Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 56 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Δυστυχώς κι εγώ δεν γνωρίζω... d5 Kai d6 μου έγραψες γιατρός μου. Του ζήτησα διευκρίνηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη. Λογικά μέσα στη μέρα θα μου πει, απλά δεν θα ήθελα να προσπαθήσω ξανά αν οι βλαστοκυστες δεν είναι καλές... πέρασα πολλάηια να κρατήσω στην αγκαλιά μου τα διδυμακια μου  και φοβάμαι την αποτυχία

      Δε στις αξιολόγησαν πιο αναλυτικά και με γραμματα? Π.χ. 5ΑΑ ? 

      πρίν από 9 λεπτά , Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Ειμαι 38 χρόνων και στην 2η προσπάθεια εξωσωματικής.Περιμενω την χοριακη μου την Πέμπτη.Ευχομαι σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία και σε όσες είναι εγκυουλες συγχαρητήρια και με το καλό.

      Εύχομαι την Πέμπτη μια τριψηφια χοριακη! Φαντάζομαι το άγχος και τα συναισθήματα σου!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ευα ,μπραβο γαι τα ευχαριστα ,ελπίζω όλα να πάνε καλά και να είναι κατι πολύ απλό.

Καλαμαρακι όλα φαινονται τελεια για το πάρτυ σας!Χιλια μπραβο!

Εμεις τελικά δεν θα κάνουμε μεγαλο πάρτυ ,δεν μας βγαινει ούτε οικονομικα ,ουτε ακι εχω διαθεση να μπαινω σε διαδικασια προετοιμασιας.Γι'αυτο κανονισαμε να ερθουν τα αδερφια μας ,οι γονεις ,η νονα του και η οικογενεια του κολλητού του ,να ψησουμε ,να παιξουν τα παιδια και να σβησει την τουρτα του ο μικρος,ετσι απλά και πιο χαλαρα.Ακόμη ακι ετσι μαζευονται 10 πιτσιρικια και συνολικα 22 ατομα ,οπότεειμαστε αρκετοι.Οστωσω κερδισα σε ενα διαγωνισμό στο face και περιμενω να λάβω το πακετο του πάρτυ ,με προσλήσεις ,baner,κουτακια για δωρα ,και διαφορα αλλα με ναυτικο θεμα τελικα ,μιας και ταιριαζει στο περιβαλλον.Ελπίζω του χρονου να κανουμε μεγαλύτερο πάρτυ.

Ειρηνη καλή δυναμη για το υπόλοιπο καλοκαιρι,που θα πάει θα ερθουν και οι διακοπές!

Το είδα και χάρηκα! Η κοπέλα που έχει τα είδη αυτά, ήταν πολύ "πιστή" στο θέμα μας, στο parents. Εγραφε πολυ και την γνωρίζω ;) . Να τα καταευχαριστηθείτε Χρύσα μου!!!

Ευχαριστώ πολυ... :D

τα τρια μας, τα τρια μας, κ δεν θα τρωω πολυ, στο υποσχομαι!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ποιον πας να πείσεις δρακόπουλο???? :tongue::tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξέρετε πως για να χάσω την ψυχραιμία μου, χρειάζεται αγένεια ή κάποιο σοβαρό θέμα που να αφορά παιδί....

Ακουσα πριν λίγες μέρες για το μέρος αυτό στην Καλλιθέα οπου γονεις αφηνουν τα παιδιά τους Δευτέρα με Παρασκευή και τρελάθηκα... δεν μπορώ έτσι ρε παιδιά... πως να ζήσει ένας άνθρωπος?

Πρέπει να ξεσηκωθούμε... αλλά δυστυχώς νομίζω άγρια...:cry::cry:

ρε ειρηνακι, οτι κ να κανουμε, αυτοι θα τρωνε θα τρωνε θα τρωνε κ ο κοσμος θα πειναει, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ αν δεν ΝΙΩΣΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ Κ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ, δεν την εχουν νιωσει, ειναι πολυ καλα βολεμενοι....

Link to comment
Share on other sites

ρε ειρηνακι, οτι κ να κανουμε, αυτοι θα τρωνε θα τρωνε θα τρωνε κ ο κοσμος θα πειναει, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ αν δεν ΝΙΩΣΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ Κ ΤΗΝ ΔΥΣΤΥΧΙΑ, δεν την εχουν νιωσει, ειναι πολυ καλα βολεμενοι....

Γι αυτο λέω "άγρια".

Πρέπει να φάνε πολύ ξύλο για να αρχίσουν να φοβούνται γιατί η ασυδοσία τους δεν έχει όρια... ακριβώς γιατί δεν φοβούνται και δεν υπολογίζουν πλέον κανέναν μας...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο λέω "άγρια".

Πρέπει να φάνε πολύ ξύλο για να αρχίσουν να φοβούνται γιατί η ασυδοσία τους δεν έχει όρια... ακριβώς γιατί δεν φοβούνται και δεν υπολογίζουν πλέον κανέναν μας...

παντως θα χαιρομουν αν βρησκοταν ενας τρελλος κ πεταγε μια βομβα μεσα στην βουλη:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως θα χαιρομουν αν βρησκοταν ενας τρελλος κ πεταγε μια βομβα μεσα στην βουλη:evil:

Απορώ πως δεν έχει γίνει κάποιο χοντρό περιστατικό μέχρι τώρα.. απορώ με τις αντοχές μας... δηλαδη... σε ένα γονιό τι στο καλό πιο άσχημο να κάνουν? Εκτός από το να μου πάθει κάτι το παιδί, το αμέσως χειρότερο είναι να μας χωρίσουν!:cry:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και χάρηκα! Η κοπέλα που έχει τα είδη αυτά, ήταν πολύ "πιστή" στο θέμα μας, στο parents. Εγραφε πολυ και την γνωρίζω ;) . Να τα καταευχαριστηθείτε Χρύσα μου!!!

Και εγω τυχαια βρηκα τη σελίδα της και ειδα πως εχετε κανει like και εσυ και η Βασια,οπότε υπέθεσα πως μπορει αν υπάρχει καποιο κοινο ,αλλα εγω μαλλον δεν την γνωριζω.

ΣΕ ευχαριστούμε πολύ!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δεν έχει γίνει κάποιο χοντρό περιστατικό μέχρι τώρα.. απορώ με τις αντοχές μας... δηλαδη... σε ένα γονιό τι στο καλό πιο άσχημο να κάνουν? Εκτός από το να μου πάθει κάτι το παιδί, το αμέσως χειρότερο είναι να μας χωρίσουν!:cry:

Το ψυχολογικό παιχνιδι που παιζουν σε βαρος μας μαλλον φταιει ακι παρηγοριομαστε με αυτα τα λιγα που εχουμε ,αντι να αντιδρασουμε.'Η μας ψηκάζουν!:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το κοινοποίησα και στο facebook {το πόσταρε μία γνωστή μου} αλλά διαβάστε το... :cry:

ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!

Μας χωρίζουν από τα παιδιά μας!

Βρέθηκα σημερα σε ένα νηπιοτροφειο στην Καλλιθέα όπου φιλοξενεί παιδια που αδυνατούν οι γονείς να τους προσφέρουν ακόμη και την απαρατήρητη διατροφή!!!

Εκει λοιπόν εκτυλίχθηκε το εξεις

περιστατικό.

Μια μητέρα επισκέφθηκε τα παιδια της για να μείνει λίγο μαζί τους, πέρασε η ώρα με αγκαλιές χαρές και παιχνίδια.

Ηρθε η ωρα όμως που έπρεπε να φύγει.

Κλάματα, τα μικρά κρατούσαν

την μανουλα με τα χεράκια τους τόσο σφιχτά που την πονουσαν, ενώ εκείνη το μόνο που μπορούσε να δώσει ήταν υποσχέσεις ότι θα ξανάρθει την επομενη μέρα...

Τότε ήταν που το μεγαλύτερο, με ποτάμι τα δάκρυα άρχισε να την παρακαλαει με δυνατη φωνη να τα πάρει στο σπίτι...

Δεν μπορω καρδούλα μου, δεν έχουμε τίποτα στο σπίτι ούτε να φάμε...

Το πρόσωπο της μικρής σοβαρεψε, σκέφτηκε λίγο και έδωσε την ποιο συγκλονιστική λύση στο πρόβλημα

που έχω ακούσει στην ζωή μου...

( Πάρε μας μανούλα μου στο σπίτι και εμείς δεν θα πειναμε ποτε......)

Ανατριχιασα και βουρκωσα :cry::cry::cry:


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Έχω καιρό να γράψω, αλλά διαβάζω τα νέα σας.

Ας ξεκινήσω από τα παλαιότερα (αυτά που θυμάμαι, μην με παρεξηγείτε, ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαίρι...)

Καλαμαράκι πολύ προσεγμένα κ συνδυασμένα όλα για το πάρτυ της μικρής.

Αλλά...δεν αρκεί. Θέλεις μια-δυο φορές το μήνα να κάνεις κ κάτι για σένα, να συναντηθείς με τον εαυτό σου...Είπε κάτι η γιοριμίχι 79 για παιδότοπο κ ότι θα βγάλει διαρκείας...Ναί, καταλαβαίνω πώς το εννοεί. Τα παιδάκια μας τα κάναμε άλλες πιο εύκολα, άλλες πιο δύσκολα κ τα λατρεύουμε. Όμως παρά το γεγονός ότι έχουμε την τιμή να μας έχει αποδοθεί ο ρόλος της μητέρας που είναι κ η βασική ιδιότητά μας πλέον, ο εαυτός μας έχει κ άλλες πτυχές οι οποίες συνυπάρχουν με τη μητρότητα κ οφείλουν να συνυπάρχουν για να είμαστε καλά-μια ξεκούραστη κ χαρούμενη μαμά είναι μια καλύτερη μαμά, όπως είπες καλαμάρι.

Τεσπα, μη βαραίνω το θέμα, να έχετε ένα καλό πρωινό.

Καλώς την!

Σε ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια :D

Όσο αφορά την κούραση από δουλειά σπίτι κτλ.....το πιστεύω ακράδαντα αυτό που έγραψα γιατί το βλέπω κ στο ευατό μου πάντα!

Είμαι πολύ καλύτερη μαμά όταν είμαι καλά με τον ευατό μου, τις υποχρεώσεις μου κ όταν είμαι ξεκούραστη :D

Γιατί κ εγώ έχω ανάγκη μικρές "Διακοπές" από την μητρότητα να ξαναβρώ το ρυθμό μου κ τον εαυτό μου :D

(τραγουδιστα) ΚΑ ΛΗ ΜΕ ΡΑΑΑΑΑΑ...

Καλαμαρακι παρε απο Ebay. Ολο το κουτακι χρωματων σε μορφη ζελε (δεν χαλανε ποτε!) της Γουιλτον κατι του στυλ 15 ευρω.

Για δες εδω:

http://www.ebay.co.uk/itm/Wilton-Food-Gel-Paste-Colours-For-Cake-Cupcake-Decorating-Pack-of-8-Colours-/370759544988?pt=Uk_Crafts_Cake_Decorating_MJ&hash=item5652fdb09c

Σε μια βδομαδα θα τα εχεις.

Τι ομορφα που φαινονται ολα στην φωτο ΖΗΛΕΥΩ!! Θελω διακοπες λεμε!!!

Τίνα μου σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες, είχα ήδη ξεκινήσει χτες να ψάχνω στο εμπευ {σχεδόν τίποτα δεν παίρνω από ελλάδα αν μπορώ να το βρω φθηνότερα έξω καιρό τώρα χε χε } για σοβαρό πωλητή με νορμαλ μεταφορικά, αυτός που έβαλες έχει σουπερ τιμές κ σουπερ μεταφορικα΄! ΧΙΛΙΑ ευχαριστώ!!

Αλλά θα τα πάρω τελικά από τον Αλιμπράντη μαζί με κάτι ακόμα που τα έχει 2,75ευρώ το βαζάκι ;)

Καλημέρα κοριτσάκια !!!

Χτες με τον μικρο πήγαμε το απογευμα jumbo για να πάρουμε σιγα σιγα και τα μπλε μας πιατάκια...κτλ κτλ

Θα σας βάλω φωτογραφια !!!

:) Σας φιλω τρεχω και δεν φτανω...χαχα

Αχχχ τι καλά άντε να χαζέψουμε κ λίγα μπλε! :D σματσ

καλημερα σας!!!!!!!!!

καλαμαρακι εμεις ειχαμε σπιτι,οταν ημουν μικρη στα Ν.Πλαγια!!τωρα παμε για3η χρονια Πολυχρονο!

Αααα δίπλα θα είμαστε χε χε Εγώ Πευκοχώρι ;)

Δες εδώ παιδί μου

http://www.venuselectronics.gr/media/catalog/product/cache/5/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_22_28.jpg

Πολύ καλά έκανες Βικυ μου. Νομίζω πως όλα τα jumbo θα έχουν την ίδια ράσπα. Είναι μία σχετικά πλατιά, ξύλινη. Πιο πλατιά από τις "συνηθισμένες" γι αυτό το αναφέρω.

Είναι εξαιρετικά καλή!

Και εγώ αυτή του τζάμπο έχω Ειρήνη κ βάζω body butter που μας είχες πει κ παλιότερα ;)

Το έχω ξαναγράψει και θα το ξαναγράψω.. όλες εσείς που έχετε τις μανουλες σας να βοηθούν είστε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΥΧΕΡΕΣ και εύχομαι να ήμουν στη θέση σας.... :D:D

Έχεις απόλυτα δίκιο :D

Εγώ εδώ

Σηκώθηκα συμμάζεψα κρεβάτι αέρισα τακτοποίησα πιατάκια κ στεγνωτήριο

Μαγείρεψα φασολάκια :tongue: χαζολογάω στο ίντερνετ να δω με τις τούρτες τι θα κάνω {πειράζω κ την Ειρήνη :mrgreen:}

Θα ανάψω τα κλιματιστικά σε λίγο γιατί έχει ζέστη γμτ....κ με κοιτάνε τα ασιδέρωτα μου κλείνουν το μάτι...αλλά εγώ κανω πως δεν τα βλέπω χαχαχαχα :mrgreen::mrgreen:

Όσο αφορά τη βοήθεια από τις μαμάδες

Εγώ λόγω δουλειάς απουσίαζα μόνο 5 ώρες από το σπίτι οπότε αποφάσισα από κοινού με την μητέρα μου πως τη μικρή θα την κρατήσει τα πρώτα δυο χρόνια εκείνη κ μετά παιδικό. Ήδη ήμουν οκ με την ηλικία των 2 χρονών για παιδικό.

Ετσι το πρώτο καιρό που ήταν βρεφάκι ερχόταν κάθε μέρα σπίτι μου η μαμάκα μου κρατούσε τη μικρή, εγώ δουλειά πήγαινα κ έκανα επίσης δουλειές δικές της πχ λογαριασμούς σουπερ κτλ για να την βοηθήσω κ εγώ με τη σειρά μου. Μολις τελείωνα με την δουλειά μου {μόνο 9 μήνες το χρόνο} μου την κρατούσε μόνο αν ήταν μεγάλη ανάγκη. Ετσι πήγαμε δυο χρόνια.

Μετά στα 2 την έβαλα παιδικό, προσαρμόστηκε μια χαρά, δεν αρρώστησε ως τώρα ποτέ ούτε από λοιμώδη μονοπυρήνωση γαστρεντερίτιδες κοξάκι που είχαν στο σχολείο της κατά διαστήματα. Μόνο ωτίτιδες μου έκανε την πρώτη χρονιά 2 την 2η χρονιά 2 κ φέτος πάλι τα ίδια με μια μόνο αλλά επίμονη.

Φέτος πάει δεύτερη χρονιά στον ίδιο παιδικό σταθμό , αν την κρατούσα σπίτι δε θα περνούσε καλά γιατί κ στην τελική τι να κάνει όλη μέρα με την μητέρα μου??? Πόσες βόλτες πια πόσα πάρκα κτλ.

Τώρα εξαρχής ήμουν αυτόνομο παιδί από πάντα κ έτσι είμαι κ ως ενήλικας, σπάνια ζητάω στη μητέρα μου να κρατήσει τη μικρή, μόνο σε ιδιαίτερα δύσκολη συνθήκη πχ όταν πήγα τον χαζμπαντ νοσοκομείο πρόσφατα με 41 πυρετό ακατέβατο δυο μέρες.... Την παίρνω μαζί μου ΠΑΝΤΟΥ δημόσιες υπηρεσίες σουπερ σε μανικιούρ κ αυτό το κάνω από την πρώτη στιγμή που γεννήθηκε {εκτός του σουπερ} Γεννήθηκε στις 28 Ιουλίου 2008 έμεινα 5 μέρες στη κλινική....κ στις 12 Αυγούστου βγήκαμε τα δυο μας την πρώτη μας βόλτα για αλλαγές δώρων κ για τσάρκα πρωί πρωί με τη δροσιά. Για αυτό τη φωνάζω το αυτοκολλητάκι μου το αξεσουάρ μου χε χε δεν πάω σχεδόν πουθενά χωρίς εκείνη. :D

Όσο για εξόδους....εχμ...παλιότερα προ κρισης την άφηνα μια φορά στις δυο βδομάδες μόνο για το Σάββατο , τώρα όμως τα τελευταία δυο χρόνια....ε πολύ πιο σπάνια καθώς είμαστε με ένα εισόδημα το δικό μου..

Και για αυτό επειδή πια δεν την βαραίνω σχεδόν ποτέ , την αφήνω σπαστά ένα μήνα στη Χαλκιδική με την μανούλα μου κ τον πατέρα μου να κάνει εκείνη τα μπάνια της να μη μένει στο μπετό κ εγώ τις "διακοπές" μου κ το απολαμβάνει κ η μητέρα μου.

Βέβαια βοηθάει πολυ ψυχολογικά να ξέρω πως αν χρειαστώ βοήθεια ή έκτακτα να την αφήσω κάπου πως έχω τη μαμά μου.

Στο μεταξύ γύρισε ο χαζμπαντ{ ε ναι από το πρωί το γράφω το σεντόνι κ έχετε σχολιάσει κ άλλα} φάγαμε συμμάζεψα έπλυνα χύτρα κ τώρα θα σκεφτόμουν να ξαπλωσω λίγο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το κοινοποίησα και στο facebook {το πόσταρε μία γνωστή μου} αλλά διαβάστε το... :cry:

ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!

Μας χωρίζουν από τα παιδιά μας!

Βρέθηκα σημερα σε ένα νηπιοτροφειο στην Καλλιθέα όπου φιλοξενεί παιδια που αδυνατούν οι γονείς να τους προσφέρουν ακόμη και την απαρατήρητη διατροφή!!!

Εκει λοιπόν εκτυλίχθηκε το εξεις

περιστατικό.

Μια μητέρα επισκέφθηκε τα παιδια της για να μείνει λίγο μαζί τους, πέρασε η ώρα με αγκαλιές χαρές και παιχνίδια.

Ηρθε η ωρα όμως που έπρεπε να φύγει.

Κλάματα, τα μικρά κρατούσαν

την μανουλα με τα χεράκια τους τόσο σφιχτά που την πονουσαν, ενώ εκείνη το μόνο που μπορούσε να δώσει ήταν υποσχέσεις ότι θα ξανάρθει την επομενη μέρα...

Τότε ήταν που το μεγαλύτερο, με ποτάμι τα δάκρυα άρχισε να την παρακαλαει με δυνατη φωνη να τα πάρει στο σπίτι...

Δεν μπορω καρδούλα μου, δεν έχουμε τίποτα στο σπίτι ούτε να φάμε...

Το πρόσωπο της μικρής σοβαρεψε, σκέφτηκε λίγο και έδωσε την ποιο συγκλονιστική λύση στο πρόβλημα

που έχω ακούσει στην ζωή μου...

( Πάρε μας μανούλα μου στο σπίτι και εμείς δεν θα πειναμε ποτε......)

Το είδα κ εγώ πριν δυο βδομάδες που το είχε ρεπορτάζ ο Αλφα νομίζω....

Ουφφφφφ....τραγικό το λιγότερο που μπορώ να πω....

Ευα ,μπραβο γαι τα ευχαριστα ,ελπίζω όλα να πάνε καλά και να είναι κατι πολύ απλό.

Καλαμαρακι όλα φαινονται τελεια για το πάρτυ σας!Χιλια μπραβο!

Εμεις τελικά δεν θα κάνουμε μεγαλο πάρτυ ,δεν μας βγαινει ούτε οικονομικα ,ουτε ακι εχω διαθεση να μπαινω σε διαδικασια προετοιμασιας.Γι'αυτο κανονισαμε να ερθουν τα αδερφια μας ,οι γονεις ,η νονα του και η οικογενεια του κολλητού του ,να ψησουμε ,να παιξουν τα παιδια και να σβησει την τουρτα του ο μικρος,ετσι απλά και πιο χαλαρα.Ακόμη ακι ετσι μαζευονται 10 πιτσιρικια και συνολικα 22 ατομα ,οπότεειμαστε αρκετοι.Οστωσω κερδισα σε ενα διαγωνισμό στο face και περιμενω να λάβω το πακετο του πάρτυ ,με προσλήσεις ,baner,κουτακια για δωρα ,και διαφορα αλλα με ναυτικο θεμα τελικα ,μιας και ταιριαζει στο περιβαλλον.Ελπίζω του χρονου να κανουμε μεγαλύτερο πάρτυ.

!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εσύ είσαι ???

Χε χε κ έκανα λαικ στα δικά σου δημιουργήματα!! Τέλεια είναι!!

Με την άγκυρα δε λες?

Μπράβο πάντα καλότυχη να σαι κ να τα περάσετε τέλεια στο πάρτι σας!!!

παει μου βγηκε το ονομα...

images?q=tbn:ANd9GcQlyz7MqH4Ie4GyV_LtTSfBEBbrCOb0wSFeixypUqb1ekTnTB50

Εντελώς χαχαχαχα

παντως θα χαιρομουν αν βρησκοταν ενας τρελλος κ πεταγε μια βομβα μεσα στην βουλη:evil:

me too~~~~:evil:

Link to comment
Share on other sites

Το είδα κ εγώ πριν δυο βδομάδες που το είχε ρεπορτάζ ο Αλφα νομίζω....

Ουφφφφφ....τραγικό το λιγότερο που μπορώ να πω....

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εσύ είσαι ???

Χε χε κ έκανα λαικ στα δικά σου δημιουργήματα!! Τέλεια είναι!!

Με την άγκυρα δε λες?

Μπράβο πάντα καλότυχη να σαι κ να τα περάσετε τέλεια στο πάρτι σας!!!

Εντελώς χαχαχαχα

me too~~~~:evil:

Nαι εγω είμαι!Ποτε δεν κερδιζα αλλα με τη νεα χρονια εχω κερδισει σε δυο διαγωνισμους στο face,τωρα καλό είανι αυτο ,κακο,παιζει παιχνιδια η τυχη μου!:P

Επειδη δεν μπορω να δω εγω όλους όσους κανουν like ,αν θες κανε μου αιτημα φιλιας να σε δω και εκει.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρύσαααα μας έλειψεεεςςς!!!! Καλά να περνάτε!!!

Tintail είσαι ηρωίδα.....μπράβο σου που τα καταφέρνεις!!!

Ευάκι έχεις δίκιο....γεμίζω μπαταρίες για χειμώνα!!! Επίσης να σας πω ότι συνεχίζω να χάνω κιλά...έχω φτάσει 62 απο 66!!!! χιχιχιιχ!!!

Μάνα μην με μπανάρεις!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: πάρε την οικογένεια και ελάτε για μπλούμ για να ξεπληρώσω ότι σου έχω κάνει!!!

Link to comment
Share on other sites

Nαι εγω είμαι!Ποτε δεν κερδιζα αλλα με τη νεα χρονια εχω κερδισει σε δυο διαγωνισμους στο face,τωρα καλό είανι αυτο ,κακο,παιζει παιχνιδια η τυχη μου!:P

Επειδη δεν μπορω να δω εγω όλους όσους κανουν like ,αν θες κανε μου αιτημα φιλιας να σε δω και εκει.:)

Μπράβο μπράβο!! Πολύ μου άρεσαν πολύ καλή επιλογή σου!

Πάντα καλότυχη! Και εγώ μια φορά έχω κερδίσει κάτι μπλοκάκια για scrapbooking στην αθήνα αλλά τα χαρισα σε μια φίλη από το φεις μιας κ εγώ δεν τα χρειαζόμουν τόσο

σου έκανα τζά ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...