Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Πολύ ωραίο το χρώμα Ειρήνη,φαντάζομαι θα είναι απο ανοιξιάτικη συλλογή:?:

Ναι Χρύσα μου και σ' ευχαριστώ για το σχόλιο!!!

Μόλις βγήκε, αυτόν τον μήνα!!! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το παιδάκι μου έχει φρικάρει τόσες ημέρες χωρίς σχολείο και εξόδους και δεν με αφήνει σε ησυχία,όλο παιχνίδι παρέα θέλει.

Οπότε,έστρωσα κρεβάτια και συμμάζεψα,έβαλα σκούπα και μου μένει να κάνω μια μακαρονάδα για το μεσημέρι.Ολη την υπόλοιπη ώρα ασχολούμαι με το πιτσιρίκι μου...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια κοριτσακια μου τι μου κανετε??? σας εχασα τοσες μερες εχω πολλα κενα

ειρηνακι μου ελπιζω να εχεις γινει καλα

εγω κοριτσια αυτες τις μερες τιποτα ενα μπαχαλο το σπιτι πρεπει σιγα σιγα κατι να κανω για να μη γινει χειροτερο και μετα τρεχω και δε φτανω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη καλησπέρα κι από εμένα :) Ειρήνη, το χρώμα το σημερινό το ερωτεύτηκα λέμε!! Τέλειο ανοιξιάτικο, άντε να φύγει αυτός ο χειμώνας, μου έχει πλακώσει την ψυχή..

Για να σας κάνω να ζηλέψετε, το δικό μου σπίτι είναι μια χαρά πάντως, έχει μπει σε σειρά :tongue: (αχ να 'σαι καλά άλλη μια φορά Ειρήνη μου!)

Με τον μικρό μόνο έχω θέμα, είχε διάρροια και εμετό εχτές, δεν έφαγε, δεν ήπιε γάλα και το βράδυ μαύρη νύχτα περάσαμε, πρέπει να πονούσε πολύ η κοιλίτσα του :-( Αγκαλιά όλη νύχτα τον είχα για να κοιμηθεί..Σήμερα είναι καλύτερα πάντως..Νομίζω περνάει ό,τι πέρασε και ο δικός σου Ειρήνη, ε;

Φιλάκια σε όλες!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Τώρα κατέληξα να μαζευτώ με τόση δουλίτσα!!!

Τι κάνετε?

Εμείς τώρα, ψευτο-διαβάζουμε (αύριο δεν έχουν σχολείο ευτυχώς αλλά πάρτυ μασκέ! ) και είπα να κάνουμε λίγο από το γράψιμο (σήμερα και αύριο) γιατί Σάββατο δουλεύω όλη μέρα! Οπότε....

Ηδη ξεκίνησα και λίγες δουλίτσες:

- Έπλυνα τα πιατικά και νεροχύτη (μου χει μείνει μόνο το ταψί από τη χθεσινή γαλοπούλα).

- Έβαλα μόλις να αποστειρώσω τα υλικά της δουλειάς.

- Μάζεψα το δωμάτιο του μικρού μου.

Αυτά για την ώρα, σας φιλώ!;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το παιδάκι μου έχει φρικάρει τόσες ημέρες χωρίς σχολείο και εξόδους και δεν με αφήνει σε ησυχία,όλο παιχνίδι παρέα θέλει.

Οπότε,έστρωσα κρεβάτια και συμμάζεψα,έβαλα σκούπα και μου μένει να κάνω μια μακαρονάδα για το μεσημέρι.Ολη την υπόλοιπη ώρα ασχολούμαι με το πιτσιρίκι μου...

Λογικό είναι βρε Χρύσα μου!

Και μένα το ίδιο... είχε πήξει τις 10 μέρες που ντουβαροφυλακιστήκαμε!

Τι να κάνεις... υπομονή!:rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια κοριτσακια μου τι μου κανετε??? σας εχασα τοσες μερες εχω πολλα κενα

ειρηνακι μου ελπιζω να εχεις γινει καλα

εγω κοριτσια αυτες τις μερες τιποτα ενα μπαχαλο το σπιτι πρεπει σιγα σιγα κατι να κανω για να μη γινει χειροτερο και μετα τρεχω και δε φτανω

Σε νιώθω βρε Χαρά μου! ;)

Υπάρχουν μέρες που λες "μα τι γίνεται βρε παιδί μου? δεν έχω κάνει τίποτα"... αλλά έτσι είναι, υπάρχουν και αυτές.

Εσύ κοίτα τον εαυτό σου και σιγά-σιγά τακτοποιήσου! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη καλησπέρα κι από εμένα :) Ειρήνη, το χρώμα το σημερινό το ερωτεύτηκα λέμε!! Τέλειο ανοιξιάτικο, άντε να φύγει αυτός ο χειμώνας, μου έχει πλακώσει την ψυχή..

Για να σας κάνω να ζηλέψετε, το δικό μου σπίτι είναι μια χαρά πάντως, έχει μπει σε σειρά :tongue: (αχ να 'σαι καλά άλλη μια φορά Ειρήνη μου!)

Με τον μικρό μόνο έχω θέμα, είχε διάρροια και εμετό εχτές, δεν έφαγε, δεν ήπιε γάλα και το βράδυ μαύρη νύχτα περάσαμε, πρέπει να πονούσε πολύ η κοιλίτσα του :-( Αγκαλιά όλη νύχτα τον είχα για να κοιμηθεί..Σήμερα είναι καλύτερα πάντως..Νομίζω περνάει ό,τι πέρασε και ο δικός σου Ειρήνη, ε;

Φιλάκια σε όλες!

Αχ ναι κοριτσάκι μου και γω το λάτρεψα αυτό το χρώμα!!!! Αν θέλεις να το δεις και σε μανικιούρ, δες το, υπάρχει (violet ονομάζεται το άλμπουμ!)! Θα σου αρέσει ακόμη περισσότερο! ;)

Περαστικά για το μικράκι σου! Έτσι ξεκίνησε εμένα.. με διάρροια και μετά μου έκανε και στομαχόπονο και πυρετό. Ελπίζω να είναι περαστικό γιατί αυτή η ίωση επιμένει! :(:(


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κ ψεύτικα έχω βάλει κ μου τα έχουν βάψει κ γαλλικό έκανα...είμαι ανίατη περίπτωση!;):(

Εγώ διαφωνώ για το ψεύτικο όταν τρώμε τα νυχάκια, αλλά νομίζω πως έκανες καλά που το δοκίμασες και αυτό.

Η γνώμη μου είναι πως όταν εσύ το αποφασίσεις και το βάλεις στο πρόγραμμα θα το κάνεις. Σκέψου το, απερριψέ το και ξεκίνα να τα προσέχεις. Είναι ΜΟΝΟ στο χεράκι σου, καλό μου! Μόνο! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

σε διαβαζω και σκεφτομαι..τι ωραια να μπορουσα και εγω ετσι χαλαρα να τα κανω ολα αυτα!

πες μου πλιζ!ποση ωρα σου πηρε?:tongue:

εμενα το σπιτι μου αυτη τη στιγμη ειναι ενα βομβαρδισμενο τοπιο..δεν ξερω απο που να αρχισω.και θα ξυπνησει κ η μικρουλα απο στιγμη σε στιγμη..

δεν ξερω τι να πρωτο κανω αληθεια.

Παιδί μου, μη φανταστείς. Τα έκανα πολύ χαλαρά αλλιώς... δεν είναι τίποτα τρομερό.

Σκέψου στο γραφείο με φώναζαν "the bullet lady" (η γυναίκα-σφαίρα!! :lol::lol::lol::lol::lol:).

Αλλά αν το σκεφτείς, στο χέρι μας είναι όλα... μην απελπίζεσαι μικρό μου! ;)

Οταν μπλοκάρω έτσι και "χάνομαι" σε σπίτι βομβαρδισμένο, "ντοπάρω" τον εαυτό μου και σκέφτομαι:

"Μπα... τίποτα δεν είναι. Θα τα βάλω σε τάξη και σιγά-σιγά θα τα κάνω." Ωστε να παραμείνω ήρεμη γιατί όταν εκνευρίζομαι έχω τα αντίθετα αποτελέσματα! :rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


*Θα κανω κοιλιακους για να ριξω την κοιλιτσα!

*Πηρα και αδυνατιστικη κρεμουλα σημερα και θα την βαζω καθε βραδυ οπως μου ειπε η φαρμακοποιος.

*Θα κανω ενα προγραμμα διατροφης για να χασω λιγα κοιλακια!

*Θα σταματησω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να τρωω τις παρανυχιδες μου!Αγορασα και ειδικο λαδακι σημερα για να τους βαζω!

*Θα τηρω ενα σωστο προγραμμα για το προσωπο μου και δεν θα πειραζω τα μαυρα στιγματα!

*Θα πινω 8 ποτηρια νερο τη μερα!

*Θα μειωσω το τσιγαρο!

Ελπιζω να τα καταφερω κοριτσια!

Και θα τα πραγματοποιήσεις αν τα βάλεις καλά στο μυαλό σου!

Ειδικά το να μειώσεις το τσιγάρο και να πίνεις αρκετό νερό καθημερινά... ΕΙΝΑΙ MUST! ;);););)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε νιώθω βρε Χαρά μου! ;)

Υπάρχουν μέρες που λες "μα τι γίνεται βρε παιδί μου? δεν έχω κάνει τίποτα"... αλλά έτσι είναι, υπάρχουν και αυτές.

Εσύ κοίτα τον εαυτό σου και σιγά-σιγά τακτοποιήσου! ;)

Αχ ειρηνη μου δε μπορω να κανω τιποτα ολο ζαλαδες και ανακατωσουρες δεν εχω κουραγιο για τιποτα ενα πραγμα κανω δεκα ωρες καθομαι αλλα που θα παει θα το φερω στα κεντρα του ςιγα σιγα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Ήρθα για 4 ημέρες στο σπίτι μας το οποίο είχα να επισκεφθώ 2 μήνες. Δεν ήταν σε τραγική κατάσταση αλλά δεν ήταν κι όπως έπρεπε. Μόνο το σίδερο ήταν 2 στοίβες (όχι μία). Από τη φύση μου σαν άνθρωπος δεν αγχώνομαι αλλά αυτή τη φορά έφερνα στο μυαλό μου κι όσα λέγατε όλο αυτό το διάστημα στο καφέ. Μεγάλη δουλειά τελικά. Το σπιτι δειχνει ψλομαζεμένο και τα ασιδέρωτα κάποια στιγμή θα μειωθούν - που θα μου πάει...Φιλάκια σε όλες και περαστικά στις αρρωστούλες ή στα άρρωστα παιδάκια τους.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες μου ! :P

Τι κάνετε?

Εγώ, άμα έχει καλο καιρό... ΠΕΤΑΩ!!!!!!!!!!:!: Το καλοκαίρι κυριολεκτικά απογειώνομαι! :tongue:

Σήμερα το φιογκάκι είναι φιόγκος-καουμπόυς! :tongue::tongue::tongue: Μασκαρεύτηκε γιατί έχουν πάρτυ μασκέ στο σχολείο και το περίμενε πως και τι!

Θα σχολάσουν σχετικά νωρίς.

Και το απόγευμα πάλι πάρτυ μασκέ σε παιδότοπο που έχει γεννέθλια έταιρη φιογκούλα μιας φίλης μου και θα πάμ. Σήμερα είναι η μέρα των φιόγκων!!! :lol::lol::lol:

Ξεκίνησα ήδη δουλειές γιατί έχω πολύ όρεξη σήμερα.

Άπλωσα το πλυντήριο νύχτας που είχα με τα σκούρα.

Μόλις έβαλα ένα πλυντήριο (μου τη σπάνε τα πλυντήρια ημερας αλλά καμιά φορά... :rolleyes: ) με το πάπλωμα του μικρού μου, αφού θα έχει καλή μέρα να στεγνώσει μέχρι το βράδυ!

Πάω γιατί έχω πολλά να κάνω.

Later girls...

Υ.Γ. Είδατε το καταπληκτικό νέο φούξια που ανέβασα χθες το βράδυ? Δεν είναι τέλειο???!!!!! Αχ... το λάτρεψα! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...