Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ναι καλέ δεν υπαρχει κανένα πρόβλημα να καθαρίζεις τον τοίχο από πίσω.. η απόσταση δεν είναι μεγαλύτερη απο όταν η κουζίνα είναι σε έναν τοίχο.. όταν βάλεις τα πλακάκια θα είναι όπως στην φωτό.. θα ακολουθούν την κουζίνα οποτε η απόσταση παραμένει ίδια.. θα προσπαθήσω να σου βάλω εδώ φωτό αλλά δωσε μου λίγο χρόνο γιατί δεν το κατέχω το σπορ :)

σε ευχαριστώ πολύ πολύ, θα περιμένω όποτε μπορέσεις να δω και τις φωτογραφίες.

καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μομι ειμαι θεσσαλονικη:mrgreen:

αλλα παρε και καμια προσφορα απο ικεα;) θα σου πουν και ιδεες και λυσεις για να εκμεταλευτεις το χωρο στο επακρο;)

Σε ευχαριστώ πολύ, σίγουρα θα το κοιτάξω κι εκεί, όλο και κάτι θα προτείνουν, θα το κοιτάξω.......να είσαι καλά και καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλες εύχομαι!:)

Εκανα μίνι διακοπές -είπα να μην περιμένω το καλοκαίρι- και επέστρεψα μόλις προχτές το βράδυ αργά. Εφυγα στις 12 Απρίλη...:D

Χτες και σήμερα πολλή δουλειά και το σπίτι δε βλέπεται!!!:cool:

Ελπίζω να καταφέρω αύριο να σας διαβάσω και να τα πούμε.

Αφροδιτάκι, το κρεβάτι σου είναι το προηγούμενο κρεβάτι μας:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα.

Μαζευόμαστε σιγά-σιγά κι αυτό μου ανεβάζει πολύ τη διάθεση.

Ειρήνη μου ήρθες κι έφερες την άνοιξη και πάλι. Μην ξαναφύγεις γιατί είδες τι πάθαμε!!! :);)

Μόλις έκατσα. Σιδέρωσα κι εγώ ένα βουνό από ρούχα (πιο μεγάλο από τα δικό σου Ειρήνη μου). Αλλά επιτέλους τελείωσα. Το κακό είναι ότι από Σάββατο θ' αρχίσουν πάλι πλυντήρια και φτου κι απ' την αρχή.

Το κακό είναι ότι έχω έναν φούρνο μα έναν φούρνο τι να σας πω. Χάλια μαύρα απ' τα ψησίματα αυτές τις μέρες. Θα κάνω το κόλπο που δεν θυμάμαι εάν το διάβασα εδώ ή σε κάποιο site. Κρέμα από σόδα και νερό. Περνάς το φούρνο και τ' αφήνεις όλο το βράδυ. Την επόμενη μέρα τρίβεις και γίνεται λαμπίκο. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω.

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για τις ευχές σας για το κοριτσάκι μου. Να χαίρεστε κι εσείς τα παιδάκια σας. Να είναι καλά (πάνω απ' όλα) και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε. Σας ευχαριστώ και πάλι. Τόσες πολλές κι ωραίες ευχές μαζεμένες....

Σας διάβασα αλλά δεν θυμάμαι και πολλά.

Μαριαννάκι, να χαίρεσαι κι εσύ το αγοράκι σου και περαστικά του. Κοίταξέ το αυτό με τα τσιμπήματα. Μήπως είναι όντως ψύλλος ή κοριός;;;

Γιωτάκι με το καλό αύριο η επεμβασούλα. Καλή επιτυχία.

Αφροδιτάκι να περάσεις υπέροχα στο εξοχικό και να ξεκουραστείς. Έχουμε σχεδόν ίδιο κεφαλάρι κρεβατιού και χρώμα τοίχου.

Μαρία με το καλό τα γενέθλια του μικρού σου. Θ'ανέβουν σίγουρα τα κέφια σου και με τις ετοιμασίες και την προσμονή ακόμα πιο πολύ. Να τον χαίρεσαι.

Καλαμαράκι με γειά τα νυχάκια και μπράβο για τις βόλτες. Πολύ καλά κάνεις. Αλλά να εμφανίζεσαι κι εδώ γιατί μας λείπεις.

Δήμητρα μην πέφτεις. Καμιά δεν μπορεί να ψωνίζει όπως πρώτα. Αλλά πότε-πότε μικρά και οικονομικά ψώνια μας ανεβάζουν την διάθεση. Τώρα που μας μάζεψε η μάνα φυσικά και θα μπαίνω συχνότερα. Άλλωστε μου είχε λείψει πολύ το θεματάκι μας.

Χρύσα μου περαστικά σου.

Αρετούλα πολλά φιλάκια μικρό μου τούρμπο.

Ειρήνη μου τέλειο το δωράκι και πολύ ωραία και οικονομικά ψώνια. Έτσι, όπως είπα και παραπάνω με μικρά πράγματα μπορεί να μας φτιάχνει η διάθεση.

Κορίτσια μου αυτά θυμάμαι.Πάω να ξεραθώ γιατί νιώθω πολύ κουρασμένη.

Υ.Σ Αλήθεια σκεφτόμουνα κι εγώ τη Μυρτούλα. Είχε καμία νέα;;


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βασιλική γιόρταζε το κοριτσάκι σου (ή γενέθλια; )

Χρόνια του Πολλά, να είναι πάντα ευτυχισμένο:P

Μαριάννα να χαίρεσαι κι εσύ το γλυκό σου μπόμπιρα:P

Η Γιώτα μας μάλλον κάτι θα κάνει αύριο, Γιωτάκι μη μασάς, καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρηνάκι, τα ασιδέρωτα που δείχνεις στη φωτογραφία τα σιδέρωσες;;;

Πήγα πιο κάτω να τα δω διπλωμένα ( και σιδερωμένα ) αλλά δεν είδα τίποτα!!!:tongue:

Ιωάννα ξέρω έναν πολύ αποτελεσματικό τρόπο για καθαρούς αρμούς αλλά δεν το γράφω γιατί δε θέλω να σε ταλαιπωρήσω!:cool:

Αnyway, δε γίνεται να διαβάζω αποσπασματικά, θα τα πούμε αύριο.:)

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική γιόρταζε το κοριτσάκι σου (ή γενέθλια; )

Χρόνια του Πολλά, να είναι πάντα ευτυχισμένο:P

Μαριάννα να χαίρεσαι κι εσύ το γλυκό σου μπόμπιρα:P

Η Γιώτα μας μάλλον κάτι θα κάνει αύριο, Γιωτάκι μη μασάς, καλή επιτυχία!

μια ελια θα βγαλω στον ευαγγελισμο, σε πλαστικο χειρουργο για να μην αφησει σημαδι, τιποτα το ανησυχιτικο, για αισθητικους λογους την βγαζω!

ευχαριστω πολυ!:D

στο αλλο που λεγαμε πηγες? εμεινες ευχαριστημενη? εγω ξαναεκλεισα

Link to comment
Share on other sites

... όσο δελεαστικό και αν ακούγεται.. ΟΧΙ!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

αμ το ηξερα οτι θα την εκανες με ελαφρα πηδηματακια!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: (και ειχα σκοπο να ερθω να σου κανω τον φουρνο....!!!!)

τα εκανα μονη μου (που λεει κ η μικρη) ΟΛΑ!!!

δεν εχω ουτε καλτσα ασιδερωτη!!!! κ ελαχιστα απλυτα, μισο πλυντηριο!:-D:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκια Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλες εύχομαι!:)

Εκανα μίνι διακοπές -είπα να μην περιμένω το καλοκαίρι- και επέστρεψα μόλις προχτές το βράδυ αργά. Εφυγα στις 12 Απρίλη...:D

περασες ωραια? φορτησες μπαταριες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


etoiledunord, καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Χαίρομαι, γιατί κι εγώ αυτή τη λογική έχω. Έχω βάλει ένα σωρό χρήσιμα κατσαρολικά στο γωνιακό και δυστυχώς επειδή δεν είναι καθόλου βολικό δεν τα χρησιμοποιώ συν ότι πάει πολύς χώρος χαμένος γιατί μέσα έχει μύλο που γυρίζει και όταν πάω να τον γυρίσω βρίσκει.

Θα σου ήταν εύκολο (αν είσαι Αθήνα) να τη ρωτήσεις που την έφτιαξε? Θέλω να πάρω προσφορές και σχέδια και πιστεύω ότι σίγουρα αυτοί που έχουν ήδη ξαναφτιάξει θα έχουν περισσότερη εμπειρία.

αχ χαίρομαι που δεν είμαι περίεργη!

αυτο το ντουλαπι ηθελα να ηξερα ποιος το σκεφτηκε??? τελειως αχρηστο!!!!

καλυτερα να βαλεις γωνιακη κουζινα η κ γωνιακο νεροχυτη!

images?q=tbn:ANd9GcSXHtysNshPAfAHpc2-cACRh5gWKb0kKmYNpfkPs-K9RryhxyBR6gimages?q=tbn:ANd9GcQdOCbI7S0NBzapibXH2KgVETq2HCMo5FZglbs14j6locDFkDBDHQimages?q=tbn:ANd9GcRA5O5RhzGFtxLoeVa_0bm2AL1pHLFYL1kplFTecXeIIBEjXTQ8bg

9k=9k=9k=

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική γιόρταζε το κοριτσάκι σου (ή γενέθλια; )

Χρόνια του Πολλά, να είναι πάντα ευτυχισμένο:P

Γιόρταζε Ρενάτα μου. Σ' ευχαριστώ πολύ.

Καλώς ήρθες και πάλι. Μου΄χες λείψει.


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

περασες ωραια? φορτησες μπαταριες???

Ηρέμησα κάπως, το προηγούμενο διάστημα ήταν πολύ πιεστικό.

Οχι όσο θα ήθελα, είχα πιεστεί πολύ και με τη δουλειά και με κάποια άλλα θέματα.

Ρωτάς για τον καθαρισμό; Πήγα αλλά δεν έκανα, σχεδόν τσακώθηκα μαζί τους:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ντουλαπι ηθελα να ηξερα ποιος το σκεφτηκε??? τελειως αχρηστο!!!!

καλυτερα να βαλεις γωνιακη κουζινα η κ γωνιακο νεροχυτη!

Συμφωνώ εντελώς!

Και πάντα είχα την απορία γιατί τα μαστόρια δεν εκμεταλλεύονται τις γωνίες, γενικώς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...