Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Χρόνια σου πολλά και ότι καλύτερο !!! Εύχομαι μόνο χαμόγελα , είναι πολύ σημαντικό .

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Αλήθεια? :( Κρίμα!

Χρόνια σου πολλά υδροχοάκι!

Link to comment
Share on other sites

Ξεσκονίζω κι εγω με μαλακρικο αλλα φοβαμαι οτι καταστρεφω τα επιπλα με τον καιρο.

.

ναι προσέξτε το αυτό! Δεν είναι καλό για μερικά είδη ξύλου. Εγω που έχω κάποια έπιπλα από ακατέργαστο ξύλο από το la maison coloniale που είχα δώσει κ ένα σωρό χρήματα μου τα θάμπωσε πολύ το νερό - μαλακτικό και από τότε το κοψα μαχαιρι.


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Χρόνια σου πολλά! Να τα εκατοστήσεις! :P


xTjcp2.png[/url]

RmcWp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ξεσκόνισμα με νερό-λεμόνι-λαδάκι ενώ σε σπέσιαλ περιπτώσεις με μαλακτικό!

Βρε κορίτσια, επειδή είμαι λίγο άσχετη, γιατί ξεσκονίζουμε με νερό-λεμόνι-λάδι;


xTjcp2.png[/url]

RmcWp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

με τι απολυμαντικό τα περνας καλή μου?

Σηνύθως με dettol πολυκαθαριστικο και ενίοτε με χλωρίνη σπρέυ.Σήμερα τα πέρασα με χλωρίνη.Σε ένα μπουκάλι βαρπορισατέρ βάζω λίγη χλωρίνη΄και γεμίζω με νερό.Ετσι έχω έτοιμο σπρέυ πολύ οικονομικότερο από ότι πουλάνε στα καταστήματα.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Πολύχρονη και ευτυχισμένη!Να χαίρεσαι την οικογενειά σου και η νέα χρονιά να σου φέρει ό,τι επιθυμείς!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξεσκόνισμα με νερό-λεμόνι-λαδάκι ενώ σε σπέσιαλ περιπτώσεις με μαλακτικό!

Βρε κορίτσια, επειδή είμαι λίγο άσχετη, γιατί ξεσκονίζουμε με νερό-λεμόνι-λάδι;

Για να τρέφει τα έπιπλα, αλλά και να μην μαζεύεται η σκόνη τόσο γρήγορα, είναι από τα πρώτα ποστ που έχουν προτείνει τα κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?Σας διαβαζα καθε μερα αλλα λογω διαφορων θεματων δεν εγραφα .Ειρηνακι και Χρυσα περαστικα σας.Σημερα εχω γενεθλια :Dαλλα μεχρι τωρα δεν το εχει θυμηθει κανεις με ολα αυτα που γινονται.:(

Ποιος στο πε αυτό πουλάκι μου????!!!!

Για δες τι σου χω ποστάρει από πρωί-πρωί στο προφίλ σου στο facebook!!! :wink:;-):wink:;-)

Πολύχρωμη και.... εντοιχισμένη!!!!!!!!!!!! :-P:tongue::tongue::lol::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Nα ζήσεις Σοφία και χρόνια πολλά...

μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά

παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως

και όλοι να λένε να μία σοφός!

κάνε μια ευχή και φου το κεράκι

Δική μου ευχή να πραγματοποιηθεί η ευχή σου...να είσαι πάντα γερή και χαρούμενη...

ότι επιθυμείς κοριτσάκι!


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...