Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμένα, απο τις 9 περίπου τελείωσα στις 12,30 το σιδέρωμα 8 πλυντηρίων, φάγαμε, ξάπλωσα λιγάκι γιατί αδιαθέτησα κιόλας και τώρα αλλάξαμε βάρδια ξεκούρασης με τον άντρα μου μιας και η μικρή δεν κοιμάται και κάποιος πρέπει να είναι μαζί της, της έχω βάλει να βλεπει την κοκκινοσκουφίτσα στο τάμπλετ μπας και δουλέψω λίγο για την δουλειά.

Υοτου, καλά να περάσετε στο athens heart!!!

Ειρήνη, τι να πώ με τις αναποδιές, υπομονή και σιγά σιγά όλα θα διορθωθούν.

mirtoula, με γεια τα ψώνια σας, όντως 70% παρα πολύ καλή έκπτωση.

yorimichi, παρε του εσυ καλυτερα μια στολή γιατι σίγουρα θα θελει να ντυθει εαν δει και τα αλλα παιδακια.

Αυτά, εύχομαι να περνάτε όλες καλά, καλη συνέχεια!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα ο άντρας μου δούλευε στο γραφείο...η μεγάλη είχε λίγο διάβασμα και εγώ είχα να καθαρίσω το σπίτι....

Σκούπισα, σφουγγάρισα, ξεσκόνισα, καθάρισα παιδικό, καθάρισα μπάνιο, έβαψα τα μαλλιά μου, χτένισα τα μαλλιά μου, καθάρισα καλαμαράκια, έκοψα πατάτες τηγανιτές....τηγάνισα καλαμαράκια και γαρίδες και πατατούλες και φάγαμε!

Μόλις τελείωσα με μαγειρέματα, αέρισα το σπίτι να φύγει η μυρωδιά, έπλυνα τηγάνια φριτέζα και σφουγγάρισα όλο το σπίτι για να μοσχοβολήσει πάλι!!!

Τώρα ξεκουράζομαι!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια

Πως περάσατε το σκ σας?

Εδώ κ εγώ ψιλοχαμένη , βγήκα από το πρόγραμμα μέσα στη βδομάδα με τη μικρή σπίτι εσώκλειστη. Βαρέθηκε το μικρό μου αλλά ευτυχώς την κρατούσε απασχολημένη ο χαζμπαντ κ το απόγευμα εγώ. Άρχισε να νιώθει καλύτερα την Πέμπτη βασικά όπου δεν ξαναέκανε πυρετό ή δέκατα κ σταδιακά έφευγαν κ τα εξανθήματα της. Η γλυκιά μου το πήρε πολύ καλά, δεν γκρίνιαξε λεπτό που έμεινε κλεισμένη μια βδομάδα ούτε τόσο δα, απόρησα πραγματικά :rolleyes::tongue: κ σήμερα είναι ενθουσιασμένη που θα πάει αύριο επιτέλους σχολείο.

Αυτές τις μέρες ήρθαν κ οι γονείς μου για επίσκεψη, μια φίλη θαρραλέα χε χε που δεν φοβήθηκε την οστρακιά. Γενικά η βδομάδα τσούλησε όμορφα, την πέμπτη που ρέπαραμε πήγαμε εκκλησιασμό το πρωί με τα μικρά, μετά βόλτα για καφεδάκι στην κουμπάρα μου κ μαζεύτηκα στις 2μιση χεχε το απόγευμα βγήκα κ για καφεδάκι με μια πολυαγαπημένη φίλη πιάσαμε τα φτυαράκια μας χοχο

Την Παρασκευή έκανα την καθαριότητα μου πάλι με το ίδιο σύστημα ο χαζμπαντ τα μισά πριν γυρίσω από τη δουλειά κ αφού γύρισα φάγαμε κοιμήθηκα μια ώρα κ πήγα τη μικρή στους γονείς μου βόλτα κ ξεκίνησα τις δουλειές μου. Τα κλασικά ξεσκόνισμα, σκούπισμα σφουγγάρισμα, πλυντήρια, πατάκια χαλάκια τίναγμα, συσκευές πανάκι/ξυδάκι, μικροκυμάτων κτλ. Και τελείωσα στις 10μιση κ μπήκα για μπάνιο. Όμως αυτή τη φορά όμως έκανα ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ναι ναι!! Τον έλιωσα έγινε τζιτζιλόνι πολύ το χάρηκα.

Μετά το μπανάκι γύρισε το μικρό μου κοιμισμένο :rolleyes: έβαλα ταινία το Gravity....με σίδερο, ευτυχώς είχα το σίδερο κ ευτυχώς δεν πλήρωσα για να τη δω...έλεος..πολύ χλιαροί οι ηθοποιοί.

Χτες Σάββατο είχα "σκοπό" από το πρωί , να τελειώσω ότι έχω να κάνω γιατί το μεσημέρι θα πήγαινα για ουζάκι με 5 φιλενάδες ;);)

Σηκωθήκαμε με τη μικρή ήπιαμε η καθε μιας μας τα ροφήματα μας κ το πρωινό μας, παίξαμε λίγο αγκαλίτσες κ μετά βουρ λαική, σουπερ μαρκετ γύρισα τα συμμάζεψα τους μαγείρεψα σουπίτσα από χθες κ φασολάκια. Ντύθηκα βάφτηκα κ έξω από την πόρτα.

Πήγαμε για ουζάκι περάσαμε πολύυυυυυυυυυυυυ ωραία, γελάσαμε πολύ οι τοίχοι κοκκίνισαν από αυτά που λεγαμε , 4 παντρεμένες κ δυο ανύπαντρες χε χε Ε αφού κλείσαμε στο ουζερί 3 ώρες είπαμε να πάμε κ για μια μπύρα να κάτσει το τσιπουράκι χε χε Αλλά εκεί δεν άντεξα άλλο κ έφυγα νωρίτερα γιατί ήδη ζαλιζόμουν :mrgreen::mrgreen:

Το βραδάκι αφού ξύπνησε αργά η μικρή από τον απογευματινό ύπνο της, της πρότεινα να φτιάξουμε μπισκότα , φτιάξαμε μπισκότα με βοήθησε τα ζουλούσε χαχαχα :rolleyes: , μετά έπαιξε με τον πατέρα της λίγο κ μετά μπανάκι κ νάνι για όλους.

Σήμερα στο χαλαρό κ πάλι {αλήθεια αυτό το σκ μεγάλο μου φάνηκε} Μου ζήτησε μερέντα....ε πως να αρνηθώ {ήθελα κ εγώ χε χε} ήπια τον πρωινό μου καφέ, μάζεψα πλυντ. πιάτων κ τα πλυμένα στο νεροχύτη, αέρισα έστρωσα κρεβάτια, μάζεψα τι έχω για σίδερο. Ετοίμασα τα ψαράκια μας για σήμερα κ τα συνοδευτικά μας κ χαζολόγησα λίγο με τη μικρή κ τις μπάρμπι κ λίγο μόνη μου

Μας έψησε ο χαζμπαντ τσιπούρες στα κάρβουνα κ σουβλάκια από χαλούμι μιαμ μιαααααμ μάζεψα τον κακό χαμό κ ξαπλώσαμε λίγο κ τώρα η ζουζού χοροπηδάει που συνειδητοποιεί ότι αύριο θα δει τους φίλους της χε χε

Το πρόγραμμα λέει ίσως καμιά βόλτα σε παιδότοπο ή σε φίλους θα δούμε , νωρίς επιστροφή μπανάκι κ νάνι για τη μικρή κ για εμάς σίδερο κ ταινιούλα

Ααααααααα να σας κεράσω κ ένα μπισκότο με φυστικοβούτυρο έγιναν θεϊκά!!

collage_20140202104429016_zps098d505d.jpg

υγ ¨σας διάβασα όλες κ την Ειρήνη, θα επιστρέψω το βραδάκι να σχολιάσω γιατί είναι κ πολλά τα quote ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σήμερα πολύ λίγα πράγματα, γιατί έλειπα από το πρωί και γύρισα στις 16:00

Μόνο για το μικρό μαγείρεψα και έβαλα δύο πλυντήρια. Το ένα στεγνώνει ήδη και το άλλο πλένεται. Θα το απλώσω το βράδυ και θα βάλω ένα νυχτερινό με ρούχα του παιδιού που θα απλώσω το πρωί.

Ευτυχώς, είχα κάνει ξεσκόνισμα, σκούπισμα και μπάνια από εχθές.

ειδα κ το εργο μου, μαρι την δευτερα παιζει κανονικα??? ωραιο επεισοδιο, ειναι το τελευταιο του κυκλου. ποτε βγαινει η χαρα μας? το μωρο μπηκε θερμοκοιτιδα? ποσο θα κατσει ξερουμε? να της δωσετε (κ εσυ κ η ειρηνη) τα φιλια μου!

Γιώτα μου, το έργο παίζει κανονικά τη Δευτέρα. Το τσεκάρισα στο ιντερνετ.

Για τη Χαρά, δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εκείνη πρέπει να έχει βγει... Το μωρό δεν έχω ιδέα...

Εννοείται ότι θα της μεταφέρω τις ευχές σου!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Η πλάτη μου και ο θώρακας σε κακά χάλια από το Σάββατο πρωί και συνεχίζει, μάλλον φταίει που έκατσα σε ρεύμα και μάλλον ξέρω που τα κατάφερα... :(

Σάββατο απόγευμα συνάντηση σε σπίτι με φαγητό και ποτό αλλά και πολύ παιχνίδι για τα παιδάκια μας. Μικροί μεγαλοι περάσαμε πολύ όμορφα. Σήμερα πρωί είχαμε θέατρο και μετα σπίτι φαγητό (ίδιο με εσας κων/νο μαμά) & τζακοκατάσταση :)

Μυρτούλα και εμείς συζητούσαμε για καλοκαιρινές διακοπές πριν απο κανα 10 ημερο και αποφασίσαμε το μέρος! Φέτος θα πάμε σε νησί στο οποίο γιος και σύζυγος δεν έχουν πάει ξανά :)

Για το κοντινό μέλλον φλερτάρουμε Τρίκαλα Κορινθίας... να παίξουμε λίγο με χιόνι που θέλει τόσο ο μικρότερος της ομάδας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο καθένας έχει έναν μόνο τρόπο ν' αγαπάει : τον δικό του. Αν κάποιος δεν σ΄αγαπάει όπως θα ήθελες να σ΄αγαπήσει, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν σ΄αγαπάει με όλη τη δύναμη της ψυχής του...

Πηγή: ''Δρόμος της Συνάντησης'' Χόρχε Μπουκάι

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους.....κάθομαι...

Το panic room μου έγινε πάλι ένα καθαρό και τακτοποιημένο γραφείο, χωρίς σακούλες, χωρίς ρούχα, χωρίς τα χαρτιά της δουλειάς all over, χωρίς παπούτσια στο πάτωμα και χωρίς ψώνια που τα αφήνω εκεί μέχρι να τα τακτοποιήσουμε!

Το πιο μεγάλο μπράβο το αξίζει ο αντρούλης μου που έκανε την πιο δύσκολη δουλειά. Τα έβγαλε όλα έξω εγώ έκανα γενική στο δωμάτιο και αυτός έκανε ξεκαθάρισμα. Μετά τακτοποίησε τα έπιπλα και τα πράγματα του όπως ήθελε και εγώ τακτοποίησα τα της δουλειάς μου.

Είναι πολύ χαρούμενος, μπαίνει και ξαναμπαίνει και το κοιτάει..... πολύ γέλιο!

Θα σας βάλω φώτος, αλλά please αν θέλετε να σχολιάσετε μην κάνετε quote γιατί σε λίγο καιρό θα σβήσω τις φώτο από το σπίτι!

ΠΡΙΝ

278423e0-3c27-4124-a7e9-57b5e6bd582a_zps25e22dd5.jpg

ΚΑΙ ΜΕΤΑ

7a6f34cc-0bff-4905-be3e-d5536a3d33ef_zps665fd4fc.jpg

Στην άλλη μεριά έχει βάλει τώρα το γραφείο (εκεί που ήταν πριν τα τύμπανα) και πάνω στο γραφείο έχει μόνο τον υπολογιστή, το πληκτρολόγιο, το ποντίκι και το λαμπατέρ.

Θα προσπαθήσω πάρα πολύ να το διατηρήσω έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου έχεις δίκιο....για όλα....εύχομαι να ανατραπούν άμεσα οσα σε προβληματίζουν...

Χρύσα ωραία που συνήλθε ο γιος σου, για τα καρναβαλάκια θα μου άρεσε θέμα με ζωάκια - μαλάκια της θάλασσας!

ravt εχεις πολύ δίκιο...όταν κάθεσαι σπίτι οι δουλειές δεν έχουν τελειωμό...και απαιτείς από σένα να τα χεις όλα άψογα....διαφρετικά λες "ε δουλευω τόσα μπορώ τόσα κάνω"

lilasmom μπράβο που σταθεροποιήθηκε η κατάσταση στα χεράκια σου!

εμεις ταλαιπωρούμαστε ακόμα από την ιωσούλα - εγω και από την αυπνία εννοείται - ωστόσο επειδή πέρασε ο πυρετός και το χρειαζόμασταν πολύ ολοι μας βγήκαμε και χθες βολτίτσα στο Κόσμος και σήμερα το πρωι πάλι σε κλειστό χώρο γιατί εχει πολύυυυ κρυο...οπότε είμαστε τουλάχιστον σε καλύτερη διάθεση!

άσχετο αλλά έβαλαν τα monsoon 70%!!εγω πήρα ενα υπέροχο φόρεμα για τη ζουζού μου για καλό και μια κόκκινη τσάντα για μένα.

Μπράβο σας για τη διάθεση και με γεια σας! :)

κοριτσαρες παρουσα!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες για τον ανθρωπακο μου!!

το παρτυ μας εγινε χθες σε παιδοτοπο κ ηταν σουπερ τελειο! ηρθαν ολοι μας οι καλεσμενοι 24 παιδια κ 26 μεγαλοι! διοργανωσα στο τσακ μπαμ κυνηγι θυσαυρου που οδηγησε σε μια πινιατα μπαουλο θησουρου με λιχουδιες ξεσαλωσανε ολα τους!!

γεμισαμε κ απ δωρα εχει πανω απο 10 φορμες για του χρονου!

αφου ηταν η μερα του χθες προσπαθησα να με συνεφερω λιγο εξωτερικα κ εσωτερικα κ να σταθω αξιοπρεπως παρ οτι σερνομαι τελευταια.

Ειρηνη μου .... πραγματικα δεν ειμαι το καταλληλο ατομο να πω λογια παρηγοριας αυτην την περιοδο αν τα ηξερα θα τα ελεγα κ σ εμενα! μονο σου λεω πως σε νοωθω πολυ κ σε σκεφτομαι. σου στελνω φιλι κ ζεστη αγκαλια αυτα ειναι τα μονα που κ εμενα παρηγορουν.

Μπράβο σας! και πάλι να τον χαίρεστε και να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι κοριτσάκι μου! :)

γεια σας κοριτσακια!!!! κρυο ε?

εχτες πηγαμε στο μαγαζι του αδελφου μου (ανοιξαν πριν 1 εβδ μινι μαρκετ καφεδες κτλ) να τον δουμε, χαραρα τα ειπαμε, η μικρη εκανε τουβλακα τα χαρτια κουζινας:D, κ γυρισαμε κατα τις 11 παρα, βουρ για υπνο, κατσαμε λιγο με τον αντρουλη αλλα κουτουλαγαμε κ κατα τις 12 πηγαμε για υπνο.

σημερα σηκωθηκαμε χαλαρα, ηπιαμε καφεδακι-γαλα-πρωινο κ αραξαμε. πολυ χαλαρα εβαλα κοτοπουλο στο φουρνο, επλυνα 2 πιατακια απο χτες βραδυ κ επλυνα κ τα φρουτα-λαχανικα της λαικης. εκανα μπανιο την μικρη, την ελουσα κ την εβαλα για υπνο. καναμε κ εμεις τα μπανακια μας κ κατσαμε με τον αντρουλη. πριν λιγο καθαρισα πατατες κ τις τηγανιζω. σε λιγο θα φαμε κ μετα παλι ξεκουραση. για το απογευμα αγνωστο τι θα κανουμε!

δημητρα νομιζω εισαι υπερβολικη.....

μπιλλακι μου να το χαιρεστε κ παλι το καμαρι σας! μπραβο που περασατε τελεια!!!

να σου πω καλο μου εσυ γιατι εισαι νταουν, για την μαμα η εχουν γινει κιαλλα? η μαμα σου πως παει? ηταν στο παρτυ η ηταν νοσοκομειο?

ειρηνη μου ελπιζω να εισαι καλυτερα! σου στελνω ενα φιλακι!!!

καλές δουλειές εύχομαι κοριτσάκι! Όλα καλά να πάνε στα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχθές πήγα μια βόλτα από την γιαγιά μου να πιούμε καφεδάκι ελληνικό, μετά σούπερ μάρκετ και φούρνο. Μια φίλη της κόρης μου ήρθε για παιχνίδι και την κρατήσαμε για φαγητό, τους έφτιαξα καρμπονάρα με μπέηκον. Το μεσημέρι όταν έφυγε το κοριτσάκι ήθελα οπωσδήποτε να κοιμηθώ μια ώρα τουλάχιστον επειδή την Παρασκευή άργησα γύρισα στις 2 ξημέρωμα Σαββάτου και ήμουν και λίγο ζαλισμένη από το κρασί.

Στις 6.20 χτυπάει το τηλέφωνο, ήμουν ακόμη ξαπλωμένη, ήταν μια άλλη φίλη της και μου λέει: Ήθελα να ρωτήσω τι θα βάλει η Μ. στο πάρτυ....-Ποιο πάρτυ;;;;;;

Είχαμε πάρτυ στις 6.30 αλλά ξέχασε να μας το πει. Ο άντρας μου στις 6.30 θα έφευγε από τον Πειραιά, του τηλεφωνώ και του λέω πήγαινε από το ποτάμι στον Μουστάκα και πάρε δώρο για αγοράκι....Σκέφτομαι θα την πάω και θα την αφήσω αμ δε, η μικρή άρχισε να κλαίει απαρηγόρητα.... Λούζομαι, τις ντύνω και τις 2, στεγνώνω μαλλιά έρχεται ο άντρας μου και φεύγουμε, ευτυχώς ήταν πολύ κοντά και φτάσαμε 7.05.

Από τις 8.00 και μετά το κεφάλι μου άρχισε να πονάει πολύ από την υπερένταση και το τρέξιμο και ευτυχώς είχε έρθει μια μαμά που κάνουμε παρέα αλλιώς δεν θα την πάλευα έως τις 9.30 που τελείωνε το πάρτυ...

Επιστροφή στο σπίτι, 2 DEPON και βουτιά στο κρεβάτι...

Η Κυριακή κύλησε με δουλειές και μαγειρέματα, τώρα βλέπουμε το Βρέχει Κεφτέδες 2 και μετά θα τις ετοιμάσω για ύπνο....Πάω για σίδερο...μπλιάχ.....

Μαγείρεψα λαχανοντολμάδες για σήμερα και για αύριο και ετοίμασα σαλάτα για βραδινό (ρόκα, ραντίτσιο, μαρούλι, κρεμμύδι και παρμεζάνα).

4a00bb70-cc1d-4af0-b74a-a3b92665265c_zpsdaa0edb9.jpg

66349748-deb2-4f2b-8a2f-fe4d084539e1_zpsd86ce5af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Η πλάτη μου και ο θώρακας σε κακά χάλια από το Σάββατο πρωί και συνεχίζει, μάλλον φταίει που έκατσα σε ρεύμα και μάλλον ξέρω που τα κατάφερα... :(

Περαστικά! Είναι πολύ ωραία στα Τρίκαλα Κορινθίας και πολύ κοντά στην Αθήνα!

Χτες Σάββατο είχα "σκοπό" από το πρωί , να τελειώσω ότι έχω να κάνω γιατί το μεσημέρι θα πήγαινα για ουζάκι με 5 φιλενάδες ;);)

Καλή ανάρρωση λοιπόν, πάει και αυτό!

Μπράβο για την έξοδο με τις φίλες σου!

Μπράβο σύζυγε- ήρωα της Αφροδίτης! :)

;) ;) Ότι είναι ήρωας είναι, τι να κάνει μ' εμένα που έμπλεξε.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!

Τι κανετε???

Εγω ειμαι χαλαρα στον καναπε με καφεδακι και χαζευω τον alpha...ακουω Λιτσα Πατερα....

Εχω βαλει στο φουρνο πατατουλες με κοτοπουλο να ψηνεται,ο αντρας μου εχει παει στα κτελ,μας στελνουν οι δικοι μου μια κουτα!Ποσο χαιρομαι καθε φορα,νιωθω πως μυριζει το σπιτι χωριο!!!!

Σε λιγο θα ερθει και η αδελφη μου να φαμε ολοι μαζι!

Εχθες σιδερωσα σχεδον ολα τα ρουχα,μου εμειναν κατι λιγα που θα τα κανω μαλλον το απογευματακι...

Που εχετε χαθει ολες σημερα?????????????????

Ελπιζω να περνατε ομορφες και οικογενειακες στιγμες!!!!!!!!!

Φιλια Πολλα σε ολες!!!!!!

γεια χαρα! Δεν ξερω που χαθηκαν οι αλλες κοπελες, εμεις τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονοκη, πηγαμε τα παιδια στον παππου κ την γιαγια κ μετα πηγαμε σε μια φιλημου αποτο σχολειο πο νοικιασαν σπιτι με τον φιλο της κ μας εκαναν το τραπεζι,ηρθε κ ακομα μια φιλη μας απο το σχολειο κ περασαμε ωραια! Αχ! Ποσο καιρο ειχαμε να βρεθουμε! Ωραια ηταν! Ξεφυγαμε ρε παιδι μου απο την κουραστικη καθημερινοτητα! Τωρα καποια μερα θα ερθει η 2η φιλη,να μεινει εδω σε εμας μερικες μερες να μου κανει κ παρεα γιατιο αντρας μου τελειωνει αργα απο την δουλεια, και να με βοηθαει κ λιγο με τα μωρα;) μην ξεχνιομαστε;)
Link to comment
Share on other sites

αφροδιτη μπραβο για τις τακτοποιησεις μεγαλη ικανοποιηση κ αυτη!

γιωτα μου η μαμα ηταν μαζι μας στο παρτυ! απο βδομαδα αναμενουμε εισαγωγη για να ξεκινησει νεο κυκλο χμθ. ειναι καλα δεν ποναει κ ηταν ολο σουλατσο κ ψωνια 2 βδομαδες.

ενω καθε φορα μας λεει δεν αντεχω αλλο να παλεψω ΔΕΝ τα παραταει ανασκουμπωνεται κ συνεχιζει!

εγω περα απο την μαμα εχω τα δικα μου.....απλα κανω κυκλους γυρω απο μια κατασταση που δεν μου αρεσει με εχει ριξει πολυ η ανικανοτητα μου να σταματησω οτι με ενοχλει. κλεινομαι κ χανομαι οταν ειμαι ετσι γιαυτο σας ειπα ελπιζω να επανερθω αλλιως......

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα! Δεν ξερω που χαθηκαν οι αλλες κοπελες, εμεις τωρα γυρισαμε απο θεσσαλονοκη, πηγαμε τα παιδια στον παππου κ την γιαγια κ μετα πηγαμε σε μια φιλημου αποτο σχολειο πο νοικιασαν σπιτι με τον φιλο της κ μας εκαναν το τραπεζι,ηρθε κ ακομα μια φιλη μας απο το σχολειο κ περασαμε ωραια! Αχ! Ποσο καιρο ειχαμε να βρεθουμε! Ωραια ηταν! Ξεφυγαμε ρε παιδι μου απο την κουραστικη καθημερινοτητα! Τωρα καποια μερα θα ερθει η 2η φιλη,να μεινει εδω σε εμας μερικες μερες να μου κανει κ παρεα γιατιο αντρας μου τελειωνει αργα απο την δουλεια, και να με βοηθαει κ λιγο με τα μωρα;) μην ξεχνιομαστε;)

Αφροδιτακι. Μπραβο για το δωματιο ρε συ! Θαυμματα εκανες κι εσυ κ ο αντρας σου βεβαια ε! Μην του φας την δοξα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...