Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ευχαριστώ Ειρηνάκι, και εσύ πάντα άξια νονά! Όλα καλά εσάς;

Ευτυχώς, όλα καλά, κορίτσι μου!!!

Ειρηνη μου φαγακι μουρλια..καλα εσεις τρωτε πολυ............τα πλεκτα τελεια,ανυπομονω να στρωσω τα χαλακια μου και φυσικα για το χριστουγεννιατικο θεματακι..

Αχ και γω! :tongue:

Υ.Γ. Παιδί μου, έλιωσες στις δουλειες!!

Καλημέρα κ από μένα!!!

Την Παρασκευή το βράδυ στις 3 βγήκαν οι τοποθετήσεις μας , αναπληρωτών εκ/κων πρωτοβάθμιας, και....

ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΑ Α΄Θεσ/νίκης !!! Θα είμαι σπιτάκι μου κ φέτος!!!

Και την Τετάρτη μάλλον μπαίνω σε τάξη γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Πολύ το χάρηκα ειλικρινά, γιατί περνούσε ο καιρός...κ ζοριζόμασταν πολύ.

Μπράβο Καλαμαράκι μου, μπράβο! Μπράβο καρδούλα μου!

Υ.Γ. Υπέροχες αγορές δώρων! ;)

ΑΑΑ..χτες πηρα κατι που ηθελα πολυ καιρο Ραπτομηχανη ...ειμαι πολυ χαρουμενη..

Το έμαθα για την ραπτομηχανή!!!!! :twisted:

{ξέρεις από που!!!} χαχαχαχα

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες!

Φθινοπωρινή διάθεση κανείς;

cb47284c8dc4a388b71e80bc423133f5.jpg

e76001b65298f0d9d391bf41216d54fa.jpg

Αμέ, αμέ!!!!! ;)

Καλο μεημερι και απο μενα.

Μετα απο μια πολυ κουραστικη βδομαδα ηρθε ενα κουραστικο σκ με αποκορυφωμα σημερα το μνημοσυνο για το χρονο του παππου μου...

Γυρισαμε πριν λιγο και ευτυχως θα φαμε στη μαμα μου.

Αυτη τη βδομαδα θα ασχοληθω με το σπιτι περισσοτερο.

Ειρηνη μου ειναι ατακτοποιητο γτ η μικρη εμαθε την πρωτη της κακη συνηθεια στον παιδικο : πιανει τα κουτια με τα παιχνιδια και τα αναποδογυριζει και τα σκορπαει ολα στο πατωμα (καθιστικο και δικο της δωματιο) ενω πριν την ειχα μαθει και εψαχνε μεσα ηρεμα να βρει αυτο που ηθελε..... αλλα σκεφτομαι οτι ειναι ακομα μικρη και δεν μπορω να τη μαθω να συμμαζευει μετα ή κανω λαθος???

Σε καταλαβαίνω Ευάκι μου... :rolleyes:

Νομίζω πως είναι σε καλή ηλικία για να αρχίσει να μαθαίνει πως πρέπει να μαζεύει τα παιχνίδια της. Μήπως σιγά-σιγά να της το δείξεις?

Απο εβδομάδα θα χαλάσει ο καιρός .......για να ξεκινήσουμε να γεμίζουμε σακουλίτσες με ρούχα και παιχνίδια που δεν χρειάζονται τα παιδάκια μας!!!!!! ;)

Αναμείνατε νεότερα....!!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Υ.Γ. Σουσουράδα μου, μην το βάλετε το τελευταιο Σαβ/κο του Οκτωβρίου ε? :tongue:

καλησπέρα κ από μένα, καλοκαιρινή μέρα κ εδώ. όντως άκουσα ότι αλλάζει ο καιρός από αύριο.

Επειδή το αναφέρατε, το έψαξα στο ίντερνετ και δείχνει πως θα φτάσει 18 βαθμούς!!!! :confused::confused::confused::confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη εβδομαδα να εχουμε indeed!!!

Εγω τυπωσα μονη μου τις φωτος σε καμβα (οκ δεν ειναι τελειες) και τις εβαλα στο σαλονι. Ασχολουμαι λιγακι με την φωτογραφια.

005bc3c3-f8f5-4c03-a85e-41daf06be076_zps5b99eb0a.jpg?t=1380477971

Σορρυ τα χρωματα ειναι χαλια (και το φυτο μου ναι.. οκ ! Δεν το'χω με τα φυτα ;)) γιατι την πηρα με το κινητο. Οι μικρες ειναι Α4... οι αλλες, διπλο Α4.

Αγορασα αυτα τα καμβαδακια απο τα Τζαμπο και τυπωσα τις φωτος σε υφασμα και μετα τις κολλησα επανω στα καμβαδακια.

Οταν τελιωσω και τον αλλον τοιχο με τις κορνιζαρισμενες φωτος θα σας τις βαλω!

Τι υπέροχες φατσες!!!!!!!

Να σου ζήσουν, Τινάκι μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ειρηνη μου! Ευτυχως που ειναι χαριτωμενα γιατι ωρες ωρες μου'ρχεται ενα κατιτις... οπως οταν μπαινω στο δωματιο τους και εχουν χυσει τα 8 κιλα Λεγκο ΠΑΝΤΟΥ!!! (και τα παταω!! ;))


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να πάρουμε ιδέες: ;)

Αναποδογυρίζουμε τα ποτήρια μας, και γίνονται υπέροχη διακόσμηση:

{μπορουμε απλώς να το κανουμε με 2 ποτήρια οπου στο πάνω μέρος θα βάλουμε 2 "κοντά" κεράκια για να τα χρησιμοποιήσουμε ως κηροπήγια. Κενά στο κάτω μέρος ή με ένα κουκουνάρι το καθένα...}

Fall-Centerpiece-7_zps741a2060.jpg

mantel-closeup-512x379_zpscd582a7c.jpg

Αισθηση φθινοπώρου και ηρεμίας...

Outdoor-room-Fall-GTL1005-de_zpsf99f8074.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πάρουμε ιδέες: ;)

Αναποδογυρίζουμε τα ποτήρια μας, και γίνονται υπέροχη διακόσμηση:

{μπορουμε απλώς να το κανουμε με 2 ποτήρια οπου στο πάνω μέρος θα βάλουμε 2 "κοντά" κεράκια για να τα χρησιμοποιήσουμε ως κηροπήγια. Κενά στο κάτω μέρος ή με ένα κουκουνάρι το καθένα...}

Αν αναποδογυρίσω εγώ τα καλά μου ποτήρια....θα με κρεμάσει ο άντρας μου απο το ταβάνι χαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα!

πηγαμε καλαμο (οι φιλοι μας δεν ηρθαν τελικα κ πηγαμε οι 3 μας) ηπιαμε καφεδακι κ μετα παιδικη χαρα , ξελυσαξε η μικη.(βεβαια εχει φτερνιστει καμια 10αρια φορες το απογευμα κ δεν μου αρεσει καθολου γιατι αυριο εχουμε παιδιατρο). τι ωραια που ηταν κοριτσια, ευχαριστηθηκα το φρεντο μου!:D σαν καλοκαιρι!!!

στον γυρισμο πηραμε σουβλακια, γυρισαμε καναμε τα βραδυνα μας κ η μικρη ηδη κοιμαται, σε λιγο παω κ εγω να ξεραθω, ειμαι λιωμα!

καλο βραδυ να εχουμε κ καλη εβδομαδα αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε?εμεις σπιτακι μας,μαγειρεψα φακες για αυριο,εφτιαξα ενα κεικ να το παρω μαζι μου αυριο στη δουλεια,εφτιαξα κρεμα ανθος αραβοσιτου μετα απο απαιτηση της κορης και τελος τα μαγειρεματα..παιξαμε,καναμε τα παιδια μπανιο τους εκοψα τα νυχακια εφτιαξα το γαλατακι τους και νανι..εκανα και εγω μπανακι ετριψα τις φτερνουλες λουστηκα εβαλα τις κρεμουλες μου εφτιαξα τα φρυδακια μου,εβαλα και ενα πλυντηριο και ο αντρας μου φτιαχνει τορτιγιες να φαμε..

Ειρηνη μου τελειως καλοκαιρινη η μερα σημερα..ναι ελιωσα χθες αλλα μεσα στην εβδομαδα ειναι δυσκολο να κανω πολλα πραγματα και σημερα ηθελα να ξεκουραστω..οι φωτο τελειες..

4u πολυ ωραιες ιδεες..

Τινα μπραβο, ωραιες οι φωτο..να τα χαιρεσαι τα καμαρια σου..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν αναποδογυρίσω εγώ τα καλά μου ποτήρια....θα με κρεμάσει ο άντρας μου απο το ταβάνι χαχαχαχα!!!!

χαχαχαχα κ εμενα!!!! κανατε μπανιο στο χωριο βασια μου??

Καλη εβδομαδα να εχουμε indeed!!!

Εγω τυπωσα μονη μου τις φωτος σε καμβα (οκ δεν ειναι τελειες) και τις εβαλα στο σαλονι. Ασχολουμαι λιγακι με την φωτογραφια.

005bc3c3-f8f5-4c03-a85e-41daf06be076_zps5b99eb0a.jpg?t=1380477971

Σορρυ τα χρωματα ειναι χαλια (και το φυτο μου ναι.. οκ ! Δεν το'χω με τα φυτα ;)) γιατι την πηρα με το κινητο. Οι μικρες ειναι Α4... οι αλλες, διπλο Α4.

Αγορασα αυτα τα καμβαδακια απο τα Τζαμπο και τυπωσα τις φωτος σε υφασμα και μετα τις κολλησα επανω στα καμβαδακια.

Οταν τελιωσω και τον αλλον τοιχο με τις κορνιζαρισμενες φωτος θα σας τις βαλω!

απιθανα μουτρακια! να τα χαιρεσαι!!!

Καλησπέρα αγαπημένες μου.

Τι κάνουν τα κορίτσια μου?

Σήμερα ήταν μέρα "οικογένειας" και ιδιαίτερα φιογκακίου.

Ξυπνήσαμε με χάδια και φιλιά και φύγαμε για να παίξει το φιογκάκι. Πήγαμε στο Φλοίσβο, στις παιδικές χαρές και πραγματικά το καταχάρηκε! Εμείς πήραμε καφεδάκι στο χέρι από το σπίτι και εκείνο έπαιξε. Σκάσαμε από τη ζέστη όμως! :rolleyes:

Μετά για μεσημεριανή περίθαλψη στην πεθερά μου και επιστρεψαμε.. παραμύθια, ξεκούραση, αγκαλιές και εγώ αργότερα δουλίτσα. Επέστρεψα, διαβάσαμε με το φιογκάκι, ξεκουραστήκαμε, φάγαμε βραδυνό και τώρα το φιογκάκι {αφού κάναμε τα μπάνια μας} ξάπλωσε και η βραδιά είναι για τα 2 μας. Λέμε να δούμε το the tourist και να χαλαρώσουμε...

Σας φιλώ γλυκά όλες και εύχομαι να έχουμε μία καλή, νέα εβδομάδα.

φιογκοday λοιπον! μια χαρα!!! υπεροχη ταινια, την εχουμε δει σινεμα! αχ βενετια.....

η φωτο πολυ ωραιες!!!

μπηκε στους σελιδοδεικτες!

Τι κανετε?εμεις σπιτακι μας,μαγειρεψα φακες για αυριο,εφτιαξα ενα κεικ να το παρω μαζι μου αυριο στη δουλεια,εφτιαξα κρεμα ανθος αραβοσιτου μετα απο απαιτηση της κορης και τελος τα μαγειρεματα..παιξαμε,καναμε τα παιδια μπανιο τους εκοψα τα νυχακια εφτιαξα το γαλατακι τους και νανι..εκανα και εγω μπανακι ετριψα τις φτερνουλες λουστηκα εβαλα τις κρεμουλες μου εφτιαξα τα φρυδακια μου,εβαλα και ενα πλυντηριο και ο αντρας μου φτιαχνει τορτιγιες να φαμε..

Ειρηνη μου τελειως καλοκαιρινη η μερα σημερα..ναι ελιωσα χθες αλλα μεσα στην εβδομαδα ειναι δυσκολο να κανω πολλα πραγματα και σημερα ηθελα να ξεκουραστω..οι φωτο τελειες..

4u πολυ ωραιες ιδεες..

Τινα μπραβο, ωραιες οι φωτο..να τα χαιρεσαι τα καμαρια σου..

καλη ξεκουραση αρετουλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδω ειμαι και πάλι.Πηγαμε βολτα οικογενειακως κοντα σε παραλία και ηταν τοσο μα τοσο ομορφα!Πήραμε ,καφεδες ,χυμό και παξιμαδακια και αραξαμε.Μαλλον ηταν και η τελευταια καλοκαιρινη μας εικονα.

Επιστρεψαμε,μεταφύψα ενα λουλούδι σε μεγαλύτερη γλάστρα,οσο επαιζε ο μικρος στον κήπο,καναμε μπάνια ,φαγαμε ,μαζεψα νεροχυτη και τωρα χαζευω.

Ειρηνη ,οι φωτο ειναι πολύ ωραίες!Η δευτερη δε ,ειναι ακριβως του γούστου μου.

Tina,πολύ ομορφες ειναι οι φωτο και τα αγόρια σου κουκλιά!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ κοντεύουμε τις 1000 σελίδες;;;; :eek: τώρα το πρόσεξα...

Λοιπόν, από όσα θυμάμαι:

4γιου στείλε πληροφορίες για παγουράκι, γιατί είχα το sigg και χάλασε η εσωτερική επένδυση και τα έχω πάρει κρανίο.... :mad:

Βασια, αν κατάλαβα καλά, έχεις πρόταση για δουλειά; καλή επιτυχία!

Καλαμαρού (πως μου αρεσει να σε λεω έτσι :tongue:, σαν να λέω μυλωνού :D:tongue:) συγχαρητήρια!

Αρετή, ξεπατώνεσαι ρε πουλάκι μου στις δουλειές, χαρά στο κουράγιο σου, σίφουνας κι εσύ! Εγώ ούτε να ακούσω για δουλειες τελέυταία δε θέλω... καταρρέωωω...

Τινταιλ (δε θυμάμαι το μικρό σου :(:confused:) υπέροχα κουκλάκια, να σου ζήσουν, μου αρέσει αυτή που είναι αγκαλιά μωρά και μετά μεγάλα αγκαλίτσα... τι καλά!

Νάσια, κρίμα για τη δουλειά, σε διώχνουν τελικά; :(

Δε θυμάμαι άλλα...

Καλά που διάβασα και ολόκληρες 3 σελίδες προς τα πίσω :tongue::tongue::tongue:, για να δω τα νέα σας... γίναν παλιά κιόλας...;)

Α, για το μηλόξυδο, το παίρνω από σουπερ εκει που έχει τα ξύδια, τα κανονικά εεεεε;;; :D:D τα άλλα ήταν π.π :tongue::rolleyes: (προ παιδιών)

Από το αιθέριο βάζω μια σταγόνα και απωθεί τις ψείρες η μυρωδιά του, νομίζω τις εξοντώνει κιόλας αν κολλήσουν τελικά (τυλίγεις με σκουφάκι τα μαλλιά για να σκάσουν οι ψείρες και μετά χτενίζεις αν θυμάμαι καλά τις οδηγίες), αλλά μέχρι στιγμής μια φορά χρειάστηκε να βάλω τειόδεντρο σε φάση ψείρας στο σταθμό κι εμείς τπτ ευτυχώς!!!:rolleyes:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε?εμεις σπιτακι μας,μαγειρεψα φακες για αυριο,εφτιαξα ενα κεικ να το παρω μαζι μου αυριο στη δουλεια,εφτιαξα κρεμα ανθος αραβοσιτου μετα απο απαιτηση της κορης και τελος τα μαγειρεματα..παιξαμε,καναμε τα παιδια μπανιο τους εκοψα τα νυχακια εφτιαξα το γαλατακι τους και νανι..εκανα και εγω μπανακι ετριψα τις φτερνουλες λουστηκα εβαλα τις κρεμουλες μου εφτιαξα τα φρυδακια μου,εβαλα και ενα πλυντηριο και ο αντρας μου φτιαχνει τορτιγιες να φαμε..

Ειρηνη μου τελειως καλοκαιρινη η μερα σημερα..ναι ελιωσα χθες αλλα μεσα στην εβδομαδα ειναι δυσκολο να κανω πολλα πραγματα και σημερα ηθελα να ξεκουραστω..οι φωτο τελειες..

4u πολυ ωραιες ιδεες..

Τινα μπραβο, ωραιες οι φωτο..να τα χαιρεσαι τα καμαρια σου..

μπραβο Αρετη ,μια χαρά σε βρισκω.Θα ξεκινησεις την εβδομάδα σούπερ οργανωμένη και με ομορφιές!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα!

πηγαμε καλαμο (οι φιλοι μας δεν ηρθαν τελικα κ πηγαμε οι 3 μας) ηπιαμε καφεδακι κ μετα παιδικη χαρα , ξελυσαξε η μικη.(βεβαια εχει φτερνιστει καμια 10αρια φορες το απογευμα κ δεν μου αρεσει καθολου γιατι αυριο εχουμε παιδιατρο). τι ωραια που ηταν κοριτσια, ευχαριστηθηκα το φρεντο μου!:D σαν καλοκαιρι!!!

στον γυρισμο πηραμε σουβλακια, γυρισαμε καναμε τα βραδυνα μας κ η μικρη ηδη κοιμαται, σε λιγο παω κ εγω να ξεραθω, ειμαι λιωμα!

καλο βραδυ να εχουμε κ καλη εβδομαδα αυριο!

Ελπίζω να μην ειναι τιποτα Γιωτα ,καλή ξεκούραση!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συνταγη για προληπτική λοσιόν για ψείρες:

http://www.sensities.com/product_details.php?id=735〈=gr&n=%CE%A8%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B5%CF%82


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...