Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Αγαπημένες μου φιλες!!

Χάθηκαμε και ειναι πολυ στενάχωρο για μενα..εδω μεσα μοιραστήκαμε τοσα πολλα!!

Ευχομαι σε ολες να περάσουμε υπέροχες γιορτές με τις οικογένειες μας και να γεμίσουν οι μπαταρίες!!ευχομαι το νεο έτος να φέρει ολα οσα δεν έφεραν τα προηγούμενα στα κοριτσακια μας που ειναι στην προσπαθεια!στελνω τεράστια αγκαλια,πολλα πολλα φιλια και μουτσο μπεμπεδοσκονη !!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα !!!

Μπἠκα μετἀ από πολλες μέρες και τι να δω...

Κανένα νέο σας...

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

Εχω χάσει και πολλά επεισόδια...

Η βροχερούλα , η μιμίτρα πότε ήταν να γεννήσουν???

Ιωάννα μου εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου???

Λιακι να μου φιλήσεις το περιστεράκι σου!!!!

Εμείς είμαστε 6 μηνών και κάτι... Μα πως περνάει ο καιρός..??

Τα πιστιποπάκια μου, ειναι μια χαρά...!!

Εχει μεγάλη κουραση βέβαια αλλά δεν πειραζει!!

Αξίζει τον κόπο κ με το παραπάνω!!

εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να ζήσουν αυτό το θάυμα και να έρθει εκείνη η ευλογημένη ώρα που θα κρατήσουν στην αγκαλιά τους τα παιδάκια τους´..

Μέσα από την καρδιά μου, καλές γιορτές και του χρόνου με υγεία!!!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χρόνια πολλά Χρόνια Καλά Χρόνια ευτυχισμένα

με γεμάτες κοιλίτσες και αγκαλίτσες

από υγιεί και όμορφα μωράκια!!!

854277pwel8x81ff.gif

[/center]


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά!!!

Ευχομαι σε όλες σας να έχετε μια όμορφη χρονιά!!

Υγεία σε εσάς και στις οικογένειες σας!!!

Αγάπη, χαμόγελα, δημιουργία και το όνειρο της μητρότητας να γίνει πραγματικότητα για όλες τις κοπέλες που το θέλουν...

Δεν μπάινω πολύ συχνά γιατί δεν έχω χρόνο, σας σκέφτομαι όμως πάντα με αγάπη!!!

φιλιά πολλά!!!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολες!!! Καλη χρονια να εχουμε με υγεια και πολλα μωρακια!!

Ιωαννα μου χρονια σου πολλα!! Ευχομαι απο την καρδια μου οτι καλυτερο! Εχω χασει τα νεα σου δεν ξερω σε τι φαση εισαι αλλα σου ευχομαι συντομα μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σε όλες!!!! Να έχουμε υγεία, αγάπη κ όλα να έρθουν όπως τα θέλουμε!!!!! Οι μαμάδες να χαίρονται τα μωράκια τους, οι εγκυούλες να πάρουμε αγκαλιά γερά μωράκια κ οι κοπέλες που προσπαθούν να τα καταφέρουν αυτή τη νέα χρονιά!!!!!

Είμαι καλά...... ξάπλα....αλλά ξεπερνάω τα εμπόδια.....ελπίζω να τα καταφέρω μέχρι το τέλος..... :wink:

Ποετάκι μου ελπίζω να γεννήσω στον μηνα μου κ να μη μου κάνει νωρίτερα έκπληξη ο γιος......σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου κοριτσάρα μου....να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όοοοοοολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κ καλη χρονια με υγεια πανω απ ολα κ με εκπλήρωση του πιο μεγάλου ονείρου για ολα τα κοριτσακια!!

Ιωαννα μου να σε χαιρόμαστε κοριτσάκι μου γλυκό!!

Βροχερή μου γιατι ξαπλα;;

Ελενακι τι κανει η μπουμπού μας;

Ποετουλα μου φιλια στα δίδυμα μπουταρινακια!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!καλη χρονια να εχουμε!!το ξερω χαθικα και μου λοιπουν οι ατελειωτες κουβεντες που καναμε εδω μεσα!!ελπιζω να περασατε ομορφα στις γιορτες και το 2014 να φερει χαρα κι ευτυχια σε ολες μας!!και πολλα πολλα μωρακια!!

Λιακι μου να σου ζησει ο παιδαρος!!να τον δεις οπως επιθυμεις!!και πανω απολα παντα γερος κι ευτυχισμενος!!

Κοιταξα στο ψυγειο και διαπιστωσα οτι αυτον το μηνα ληγουν 1800 μοναδες puregon που εχω.αν ειναι καποια κοπελα σε προσπαθεια ευχαριστως να τις στειλω..αμαρτια μεγαλη να τις πεταξω και τελευταια στιγμη δεν ξερω αν προλαβαινει καμια σας να τις χρησιμοποιησει..Ιωαννακι μηπως σου χρειαζονται??και οποια αλλη κοπελα φυσικα!!εχω και 5000 μοναδες pregnyl.

Εγω και η μπεμπουλα μου ειμαστε καλα!εχει ξεκινησει να κανει διαφορα κολπα και μας ξετρελαινει!!

Φιλακια πολλα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες!!!


1η IVF Φεβρουαριος 2012 αρνητικη

2η IVF Μαιος 2012 βιοχημικη κυηση

Νοεμβριος 2012 Φυσιολογικη συλληψη!!!!

LyVGp3.png

oJ6fp3.png

Link to comment
Share on other sites

80676-happy-weekend-gif-uEmD.gif

Καλημερα γλυκες μανουλες,εγκυουλες και σε οσα κοριτσακια ειναι στην προσπαθεια.....!!Ευχαριστω για τις ευχουλες σας!!!Δεν εχω γραψει κανενα νεο γιατι απλα κανω ενα μεγαλο διαλειμμα.....!!Δεν μπορει κατι θα κανει και για μενα το 2014...!!Χαιρομαι τοσο πολυ που ειστε καλα ..!Παντα να φερνετε χαρουμενα νεα και σουπερ περιγραφες απο τα μωρακια σας!!Βροχερη μου ,εφαγες τον γαιδαρο σε λιγες βδομαδουλες ο γιοκας σου θα ειναι στην αγκαλιτσα και θα σου κανει αγκου...αγκου....!!Ευουλα...Ελενα...Λιακι...φιλακια πολλα γλυκες μανουλες στα μωρακια σας!Να ειστε παντα ευτυχισμενες οσο τωρα που τα εχετε στην φωλιτσα σας!Σας σκεφτομαι παντα με αγαπη....Ματς!Μουτς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα στην παρέα,

Γράφω αυτό το μήνυμα γιατί θέλω να κάνω μια ερώτηση.

Έχω τις ενέσεις Pergoveris οι οποίες λήγουν τον Απρίλιο. Δεν προβλέπετε μέχρι τότε να κάνω κάτι για οικονομικούς κυρίως λόγους...

Απλά θέλω να ρωτήσω αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου τις ανταλλάξει με πιο μακρινή ημερομηνία έτσι ώστε να μην πάνε χαμένες. Είναι σχεδόν για ακόμη μία προσπάθεια. Επικοινώνησα με το κέντρο εξωσωματικής αλλά δυστυχώς δεν μπορούν να μπουν στην διαδικασία ανταλλαγής...

Εάν λοιπόν υπάρχεις κάποια κοπέλα που μπορεί να μου κάνει αυτή την εξυπηρέτηση μπορεί να μου στείλει πμ.

Ευχαριστώ πολύ και καλό Σ/Κ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Πόσο στενοχωριεμαι που ερήμωσε το καφε μας!στρλνω πολλα γλυκα φιλια σε ολες!!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσο στενοχωριεμαι που ερήμωσε το καφε μας!στρλνω πολλα γλυκα φιλια σε ολες!!!!

Πόσο δίκιο έχεις Λιάκι. Κρίμα που το αφήσαμε να ερημώσει το σπιτικό μας :(


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ειμαι στην μεση της εξωσωματικης και επειδη δεν εχω ασφαλεια να παρω φαρμακα ζηταω μηπως υπαρχει περισσευμα gonal απο καποια κοπέλα,γιατι παιρνω μεγαλη δοση ανω των 450 και δεν μου φτανουν. θα περιμενω πμ. Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...