Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Περαστικά σου εύχομαι Ειρήνη! :)

(Κοκκινιστό κοτοπουλάκι, μιαμ μιαμ!) :)

Να σαι καλά βρε Μαράκι μου! :rolleyes: Ελπίζω να νιώσω καλύτερα και προς το παρόν... χαπακώνομαι! :tongue:

Ελα... σε 5 λεπτά σερβίρω!!! :lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες και χρόνια μας πολλά! Δεν χρειάζεται να ρωτήσω, είμαστε όλες ερωτευμένες...βασικά με τα παιδιά μας χεχε! :D

Πως καθαρίζουμε την πλάκα του σίδερου?

Φαίνεται πως λερώθηκε από κάποια ρούχα και τώρα έχει καφέ στίγματα και κολλάει στο πέρασμα.

Χρύσα, από κατάστημα ηλεκτρικών ειδών ζήτα να σου δώσουν ένα στικ σαν κιμωλία που είναι γι' αυτή τη δουλειά, νομίζω δεν είναι και ακριβό..Επίσης έχω ακούσει ότι καθαρίζει με ξύδι και μαγειρική σόδα και το τρίβεις με το σύρμα των πιάτων, αλλά εγώ δεν θα το δοκίμαζα για να μην χαραχτεί..

θελω να ζητησω συμβουλη σκεφτομαι προσ το καλοκαιρακη να κανω μια σημαντικη αλλαγη στο σπιτι καταρχην εχω 2 παιδακια το ενα 11 μηνων και τοπ αλλο 4,5 χρονων αγορι το μικρο κοριτσι το μεγαλο...

θελω λοιπον να παραχωρησω την κρεββατοκαμαρα μου στο 1 παιδι την κορη μου και να φτιαξω το παιδικο για τον γιο μου

ΒΑΒΕ, συμφωνώ απόλυτα με τη Χρύσα! Ταπεινή μου άποψη, η ανάγκη για ιδιωτικό χώρο είναι εξίσου σημαντική για ένα ζευγάρι, όσο είναι και για ένα παιδί, ίσως και περισσότερο..Άσε που θα έχεις κάθε μέρα το βραχνά, στρώσε - ξέστρωσε τον καναπέ! Και νομίζω ότι η κορούλα σου είναι μικρή ακόμα για να χρειάζεται αποκλειστικά δικό της δωμάτιο, άλλο αν είναι 15-16 χρονών, τότε ναι...Αν ψάξεις στο ιντερνετ θα βρεις πολλά διακοσμητικά τρικ που μπορείς να κάνεις, ώστε να "διαχωρίσεις" το χώρο του κάθε παιδιού. Π.χ. μπορείς να βάψεις το μισό δωμάτιο μπλε και το άλλο μισό ροζ, ή να βάλεις μια κουρτίνα κατά μήκος του δωματίου σαν διαχωριστικό, ή να βάλεις ανάμεσα στα κρεβάτια τους μια ανοιχτή βιβλιοθήκη κτλ. :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και χρόνια μας πολλά! Δεν χρειάζεται να ρωτήσω, είμαστε όλες ερωτευμένες...βασικά με τα παιδιά μας χεχε! :D

Χρύσα, από κατάστημα ηλεκτρικών ειδών ζήτα να σου δώσουν ένα στικ σαν κιμωλία που είναι γι' αυτή τη δουλειά, νομίζω δεν είναι και ακριβό..Επίσης έχω ακούσει ότι καθαρίζει με ξύδι και μαγειρική σόδα και το τρίβεις με το σύρμα των πιάτων, αλλά εγώ δεν θα το δοκίμαζα για να μην χαραχτεί..

Eυχαριστώ πολύ θα το κοιτάξω!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τι κάνετε? Πως είναι τα κέφια σας σήμερα?

Εγώ αισθάνομαι λίγο περίεργα... :( Μάλλον με κόλλησε ο μικρός μου γιατί και την νύχτα ξύπνησα και ένιωθα άσχημα και σήμερα από το πρωί νιώθω κάπως... :( Ελπίζω να είναι περαστικό γιατί έχω και αρκετή δουλίτσα αυτές τις μέρες....:rolleyes: .

Έχω κάνει λίγα πράγματα.

Άπλωσα το πλυντήριο της νύχτας

Πήγα σούπερ μάρκετ και τα τακτοποίησα

Ετοιμάζω κοκκινιστό κοτοπουλάκι με ριγκατόνι

Υ.Γ. Έλεος με του βαλεντίνου! Ξερνάω καρδούλες και βελάκια!!! :tongue::lol::lol:

Περαστικά Ειρήνη μου!Κάνε ότι μπορείς και χουζούρεψέ το.

Επίσης ξερνάω με την ημέρα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχεις δικιο που το λες ετσι εννοειται ολο αυτο...και να σου πω δεν ειχα σκεφτει για τα διαχωριστικα με της βιβλιοθηκες η την κουρτινα ..θα παρω καμια ιδεα απο google να δω!!

ευχαριστω παντως για την ιδεα πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΑν θεμα που εχω γραψει την αποψη σου φυσικα !!!!!!

Οσο μου έγραφες αυτό σου απαντούσα στο θέμα σου babe μου! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Ειρήνη μου!Κάνε ότι μπορείς και χουζούρεψέ το.

Επίσης ξερνάω με την ημέρα!

Να σαι καλα βρε Χρυσα μου... νιωθω σαν να με έχει περάσει λεωφορείο... :rolleyes:

Ε μα πες τα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια..

εχω να γραψω τοσο καιρο εψαχνα το θεμα και μετα ειδα οτι μεταφερθηκε το θέμα!!!!!!!

θελω να ζητησω συμβουλη σκεφτομαι προσ το καλοκαιρακη να κανω μια σημαντικη αλλαγη στο σπιτι καταρχην εχω 2 παιδακια το ενα 11 μηνων και τοπ αλλο 4,5 χρονων αγορι το μικρο κοριτσι το μεγαλο...

θελω λοιπον να παραχωρησω την κρεββατοκαμαρα μου στο 1 παιδι την κορη μου και να φτιαξω το παιδικο για τον γιο μου

τωρα θα μου πειτε που θα παω την κρεββατοκαμαρα....λοιπον εχω σκεφτει να παρω καναπε γωνια μεγαλο που να ειναι και κρεββατι για να το βαλω στο σαλονι,,,να ενημερωσω οτι σαλονι κουζινα ειναι ενα και ειναι ενιαος χωροσ μεγαλοσ!!!!!!

τι γνωμι εχετε γι αυτο γενικοτερα επειδη μεγαλωσα ετσι με τον αδερφο μου θυμαμαι παντα να τσακωνομαστε γι αυτο δεν θελω να κανω και εγω το ιδιο στα παιδια μου πιο ωραια θα ειναι ξεχωριστα δωματια!!

υπαρχει και αλλη μια λυση να κλεισω το πισω μπαλκονι αλλα θεωρω οτι ειναι πιο πολλα λευτα!!!!!!!

τι λετε κοριτσια?? για δωστε καμια ιδεα

Ο προσωπικός χώρος και κατά συνέπεια χρόνος είναι ιερός. Τα παιδάκια σου είναι αρκετά μικρά ακόμα, προσωρινά θα δοκίμασα να έχουν το καθένα "τη γωνιά του" στο ίδιο δωμάτιο.

Μακροπρόθεσμα θα έβαζα πλάνο να κλείσει το πίσω μπαλκόνι, θα τα βγάλει τα λεφτά του μελλοντικά που θα περνάτε εφηβίες, διαβάσματα, κτλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ αισθάνομαι λίγο περίεργα... :( Μάλλον με κόλλησε ο μικρός μου γιατί και την νύχτα ξύπνησα και ένιωθα άσχημα και σήμερα από το πρωί νιώθω κάπως... :( Ελπίζω να είναι περαστικό γιατί έχω και αρκετή δουλίτσα αυτές τις μέρες....:rolleyes: .

Υ.Γ. Έλεος με του βαλεντίνου! Ξερνάω καρδούλες και βελάκια!!! :tongue::lol::lol:

Περαστικά!!!

Υ.Γ εεεεεγώ να δεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.Μου φτιαξατε τη διαθεση.Το θυμηθηκε βεβαια και ο καλος μου και μου ευχηθηκε το βραδυ που συναντηθηκαμε.Ειρηνακι μου καλο συγγνωμη.Δεν το ειχα δει.:PΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:!:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά!!!

Υ.Γ εεεεεγώ να δεις!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου...

Εχω μια γιγαντια στοίβα από ασιδέρωτα που με κοιτουν στραβά αλλά εγω... δεν τα κοιτάω καθόλου! :rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.Μου φτιαξατε τη διαθεση.Το θυμηθηκε βεβαια και ο καλος μου και μου ευχηθηκε το βραδυ που συναντηθηκαμε.Ειρηνακι μου καλο συγγνωμη.Δεν το ειχα δει.:PΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ:!:

Αυτό έλειπε να σε ξεχάσω! ;)

Ευχαριστω Σοφακι μου!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...