Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

λιγες μερες δεν μπηκα και ειχαμε γεννα?????????

ελενακι να σας ζησει!!!!!!!!!!να ναι καλοτυχη και γερη σε ολη της τη ζωη και σεις ευτυχισμενοι γονεις διπλα της!!!!!φυσα φρεσκια μωρουδοσκονη λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου τι μου κανετε?ολα καλα??οι εγκυουλες μας??οι μελλουσες εγκυουλες μας??στελνω σε ολες μια μια ξεχωριστα πολλα πολλα φιλια!!

εμεις ειμαστε καλα, εχουμε παρει θεση, ειχα κατι συσπασεις και πονακια και η αληθεια ειναι πως φοβηθηκα λιγο αλλα ολα κομπλε!απλα ο γιατρος με εβαλε ακομη μια φορα ξαπλα και ηρεμια!!αυτα τα νεακια μας!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας γεια σας κι απο μενα!!!

Ελενάκι μου να σου ζήσει η κορουλα να είναι γερή ευλογημένη και να απολαμβάνεται τη καθε μερα μαζί της!!!!

Ευαγγελίτσα μου πολύ καλά τα νέα της αυχενικής...ειμαι σίγουρη οτι δε θα χρειαστείς αμνιο...ειναι ενα γερο μωράκι που έψαχνε τόσο καιρό να σε βρει!!!

Λιακι μου πλησιάζει ο καιρός που θα μας συστήσεις με το καλό το περιστεράκι σου!!!

Ποετούλα από ένα γλυκό φιλί σε σένα και στις κορούλες σου!!!

Ζενάκι επέστρεψες δουλειά και ξεκουράζεσαι λιγάκι εε;;; χιχιχχι...φιλιά στο όμορφο ραφαελάκι μας!!!


(κατ' αρχήν:...mimi73...από τα παλιά!!!)

τα καλυτερα έρχονται!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννούλα μου γλυκιά πάντα περιμένω με λαχτάρα και τα δικά σου ευχάριστα!!!

Χρύσα είστε σε πολύ καλό δρόμο σου ευχομαι ολόψυχα να έρθει γρήγορα το μωράκι σου!!!

Βροχερούλα και μιμιτρα φιλάκια στις κοιλίτσες σας και να απολαμβάνετε όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη!!!!

μπλου μπλου...καλως ήρθες στο παρεάκι μας....να είσαι αισιόδοξη να έχεις πάντα στο μυαλό σου..οτι είσαι ήδη μαμά με όλα αυτά που κάνεις για το μωράκι σου...που το λαχταράς πως και πως...κι ευχομαι πολύ πολύ συντομα να το συναντήσεις!!!!! πρώτα στην κοιλίτσα σου και μετά στη ζεστή αγκαλιά σου!!!!


(κατ' αρχήν:...mimi73...από τα παλιά!!!)

τα καλυτερα έρχονται!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τα δικά μου νεα είναι οτι τελικά μετα από αναβολές και κάτι ψιλοεμπόδια...ξεκινήσαμε επιτέλους χθές με αυτο τον κύκλο να χτίζουμε ενδομήτριο και σε 14 μέρες περίπου να κάνουμε εμβρυομεταφορά τα παγωτάκια μου!!!!

μανούλες και εγκυούλες φυσάτε με όλη τη δύναμη της καρδιάς σας και της κοιλιάς σας!!!! εχω ανάγκη από μπόλικη μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!!


(κατ' αρχήν:...mimi73...από τα παλιά!!!)

τα καλυτερα έρχονται!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lk1.gifThomy ηρθε η μεγαλη στιγμη?Καλη επιτυχια στην νεα σου προσπαθεια!!Θυμησου, ηρθε η σειρα να γινεις μανουλα!!Με τοση μωρουδοσκονιτσα ?Αδυνατον να μην γινεις...χι!χι!χι!Με το καλο να παραλαβεις τα παγωτινια σου!Οι μερες θα περασουν γρηγορα και τσουπ θα μπεις και θα μας ανακοινωσεις :ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....!!!Αναμενουμε νεα.......!!!
Link to comment
Share on other sites

729443512_1164199.gifKαλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!!Λια με το καλο να ερθει στην αγκαλιτσα σου!!Παντα χαιρομαστε να μαθαινουμε νεα απο εγκυουλες και μανουλες!!Να ειστε παντα καλα και να μας φερνετε παντα ευχαριστα!!Εγω ειμαι καλα...!Φροντιζω να περναω ομορφα με το αντρακι μου και την παρεα μου!Η προσπαθεια θα γινει λιγο αργοτερα!Πελαργε ακους?Σας στελνω ευχες και χιλια γλυκα φιλια!Ματς!Μουτς!
Link to comment
Share on other sites

τα δικά μου νεα είναι οτι τελικά μετα από αναβολές και κάτι ψιλοεμπόδια...ξεκινήσαμε επιτέλους χθές με αυτο τον κύκλο να χτίζουμε ενδομήτριο και σε 14 μέρες περίπου να κάνουμε εμβρυομεταφορά τα παγωτάκια μου!!!!

μανούλες και εγκυούλες φυσάτε με όλη τη δύναμη της καρδιάς σας και της κοιλιάς σας!!!! εχω ανάγκη από μπόλικη μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!!

Mιμάκο ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ξεκινάς?

Με το καλό αγαπούλα εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και μην ξεχνάς σε περιμένω δίπλα μου στον καναπέ

Μιμίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ...ιωαννουλα μου και ευαγγελιτσα μου πολυ με συγκινήσατε αλήθεια!!!!!!!

χιλια χιλια ευχαριστώ!!!!

ιωαννουλα εύχομαι γρηγορα να ζήσεις το όνειρο σου!!!! το αξίζεις και με το παραπάνω!!!

ευαγγελίτσα μου με το υπέροχο θαυματάκι σου σε ευχαριστώ για τη καλότυχη μπεμπεδόσκονη!!!!

(λατρεύω επίσης πολύ πολύ το τικεράκι σου!!!!)


(κατ' αρχήν:...mimi73...από τα παλιά!!!)

τα καλυτερα έρχονται!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

smiledraw.gifThomy ο πελαργος εχει ξεκινησει!Κανε οτι δουλιτσες προλαβαινεις γιατι μετα θα αραξεις στην καναπεδαρα σου με την ωραιοτερη παρεα!Αναμενω νεα....!!Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου.....!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Ελενάκι να σου ζήσει η κορούλα σου!!!

Να έχει υγεία πάνω απ όλα και εσάς δίπλα της πάντα να την αγαπάτε και να την προσέχετε!!!

Οι πόνοι ειναι φυσιολογικοί από την καισαρική...

Υπομονή...

Κάθε μέρα και καλύτερα να σκέφτεσαι...!!

Πες μας ..!! Η μπουμπού τι κάνει???

Μιμάκο μου γλυκό!!!!

Αχ με το καλό να γίνει η εμβρυομεταφορά και να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου για τους επόμενους 9 μήνες!!

Στέλνω διπλή θετική ενέργεια!!!

Τέτοια εποχή πέρσι έκανα τη δική μου προσπάθεια....;)

Χρύσα μου , εύχομαι να έρθει σύντομα το μπεμπέ και να ακολουθήσεις τυα χνάρια της Ευης και της Ευαγγελίας...

Ιωαννάκο μου τι κάνεις....??? Για πες μου τα νέα σου!!!

Τα δικά μας είναι όλο γελάκια και αγκού-αγκού...

Οι μπέμπες στέλνουν την αγάπη τους σε όλες τις θείες του καφέ!!

με την ευχή να όλες οι κοπέλες να γίνουμε μανούλες!!!!!

Λιακι μου, εισαι στην τελική ευθεία!!! Να προσέχεις ...!!! Το περιστεράκι είναι δυνατό!!

Μιμίτρα, Βροχερη , Ευαγγελία , τι κάνετε????

Βροχερή είδατε τι μπεμπέ έχετε???

Τοξοτάκι που είσαι χαμένο...???

Ελπίζω όλα καλά!!!

Σας σκέφτομαι πάντα!!!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μαναροκοριτσακια μου γεια σας!!!

Τι μου κάνετε;;ολα καλα;;εμεις ειμαστε πλέον καθ ολα έτοιμοι και αναμένουμε!αργει βεβαια ακομη αλλα οκ!

Μιμικουλα μου καπου τωρα θα παραλαβεις τα εμβρυακια σου με το καλο!!!!!σου στέλνω με φόρα όση μπεμπεδοσκονη μπορω!!!!φουυυυυυυυυυυυυ

Οι υπόλοιπες;μανούλες εγκυουλες και μέλλουσες εγκύουλες τι μου κάνετε;παλι χαθηκαμε! Σας φιλώ ολες μια μια χωριστά και σταυρωτα και ρουφηχτα!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν η γιορταζαν τα αγαπημενα τους προσωπα...

που χαθηκατε??

ελενακι μου να σου ζησει ναναι γερο κ καλοτυχο κ καλο σαραντισμο...

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν??

εμεις βαπτισαμε την μπεμπα ολα ηταν υπεροχα μακαρι να το ζησουμε ολες αυτο..ευχομαι μεχρι το τελος της χρονιας να ακουσουμε κ αλλα ευχαριστα...θελω πολυ να ερθει γρηγορα ο γεναρης για να ξαναμπω στην διαδικασια κ που ξερεις μπορει ναναι η τελευταια κ η τυχερη αχ μακαρι παναγια μου για ολα τα κοριτσια ολες μας να γινουμε μανουλες το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου...χτες βγηκαμε για ρετσινουλα μεγαλη παρεα ολες μιλουσαν για τα παιδια τους κ καπως ενοιωθα αβολα αλλα καποια στιγμη αν το θελει βεβαια κ ο θεος θα μιλαω κ γω για το δικο μου παιδι που μου φαινεται πολυ μακρινο αυτο αλλα που θα παει θα ερθει...

ευχομαι ολες να εισται καλα κ να περνατε καλα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν η γιορταζαν τα αγαπημενα τους προσωπα...

που χαθηκατε??

ελενακι μου να σου ζησει ναναι γερο κ καλοτυχο κ καλο σαραντισμο...

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν??

εμεις βαπτισαμε την μπεμπα ολα ηταν υπεροχα μακαρι να το ζησουμε ολες αυτο..ευχομαι μεχρι το τελος της χρονιας να ακουσουμε κ αλλα ευχαριστα...θελω πολυ να ερθει γρηγορα ο γεναρης για να ξαναμπω στην διαδικασια κ που ξερεις μπορει ναναι η τελευταια κ η τυχερη αχ μακαρι παναγια μου για ολα τα κοριτσια ολες μας να γινουμε μανουλες το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου...χτες βγηκαμε για ρετσινουλα μεγαλη παρεα ολες μιλουσαν για τα παιδια τους κ καπως ενοιωθα αβολα αλλα καποια στιγμη αν το θελει βεβαια κ ο θεος θα μιλαω κ γω για το δικο μου παιδι που μου φαινεται πολυ μακρινο αυτο αλλα που θα παει θα ερθει...

ευχομαι ολες να εισται καλα κ να περνατε καλα

Χρυσα μου σ'ευχαριστω παρα πολυ!!

ευχομαι ολοψυχα συντομα να γινεις μανουλα!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. Ετοιμάζονται για εξωσωματικη αλλά δεν εχω ταμείο και δεν μπορω να πάρω τα φάρμακα απο την επιτροπή. Ψάχνω απεγνωσμένα είτε για gonal είτε για puregon. Οποία κοπέλα εχει και δεν τα χρειάζεται θα το εκτιμούσα να μου έστελνε ενα μήνυμα. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...