Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Δεν νομίζω πως θα έχει κανένα πρόβλημα.... να το πλύνεις Ρηνάκι!

Βρε Ειρήνη μου φαίνεται πως έχει αποχρωματιστεί,δεν φαίνεται σαν λεκές πχ από λάδι ή κάτι τέτοιο.Από μπλε ηλεκτρίκ έχει γίνει σ'εκείνα τα σημεία ελαφρώς πράσινο:|


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε Ειρήνη μου φαίνεται πως έχει αποχρωματιστεί,δεν φαίνεται σαν λεκές πχ από λάδι ή κάτι τέτοιο.Από μπλε ηλεκτρίκ έχει γίνει σ'εκείνα τα σημεία ελαφρώς πράσινο:|

νομιζω οτι θα το κλαψεις το φορεματακι:( το εχω παθει και εγω με μια μπλουζα μωβ επεσε λεμονι και ηταν σα να εριξες χλωρινη:shock: δε εφτιαξε ποτε και τη πεταξα:(


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Τιγράκι μου αυτό σκέφτηκα κι εγώ και το είχα πάρει πέρυσι το φόρεσα μόνο 2 φορές και φέτος ήταν η πρώτη φορά που το φόρεσα...:(Αν το βάψω όλο το φόρεμα πιο σκούρο δεν θα καλυφθεί???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

εχω καιρο να σας γραψω αλλα λογω καλοκαιριου ειμαστε λιγο περα δωθε:P

το μεγαλο ανθρωπακι ζητουσε επιμονα να παει στοχωριο στο πεθεριδιον οποτε με χιλια ζορια δικα μου το πηγαμε το προηγουμενο σκ και αυτο που μας περασε πηγαμε να τον δουμε:P

το καλο ειναι οτι πηγαινε ελα πσκ κανουμε και εμεις τα μπανακια μας:tongue:

και για τα κοριτσια που με ρωταγαν και σε προηγουμενα μυνηματα πως τα παμε με το μωρο μπορω να σας πω οτι το εχουμε κανει το μικρακι "οικα":lol::lol: δηλπαντου μαζι ευτυχως εχει στη παραλια που παμε ενα beach bar και την αραζω με το μωρο και αλλαζουμε βαρδιες με το συζυξ για βουτιες εναλλαξ για να κανω και εγω μπανιο με το μεγαλο.ο μικρος στο καροτσι ριχνει κατι υπνους ή γελαει ο χαχας σε ολο το κοσμο:P

το μονο κουραστικο ειναι οτι οταν γυρναμε κυριακη βραδυ ολη τη δευτερα τη περναω σε καθαριοτητα και πλυντηρια και τριτη σιδερο και παρασκευη ξαναπακεταρω αυτο ειναι κατι που μου την δινει.:rolleyes:

φετος νομιζα οτι θα ειχα εδω και το μεγαλο αλλα ηθελ να παει στο χωριο οποτε αφησα τον εγωισμο μου και δε κρατησα το παιδι εδω,βεβαι ατου λεω συνεχεια οτι οποτε βαρεθει με ενα τηλ εχει γυρισει πισω:tongue:

εσας ομορφες δε σας προλαβαινω εχουν ερθει και νεα νοικοκυροκοριτσα οποτε μπερδευομαι:P

πολλα φιλια για μια ομορφη εβδομαδα:tongue:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε Ειρήνη μου φαίνεται πως έχει αποχρωματιστεί,δεν φαίνεται σαν λεκές πχ από λάδι ή κάτι τέτοιο.Από μπλε ηλεκτρίκ έχει γίνει σ'εκείνα τα σημεία ελαφρώς πράσινο:|

Παιδί μου βάλτο αμέσως για πλύσιμο να φύγει το όξινο του λεμονιού από πάνω. Αφού στεγνώσει θα δεις τι γίνεται και τι θα κάνουμε. Αλλά βάλτο για πλύσιμο άμεσα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια μου!!!

εχω καιρο να σας γραψω αλλα λογω καλοκαιριου ειμαστε λιγο περα δωθε:P

το μεγαλο ανθρωπακι ζητουσε επιμονα να παει στοχωριο στο πεθεριδιον οποτε με χιλια ζορια δικα μου το πηγαμε το προηγουμενο σκ και αυτο που μας περασε πηγαμε να τον δουμε:P

το καλο ειναι οτι πηγαινε ελα πσκ κανουμε και εμεις τα μπανακια μας:tongue:

και για τα κοριτσια που με ρωταγαν και σε προηγουμενα μυνηματα πως τα παμε με το μωρο μπορω να σας πω οτι το εχουμε κανει το μικρακι "οικα":lol::lol: δηλπαντου μαζι ευτυχως εχει στη παραλια που παμε ενα beach bar και την αραζω με το μωρο και αλλαζουμε βαρδιες με το συζυξ για βουτιες εναλλαξ για να κανω και εγω μπανιο με το μεγαλο.ο μικρος στο καροτσι ριχνει κατι υπνους ή γελαει ο χαχας σε ολο το κοσμο:P

το μονο κουραστικο ειναι οτι οταν γυρναμε κυριακη βραδυ ολη τη δευτερα τη περναω σε καθαριοτητα και πλυντηρια και τριτη σιδερο και παρασκευη ξαναπακεταρω αυτο ειναι κατι που μου την δινει.:rolleyes:

φετος νομιζα οτι θα ειχα εδω και το μεγαλο αλλα ηθελ να παει στο χωριο οποτε αφησα τον εγωισμο μου και δε κρατησα το παιδι εδω,βεβαι ατου λεω συνεχεια οτι οποτε βαρεθει με ενα τηλ εχει γυρισει πισω:tongue:

εσας ομορφες δε σας προλαβαινω εχουν ερθει και νεα νοικοκυροκοριτσα οποτε μπερδευομαι:P

πολλα φιλια για μια ομορφη εβδομαδα:tongue:

Και πολύ καλά κάνετε και βολτάρετε και γυρίζετε! Μπράβο! Πάντα όμορφες και ξεκούραστες στιγμές, Φωτεινούλα μου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδί μου βάλτο αμέσως για πλύσιμο να φύγει το όξινο του λεμονιού από πάνω. Αφού στεγνώσει θα δεις τι γίνεται και τι θα κάνουμε. Αλλά βάλτο για πλύσιμο άμεσα!

Yes mother:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες ομορφες και απο μενα!!καλη βδομαδα!!

Irene εχει δικιο η μανα βαλτο για πλυσιμο και θα δουμε μετα..

Ειρηνη καλο κουραγιο με την δουλιτσα αυτη την βδομαδα..απλη και ομορφη η διακοσμηση..

Τινα αστους να λενε αφου εισαι καλα..

Τιγρακι καλα να περνατε και αφου ο μικρος περναει καλα μην ανησυχεις..το πακεταρισμα και μετα τα της επιστροφης και μενα μου ειναι πολυ βαρετο..

Κικη καλα κανεις και το σκεφτεσαι για το παιδικο να γινει το δωματιο ετσι ωστε και την μικρη αλλα και σενα να βοηθαει..καλη συνεχεια..

Χρυσα μου μπραβο για την ωραια βραδια..παντα τετοια..διακοπες χμμμ..μεσα Αυγουστου εχουμε την βαφτιση της μικρης επανω στους δικους μας και μετα θα δουμε ισως για λιγες μερες..ειδομεν..

Εγω εδω και με τα δυο μου κοριτσακια..

εφτιαξα γαλα

εστρωσα κρεβατια

επλυνα το μπανιο

καθαρισα την κουζινα

πηγαμε για ψωνια γυρισα

ετοιμασα τον μουσακα

εβαλα σκουπα

ταισα φρουτα την μικρη και την κοιμισα

παω να συμμαζεψω την κουζινα απο την προετοιμασια του φαγητου..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου δώσω εγώ μία άλλη οπτική του θέματος για να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα?

Και γω μπορεί να τον κοιτούσα αλλά μόνο γιατί βρίσκω τους άντρες Ασιατικής καταγωγής πολύ γοητευτικούς!

Γκουχ γκουχ...εχμμμμ... και εγω ;)

Ηταν η μεγαλη φαντασιωση μου (τα ειχα με Κινεζο στο πανεπιστημιο και απο τοτε μου εχει μεινει). Οταν μου ειπε οτι ειναι Κορεατης (γιατι γνωριστηκαμε αρχικα μεσω ενος φορουμ), ελιωσα!!

Εχει και μακρια μαλλια ;)

Μια μερα θα σας βαλω φωτο χε χε.


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

να με κι εγω....καλησπερα κουκλες, εμεις σκ πηγαμε αρμενηστη :D γυρ

ισαμε

11'30 10 βραδυ ειχε παρα πολυ κινηση....σημερα ξυπνησαμε 8.00 εβαλα 3 πλυντηρια που εφερα απο εκει,απλωσα αμζεψα πηγα ενα μικρο σμ με το γιο

ηρθε η ξαδερφη μου της εκανα τα μαλια και ηπιαμε καφε,μετα μαγηρεψα μπουτακια φιλεταρησμενα( συνταγη χαλαρο) στο γκριλ σαπουνισα ολη την κουζινα εκανα φουρνο επληνα το μπαλκονι της κουζινας σφουγκαρισα το μισο σπιτι (το αλλο μισο αυριο) κοιμησα το μικρο και τωρα αραζω....6.00εχω ενα ραντεβου για δουλιτσα....φιλια θα σας δω το βραδυ;)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια έκανα το Ombre της Loreal!!

καλημέρα, καλά να περνάτε!!

με γεια με γεια!!!ωραια ανανεωση

Καλημέραααααααααααα σε όοοοοοοοολα τα κορίτσια νυσταγμένα ή μη χε χε

Καλή Κυριακή σε όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

με γεια τα πιατακια!!! πολυ ωραια!!! καλα σερβιρισματα

Καλημέρα όμορφα κορίτσια!

Τι κάνετε;;;;Απ'οτι διάβασα καλά και χαίρομαι πολύ γι'αυτο!

Εγώ τελείωσα επιτέλους και με τις εξετάσεις,οπόοοοοτε μπορώ να προσαρμοστώ στον ρυθμό της υπόλοιπης οικογένειας

Βέβαια,χτες μετα το μάθημα έκανα την βόλτα μου στο MALL,άνευ τέκνου και συζύγου.Γύρισα,φάγαμε,ξεραθήκαμε οικογενειακώς στο διπλό για μια ωρίτσα και ετοιμαστήκαμε.Πήγαμε στα πεθερικά μου να τα αποχαιρετήσουμε,φεύγουν σήμερα για διακοπές,και μετα πήγαμε στους πολύ καλούς μας φίλους για καφεδάκι και φαγητάκι:)Περάσαμε πολύ ωραία!

Κορίτσια σας είπα δεν σας είπα!Κόψαμε τελείως την πάνα!Γιούπι!!!!Με πολύ συζήτηση-προετοιμασία,με απόλυτη τήρηση αυτών που του έλεγα(όχι δεν λύγισα η μάνα),με ξενύχτι βέβαια για να τον παρακολουθώ.Αλλα ευτυχώς προσαρμοστήκαμε και βρήκε και μόνος του που θα χαρίσουμε τις πάνες που μας περίσεψαν

Λίγα έγραψα ε;;;;

Καλή Κυριακή να έχετε όλες!!!!

καλες διακοπες πιτσακι! κ καλες βολτες!

συγχαρητηρια για την πανα!!! μπραβο!!! (ποσο ειναι το παιδακι σου?)

Καλησπέρα κορούλες

Χθες περάσαμε πολύ όμορφα. Χαλαρώσαμε, γελάσαμε, τσιμπήσαμε και είδαμε dvd. Eίδαμε το EVIL DEAD και σε καμία περίπτωση μη το δείτε..

Αργήσαμε και σήμερα δεν μπορούσαμε να ξυπνήσουμε! Ήπιαμε καφεδάκι, άπλωσα ένα πλυντήριο, ψιλο-μάζεψα, αλλάξαμε σεντόνια... φύγαμε για το αγαπημένο πεθερικο και Κυριακάτικη περίθαλψη και έκανα και ένα ημιμόνιμο {θα το ανεβάζω αυριο} σε μια φίλη της.

Σας φιλώ γλυκά! :P

μπραβο ειρηνη μου! κ καλο κουραγιο για την εβδ που ερχεται!

Και μένα από τις πιο βαρετές μου δουλειές. Γι αυτό το έχει αναλάβει ο άντρας μου!

Έφαγες μικρό δρακόπουλο?

εμενα παλι το κανει ΜΟΝΟ οταν θα το δει, δηλ σχεδον ποτε!!!!

μονο ενα εφαγα ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Εγώ απλώς παρακολουθούσα και εκείνο έκανε ότι ήθελε! Τα έκανε τέλεια! Εριξε νεράκι χωρίς να πέσει κάτω τίποτα, σκούπισε τα φύλλα, τα μάζεψε και το διασκέδασε!!!! Χοροπήδαγε!

μια χαρα ο μικρος βοηθος σου! μια δουλεια εφυγε πλεον απο πανω σου!!! αρμοδιοτητα φιογκακιου!!!

Λοιπον πιο χαλαρα δεν γινεται. Ειμαστε σπιτι κατω απο το αιρ κοντισιον, εγω, ο μικρος μου, ο Τ. και τρωμε junk food και παιζουμε video games

Γουσταρει τρελλα ο μικρος λεμε. Ο αδελφος του ειναι σε sleep over, οποτε εχουμε ολη την προσοχη μας σε αυτον και ψοφαεεειιιι!!

Ηπιατε απογευματινο καφεδακι?

τι ειναι το sleep over?

Καλα ειμαστε. Αποφασισαμε να παμε για κινεζικο με τον μικρο οι τρεις μας! Τωρα τον εβαλα και ελπιζω να πεσει τεζα γιατι η κανονικη τους ωρα εινα 9.30 (8.30 με 9 τον χειμωνα με το σχολειο).

Να γκρινιαξω? Εχω σιχαθει οποτε βγαινω με τον Τ. να μας κοιταζουν ξεδιαντροπα!

Δηλαδη δεν εχουν ξαναδει μεικτο ζευγαρι? Λες και ειναι εκεινος Αρειανος και εγω Γηινη μας κοιταζουν. Και για να μην σας μπερδευω ο Τ. ειναι Κορεατικης καταγωγης, υιοθετημενος στην Αμερικη απο μωρο.

Γιατι βρε κοριτσια? Νεοι, γεροι μιλαμε. Επειδη ειμαι λευκη και εκεινος οχι. Θυμωνω

μηπως σε κοιτανε κ λενε: "ποσο τυχερη ειναι η κοπελα!!!" η "κοιτα τι ωραιο ζευγαρι!!!"

Καλημέρα Δευτεριάτικη από το σπίτι! Ναιιιιιι!

Θα κάνω κάποιες από τις καθημερινές δουλειές μου αλλά και κάποιες πιο ιδιαίτερες (και λιγότερο βαρετές ) από τη λίστα μου. Προσπαθώ από χθες, μετρώντας και μετακινώντας έπιπλα στο δωμάτιο της μικρής να καταλήξω στο τι θα πάρουμε για να το φτιάξουμε. Νομίζω ότι είμαι σε καλό δρόμο!

αντε μπραβο, θα χαρεις το σπιτακι σου κ το παιδακι σου!!!!

Κορίτσια μου όμορφα καλημέρα και καλή εβδομάδα να εχουμε!Από εχθές το απόγευμα είμαι και πάλι σπίτι μου και θα επιστρεψουμε στο εξοχικό το βραδάκι.

Εχθές ηταν η γιορτη του καρατε και παρακολουθησαμε τα παιδακια μας αλλα και αλλα μεγαλύτερα παιδια.Ηταν υπέροχη ,μαγευτικη βραδια σε ανοιχτο χωρο διπλα στη θάλασσα και πραγματικά μειναμε με το στομα ανοιχτο παρακολουθώντας τους.

Κατα τάλλα συνεχιζουμε τα μπανια μας ....

Μου εχει μεινει να φτιαξω την φορολογική μας δηλωση και ισως σημερα πάω να τελειωνω και με αυτο.

Γιωτα καλή ξεκούραση ακι σε εσενα,βρες λίγο χρονο για τον εαυτο σου και κάνε πως δεν βλέπεις για καποια πραγματα,είναι καλοκαιρι ,πρεπει να ανακτησεις δυναμεις!

μπραβο χρυσα μου! να τον καμαρωνεις παντα ετσι!

μωρε εγω κανω πως δεν τα βλεπω, εκεινα με φωναζουν!!! θελω καθαρισμα!!!!!!!!!!!!! θελω πλυσιμο!!!!!!!!!!!! θελω θελω θελω!!!!!!!!!!!!!

τι να κανω κ εγω για να μην φωναζουν παω κ τα κανω!!!:tongue::tongue:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις συμβουλές σας σε αυτό που ρώτησα για τη μικρή.Δεν έχουμε αποφασίσει τίποτα ακόμη,είναι όλα πολύ ρευστά κι ο άντρας μου δεν ξέρει τι θέλει,τη μία μέρα μου λέει το ένα την άλλη το άλλο.Στο τέλος θα μου πει κάνε ό,τι νομίζεις και θα τον αφήσω μόνο του και θα πάω...!

Η κυριακή μας ήταν γεμάτη,πήγαμε στη θάλασσα μετά για φαγητό,κοιμήθηκα κι εγώ το μεσημέρι μετά από πόσο καιρό,ένα 2ωράκι γεμάτο το ευχαριστήθηκα!!!Μετά κάναμε δουλίτσες στο σπίτι και πήγαμε βόλτα.

Την μικρή την τσίμπησε ένα κουνούπι στον αστράγαλο,δυστυχώς ήταν μολυσμένο και το ποδαράκι της έγινε τούμπανο...Την πήγαμε στο γιατρό και μας είπε να βάλουμε μπεταντίν και ευτυχώς σήμερα είναι καλύτερα

περαστηκα μωρε, αυτα τα κωλοκουνουπα!!!

χαχα να πας μονη σου με φιλες κ να τον αφησεις να κανει baby sitting!!!

Αχ Τιγράκι μου αυτό σκέφτηκα κι εγώ και το είχα πάρει πέρυσι το φόρεσα μόνο 2 φορές και φέτος ήταν η πρώτη φορά που το φόρεσα...Αν το βάψω όλο το φόρεμα πιο σκούρο δεν θα καλυφθεί???

τι εκανες τελικα? βγηκε?

καλημερα κοριτσια μου!!!

εχω καιρο να σας γραψω αλλα λογω καλοκαιριου ειμαστε λιγο περα δωθε

το μεγαλο ανθρωπακι ζητουσε επιμονα να παει στοχωριο στο πεθεριδιον οποτε με χιλια ζορια δικα μου το πηγαμε το προηγουμενο σκ και αυτο που μας περασε πηγαμε να τον δουμε

το καλο ειναι οτι πηγαινε ελα πσκ κανουμε και εμεις τα μπανακια μας

και για τα κοριτσια που με ρωταγαν και σε προηγουμενα μυνηματα πως τα παμε με το μωρο μπορω να σας πω οτι το εχουμε κανει το μικρακι "οικα" δηλπαντου μαζι ευτυχως εχει στη παραλια που παμε ενα beach bar και την αραζω με το μωρο και αλλαζουμε βαρδιες με το συζυξ για βουτιες εναλλαξ για να κανω και εγω μπανιο με το μεγαλο.ο μικρος στο καροτσι ριχνει κατι υπνους ή γελαει ο χαχας σε ολο το κοσμο

το μονο κουραστικο ειναι οτι οταν γυρναμε κυριακη βραδυ ολη τη δευτερα τη περναω σε καθαριοτητα και πλυντηρια και τριτη σιδερο και παρασκευη ξαναπακεταρω αυτο ειναι κατι που μου την δινει.

φετος νομιζα οτι θα ειχα εδω και το μεγαλο αλλα ηθελ να παει στο χωριο οποτε αφησα τον εγωισμο μου και δε κρατησα το παιδι εδω,βεβαι ατου λεω συνεχεια οτι οποτε βαρεθει με ενα τηλ εχει γυρισει πισω

εσας ομορφες δε σας προλαβαινω εχουν ερθει και νεα νοικοκυροκοριτσα οποτε μπερδευομαι

πολλα φιλια για μια ομορφη εβδομαδα

μπραβο συμπεθερουλα!!!! ετσι να περνατε τελεια!!!

γειά σας κοριτσούδια......εδώ είμαι και σας διαβάζω.....κάνω ένα διάλλειμμα, αποχή απο διαδίκτυο!!!

καλως την!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια ειπα??? δεν ειπα!!!!

ειχα να σχολιασω πολλα!!! σεντονι εγραψα!!!

λοιπον κοριτσια, εμεις πηγαμε για μπανιο εχτες κ περασαμε πολυ ωραια κ οντως απο δουλειες δεν εκανα τιποτα!!!:D (μονο τα βασικα!)κοιμηθηκα κ το πρωι 11-12 ετσι για χαλαρωση!

οταν γυρισαμε απο το μπανιο μαζεψα ολα τα τσιμπραγκαλα για να μην τα εχω σημερα κ τα δω πρωι πρωι κ εκνευριστω, οποτε σηκωθηκα, το σπιτι ηταν μαζεμενο κ εκανα χαλαρα τα εξης:

  1. εφτιαξα καφεδακια
  2. ποτισα λουλουδια
  3. ταισα τα ψαρια (καλα μεχρι εδω πολυ κουραστηκες δουλειες:tongue::tongue::tongue:)
  4. εριξα λιγο νερακι στο μπαλκονι
  5. ταισα κ αλλαξα την μικρη
  6. εφτιαξα το φαγητο της, για εμας ειχα μακαρονια με κιμα απο το σαββατο)
  7. εστρωσα κρεβατια
  8. χλωρινιασα λεκανη
  9. κοιμησα την μικρη
  10. ετοιμαστηκα κ κατεβηκα για δουλεια
  11. στις 2,30 πηγα λαικη, για καποια λιγα που δεν βρηκε ο αντρας μου το σαββατο
  12. ανεβηκα στις 3 ταισα αλλαξα την μικρη
  13. εστρωσα τραπεζι κ φαγαμε
  14. μαζεψα κ εβαλα τα πιατα στο πλυντηριο κ τις κατσαρολες που ηταν ολες βρωμικες!!!
  15. αλλαξα κ επλυνα την μικρη αλλες 2 φορες
  16. πινω καφεδακι κ παω να φτιαξω φρουτοκρεμμα

αυτα προς το παρον!

σας φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...