Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Αργυρώ, Χρύσα, Σκορπίνα, Wish38, bastha, anastazie!, vasiliki83, marian24, Κοελ, mariapo30, Lenia,Louloucaa, kanelakanela,ithaki, chrikosmali, sunty, ...

Επεξεργάστηκαν by Chrikosmali
πρόσθεση ονόματος

"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι Koel μου δε μου είπε ακριβώς...απλά είπε πως δεν τον ανησυχεί τόσο γιατί δεν είναι πολύ...πάντως εμένα με ανησυχεί πολύ πολύ...κάθε φορά που πάω τουαλέτα να βλέπω στο σκούπισμα καφέ αίμα! Αλλά τι να κάνω?Υπομονή δυο βδομάδες μέχρι να ακούσουμε καρδιακούς χτύπους!!!

Απο υπομονη αλλο τιποτα τι να σου πω:rolleyes:....σαν το θηριο στο κλουβι αισθανομαι. Αυριο εχω να παω να με ξαναδει με υπερηχο. Κι οχι τιποτα αλλο τωρα με το καφε που εχω ανεβαλα και την επιστροφη στο σπιτι μου. Μενω στους γονεις μου στην Αθηνα γιατι εγω ειμαι παντρεμενη στη θεσσαλονικη. Βεβαια αν ολα ειναι καλα (μακαρι θεε μου!) θα τον ρωτησω αν μπορω να ταξιδεψω ξαπλωμενη.

Link to comment
Share on other sites

Αργυρώ, Χρύσα, Σκορπίνα, Wish38, bastha, anastazie!, vasiliki83, marian24, Κοελ, mariapo30, Lenia,Louloucaa, kanelakanela,ithaki, chrikosmali...

ΣΥΝΟΛΟ: 15 και περιμένουμε πολλά μωράκια... Εύχομαι να τριπλασιαστούμε...

Ευχαριστώ, Σκόρπι και Κοελ!!! 12/12 χοριακή

αντε Παναγια μου να ακουσουμε κι απο σενα ευχαριστα κι απο ολες τις κοπελες εδω μεσα:-D

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε κορίτσια. Είναι αυτό που λένε οι μανάδες μας άμα μπεις στη διαδικασία να αποκτήσεις παιδί δεν ηρεμείς ποτε. Η Παναγία κοντά σας, μανούλες...


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!Τι ωραία νέα είναι αυτά!!Koel μου γλυκιά επιτέλους!!Μας έλειψες!!!Όλα καλά θα πάνε!Είδες και σακουλάκι!Τι ωραία!!!

Skοrpina μου έκανε μπαμ από την αρχή για δυδιμάκια!Κάτσε και απόλαυσέ το!!

Chriskomali χαίρομαι που είσαι μαζί μας.Μια παρέα είμαστε όλες και έχουμε τον ίδιο σκοπό.Πως να μην είμαστε δεμένες?!

Χρύσα μου να σου πω την αλήθεια μέχρι τώρα σε καμία εμβρυομεταφορά δε μου είχε ζητήσει ο γιατρός εξετάσεις.Δεν ξέρω γιατί ο δικός σου,ε κάτι θα ξέρει παραπάνω.

Άντε να ξεκινήσει γρήγορα και η wish και να πάνε όλα καλά για όλες μας γλυκές μου.Μ Α Κ Α Ρ Ι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yS7sp3.png 8hfMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, δε νιώθω τίποτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ένα σημάδι από το Θεό, ένα μήνυμα από τα "παιδάκια" μου, κάτι που να δείχνει εμφύτευση ή τουλάχιστον ότι υπάρχουν στο σώμα μου..............................

Εσείς τι νιώθετε; Αργυρούλα μου, εσύ; Χρύσα;

Αχ,κακα τα ψεμματα,μονο με την χοριακη θα ειμαστε σιγουρες!!!Τοσες φορες που εχω διαβασει για συμπτωματα,εγκεφαλικα τα εχω αποκτησει κιολας!!Κι αλλη φορα που ημουν σιγουρη και εκανα χοριακη πηρα ενα ωραιοτατο μηδεν!!Απλα τωρα εχουμε περισσοτερες πιθανοτητες...μακαρι να ειμαστε εγκυουλες κοριτσακι μου...μακαρι.Για μενα ειναι η 1η προσπαθεια,ελπιζω και η τυχερη!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις γύρισα απ΄το νοσοκομείο που πήγα για κολπικό υπέρηχο! Λοιπόν....έχω δίδυμα!!!!!!:):):):):):):) Έχω τρελαθεί! Κοιτάω τις φώτο και δε το πιστεύω...αφήστε ο άντρας μου τι χαρά έκανε!!! Μου είπε σε δυο βδομάδες να ξαναπάω για να ακούσουμε χτύπους καρδούλας...τα φαρμακα τα πινω κανονικα αλλα μου εδωσε να πιω και φυλικο...ακόμα να σας πω μουδιασμένη είμαι...φοβάμαι και λιγάκι! Μα μου έδωσε και χαρτάκι να πάω στο ικα να παρω 30 μερες ανναρωτική! Αυτό να σας πω με ηρεμεί πολύ! Θα κάτσω και θα προσέχω τα νινάκια μουυυυ!!!

Σας φιλώ όλες πολύ!!!

Μπραβοοοοο!!!ετσι εξηγηται και η υψηλη χοριακη!!!Ξεκουραση τωρα!!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε koel !!! Που είσαι τόσες μέρες? Διάβασα τα νέα σου σήμερα και ανάσανα! Όλα καλα λοιπόν! Έχει βαλθεί να σε ταλαιπωρεί αυτό το παιδί από τώρα!:D:D:D:D:D Να ηρεμήσεις δε πρόκειται όπως το βλέπω :-Dαλλά δε πειράζει! το βασικό είναι που προχωρούν όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε koel !!! Που είσαι τόσες μέρες? Διάβασα τα νέα σου σήμερα και ανάσανα! Όλα καλα λοιπόν! Έχει βαλθεί να σε ταλαιπωρεί αυτό το παιδί από τώρα!:D:D:D:D:D Να ηρεμήσεις δε πρόκειται όπως το βλέπω :-Dαλλά δε πειράζει! το βασικό είναι που προχωρούν όλα καλά!

μακαρι να προχωρουν ολα καλα. Αυριο θα δω...το αιμα με ανησυχησε πολυ χτες γιατι ηταν αρκετο. τουλαχιστον τωρα σταματησε μονο κατι λιγα καφε εχω. Εσυ πως πας; Σε ποια φαση βρικεσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!:DSkorpina απολαυσε τα διδυμακια σπορακια σου!!! Το παρτυ ξεκινησε κοριτσια και παμε για καλες χοριακες και πολλα μωρακια!! Koel ολα καλα θα πανε μη σε ανησυχει το αιματακι η μητρα μεγαλωνει για να χωρεσει το σπορακι σου ή τα σπορακια σου!!!

Τελεια η λιστουλα μας μπραβο Chrikosmali αντε να εχουμε θετικα νεα απο δω και στο εξης!! θελει αισιοδοξια και θετικη σκεψη η ζωη!! Εγω προλαβαινω δεν προλαβαινω αυτο το μηνα με βλεπω Ιανουαριο, ευχομαι να καθαρισει η κυστουλα να ξεκινησω δυναμικα!! Την αλλη εβδομαδα θα παω στο γιατρο να τα συζητησουμε και βλεπουμε!! Φιλιαχχχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Μόλις γύρισα απ΄το νοσοκομείο που πήγα για κολπικό υπέρηχο! Λοιπόν....έχω δίδυμα!!!!!!:):):):):):):) Έχω τρελαθεί! Κοιτάω τις φώτο και δε το πιστεύω...αφήστε ο άντρας μου τι χαρά έκανε!!! Μου είπε σε δυο βδομάδες να ξαναπάω για να ακούσουμε χτύπους καρδούλας...τα φαρμακα τα πινω κανονικα αλλα μου εδωσε να πιω και φυλικο...ακόμα να σας πω μουδιασμένη είμαι...φοβάμαι και λιγάκι! Μα μου έδωσε και χαρτάκι να πάω στο ικα να παρω 30 μερες ανναρωτική! Αυτό να σας πω με ηρεμεί πολύ! Θα κάτσω και θα προσέχω τα νινάκια μουυυυ!!!

Σας φιλώ όλες πολύ!!!

Ποσο χαιρομαι για σενα κοριτσακι μου........:P:p:p:p:p:p:pΕιναι παρα πολυ ομορφο αυτο που ειναι και δυο τα μωρακια σου....:P:p:p:p

Αντε παρε και την αδεια σου και κουκουλοσου για κανα μηνα ετσι για να το ευχαριστηθεις πολυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας εχασα για κανα δυο μερες γιατι με τοσες μερες κατ,οικον περιορισμου, το ξεφτιλισα.Οπως λεει και ο αντρας μου ο κ...λος μου ολο αερα θελει να παιρνει :tongue::tongue::tongue::tongue:ι.Δεν μαζευομαι στο σπιτι καθολου..χιχιχι

Χαρηκα πολυ για τα νεα των κοριτσιων μας και θα χαρω πιο πολυ αν μαθουμε αλλα καλα νεα απο δω και περα....Σας φιλω ολες...

Link to comment
Share on other sites

xrysa,argyro kai chriskomali σας ευχομαι καλη επιτυχια!!ολες ψαχνουμε συμπτωματα αυτο ειναι αληθεια...αλλα δυστυχως δεν υπαρχουν!!!ηρεμια(οσο μπορειτε) και πολυ πιστη κοριτσια. εγω εχω πειστει οτι τελικα ειναι θεμα θεου μονο !!! ολες προσπαθουμε να εχουμε καλη ψυχολογια αλλα ειναι δυσκολο.εγω ετοιμαζομαι σε 20 μερες περιπου για την 3η και ειμαι χαλια.δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου.ειναι η χειροτερη φορα μου απο θεμα αγχους...τι να κανουμε ομως θα παλεψουμε με πολυ πεισμα και θετικη ενεργεια..καποια στιγμη θα νικησουμε!!!ειμαι σιγουρη!!φιλακια σε ολες.( ειμαι η mpempe)θα το θυμιζω λιγο καιρο ακομα..

Link to comment
Share on other sites

xrysa,argyro kai chriskomali σας ευχομαι καλη επιτυχια!!ολες ψαχνουμε συμπτωματα αυτο ειναι αληθεια...αλλα δυστυχως δεν υπαρχουν!!!ηρεμια(οσο μπορειτε) και πολυ πιστη κοριτσια. εγω εχω πειστει οτι τελικα ειναι θεμα θεου μονο !!! ολες προσπαθουμε να εχουμε καλη ψυχολογια αλλα ειναι δυσκολο.εγω ετοιμαζομαι σε 20 μερες περιπου για την 3η και ειμαι χαλια.δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου.ειναι η χειροτερη φορα μου απο θεμα αγχους...τι να κανουμε ομως θα παλεψουμε με πολυ πεισμα και θετικη ενεργεια..καποια στιγμη θα νικησουμε!!!ειμαι σιγουρη!!φιλακια σε ολες.( ειμαι η mpempe)θα το θυμιζω λιγο καιρο ακομα..

καλή αρχή!!!! Τρίτη και τυχερή... Έχω προαίσθημα -μπορεί να μην το πιστεύετε- ότι όλες η μια μετά την άλλη θα κάνουμε μωράκια... Είναι το foroum με την πιο θετική ενέργεια...

Εννοείται ότι ο Θεός αποφασίζει, δικό του θέλημα είναι το πότε..

άλλωστε είμαι της άποψης ότι δίνει όσα μπορούμε να αντέξουμε ή ότι τίποτε δε γίνεται τυχαία, [για μένα έιμαι σίγουρη] και ΠΟΤΕ δε θα λιποψυχήσω, γιατί θέλω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ένα παιδάκι!!


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...