Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα,τι κανετε????

Αρετη,ευκολη συνταγη φαίνεται το τυρόψωμο,είναι ωραιο και για τα παιδακια μας.

Ηλιόλουστη η μερα σήμερα αλλα κάνει ενα ψοφώκρυο!!Αναψα πρωί πρωι το τζακι ,πήγα το παιδάκι μου σχολείο και κλασικά πίνω το καφεδάκι μου.Σήμερα εχω να φτιάξω σπανακόπιττα,οπότε δεν θα προλάβω να ασχοληθώ με πολλά!Το μεσημέρι ,αν δεν αλλαξει κάτι ,παραλαμβάνω τη βαφτιστηρα μου και θα την κρατησω για λίγες ημερες γιατί η κουμπάρα μου θα πάει να γεννησει.

Και επειδη εχθες το ξεχασα ,Μαριάννα,να σας ζήσει το ανηψάκι σας,πάντα γερό και καλότυο να είναι!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!!!

Σήμερα θα φτιάξω φακούλες και ψωμάκι!

Εχτές το βράδυ μου την βάρεσε στις 10.30 και έφτιαξα 2 κέικ, δεν είχα τι να κάνω, βαριόμουν και το έριξα στα γλυκά χαχαχαχχα

Μαριάννα να σας ζήσει το νινάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορούλες μου!

Ευτυχώς η χθεσινή μερα πέρασε... πολύ τρέξιμο κορίτσια! Μαζεύτηκα καλές 23.00 αλλά αυτό δεν είναι πρωτότυπο.. το τρέξιμο, με πολύ πίεση όλες τις ώρες.... σε συνδιασμό με τη "δύσκολη" μέρα ήταν...:rolleyes: .

Σήμερα απίστευτο κρύο παρά τον ήλιο. Άφησα το φιογκάκι στο σχολείο και μετά πήγα στο Δημαρχείο και έβγαλα ένα χαρτί για τον αδερφό μου.

Επέστρεψα και ξεκινάω δουλίτσες.. εχω αρκετές και θα είμαι εδώ γύρω.

Θα σας βάλω κι άλλες φωτογραφιούλες σήμερα, που τόσο σας αρέσουν, ελπίζω να σας παρακινήσουν... ;)

Επανέρχομαι!

Καλημερα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! Κοριτσάκια σηκώθηκα λίγο νωρίτερα μια και ειχα όρεξη...μάλλον μου έφτιαξε το κέφι τα ομορφα μωβ νυχάκια μου!!!

Εφτιαξα κουζίνα, μαζεψα,ετοιμασα τον μικρό, γαλάτακι απλωμα πλυντηριο!

και μετα βουρ για δουλεια!!! Σας φιλώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου!

Εβαλα σκούπα σε όλο το σπίτι και... αχ, μπήκα και έκανα ένα ζεστό μπανιο... μα τι μπάνιο...λούστηκα... έβαλα τις κρέμες μου.... το είχα πολύ ανάγκη κόρες!!!

Πάω να συνεχίσω και επανέρχομαι... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και αυτό σωστό:P

κορίτσια ευχαριστώ για τις γνώμες σας, αφού το βλέπετε και σεις καλό και εγω θαυματουργό θα φέρω άμεσα άνθρωπο να το δει να μου πει αν γίνεται και πόσο θα πάει το μαλλί:rolleyes:

Μακάρι να σου βγει το σχέδιο Μυρτούλα μου!

Ελπίζω να μην σας πουν κανένα κουφό νούμερο!

Καλά κουράγια!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη εχει ηλιο δεν μου την γλιτωνουν τα τζαμια σημερα θα τα εξολοθρεψω.

θα φτιαξω χοιρινο με σελινο κ φρεσκα μανιταρια.

απο δουλειες δεν εχω πολλες ετσι λεω αλλα ολο κ κατι θα βρω:rolleyes:

Ωχ.... γιατί μου το θυμίζεις βρε άτιμο παιδί...??? :tongue:

Πρέπει και γω να τα κάνω!

Σήμερα εμείς... φακούλες!! Εχουμε να φάμε κανα μήνα οπότε.... μια χαρά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! Κοριτσάκια σηκώθηκα λίγο νωρίτερα μια και ειχα όρεξη...μάλλον μου έφτιαξε το κέφι τα ομορφα μωβ νυχάκια μου!!!

Εφτιαξα κουζίνα, μαζεψα,ετοιμασα τον μικρό, γαλάτακι απλωμα πλυντηριο!

και μετα βουρ για δουλεια!!! Σας φιλώ!!!

αυτα τα μωβ νυχακια ,πολύ ομορφα μου ακούγονται!!!;):):)

Καλή σου μερα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα να παπλώματά μας να λιαστούν,απλωσα το βραδυνό πλυντηριο και εβαλα αλλο ενα και πάω να μαγειρεψω!

Ειρηνη ,το πρωί που διαβασα το ποστ στο face εφερα κατευθειαν στο γραφείο την κεμα για τα χερια ωστε να βαζω όταν κάθομαι!Να είσαι καλά που μας τα θυμίζεις!Εχω να πω πως την τελευταια εβδομάδα που κανουμε κουβεντα για την περιποίησή μας εχω γίνει πολύ πιο επιμελής με την περιποίησή μου και πολύ το χαίρομαι!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια,

Επιτέλους ξεστόλισα. Ναι, ναι, ναι. Πέσαμε με τα μούτρα με τον καλό μου από τις 7.30 και στις 12, το βράδυ εννοείται, τα είχαμε τελειώσει όλα. Μέσα, έξω, κατεβάσαμε τις κούτες αποθήκη, βάλαμε σκούπα σε όλο το σπίτι. Αχ τί ωραίο που φαίνεται το σπίτι έτσι "άδειο" και ήρεμο και ανάλαφρο!!! Νομίζω όμως ότι γενικά είμαι για δέσιμο. Όταν στολίζω τρελαίνομαι που το σπίτι είναι γεμάτο με στολίδια, παντού όμως λέμε. Οταν ξεστολίζω πάλι μου φέρνει τέτοια ηρεμία το αδειασμένο από οτιδήποτε περιττό σπιτάκι μου.

Το πρωί μέχρι να ετοιμαστούν τα πιτσιρίκια για σχολείο στόλισα και τα τραπεζάκια του σαλονιού. Εκανα διαφορετική σύνθεση στο "γνωστό" δίσκο των χριστουγέννων. Ο νεροχύτης μου είναι άδειος (γιεεεεεεεεε) από εχθές, το δωμάτιο των παιδιών μαζεμένο (αυτό πια έχω βάλει τα ίδια τα πιτσιρίκια και το κάνουν, εγώ δεν κάνω τίποτα ή σχεδόν τίποτα εκεί μέσα).

Φαγητό όμως δεν έχω για το μεσημέρι, ούτε και σιδέρωσα..... :( δεν πειράζει όμως θα γίνουν και αυτά. Πού θα πάει ;)

Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσακι μου καθολου αδιακριτη.

απλα δεν ηθελα να σας καταθλιψω αλλο.

δεν εχει σχεση με την μαμα μου, αλλα με μια κοπελα που νοσηλευοταν εκει μαζι με την μαμα κ την ειχα γνωρισει.......... ρε γαμωτο στην ηλικια μου με 3 βλασταρακια.....

γιατι βρε θεε? τοση αδικια!

ποναω εγω σκεψου οι δικοι της.

αχ βρε κοριτσια αποσυρομαι σας μαυρισα την μερα συγνωμη.

Βράστα... :cry: .

Δυστυχώς αυτά ειναι τα πράγματα που το μυαλό μου δεν τα χωράει, δεν τα κατανοεί, δεν τα επεξεργάζετε... :cry: .

Το καλοκαίρι χασαμε και μεις μία φίλη παιδική, με ένα παιδάκι στην ηλικία που ήμουν και γω όταν έχασα την μαμά μου.

Αμα σας πω, πως βλέπω το παιδί της και φεύγω... δεν μπορω ουτε στα ματια να το κοιτάξω.. ποιος μπορει να του "εξηγησει" αυτη την αδικια? Ποιος?:mad:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια Καλή χρονια εύχομαι σε ολους μας και στις οικογενειες μας και πανω από όλα με υγεία και χαρά. Ας εξοπλιστούμε με υπομονή και κουράγιο για να αντιμετωπίζουμε τις ασχημες καταστάσεις και ας αφήνουμε τον ευατό μας ελεύθερο να γευτεί τις χαρές που μας προσφέρει η ζωή και να αντιμετωπίζουμε αυτην με αισιοδοξία και ελπίδα.

Σας διαβάζω συχνά αν όχι καθημερινά, γιατί οι μικρες μου μεγαλώνοντας θέλουν όλο μου το χρόνο που νομιζω οτι τον δικαιούνται επάξια. Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω αν και πολύ θα το ηθελα, αλλα ειμαι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με 3-4 ωρες διακοπτομενου υπνου...δεν ξερω που θα παει αυτη η κατασταση...ας ελπισουμε οτι ειναι τα δοντακια τους και οτι θα περασει.

Χρόνια πολλά Σοφούλα μου! Καλη χρονιά!

Καλά κουράγια με τα μικρά σου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και σας διαβαζω συχνα,δεν γραφω οσο θα ηθελα.Θελω να ευχηθω σε ολες μας μια χρονια γεματη υγεια και χαρα.My billy λυπαμαι πολυ και ευχομαι τα καλυτερα δυνατα για την μητερα σου.Yotou να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και επειδη ξεχναω και αλλες κοπελες και δεν θελω ευχομαι να χαιρομαστε αυτους που αγαπαμε και να τους το δειχνουμε.Φιλακια σε ολες

Χρόνια σου πολλά, καλό μου πλάσμα!!!!! ;);)

Να είσαι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...