Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

εχεις πλακα μπλου μπλου... ετσι να τα αντιμετωπιζεις ολα με χιουμορ!! Ολα θα πανε καλα!

Καλημέρα κορίτσι! Τι να κάνω κι εγώ. Με το χιούμορ επιβιώνω κάπως πιο αισιόδοξα με όλα αυτά που μου συμβαίνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας , γεια σας!!!

Τι κίνηση βλέπω στο καφέ και χαίρομαι!!!!!!

Blou blou, σου εύχομαι καλή αρχή..!! Μακάρι η πρώτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου!!!

όλες ξεκινήσαμε με πολλές απορίες..!

Εδώ είδα τα κορίτσια , σε κατατοπιζουν!!!

Ζενακι!!! Τι κάνεις???Η Ραφαελίτσα ??

Ευαγγελία, Βροχερή , Μιμίτρα πως είστε ?? Φουσκώνετε...??

Μόνο για την Μιμίτρα ξέρουμε πως έχει αγόρι , σωστά??

Χρύσα μου, τα ωραία νἐα υθα έρθουν μια και καλή!!! Είμαι σίγουρη γι'αυτό!!

Τα αντισυλληπτικά τα σταμάτησες τώρα???

προσπαθείς φυσιολογικά??

Ιωάννακι τι κάνεις???

Μιμάκο, τοξοτάκι εσείς...???

Ελενάκι στην τελική ευθεία!!! Πως νίωθεις??

Λιάκι πως είσαι πουλάκι μου?? Το περιστεράκι σου κλωτσάει??

Εμείς είμαστε πολύ καλά!! Τα κορίτσια μεγαλὠνουν...!! Δεν συγχρονίζονται όμως και έτσι εγώ είμαι στο πόδι όλη μέρα και όλη νύχτα...:rolleyes:

Είναι ωραία όμως!!

Εχουν αρχίσει και τα γελάκια και τρελαίνομαι!!!

Εύχομαι πάντα να έχουμε όμορφα νέα για όλες τις κοπέλες!!!

Φιλάκια πολλά!!


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας , γεια σας!!!

Τι κίνηση βλέπω στο καφέ και χαίρομαι!!!!!!

Blou blou, σου εύχομαι καλή αρχή..!! Μακάρι η πρώτη σου προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου!!!

όλες ξεκινήσαμε με πολλές απορίες..!

Εδώ είδα τα κορίτσια , σε κατατοπιζουν!!!

Ζενακι!!! Τι κάνεις???Η Ραφαελίτσα ??

Ευαγγελία, Βροχερή , Μιμίτρα πως είστε ?? Φουσκώνετε...??

Μόνο για την Μιμίτρα ξέρουμε πως έχει αγόρι , σωστά??

Χρύσα μου, τα ωραία νἐα υθα έρθουν μια και καλή!!! Είμαι σίγουρη γι'αυτό!!

Τα αντισυλληπτικά τα σταμάτησες τώρα???

προσπαθείς φυσιολογικά??

Ιωάννακι τι κάνεις???

Μιμάκο, τοξοτάκι εσείς...???

Ελενάκι στην τελική ευθεία!!! Πως νίωθεις??

Λιάκι πως είσαι πουλάκι μου?? Το περιστεράκι σου κλωτσάει??

Εμείς είμαστε πολύ καλά!! Τα κορίτσια μεγαλὠνουν...!! Δεν συγχρονίζονται όμως και έτσι εγώ είμαι στο πόδι όλη μέρα και όλη νύχτα...:rolleyes:

Είναι ωραία όμως!!

Εχουν αρχίσει και τα γελάκια και τρελαίνομαι!!!

Εύχομαι πάντα να έχουμε όμορφα νέα για όλες τις κοπέλες!!!

Φιλάκια πολλά!!

γεια σου διδυμομανουλα μας!!φανταζομαι κουραση που θα τραβας αλλα και ποση ευτυχια σπιτι σας! <3

το περιστερακι κλωτσαει κλωτσαει!!και ο κλασικος ελληναρας πατερας λεει πως θα βγε ποδοσφαιριστης!χαχαχα


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπερα και καλώς ήρθες blue blue στην πιο όμορφη παρέα!

Ο αγώνας που δίνουμε είναι σκληρός αλλά στο τέλος όλες θα τα καταφέρουμε!

Οι δυσκολίες που έχουμε περάσει και ο πόνος γίνονται πιο απαλοί όταν τα μοιραζόμαστε!

Βροχερούλα σε τέσσερις πέντε βδομάδες θα το ακούσεις το βλασταρακι σου και θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις μετά. .

Θα αποκτήσετε επικοινωνία, θα λέτε "καλημερα", "καληνυχτα" και γενικά θα κάνετε πολλές αγάπες όταν αρχίσεις να νιώθεις τις κλωτσιές.

Δεν περίμενα ότι θα νιώθω τόση χαρά μόλις νιώθω το αγοράκι μου.. (καψούρα εντελώς λέμε)

Poeta μου πως τα πατε με το φαγητό? Τις θηλαζεις τις κορουλες σου?

Liaκι εσύ είσαι πιο μπροστά από εμένα, αχ να φτάσω κι εγώ που θα πάει. ..

Ευαγγελία κοριτσάκι μου πότε πας για αυχενική?

Συγγνώμη που δε θυμάμαι αλλά.... ετσι είμαι. Ξεχασιαρα!

Στις υπόλοιπες κοπέλες στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπερα και καλώς ήρθες blue blue στην πιο όμορφη παρέα!

Ο αγώνας που δίνουμε είναι σκληρός αλλά στο τέλος όλες θα τα καταφέρουμε!

Οι δυσκολίες που έχουμε περάσει και ο πόνος γίνονται πιο απαλοί όταν τα μοιραζόμαστε!

Βροχερούλα σε τέσσερις πέντε βδομάδες θα το ακούσεις το βλασταρακι σου και θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις μετά. .

Θα αποκτήσετε επικοινωνία, θα λέτε "καλημερα", "καληνυχτα" και γενικά θα κάνετε πολλές αγάπες όταν αρχίσεις να νιώθεις τις κλωτσιές.

Δεν περίμενα ότι θα νιώθω τόση χαρά μόλις νιώθω το αγοράκι μου.. (καψούρα εντελώς λέμε)

Poeta μου πως τα πατε με το φαγητό? Τις θηλαζεις τις κορουλες σου?

Liaκι εσύ είσαι πιο μπροστά από εμένα, αχ να φτάσω κι εγώ που θα πάει. ..

Ευαγγελία κοριτσάκι μου πότε πας για αυχενική?

Συγγνώμη που δε θυμάμαι αλλά.... ετσι είμαι. Ξεχασιαρα!

Στις υπόλοιπες κοπέλες στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια!

Καλημέρα Μίμιτρα και καλό μήνα.

Την αυχενική την έκανα και τα αποτελέσματα είναι πολύ καλά.

Η αυχενική μου βγήκε 1,62 και έχω ποσοστό 1:2400 για σύνδρομο ντάουν και είδαμε και ρινικό οστό. Ευτυχώς μετά το ΠΑΠ-Α τα ποσοστά μου για σύνδρομο μειώθηκαν. Τώρα θα δω αν θα χρειαστώ να κάνω την άμνιο. Ο γιατρός μου, μου λέει με τέτοιες μετρήσεις δεν νομίζει ότι χρειάζεται όμως επειδή είναι και η ηλικία στη μέση μάλλον θα μου κάνει στην 18η εβδομάδα μία β-επιπέδου και από εκεί αν όλα είναι και πάλι καλά μάλλον δεν θα κάνω τίποτα. Αν χρειαστεί να κάνω σκέφτομαι και την νέα εξέταση που υπάρχει με το αίμα


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε??καλο μηνα να εχουμε κ καρπερο

οι μερες πλησιαζουν το σαββατο εχουμε την βαπτιση της μπουμπουκας εχει εδω κ 2 μερες που διαβαζω το πιστευω να μην κανω κανα λαθος χιχι

ευαγγελια μου μην αγχωνεσαι οι τιμες σου ειναι πολυ καλες κ γω δεν νομιζω οτι θα χρειαστει να κανεις αμνιο..

βροχερουλα μιμιτρουλα λιακι ζενια τι κανετε???

ιωαννακι μου γλυκο τι κανεις κοριτσαρα μου??

ποετουλα μου σταματησα τα αντισυλληπτικα εδω κ 2μηνες κ παω στον 3ο ξεκινησαμε φυσιολογικα μπας κ ερθει..ευχαριστω την γυναικα που βρεθηκε στο δρομο μου και μου ειπε να παρω τα ινοφερτ κ πιστευω πως λυθηκε το προβλημα μου ευχομαι πως συντομα θαρθει κ το μπεμπε...ειναι σκευασμα βιταμινων κ με βοηθαει καθε μηνα να χω περιοδο βεβαια ακομα ειναι μεγαλος ο κυκλος αλλα ερχεται..το 1ο μηνα εκανα 45 μερες το 2ο 41 μακαρι σιγα σιγα να μικραινει ο κυκλος για να ξερω την ωορηξια μου..

αυτα τα νεα μου ευχομαι ολες νασται καλα..

Link to comment
Share on other sites

GoodMorningAutumnIIbymitsu.gif

Καλημερα κοριτσακια μου!!Μπραβο Ευαγγελια ....!!Οι τιμες ειναι σουπερ και η β΄επιπεδου θα ειναι τελεια!!!Πιστευω οτι θα αποφυγεις την αμνιο....!!!Χρυσα μου με το καλο να βαπτιστει η κουκλα σας!!Ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να συζηταμε για το αδερφακι!!!Αναμενουμε νεα σου!!!Thomy,Τοξοτακι εχουμε κανενα νεο?Εγω ακομα σε διακοπες ειμαι...χι!χι!χι!Εγκυουλες τι κανετε?Κλωτσανε τα μωρακια?Περιμενω σουπερ περιγραφες απο το πριγκιπικα δωματια που ετοιμασατε!!Ελενα πως παμε?Κοντευουμε?Poetaki ,φιλακια στις καραμελενιες σου...μουατς!Μουτς!Πολλα φιλακια στελνω σε ολα τα μελη που παντα σκεφτομαι με αγαπη!!Μη ξεχνατε να χαμογελατε!!!Μουατς!Μουτς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Το κοριτσακι μας γεννηθηκε το Σαββατο το πρωι. Ειμαστε σπιτακι μας και ολα ειναι πολυ καλα!! Οι στιγμες ανεπαληπτες!!! Δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια στον κοσμο!!

Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες να παρουν με το καλο τα μωρακια τους στην αγκαλια τους!!

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι συντομα να φουσκωσουν γρηγορα οι κοιλιτσες τους!!εγω σας στελνω φρεσκια ροζ μωροδουσκονη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου!!

Το κοριτσακι μας γεννηθηκε το Σαββατο το πρωι. Ειμαστε σπιτακι μας και ολα ειναι πολυ καλα!! Οι στιγμες ανεπαληπτες!!! Δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια στον κοσμο!!

Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες να παρουν με το καλο τα μωρακια τους στην αγκαλια τους!!

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι συντομα να φουσκωσουν γρηγορα οι κοιλιτσες τους!!εγω σας στελνω φρεσκια ροζ μωροδουσκονη!!!

Πω......πω..........ήρθε το κουκλάκι σου????? κ το έχεις αγκαλίτσα??????????

Θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ Κ ΓΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ πως είσαι κουκλίτσα μου????? ευκολος τοκετός?? φυσιολογικά?????

μπράβο Ελενάκι........μπράβο κ πάλι μπράβο!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Το κοριτσακι μας γεννηθηκε το Σαββατο το πρωι. Ειμαστε σπιτακι μας και ολα ειναι πολυ καλα!! Οι στιγμες ανεπαληπτες!!! Δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια στον κοσμο!!

Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες να παρουν με το καλο τα μωρακια τους στην αγκαλια τους!!

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι συντομα να φουσκωσουν γρηγορα οι κοιλιτσες τους!!εγω σας στελνω φρεσκια ροζ μωροδουσκονη!!!

Eλενάκι μου να σας ζήσει το αστέρι σας να είναι πάντα καλότυχο και γεμάτη υγεία. Τι άλλο μπορεί να είναι πιο ευχάριστο από αυτό? Επόμενη σε σειρά το Λιάκι μας.

Να μας ζήσει η ανηψιά κόρες!!!:P:p:p


1η IVF (Δεκέμβριος 2011): Αρνητική

2η IVF (Ιούνιος 2012): Βιοχημική κύηση

3η IVF (Μαίος 2013): Βιοχημική κύηση

Ιούλιος 2013: Φυσιολογική σύλληψη

7ybJp3.png

Fxxvp3.png

Καλώς ήρθες πρίγκηπά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!!

Μπηκα με προκληση λογω της Θρομβοφιλιας αλλα γεννησα με καισαρικη τελικα! Πολυ ωραια εμπειρια, ειδικα η στιγμη που στο φερνουν πανω σου μολις βγει!! Απλα δεν περιγραφεται!!Χαλαλι ολα οσα εχουμε περασει...τα ξεχνας ολα με μιας!!

Γι'αυτο σας λεω μην το βαζετε κατω! Ολες θα γινουμε μανουλες!!

Εγω ειμαι καθε μερα και καλυτερα..εχω αρκετους πονους αλλα μολις περνω αγκαλια τη μικρη μου ξεχναω τα παντα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Το κοριτσακι μας γεννηθηκε το Σαββατο το πρωι. Ειμαστε σπιτακι μας και ολα ειναι πολυ καλα!! Οι στιγμες ανεπαληπτες!!! Δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια στον κοσμο!!

Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες να παρουν με το καλο τα μωρακια τους στην αγκαλια τους!!

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια ευχομαι συντομα να φουσκωσουν γρηγορα οι κοιλιτσες τους!!εγω σας στελνω φρεσκια ροζ μωροδουσκονη!!!

Κοπελουδα μου να σου ζήσειιιιιιιιι!!!!

Πολλά συγχαρητήρια! Να είναι καλότυχη και ευτυχισμένη σε όλη της της ζωή!

its+a+girl.jpg


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...