Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Πάω για ντουσάκι και ύπνοι... καληνύχταααααααααα


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tι κανετε κοριτσια μου?

Αφροδιτη μου παντα ευτυχισμενοι..καλα να περασετε αποψε..

Ειρηνη μου φαγακι μουρλια..καλα εσεις τρωτε πολυ............τα πλεκτα τελεια,ανυπομονω να στρωσω τα χαλακια μου και φυσικα για το χριστουγεννιατικο θεματακι..

Γιωτακι ξεπατωθηκες..καλο Σαββατοβραδο..

Μιρτουλα και εγω το μηλοξυδο του Κορε της βαζω και δεν ειχαμε ποτε θεμα..

Εγω σημερα εκανα την καθιερωμενη καθαριοτητα ωστε αυριο να ειμαι χαλαρη και να ξεκουραστω..αλλαξα σεντονια

εκανα τα τζαμια σε ολα τα δωματια

καθαρισα την κουζινα ,τα ντουλαπια εξωτερικα

επλυνα το μπανιο αλλαξα πετσετες

αλλαξα οδοντοβουρτσες

τακτοποιησα καλα τα πραγματα στο επιπλο του μπανιου

εκανα εκαθαρριση στα παιχνιδια

απλωσα ενα πλυντηριο

ετοιμασα το φαγητο ρολο με πατατουλες στον φουρνο

ετοιμασα και το ψαρακι της μικρης

επλυνα κια εβαλα να βρασουν παντζαρια

τιναξα τα ριχταρια και τα ξαναεστρωσα

σκουπισα

ταισα τα φρουτα στην μικρη

ξεσκονισα πολυ καλα

σκουπισα και σφουγγαρισα τα μπαλκονια

αλλαξα σφουγγαριστρα

σφουγγαρισα το σπιτι

φαγαμε και μαζεψα τη κουζινα

επλυνα κια αλλαξα την μικρη κια την κοιμισα

εβγαλα τα ρουχα τα φθινοπωρινα των παιδιων και τα χειμωνιατικα και τα εβαλα να πλυθουν σε συντομο προγραμμα να μοσχομυρισουν

απλωσα το ενα πλυντηριο(το αλλο το προγραμματισα για τη νυχτα)

μαζεψα τα στεγνα και τα διπλωσα(με περιμενουν για σιδερο)

ξυπνησε το μικρο ζουζουνι της εδωσα το απογευματινο της

εφτιαξα χυμο και στην μεγαλη

εκιανα μπανακι,λουστηκα εγινα ανθρωπος

καναμε και τα παιδια μπανιο

ο αντρας μου εφτιαξε να φαμε οσο εγω κοιμιζα τις μικρες και τωρα χαλαρωνω λιγο πριν ξεκινησω σιδερο..αυριο ομως θα εχει χαλαρωση το προγραμμα και καμια βολτουλα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε,ειμαστε ολες λιγο καπως μου φαινεται,θα περασει που θα παει..απο δουλιτσες τα πολυ βασικα,δεν εχω κουραγια,κουραζομαι πολυ ευκολα,εχτες νομιζα οτι γεννουσα γιατι ειδα λιγο αιματακι,ηταν απογευμα αργα κ δεν ειχε καραβι κ ψιλοτρομαξα..αντε λιγο εμεινε ακομα..ο μικρος που ακομα ταλαιπωρειται με την παλιοδιαροια,μολις φαει κατι εκτος διαιτας,τσουυυπ ξανακανει..τριτη εβδομαδα αυτη η δουλεια..:(

Πώς είναι ο μικρός σου? Κρίμα που ταλαιπωρίεται έτσι γμτ.... Εσύ πως είσαι?

πες μας εντυπώσεις αν πας...και συ αγαπητό Καλαμαράκι αν τυχόν πας στης Τούμπας πες μπας και κατηφορίσω κ γω....

Δεν πήγα ακόμη αλλά κάποια στιγμή θα πάω κ θα σε πω ;)

Ειρήνη να ζήσετε!

Εμείς έχουμε επέτειο γάμου αύριο! 11 χρόνια!

Σε μισή ωρίτσα σχολάω!

Να ζήσετε πολύχρονοι κ στο ίδιο μαξιλάρι να γεράσετε :D

Εφτιαξα μους σοκολάτα, για να το "γιορτάσουμε"... να νοστιμέψω την μέρα μας ;) .

Ηρθε ο άντρας μου. Μου είπε 10 χρόνια γάμου και πρέπει να είμαστε μαζί 16 ή 17 χρόνια...no one is sure! :tongue::tongue:

Να ζήσετε κ εσείς Ειρήνη πολύχρονοι!!

Με πήραν τηλ....χιχιχι λοιπόν απο εκεί που είμασταν 3 που είχαμε ξεχωρίσει....τώρα έμεινα εγώ και άλλη μια!!! Την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε!!!

Απο την μια δεν θέλεις να ελπίζεις μην απογοητευτείς και απο την άλλη λες....έφτασα στην πηγή και δεν θα πιω νερό!!! :P :p :P :p

Εύχομαι την επόμενη φορά να είναι η αναγγελία πρόσληψής σου!!

καλησπέρα, μπήκα μόνο να γράψω ή μάλλον να στείλω την θετική ενέργεια σε όλες κ κυρίως σε όσες την χρειάζονται κ την θετική μου σκέψη. σας διαβάζω. δεν προλαβαίνω να γράψω όμως. είμαστε κ εμείς συναχωμένοι κ κρυωμένοι. φτιάχνω ρουχα κ ντουλάπες. τρέχω μέχρι κ στον ύπνο μου. δεν έχω καταφέρει αυτες τις μερες να κοιμηθώ σωστά κ συνεχόμενα.

όταν βρω χρόνο θα σας γράψω κ εγώ.

εύχομαι ένα καλό κ αγαπησιάρικο σκ για όλους. καλά γενέθλια, επέτειους κλπ. κ εγώ σε λίγες μέρες έχω επέτειο γνωριμίας με τον σύζυγο.

σας χαιρετώ

Περαστικά σας Βάσω άσε βρε τις ντουλάπες να αναρρώσεις!!

Στα δικά μου τώρα.Κατά 99,9% είμαι απολυμένη αν και περιμένω μια τελευταία απάντηση την Δευτέρα αλλά δεν νομίζω να αλλάξει κάτι επιτέλους γιατί μου έχουν βγάλει το λάδι ακόμα και για να με απολύσουν,αντε να ησυχάσει λιγάκι και το κεφάλι μου να ηρεμήσω γιατί από το άγχος μου τις τελευταίες μέρες είχα τσιμπήματα στην καρδιά.

Σας χρωστάω την πρόσκληση για τα γενέλθια οπότε βουαλά.Πώς σας φαίνεται;

Τι να πω για τη δουλειά....εύχομαι να πάνε όλα καλά κ κάθε εμπόδιο σε καλό!

Όσο για την πρόσκληση , καταπληκτική κ ευφάνταστη! Μπράβο σου!!

Αγαπημένες μου,

Επίσης, τακτοποίησα το "φαρμακείο" μας και πλέον {δεν κάνει τόσο ζέστη} βγήκε από το ψυγείο και μπήκε στο ντουλάπι που συνηθιζουμε να το έχουμε. Οπως θα δείτε, δεν έχω πολλά φάρμακα και ελπίζω ποτέ να μην έχω, όπως και κανένα σπίτι!

Προφανώς δεν αρρωσταίνετε Ειρήνη χε χε και καλά κάνετε μπράβο σας έχετε γερούς οργανισμούς! Εγώ σαν τη Γιώτα....έχω κουτί από ΙΚΕΑ το πράσινο γε-μα-το!!! Θα σας το δείξω αργότερα

Καλησπέρα κοριτσοπαρέα! :D

Μια εβδομάδα τώρα, κάνω την καλύτερη ψυχοθεραπεία ever: μπογιατίζω! :tongue:

Έχω σχεδόν τελειώσει με ένα παλιό έπιπλο μπουφέ/βιτρίνα και πέφτω σέκος κάθε βράδυ...

Αχάραγα φεύγω το πρωί από το σπίτι, να μοιράσω παιδί στο νήπιο, άντρα στο γραφείο και μπέμπα στη μαμά, και μετά αφού γυρίσω 4-5 μαγαζιά για αλλαγές ρούχων από βάφτιση, πιάνω το ρολό και του δίνω να καταλάβει, μέχρι να σκοτεινιάσει και να τρέξω να ξαναμαζέψω τους πάντες για επιστροφή σπίτι...... Το ίδιο και σήμερα, και μάλλον και από βδομάδα, γιατί έχω πολύυυυ βάψιμο ακόμα... ντουλάπες, πόρτες, καλοριφέρ... :rolleyes: και καλλιτεχνικά: μια τραπεζαρία, κι ένα σετ μπαμπού για το μπαλκόνι...

Να σου ζήσει η νεοφώτιστη, {στο ξανάπα αλλά δεν πειράζει :tongue:} να μας δείξεις κ αποτελέσματα από το σπίτι εεεεεεεεεεεεεεε!!!

Εμείς ψείρες τις γλυτώσαμε ως τώρα, αλλά επιδή δε προτιμώ φάρμακα, βάζω προληπτικά το μηλόξιδο από σούπερ μάρκετ.

Σε μεγάλη έξαρση ψειρών στο σχολείο, βάζω μια σταγόνα αιθέριο έλαιο τειόδεντρου.

Τα θεωρώ δυνατά φάρμακα για το κεφαλάκι των παιδιών σε καθημερινή βάση, για κάποια χρόνια, που θα χρειάζεται η πρόληψη.

Για πες με ενδιαφέρει κ μένα πολύ, από το σουπερ που φαντάζομαι το μηλόξυδο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα!!!

Την Παρασκευή το βράδυ στις 3 βγήκαν οι τοποθετήσεις μας , αναπληρωτών εκ/κων πρωτοβάθμιας, και....

ΝΑΙ ΠΕΡΑΣΑ Α΄Θεσ/νίκης !!! Θα είμαι σπιτάκι μου κ φέτος!!!

Και την Τετάρτη μάλλον μπαίνω σε τάξη γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Πολύ το χάρηκα ειλικρινά, γιατί περνούσε ο καιρός...κ ζοριζόμασταν πολύ.

Την παρασκευή το βράδυ βγήκα με τη μικρή κ τρεις φίλες με παιδιά για καφεδάκι ωραία ήταν.

Χτες Σάββατο πρωί πήρα τους δικούς μου τηλέφωνο να τους πω τα ευχάριστα νέα μου

Μετά λαϊκή

Μάζεψα στεγνωτήριο κ πλυντ. πιάτων

έστρωσα κρεβάτια

έριξα μια σουιφερ σκούπα

Καθάρισα σαρδέλες κ τις έβαλα να ψήνονται

Μάζεψα τον κακό χαμό της κουζίνας

Φάγαμε κ πέσαμε να ξεκουραστούμε

Σηκώθηκαμε κ παίξαμε με την μικρή επιτραπέζιο παιχνίδι

Μετά την πήρα μαζί μου κ πήγαμε βόλτα να πάρουμε δώρο στη νονά της που σήμερα έχει γενέθλια κ θα κάνει μεσημεριανό μπάρμπεκιου πάρτι {γλιτώσαμε κ το μαγείρεμα :mrgreen: αλλά όχι το μάζεμα χε χε θα κάτσω να τη βοηθήσω γιατί περιμένει κοντά 40 άτομα να έρθουν}

Της πήραμε 3 μαξιλάρια διαφορετικών μεγεθών/χρωμάτων κ υφών που αλληλοσυμπληρώνει το ένα το άλλο για τον καναπέ της {θα σας τα βάλω φώτο από τον καναπέ της χε χε} πρόσφατα μπήκε σε νέο σπίτι, έκανε αρκετές αγορές κ έχει ψιλοξεμείνει από λεφτά κ θέλει κάτι ψιλολογια οπότε είπα να την βοηθήσω έτσι ;)

Πήρα δώρο κ σε μια άλλη φίλη μου που πρόσφατα άρχισε να μένει μαζί με τον φίλο της σε νέο σπίτι. Της πήρα κ εκείνης μαξιλάρια για το δωμάτιο τους {ξέρω τι χρώματα έχουν χε χε } πάλι με το ίδιο στυλ διαφορετικά χρώματα/ύφος/μεγέθη που δένουν μεταξύ τους.

Γυρίσαμε κ έκανα τραχανά στη μικρή που πεινούσε

Ντουζάκι η μικρή κ νάνι

Μίλησα με την κουμπάρα στις 11 κ μου ζήτησε χάρη να ετοιμάσω με ότι έχω δυο σαλάτες γιατί δεν τα υπολόγισε σωστά κ της ήταν λειψά

Και της ετοίμασα μια μελιτζανοσαλάτα κ μια καβουροσαλάτα

Μάζεψα τον χαμό καθάρισα πάγκους κ κάθισα να δω μια ταινιούλα

Σήμερα ξυπνήσαμε με τη μικρή νωρίς νωρίς....παναγία μου!

Της ετοίμασα πρωινό τώρα παίζει μόνη της με κάτι κούκλες

Και θα μπω για μπανάκι να ετοιμάζομαι σιγά σιγά γιατί στις 12 θα πάμε από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Σήμερα εχει δουλιτσες και δουλιτσες

Ειμαι κουρασμενη αρκετά και δεν με παιρνουν λιγο τα ποδια μου

Χτες μαζεψα και μαζεμα το απογευμα για ποδηλατο για τον μικρο και σημερα πρέπει να τελειωσω αρκετά πραγματα για να μην ζοριζομαι μετά!!!

ΑΑΑ..χτες πηρα κατι που ηθελα πολυ καιρο Ραπτομηχανη ...ειμαι πολυ χαρουμενη..

Θα τα πουμε το μεσημερακι με πολλές πολλες λεπτομερειες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα όμορφες!Τι κάνετε?

Σημερα αδιαθετησα πρωι πρωι και σερνομαι..Μολις εφυγαν οι αντρες μου βολτιτσα και εγω εμεινα σπίτι,δεν εχω καθολου διαθεση.Θα πάμε για φαγητο μετα στη μαμά μου.

Καλαμαρακι ,συγχαρητηρια για τη νεα προσληψη,ευτυχως θα εισαι κοντα στο σπίτι σου!!Καλά να περασετε σημερα!

Σοφακι μεγεια η ραπτομηχανη,καλά ραψίματα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη Καλημέρα από εμένα. Έκανα μπαμιες! Αυριο κανελλονια χαχα.

Έχω πολύ αναγουλα μα πολύ όμως. Θα σας γράφω μετά!


Μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, ηρθαν!!

bPp7p3.png

Το τελειως αναπαντεχο θαυματακι μας!!

Xkx4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μεημερι και απο μενα.

Μετα απο μια πολυ κουραστικη βδομαδα ηρθε ενα κουραστικο σκ με αποκορυφωμα σημερα το μνημοσυνο για το χρονο του παππου μου...

Γυρισαμε πριν λιγο και ευτυχως θα φαμε στη μαμα μου.

Αυτη τη βδομαδα θα ασχοληθω με το σπιτι περισσοτερο.

Ειρηνη μου ειναι ατακτοποιητο γτ η μικρη εμαθε την πρωτη της κακη συνηθεια στον παιδικο : πιανει τα κουτια με τα παιχνιδια και τα αναποδογυριζει και τα σκορπαει ολα στο πατωμα (καθιστικο και δικο της δωματιο) ενω πριν την ειχα μαθει και εψαχνε μεσα ηρεμα να βρει αυτο που ηθελε..... αλλα σκεφτομαι οτι ειναι ακομα μικρη και δεν μπορω να τη μαθω να συμμαζευει μετα ή κανω λαθος???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΚΑλαμαρακι τελεια νεα μπραβο ! Καλη σχολικη χρονια!

οποτε σε διαβαζω τι κανετε με τον μικρο ανυπομονω να μεγαλωσει κ η δικη μου να κανουμε ετσι πραγματα μαζι ... Μπραβο μανουλα (και στον μπαμπα μπραβο βεβαιως βεβαιως) :D

Αρετη κ Γιωτα πολλες δουλειες βρε κοριτσια μπραβο σας θαυμαζω!

Χρυσα βαλε καμια φωτο του κηπου σου τωρα που φθινοπωριασε..:D

Ραβτ ωραιες φωτογραφιες... θελω κ εγω τετοια κερια (τρελαινομαι για κερια).

Τινακι ποτε συμπληρωνεις 3μηνο να ηρεμησεις?


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Turwethiel να μας βαλεις καμια φωτογραφια . Καλη συνεχεια στα βαψιματα ποτε θα μετακομισετε?

Κικη μας που εισαι????????

Μυρτουλα ο μικρος σου ειναι οντως πολυ κοντα γεννημενος με τη δικια μου. Τον κραταει η μαμα σου? Εμενα απο τον Αυγουστο ειχε ζωηρεψει πολυ αλλα τον τελευταιο μηνα εγινε παιδακι......(φταιει και που μιλαει πολυ και ξεχνιεμαι οτι ειναι μεγαλυτερη).


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

τι κανετε? καλοκαιρι παλι!

εχτες φαγαμε πιτσα, ηπιαμε κρασακι κ ειδαμε "ο ανθρωπος απο ατσαλι" πολυ μου αρεσε. αν κ στο τελος προσπαθουσα να μην με παρει ο υπνος, ημουν πολυ κουρασμενη. σηκωθηκαμε το πρωι χαλαρα, ηπιαμε καφεδακι κ γαλα η μικρη κ αραξαμε. μετα εφτιαξα ενα κεικ, μυρισε ολο το σπιτι!!!.εκανα ελαχιστα πραγματα μια που το σπιτι αστραφτει στην κυριολεξια!

εστρωσα κρεβατια

επλυνα το καλυμα του καροτσιου της μικρης

καθαρισα μπαλκονι

αδειασα πλυντηριο πιατων

μαζεψα νεροχυτη απο χτες (βαρεθηκα)

μαγειρευω χοιρινο με σελινο.

το μεσημερακι εχει βολτα στον καλαμο μαζι με φιλους μας για καφεδακι κ παιχνιδι

παω να σας διαβασω

Link to comment
Share on other sites

ελενα μου συγχαρητηρια!!! μπραβο κοριτσακι μου, αντε καλη χρονια κ σε σενα!!!

χρυσα κ εγω αδιαθετησα εχτες κ εχω απιστευτη ροη, (φαντασου εβαλα ταμπον) κ η μεση μου χαλια. μην κανει τιποτα, ξεκουρασου!

ευα εγω την ειχα αρχισει απο περισι τα χριστουγεννα να μαζευει τα παιχνιδια της, δηλ αρχιζα να μαζευω εγω κ σιγα σιγα ερχοταν κ η μικρη, τωρα θελει να της κανω μονο την αρχη. βαλτην σιγα σιγα θα μαθει, στην αρχη λεγε της ελα να μαζεψουμε τα παιχνιδια σου κ ονοματιζε τα, κ το τουβλακι κ το ζωακι κ την κουκλα κτλ κτλ. στην αρχη θα τα μαζευεις μονη σου, μετα σιγα σιγα θα ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Tι κανετε κοριτσια μου?

Αφροδιτη μου παντα ευτυχισμενοι..καλα να περασετε αποψε..

Ειρηνη μου φαγακι μουρλια..καλα εσεις τρωτε πολυ............τα πλεκτα τελεια,ανυπομονω να στρωσω τα χαλακια μου και φυσικα για το χριστουγεννιατικο θεματακι..

Γιωτακι ξεπατωθηκες..καλο Σαββατοβραδο..

Μιρτουλα και εγω το μηλοξυδο του Κορε της βαζω και δεν ειχαμε ποτε θεμα..

Εγω σημερα εκανα την καθιερωμενη καθαριοτητα ωστε αυριο να ειμαι χαλαρη και να ξεκουραστω..αλλαξα σεντονια

εκανα τα τζαμια σε ολα τα δωματια

καθαρισα την κουζινα ,τα ντουλαπια εξωτερικα

επλυνα το μπανιο αλλαξα πετσετες

αλλαξα οδοντοβουρτσες

τακτοποιησα καλα τα πραγματα στο επιπλο του μπανιου

εκανα εκαθαρριση στα παιχνιδια

απλωσα ενα πλυντηριο

ετοιμασα το φαγητο ρολο με πατατουλες στον φουρνο

ετοιμασα και το ψαρακι της μικρης

επλυνα κια εβαλα να βρασουν παντζαρια

τιναξα τα ριχταρια και τα ξαναεστρωσα

σκουπισα

ταισα τα φρουτα στην μικρη

ξεσκονισα πολυ καλα

σκουπισα και σφουγγαρισα τα μπαλκονια

αλλαξα σφουγγαριστρα

σφουγγαρισα το σπιτι

φαγαμε και μαζεψα τη κουζινα

επλυνα κια αλλαξα την μικρη κια την κοιμισα

εβγαλα τα ρουχα τα φθινοπωρινα των παιδιων και τα χειμωνιατικα και τα εβαλα να πλυθουν σε συντομο προγραμμα να μοσχομυρισουν

απλωσα το ενα πλυντηριο(το αλλο το προγραμματισα για τη νυχτα)

μαζεψα τα στεγνα και τα διπλωσα(με περιμενουν για σιδερο)

ξυπνησε το μικρο ζουζουνι της εδωσα το απογευματινο της

εφτιαξα χυμο και στην μεγαλη

εκιανα μπανακι,λουστηκα εγινα ανθρωπος

καναμε και τα παιδια μπανιο

ο αντρας μου εφτιαξε να φαμε οσο εγω κοιμιζα τις μικρες και τωρα χαλαρωνω λιγο πριν ξεκινησω σιδερο..αυριο ομως θα εχει χαλαρωση το προγραμμα και καμια βολτουλα..

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εκανα κ εγω αλλα κ εσυ......πωπω ρε παιδι μου πολλες δουλειες

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και βρηκα τους αντρες μου που επιναν καφεδακι και μετα πήγαμε για φαγητό στη μαμά μου.Τωρα ο μικρος κανει μια φωτοτυπία και εγω πηγαινοερχομαι να τον βλέπω.

Ευα ,τωρα ειναι καταλληλη εποχη για να την εκπαιδευσεις ,μετα θα μεγαλώσει και δεν θα μπορεις,της λές ελα να μαζεψουμε ,στην αρχη σε βοηθαει λίγο και σιγα σιγα περισσότερο ,ετσι ωστε να το θεωρει φυσιολογικη διαδικασία.

Γιωτα, καλά να περασετε σημερα!

Ραβ,πολύ ωραια φωτο ,προσπαθω να μπω σε φθινοπωρινο κλιμα αλλα ο καιρός δεν λεει να με αφησει.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...