα για να με πάρει η γιατρός και να μου πει αν θα ξεκινήσω σήμερα τις ενεσούλες...Οτι θα ερχόταν στιγμή που θα αποκαλούσα τις ενέσεις ενεσούλες δεν το περίμενα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοριτσάκια...η χοριακή μου ήταν 14.500 και στο νοσοκομείο που πήγα μου είπαν ότι έχω μερική αποκόλλιση στον ένα σάκο γι αυτο και η αιμοραγία! Ότι πρέπει να είμαι ξαπλωμένη συνέχεια και μόνο για τουαλέτα να σηκώνομαι....Την Δευτέρα πρέπει να ξαναεπαναλάβω την χοριακή και βλέπουμε!!! Είμαι αισιόδοξη και σίγουρα καμία σχέση με πριν....αλλά ο φόβος παραμένει ακλόνητος!Δε μπορώ να κάνω και διαφορετικά!!!!Πίστη και ελπίδα!!!!

Μπραβο skorpinaki, κοιτα μη τολμησεις να κουνηθεις .....Θα σε παρακαλουθω...;);););););););)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα....καλωσοριστε και μενα στην γλυκιά παρέα σας!!!!εχω ξεκινησει και εγω μετα απο δυο χρονια ακαρπων προσπαθειων την πρωτη μου εξωσωματικη.ειμαι στη φαση τησ καταστολης και απο βδομαδα θα ξεκινησω και τισ puregon.ειμαι αγχωμενη λιγακι και θα ηθελα να μοιραζομαι μαζι σας τισ ανυσυχιες μου...λυπαμαι πολυ για τα ασχημα νεα σου koel!μαζεψε τα κομματια σου και ψαξτο οσο μπορεις...ειναι δυσκολο το καταλαβαινω αλλα στασου στα ποδια σου και να σκεφτεσαι οτι καθε φορα εισαι πιο κοντα στο στοχο σου.....

στισ εγκυμονουσες ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.....να φερουν γουρι σε ολεσ μας!!!!

Καλωσήρθες!!!!! Καλή αρχή και μια θετική χοριακή εντός του '11...


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, μόλις γύρισα απ΄τη δουλειά, πρώτη μέρα και κατευθείαν άνοιξα τον υπολογιστή να μάθω τα νέα σας.. Σκόρπι, μπράβο στα μωράκια σου Εκεί δυνατά. Έχεις την αγάπη μας και τη συμπαράστασή μας...

mariapo, κι εγώ σε δημόσιο νοσοκομείο έκανα εξωσωματική, αλλά κάτι τέτοιο δε μου έτυχε. Πως μπορείς να προγραμματίσεις 100% την περίοδό σου; Μήπως να ρωτήσεις και σε άλλο;

vasiliki, με το καλό το μωράκι σου....

anastazie!, ό,τι καλύτερο και σένα, mummy!!!

argyro30, εγώ έχω λίγα πονάκια, σαν περιόδου, αλλά όχι πολύ έντονα. Μακάρι να μην είναι τίποτε κακό.

Koel, γλυκιά μου μια αγκαλίτσα...

Και στις υπόλοιπες ΦΙΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μόλις γύρισα απ΄τη δουλειά, πρώτη μέρα και κατευθείαν άνοιξα τον υπολογιστή να μάθω τα νέα σας.. Σκόρπι, μπράβο στα μωράκια σου Εκεί δυνατά. Έχεις την αγάπη μας και τη συμπαράστασή μας...

mariapo, κι εγώ σε δημόσιο νοσοκομείο έκανα εξωσωματική, αλλά κάτι τέτοιο δε μου έτυχε. Πως μπορείς να προγραμματίσεις 100% την περίοδό σου; Μήπως να ρωτήσεις και σε άλλο;

vasiliki, με το καλό το μωράκι σου....

anastazie!, ό,τι καλύτερο και σένα, mummy!!!

argyro30, εγώ έχω λίγα πονάκια, σαν περιόδου, αλλά όχι πολύ έντονα. Μακάρι να μην είναι τίποτε κακό.

Koel, γλυκιά μου μια αγκαλίτσα...

Και στις υπόλοιπες ΦΙΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!

μην ανησυχεις για τα συμπτωματα. τομονο σιγουρο ειναι οτι και στις δυο περιπτωσεις ειναι ακριβως τα ιδια.Στην ουσια ενδειξεις για εγγυμοσυνη ή οχι δεν υπαρχουν απο τοσο νωρις. Χαλαρωσε οσο μπορεις και ολα θα πανε καλα.;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα....καλωσοριστε και μενα στην γλυκιά παρέα σας!!!!εχω ξεκινησει και εγω μετα απο δυο χρονια ακαρπων προσπαθειων την πρωτη μου εξωσωματικη.ειμαι στη φαση τησ καταστολης και απο βδομαδα θα ξεκινησω και τισ puregon.ειμαι αγχωμενη λιγακι και θα ηθελα να μοιραζομαι μαζι σας τισ ανυσυχιες μου...λυπαμαι πολυ για τα ασχημα νεα σου koel!μαζεψε τα κομματια σου και ψαξτο οσο μπορεις...ειναι δυσκολο το καταλαβαινω αλλα στασου στα ποδια σου και να σκεφτεσαι οτι καθε φορα εισαι πιο κοντα στο στοχο σου.....

στισ εγκυμονουσες ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.....να φερουν γουρι σε ολεσ μας!!!!

Παλι μονη μου??:-(.....Michel80,καλωσορισες στην παρεουλα μας!!Τοσο μας πηρε κι εμας για να ξεκινησουμε την 1η μας εξωσωματικη,αφου εχω παρει το διδακτορικο οσον αφορα γονιμες μερες,ωορρηξια,θερμοδιαγραμματα....περιμενουμε 10/12,την χαρουμενη θελω να ελπιζω εξελιξη αυτης της προσπαθειας!!Η θεραπεια μεχρι την εμβρυομεταφορα,δεν ειναι τιποτα αν κι εγω ειχα την βοηθεια του αντρουλη μου(δεν αντεχω τις βελονες,τα τσιμπηματα).Η αναμονη ειναι για μενα το χειροτερο κομματι,φυσικα το αποτελεσμα που ευχομαι για ολες μας να ειναι θετικο!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παλι μονη μου??:-(.....Michel80,καλωσορισες στην παρεουλα μας!!Τοσο μας πηρε κι εμας για να ξεκινησουμε την 1η μας εξωσωματικη,αφου εχω παρει το διδακτορικο οσον αφορα γονιμες μερες,ωορρηξια,θερμοδιαγραμματα....περιμενουμε 10/12,την χαρουμενη θελω να ελπιζω εξελιξη αυτης της προσπαθειας!!Η θεραπεια μεχρι την εμβρυομεταφορα,δεν ειναι τιποτα αν κι εγω ειχα την βοηθεια του αντρουλη μου(δεν αντεχω τις βελονες,τα τσιμπηματα).Η αναμονη ειναι για μενα το χειροτερο κομματι,φυσικα το αποτελεσμα που ευχομαι για ολες μας να ειναι θετικο!!!

Καλη επιτυχια argyro ολα θα πανε οπως τα θες θα το δεις. Αντε μια εβδομαδα εμεινε. Εγω σημερα φευγω παω στον αντρουλη μου και στο σπιτακι μου. Παω να τον παρηγορησω λιγουλακι. Και απο δευτερα να αρχισω να ψαχνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Michel80...καλό ξεκίνημα και εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!

Τι να σας πω κοριτσάκια μου....με έχετε κατασυγκινήσει με το ενδιαφέρον και την αγάπη σας...σας ευχαριστώ όλες σας πολύ πολύ και θα προσεύχομαι για την καθεμιά σας ότι καλλίτερο...και πάλι σας ευχαριστώ από καρδίας!!!

Η αιμορραγία σταμάτησε..έχω πάλι το καφέ αιματάκι και τα πονάκια που είχα εξαρχής...είμαι στην αγωνία και στο άγχος Δευτέρα πρέπει να κάνω κι άλλη χοριακή μα είμαι αισιόδοξη...κάθομαι ξαπλωμένη από κρεββάτι σε καναπέ και τούμπαλιν έχω και μια αναρρωτική για αρχή μέχρι τέλος μήνα οπότε και θα προσέχω τα νινάκια μου...:):):):):):)

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...