Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Γειά σας, γειά σας. Τι μου κάνετε?

Σήμερα έκανα ένα πρώιμο Β επιπέδου για να δούμε αν θα χρειαστεί να κάνω άμνιο. Κατά πως φαίνονται τα πράματα μάλλον την γλίτωσα. Ο γιατρός μου είπε ότι όλα είναι μία χαρά και αυτό θα το επισφραγίσουμε με την Β΄επιπέδου που θα κάνω σε 4 εβδομάδες. Και επίσης είδαμε και φύλλο............

...........απέραντο γαλάζιο!!!!!


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσακια μου χάθηκαμε τελείως!!!και έγιναν τοσα πολλα!!!γεννησα!!πηγα 12/11 να λύσω την περιδεση και τελικα ειχα διαστολη 3 και 13/11 και ωρα 14:10 γεννησα ενα παλικαράκι 2930γρ 49εκ!!!και ειναι πανεμορφο(κουκουβάγια μανα)! Το άσχημο ειναι πως αποτο σαββατο που έδωσαν σε μενα εξιτήριο νοσηλεύτηκε ο μπεμπακος μου με ικτερο 25(πολυ υψηλό) κ γυρισα σπίτι με άδεια αγκαλιά!το καλο ειναι πως αυριο πρώτα ο θεός θα μας τον δώσουν και θα ερθουμε σπίτι μας!!

Μου Έχετε λείψει!ευχομαι σε ολα μας τα κοριτσακια πολυ πολυ συντομα με γεμάτη κοιλίτσα και μετα με γεμάτη αγκαλιτσα!!σας στέλνουμε ολόψυχα ολόφρεσκη μωρουδοσκονη!!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου χάθηκαμε τελείως!!!και έγιναν τοσα πολλα!!!γεννησα!!πηγα 12/11 να λύσω την περιδεση και τελικα ειχα διαστολη 3 και 13/11 και ωρα 14:10 γεννησα ενα παλικαράκι 2930γρ 49εκ!!!και ειναι πανεμορφο(κουκουβάγια μανα)! Το άσχημο ειναι πως αποτο σαββατο που έδωσαν σε μενα εξιτήριο νοσηλεύτηκε ο μπεμπακος μου με ικτερο 25(πολυ υψηλό) κ γυρισα σπίτι με άδεια αγκαλιά!το καλο ειναι πως αυριο πρώτα ο θεός θα μας τον δώσουν και θα ερθουμε σπίτι μας!!

Μου Έχετε λείψει!ευχομαι σε ολα μας τα κοριτσακια πολυ πολυ συντομα με γεμάτη κοιλίτσα και μετα με γεμάτη αγκαλιτσα!!σας στέλνουμε ολόψυχα ολόφρεσκη μωρουδοσκονη!!!

Nα σας ζήσει Λιάκι μου

να τον καμαρώσετε όπως ακριβώς επιθυμεί

με το καλό να τον πάρετε σπιτάκι σας

και να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!!!


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Λιακι μου γλυκο να σας ζησει να ναι γερο κ καλοτυχο με το καλο να τον παρετε σπιτακι σας καλο σαραντισμο...

ευαγγελια μου ακομα ενας γαμπρος στην παρεα μας τι ωραια νεα ειναι αυτα κ ξερεις τα αγορια με την μαμα ειναι πιο χαδιαρικα με το καλο να τον παρεις κ στην αγκαλια σου...

καλε που χαθηκατε ολες??αντε εγω αλλα κ εσεις....

εμεις μαλλον θα καθυστερησουμε να μπουμε στην διαδικασια μαλλον προς την ανοιξη λογω οικονομικου..στεναχωριεμαι αλλα ας ελπιζω καθε εμποδιο κ σε καλο..

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

CongratulationsItsANewbornBabyBoy.gifΛια μου να σας ζησει!!Να ειναι παντα τυχερος ,δυνατος και πολυ πολυ αγαπητος στην ζωη του.....!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλο σαραντισμο!Με το καλο να πατε οι τρεις στην φωλιτσα σας...!!
Link to comment
Share on other sites

6c5e1cd1e780f05a6b6bdb2f4375b044-1.gifΚαλημερα κοπελιες...!!Χαθηκαμε....!!!Κανω ενα διαλειμμα γιαυτο!!!Ομως σημερα με το που μπηκα διαβασα τα ευχαριστα της Λιας και δεν μπορεσα να μην γραψω ευχες για την μανουλα!Blou blou μια χαρα ειμαι δοξασοι ο θεουλης !Εσυ τι κανεις?Περνας καλα με το αντρακι σου?Χρυσα με το καλο να ερθει την ανοιξη ο πελαργος....!!Ως τοτε να ειμαστε καλα και το 2014 θα φερει πολλα γερα μωρακια στην αγκαλιτσα μας!Ευαγγελια αγορακι?Τελεια.....!!Αλλο ενα γαλαζιο συννεφακι προστεθηκε στην παρεα μας...!Με το καλο κοριτσακι μου με το καλοοοοοο! Ελενα και Poetaki φανταζομαι ναζακια που κανουν τα μωρακια σας...!Τι ομορφες στιγμες....!Μπραβο μανουλες που γραφετε νεα σας!Thomy,παρελαβες την οικογενεια?Ευχομαι να ειναι η προσπαθεια που θα σε κανει μανουλα....!!Βροχερη τι κανεις?Κλωτσαει το μωρακι?Πως εισαι?Πολλα φιλακια στελνω στις μανουλες στα μωρακια και σε οποιο κοριτσακι ειναι στην προσπαθεια...!Μη ξεχνατε να χαμογελατε.....!!
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου χάθηκαμε τελείως!!!και έγιναν τοσα πολλα!!!γεννησα!!πηγα 12/11 να λύσω την περιδεση και τελικα ειχα διαστολη 3 και 13/11 και ωρα 14:10 γεννησα ενα παλικαράκι 2930γρ 49εκ!!!και ειναι πανεμορφο(κουκουβάγια μανα)! Το άσχημο ειναι πως αποτο σαββατο που έδωσαν σε μενα εξιτήριο νοσηλεύτηκε ο μπεμπακος μου με ικτερο 25(πολυ υψηλό) κ γυρισα σπίτι με άδεια αγκαλιά!το καλο ειναι πως αυριο πρώτα ο θεός θα μας τον δώσουν και θα ερθουμε σπίτι μας!!

Μου Έχετε λείψει!ευχομαι σε ολα μας τα κοριτσακια πολυ πολυ συντομα με γεμάτη κοιλίτσα και μετα με γεμάτη αγκαλιτσα!!σας στέλνουμε ολόψυχα ολόφρεσκη μωρουδοσκονη!!!

Να σας ζήσει το παλληκαράκι σας!!!!!!Εύχομαι υγεία και να είναι πάντα καλότυχος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!Πως είστε;;;

Εγώ πήγα τελικά στον Μαστρομηνά και είπαμε τις λεπτομέρειες για το ποια μέθοδο εξωσωματικής θα ακολουθήσουμε. Αλλά βρε κορίτσια προβληματίστηκα με τα δικαιολογητικά για να περάσω επιτροπή.Δεν μας φτάνει ο πόνος μας αλλά έχουμε και την γραφειοκρατία.Πρέπει να κάνω λέει σαλπιγγογραφία. Δεν αρκεί μόνο το προβληματικό σπέρμα του συζύγου. Τα έβαλα κάτω και λεω θα δωσω λεφτά για την σαλπιγγογραφία, για σπερμοδιαγραμμα, για εξετάσεις και σχεδόν μια η αλλη θα βγει απο το να αγοράσω τα φάρμακα μόνη μου. Ήμαρτον πια!

Link to comment
Share on other sites

Λιάκι μου να σου ζήσει ο γιόκας σου, να είναι πάντα υγιής, καλότυχος και ευτυχισμένος!!! Με το καλό να τον πάρετε στο σπιτάκι σας σήμερα και να βρείτε γρήγορα τους ρυθμούς σας!!!!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και να γεμίσουν γρήγορα κι άλλες κοιλίτσες και αγκαλίτσες!!!


vadKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστουμε πολυ πολυ για τις ευχουλες σας!σας στέλνουμε φιλακια ακομη μεσα απ το νοσοκομείο!ελπιζουμε αυριο να ναι η μεγάλη μέρα!

Στελνω μεγάλη αγκαλιά σε ολα τα κοριτσακια μου!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου, άντε τώρα να μπείτε και σε πρόγραμμα :P:p


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Λία μου γλυκιά να σας ζήσει ο παίδαρος!!!

Να έχει πάντα υγεία κ αγάπη στην ζωή του!!

Και εσείς να είστε γεροί να τον μεγαλώσετε!!!!

Ευαγγελία μου, αγοράκι και εσύ??

Σου πάει να είσαι αγορομάνα!!!

με το καλό και η Β επιπέδου!!!

Χρύσα μου, κάθε εμπόδιο σε καλό!!!

Θα περάσει ο καιρός νεράκι μέχρι την προσπάθεια!!

Και εύχομαι να έρθει κ νωρίτερα το μπεμπέ!!

Blou μμμ η γραφειοκρατία είναι όντως θέμα...

Αλλά αναγκαίο κακό...

Στοιχίζουν τόσο πολύ τα φάρμακα... Πφφφ

Ιωαννάκο μου γλυκό...!!! Είσαι στην σκέψη μου πάντα!!

Τα κοριτσάκια μου σου στέλνουν πολλά καρκαριστά γελάκια!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε???

Μιμίτρα , Βροχερούλα σε πια εβδομάδα κύησης είστε???

Χαθήκαμε βρε κορίτσια...

Εμεις είαμστε καλά , πολύ καλά Δόξα τω Θεό...!

Στο τέλος της μέρας βέβαια , πέφτω ξερή από την κούραση!:roll::roll:

Σας φιλώ όλες!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...