Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Θρακομακεδόνες είναι δίπλα μας Σταυρουλίτσα χιχιχιχ!!! Ήρθες στα μέρη μας :) θα περάσατε ωραία φαντάζομαι!!!!

Πολύ ωραία ήταν. Η μανούλα είχε έτοιμο φαγάκι και φάγαμε και μετά τα πιτσιρίκια με τον καλό μου ήταν έξω μία ώρα σχεδόν. Εγώ βγήκα για κανένα μισάωρο. Όταν έπεσε ο ήλιος όμως ήταν πάααααααρα πολύ κρύο. μπρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σταυρουλιτσα μου τι ωραιες φωτογραφιες!!!

Κ εδω εχει φοβερο κρυο αλλα μεσα στην πολη δεν χιονιζει. Παντως εχουμε πολυ ασχημο καιρο με δυνατο αερα.

Χαρα μου μπραβο στο κουραγιο σου και τη θεληση σου με τη γυμναστικη. Εγω δεν μπορω μονη στο σπιτι με πιανει βαρεεμαρα...

Γιωτα μου που εισαι ? Ολα καλα?

Βασια εγω ηθελα να δω το τελευταιο σε μεγαλη οθονη γ αυτο χαλαστηκα (αλλη χαρη το σινεμα)....

Πειναω λιγακι....και το ψυγειο περα απο τοστ δεν εχει τιποτα αλλο....:rolleyes:


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα!

με συγκινειτε με το ενδιαφερον σας.

ειχα παει να αλλαξω κατι δωρα της μικρης απο την βαπτηση (ναι, απο τον σεπτεμβρη!) κ μετα πηγα γυναικολογο.

γυρισα κ βρηκα νεροχυτη πεντακαθαρο (αυτο ειναι προσπαθεια), κ εμαθα οτι εχτες ειχε αρπαχτει με τους γονεις του, γιαυτο κ τα νευρα σημερα.

τεσπα εγω προσπαθω να κανω αυτο που του ειπα περι σχεσης (δηλ να την χτιζουμε καθημερινα) κ αυτος το παιζει λιγο βαρυ πεπονι μεχρι στιγμης. αλλα δεν θα του κανω την χαρη να τσακωνομαι, θα ειμαι μες το χαμογελο κ μες την καλη χαρα, αμα δεν αρπαζομαι εγω με ποιον θα τσακωνεται? σωστα? θα το ριξω στην τρελη!

μυρτουλα μην το σκεφτεσαι, καντο αμεσα!

το ισογειο χρησιμοποιησε το οταν κανεις γιορτες κ τραπεζια να μην σου λερωνουν το σπιτι κ να μην χρειαζεται να καθαριζεις τοσα τετραγωνικα για μια γιορτη.

χαρα χαρας το κουραγιο σου να κανεις γυμναστικη, μπραβο.

παω να ξεραθω γιατι αυριο δουλευω πρωι κ θα σηκωθω απο το αγριο χαραμα παλι.

καληνυχτα φιλεναδες μου!

Link to comment
Share on other sites

Να το κάνεις αλλά να μην καταργήσεις την κουζίνα στο υπόγειο, να έχεις δύο κουζίνες.....εκτός και αν θέλεις να το κάνεις αποθήκη το υπόγειο!!! κάνε δηλαδή ένα μικρό κουζινάκι στον πρώτο όροφο για να διευκολύνεσαι.....το έχουν κάνει δύο γνωστοί μου έτσι

αυτο θα ταν καλό, αλλά δεν φτάνουν τα χρήματα my dear!Μόνο μεταφορά της ηδη υπάρχουσας μπορώ να κάνω - και αυτό αν βγαίνει ένα λογικό για μένα ποσό - δεν μπορώ δυστυχώς να φτιάξω καινούργια...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

μυρτουλα μην το σκεφτεσαι, καντο αμεσα!

το ισογειο χρησιμοποιησε το οταν κανεις γιορτες κ τραπεζια να μην σου λερωνουν το σπιτι κ να μην χρειαζεται να καθαριζεις τοσα τετραγωνικα για μια γιορτη.

και αυτό σωστό:P

κορίτσια ευχαριστώ για τις γνώμες σας, αφού το βλέπετε και σεις καλό και εγω θαυματουργό θα φέρω άμεσα άνθρωπο να το δει να μου πει αν γίνεται και πόσο θα πάει το μαλλί:rolleyes:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο θα ταν καλό, αλλά δεν φτάνουν τα χρήματα my dear!Μόνο μεταφορά της ηδη υπάρχουσας μπορώ να κάνω - και αυτό αν βγαίνει ένα λογικό για μένα ποσό - δεν μπορώ δυστυχώς να φτιάξω καινούργια...

kalhmera!

τοτε καντο ετσι! κ αααν μπορεσεις αργοτερα βαζεις κατω ξανα μια κουζινα μικροτερη ομως κ οικονομικη ετσι για να υπαρχει.

3 οροφοι ουφ! πολυ κουραστικο. 3 φιλες μου εχουν μεζονετα κ ειναι οπως λες να το κανεις, ισογειο κουζινα σαλονι, 1ος υπν/τια κ υπογειο αποθηκη κ playroom.

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαμπάς μου έχει φύγει από τη ζωή...:cry:

Είχε μία σπάνια κακοήθεια, ήταν κι αυτός πολύ δυνατός και πολύ αισιόδοξος.

Στην καθημερινότητα -πέρα δηλαδή από τις φάσεις του νοσοκομείου- δεν ακολουθούσε τις οδηγίες των γιατρών για το πως θα έπρεπε να ζει.

Εκ των υστέρων λέω πως μάλλον σε καλό του βγήκε, όταν διαγνώστηκε οι γιατροί δώσανε 3 μήνες ζωής και τελικά έζησε 5,5 χρόνια όρθιος!

Δε σταμάτησε να βγαίνει έξω, να πηγαίνει τις διακοπές του κλπ

Ρενατα,πολυ λυπαιμαι....:(

αν κ τα λογια σου μου δινουν αισιοδοξια κ ελπιδα. κ εμεις πονταρουμε πολυ στην καλη της ψυχολογια γιατι απο οδηγιες κανει του κεφαλιου της... :rolleyes:στηριξη εχει οχι μονο απο μενα αλλα κ απο τις αδερφες μου κ απο τα αδεφια της αλλα κ απο πολλες πολλες φιλες που εχει.

σημερα κανει εισαγωγη ξανα,τελικα την παει η αδερφη μου.

τον περισοτερο χρονο μεσα στο νοσοκομειο τον περναει με facebook:p !! ευτυχως που ειναι τζινιους με την τεχνολογια για την ηλικια της(61)

σιγουρα αρκετες εχουν περασει κατι αντιστοιχο δυστυχως...

ας μην θλιβουμε ομως την παρεα μας αλλο!

Ειρηνη εχει ηλιο δεν μου την γλιτωνουν τα τζαμια σημερα θα τα εξολοθρεψω.

θα φτιαξω χοιρινο με σελινο κ φρεσκα μανιταρια.

απο δουλειες δεν εχω πολλες ετσι λεω αλλα ολο κ κατι θα βρω:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ελπίζω όλες να είστε καλά!

Μαριανίτσα ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον :P με συγκινείς.. Μια χαρά είμαστε δόξα τω θεώ! Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω μικρή γλυκιά μανούλα!

Σήμερα γίγαντες τους έβαλα τώρα να βράσουν να φτιάξω και σαλτσούλα και στη γάστρα να μοσχομυρίσει το σπίτι :P

Μυρτούλα 3 όροφοι είναι πολύ κουραστικοί.... Δηλαδή άμα έχεις μωρό και ξυπνάει τη νύχτα για γάλα, κατεβαίνεις 2 ορόφους για να φτιάξεις γάλα?? Oh my God!

Και εμείς σε μεζονέτα είμαστε αλλά δίπατη... Τώρα λέω σε φίλους χαριτολογώντας ότι ενώ στα άλλα μου παιδιά ήμουν άνετη και έλεγα θα θηλάσω όσο θέλει το μωρό..(και θηλάσαμε πάνω από χρόνο...) για αυτό λέω θα θηλάσει θέλει δε θέλει :P δεν υπάρχει περίπτωση να κατεβαίνω μέσα στη νύχτα για να φτιάχνω γάλα... δημοκρατικές διαδικασίες λοιπόν.... ή β%ζί ή πείνα... ε θα το πείσω νομίζω :P (πλάκα κάνω έτσι??? απλά εύχομαι να θηλάσει.... αν όχι.. θα κάνουμε γυμναστική!)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα

Σήμερα έχει καθάρισμα σπιτιού! Ξεκίνησα να σκουπίζω, ξεσκόνισα εχτές.....

σκούπισα όλο το σπίτι, πάω να καθαρίσω και να σκουπίσω παιδικό, να καθαρίσω μπάνια και τέλος να μαγειρέψω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα φιλεναδιτσες!

σημερα αργησα να φυγω για δουλεια, το μωρο πολυ βηχα κ γκρινια, τεσπα, της καναμε το αερολιν κ μετα το φλεξοταιτ κ εφυγα. σημερα εκτος απο ρουζ, μασκαρα κ αρωμα εβαλα κ λιπ γκλος.

πολυ κρυο ρε κοριτσια στο καματερο που περναγα για να μπω αττικη οδο ειχε παγο! εδω στον γερακα εχει 2 βαθμους!!!!! μπρρρρρρρρρρρρρρ!!!

φαγητο σημερα εχω φασολαδα απο εχτες κ για αυριο λεω να φτιαξω γιουβαρλακια αυγολεμονο σουπα.

η κατασταση στο σπιτι λιγο καλυτερη.

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες, καλημέρες με παλιόκρυο! :rolleyes:

Τι κάνετε?

Εγώ έχω πολύ δύσκολη μέρα σήμερα. Αδιαθέτησα κι όλας πρωί-πρωί και δεν είμαι στα καλύτερα κέφια μου... :|.

Πήγα το φιογκάκι σχολείο, ψευτομάζεψα, ετοίμασα σάντουϊτς για τον άντρα μου και δεν θα κάνω τίποτα άλλο.

Σε λίγο δουλεύω και θα πάω απευθείας να πάρω το μικρό από το σχολείο. Θα επιστρέψουμε να φάμε, να διαβάσω το μικρό, να τον πάω αγγλικά και μετά δουλεύω μέχρι πολύ αργά. Καλές 11 και θα μαζευτώ.

Σας φιλώ και θα τα πουμε το μεσημέρι. :P

Υ.Γ. Ευχαριστώ Σοφούλα μου! Χαίρομαι που σου άρεσαν οι ζωνούλες μου!:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα βρηκα δουλεια να κανω.

ξεκαθαριζω μερικα πραγματακια του μικρου κ δικα μας μιας κ αυριο εκλεισα ραντεβου στον συλλογο αγκαλια και... δεν μπορω να γραψω την συνεχεια

μολις χτυπησε το τηλ. κ ουφ μολις εμαθα κατι ασχημο....

δεν εχω διαθεση ξαφνικα παω να συνελθω.

Link to comment
Share on other sites

τελικα βρηκα δουλεια να κανω.

ξεκαθαριζω μερικα πραγματακια του μικρου κ δικα μας μιας κ αυριο εκλεισα ραντεβου στον συλλογο αγκαλια και... δεν μπορω να γραψω την συνεχεια

μολις χτυπησε το τηλ. κ ουφ μολις εμαθα κατι ασχημο....

δεν εχω διαθεση ξαφνικα παω να συνελθω.

ωχ.... τι εγινε κοριτσακι?

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες, καλημέρες με παλιόκρυο! :rolleyes:

Τι κάνετε?

Εγώ έχω πολύ δύσκολη μέρα σήμερα. Αδιαθέτησα κι όλας πρωί-πρωί και δεν είμαι στα καλύτερα κέφια μου... :|.

Πήγα το φιογκάκι σχολείο, ψευτομάζεψα, ετοίμασα σάντουϊτς για τον άντρα μου και δεν θα κάνω τίποτα άλλο.

Σε λίγο δουλεύω και θα πάω απευθείας να πάρω το μικρό από το σχολείο. Θα επιστρέψουμε να φάμε, να διαβάσω το μικρό, να τον πάω αγγλικά και μετά δουλεύω μέχρι πολύ αργά. Καλές 11 και θα μαζευτώ.

Σας φιλώ και θα τα πουμε το μεσημέρι. :P

Υ.Γ. Ευχαριστώ Σοφούλα μου! Χαίρομαι που σου άρεσαν οι ζωνούλες μου!:D

καλα κουραγια ειρηνακι μου με τοσο κρυο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...