Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

χρονια πολλα....χριστος ανεστη :)

χαθηκαμε κοριτσια.....αλλα ναμαστε παλι εδω

περασε κι αυτο ωραια ηταν αλλα πολυ κουραση ρε παιδια:rolleyes:

ειμαι σαν αναποδο γμτ απο την κουραση:?

τεσπα.....χαλια εβγαλα πριν το πασχα (δεν τα αντεχα αλλο )αφησα μονο ενα στο σαλονι και ενα μικρο στο παοδικο που το βαζω και πλυντηριο:cool:

και απο το αλλο σκ θα βγαλω και κρεβατοκαμαρας και θα βαλω κατι ποιο ελαφρυ

Ειρηνη αν κρατησεις κουρτηνες βαψε ενα ασιμολαδοπρασινο:? οπος ειναι το ποσο μερος του φυλου της ελιας

(λεω τωρα η ντεκορατρις:mrgreen:)εχει και η κουρτινα λιγο πρασσινακι και θα τεριαζει

αν αλαξεις κουρτηνες μου αρεσει και το καρπουζοκκινο που εβαλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά!Χριστός Ανέστη!!!

Τι κάνετε κορίτσια;Ελπίζω να περάσαμε όλοι όμορφα αυτές τις ημέρες και να γαλήνεψε η ψυχούλα μας...

Εμείς περάσαμε όμορφα και ήσυχα...Πήγαμε στο εξοχικό και σουβλίσαμε!Ο μικρός ευχαριστήθηκε παιχνίδι και εμείς ηρεμία και φύση!!!

Επίστρέψαμε νωρίς το απόγευμα,τακτοποιηθήκαμε,κάναμε τα μπανάκια μας και χαλαρώνουμε...

Να πω πόσο πολύ χαίρομαι για την δυναμική επιστροφή της Ειρήνης;;;Νομίζω οτι είναι περιττό:D

Νάσια μπράβο για τα όμορφα πράγματα που ετοίμασες.Και του χρόνου!

Σοφάκι περαστικά στον μικρούλη...

Χρύσα χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα.Φαίνεται στην γραφή σου!

Ειρήνη για το χρώμα του τοίχου που σκέφτεσαι συμφωνώ με την Χρύσα είναι πολύ ωραίο και γλυκό χρώμα.Νομίζω οτι θα σου δέσει πολύ όμορφα...

Ευχαριστώ Πιτσάκι μου, λατρεμένο!

Χρόνια Πολλά....

Χριστός Ανέστη

Εύχομαι υγεία για τις οικογένειες σας!!

εμείς χωριό αλλά δεν έχουμε χαρεί και πολλά λόγω καιρού....όποτε μπορούμε ξεπορτίζουμε για παιχνίδι!

Δεν πειράζει Βασιάκι μου.. αρκεί που "ξεφύγατε" λιγάκι!

χρονια πολλα....χριστος ανεστη :)

χαθηκαμε κοριτσια.....αλλα ναμαστε παλι εδω

περασε κι αυτο ωραια ηταν αλλα πολυ κουραση ρε παιδια:rolleyes:

ειμαι σαν αναποδο γμτ απο την κουραση:?

τεσπα.....χαλια εβγαλα πριν το πασχα (δεν τα αντεχα αλλο )αφησα μονο ενα στο σαλονι και ενα μικρο στο παοδικο που το βαζω και πλυντηριο:cool:

και απο το αλλο σκ θα βγαλω και κρεβατοκαμαρας και θα βαλω κατι ποιο ελαφρυ

Ειρηνη αν κρατησεις κουρτηνες βαψε ενα ασιμολαδοπρασινο:? οπος ειναι το ποσο μερος του φυλου της ελιας

(λεω τωρα η ντεκορατρις:mrgreen:)εχει και η κουρτινα λιγο πρασσινακι και θα τεριαζει

αν αλαξεις κουρτηνες μου αρεσει και το καρπουζοκκινο που εβαλες

Σ' ευχαριστώ πολύ για την άποψη, Μαράκι μου!;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα! Χρονια πολλα, Χριστος Ανεστη! Να ειμαστε ολες καλα κ εμεις κ οι αγαπημενοι μας! Υγεια, χαρα κ αγαπη να εχουμε! Πως περασατε? απο οτι διαβασα καλα ολες!

πατουσιτσα περαστηκα στο παιδακι σου!

εμεις το Μ.Σαββατο το πρωι πηγαμε εκκλησια, κοινωνισαμε, μετα περασαμε απο ενα εμπορικο στην πετρουπολη κ ψωνισα κοριτσια! 2 λεπτες μακριμανικες μπλουζιτσες, μια φουστιτσα κοντη κλως, 2 κοντομανικες μπλουζιτσες κ μια καλη μπλουζα για ενα παντελονι που εχω παρει. στοκ της celestino ολα 50 ευρω!

μετα φορτωσαμε κ φυγαμε. περασαμε πολυ ωραια, το σαββατο το μεσημερι κρατησαν οι γονεις μου την μικρη κ πηγαμε για καφεδακι τα δυο μας, το βραδυ πηγαμε στην ανασταση που ειχα να παω 2 χρονια, πηραμε κ την μικρη μαζι. την κυριακη ηρθαν ο αδελφος μου με την αρραβωνιαστικια του κ την οικογενεια της, πολυ φαγητο, κ το μεσημερι παλι για καφεδακι ολοι μαζι κ γυρισαμε το βραδακι.

σημερα μου επιφυλασε μια εκλπηξη, ξυπνησα με ιλιγγο που ειχε διαρκεια μεχρι νωρις το απογευμα, δραματικη η κατασταση, ευχυχως ειχα φαγητο κ ετσι δεν εκανα τιποτα στο σπιτι. το απογευμα που ημουν καλυτερα φορταρα κ εκανα τα εξης:

  1. εβγαλα ολα τα ρουχα απο τις βαλιτσες κ τα εβαλα στα απλυτα (το καλαθι γεματο!)
  2. αδειασα κ τα υπολοιπα πραγματα κ μπηκαν στην θεση τους
  3. αλλαξα σεντονια
  4. ξεσκονισα την κρεβατοκαμαρα μας
  5. περασα μια το μπανιο
  6. αλλαξα πετσετες
  7. μαζεψα νεροχυτη
  8. ετοιμασα ψωμι για αυριο
  9. καθαρισα το ψυγειο κ εκανα εκκαθαριση
  10. μαζεψα γυρω γυρω
  11. μαγειρεψα της μικρης
  12. ταισα κ ετοιμασα την μικρη για υπνο
  13. εβαλα μια πιτσα να ψηθει κ αραξαμε

ειρηνη μου πολυ χαιρομαι για την δυναμικη επιστροφη σου! για το χρωμα του τοιχου που λες, εγω ειμαι πολυ το πορτοκαλι, θα μπορουσες να συνδιασεις ενα παστελ ροδακινι η ακομα κ ενα εντονο πορτοκαλι, χρωματα που κατα την γνωμη μου ταιριαζουν με ολα. αλλωστε το πορτοκαλι (και οι αποχρωσεις του) ταιριαζουν πολυ με τα λαδοπρασινα. θα κανει ωραια αντιθεση.

κοριτσακια μου παω για υπνο. αυριο παλι δουλεια κ τρεξιμο!

σας φιλω, καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη.

Πως τα περάσατε?

Εμείς την Πέμτη πήγαμε βόλτα στην αγορά και κάτσαμε και για φαί. Την Παρασκευή το πρωί πήγαμε στην εκκλησία και μετά στην λαική. Το Σάββατο το πρωί πήγαμε στην εκκλησία και κοινωνήσαμε και μετά πήγαμε σε παιδότοπο, στην Ανάσταση πήγε μόνο ο άντρας μου με τον μεγάλο.Την Κυριακή φάγαμε στην μαμά μου και χθες τους βγάλαμε το πρωί με τα ποδήλατα και το απόγευμα σε αμαξάκια(σε πανυγήρι)

Εγώ όλες τις προηγούμενες μέρες έκανα μόνο τα τελείως απαραίτητα, χθες όσο ήταν έξω με τα ποδήλατα αλλά και μετά έκανα διάφορα να είμαστε καθαροί την εβδομάδα που ξεκινάει.

Καθάρισα το ψυγείο, έβαλα και μάζεψα το πλυντήριο πιάτων, ετοίμασα ένα πιλάφι και σαλάτα για το μεσημεριανό, έβαλα σε ξύδι το φίλτρο της βρύσης.

Καθάρισα τα μπάνια, άλλαξα πετσέτες.

Έβγαλα και πέταξα τα σκουπίδια από παντού

Πότισα τα λουλούδια του σπιτιού.

Έβαλα τρία πλυντήρια και 2 στεγνωτήρια

Δίπλωσα τα ρούχα από το στεγνωτήριο

Σιδέρωσα 1 ώρα

Μάζεψα τα παιχνίδια από το σαλόνι και τα πήγα στα κουτιά τους.

Σκούπισα όλο το σπίτι

Ξεσκόνισα μόνο τον κάτω όροφο

Αργά το απόγευμα τους πήγαμε στα αμαξάκια, όταν γυρίσαμε κάναμε όλοι μπάνιο και ξεραθήκαμε.

Ειρήνη το πρώτο χρώμα που έβαλες το λαδοκίτρινο μου αρέσει πολύ περισσότερο, το βρίσκω πιο ήρεμο, οπότε μου ταιριάζει για κρεβατοκάμαρα. Το δεύτερο το κοραλοπορτοκαλί είναι ωραίο αλλά μάλλον έντονο, δεν θα το επέλεγα για υπνοδωμάτιο.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σήμερα δουλεια... πρωτη μέρα και μόλις έπεσα απο τις σκάλες ελπιζω όλα καλα

Αν εξαιρέσουμε οτι πονάει ποδι -χερι

:) οκ

Ο μικρος λιγο καλυτερα σήμερα απο αυριο σχολειο βεβαια για να ειμαι ειλικρινης ενω ξεκουράστηκα αρκετά ειμαι ακομα πτωμα μια και ξενυχταγα με τον γλυκουλι μου

Απο μαζεματα πολυ σιδερο και σιγα σιγα γυρνάω το σπιτι στο ανοιξιατικο στυλ

:)

Θα σας βάλω φωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραα! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Ελπιζω πως περασατε ολοι τοσο τελεια οσο εμεις! :D

(πεθανα στις δουλειες και στην κουραση βεβαια, αλλα ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!! :D:D:D:D:D )

Εν συντομια το Σαββατο πρωι πηγαμε να μεταλαβουμε, γυρισαμε και φορτσαρα:

Επλυνα πιατα, νεροχυτη παγκο, τοστιερα, φουρνο μικροκυματων, ντουλαπακια και ψυγειο εξωτερικα, τακτοποιησα τα πλυμενα, εκανα εστιες, σκουπιδοτενεκε, πεταξα σκουπιδια, εβαλα νεες σακουλες

Καθαρισα το μπανιο, μετα το περασα και με αποσμινη και εβαλα νεες πετσετες καλες.

Στο σαλονι και γραφειο συμμαζεψα εστρωσα καναπεδες, καθαρισα παραθυρα πορτες και τζαμια (δεν ειχα προλαβει πιο νωρις) ετριψα με χλωρινη τους τοιχους που ειχαν γινει χάλια απο τα παιδια (το σφουγγαρι-γομα ελιωσε στην πρωτη δυσκολια, το κανονικο σφουγγαρακι εκανε τρυπα απο την πρασινη πλευρα :shock: -με πονεσαν τα χερια μου να τριβω αλλα εγιναν αγνωριστοι :D)

Ξεσκονισα και εβαλα σκουπα καλη σε ολο το σπιτι (ηθελα να ξυδιασω το χαλι αλλα δεν προλαβαινα, και για κουλουρακια με τα παιδια που ελεγα ουτε λογος)

Τελος ψεκασα ολο το σπιτι με μαλακτικο (χαλιά, καναπεδες, κρεβατια, κουρτινα) και μολις μπηκαν ολοι μου λεγαν με τι στο καλο καθαρισα και μοσχομυριζει ;):mrgreen: )

Μολις ηρθαν οι δικοι μου σκουπισαν την αυλη και μαζεψαν κατι χορταρια που ειχε αφησει ο συζυγος οταν ξεχορταριασε ενα κομματι της αυλης

Εγω εφτιαξα το μωσαϊκο και η μαμα μου καθαρισε τις συκωταριες και εφτιαξε την μαγειριτσα, ο πατερας μου με τον πεθερο μου ανελαβαν κοκορετσι και αρνι

Το βραδυ κοιμησα τα μικρα που ηταν πτωμα γιατι δεν ειχαν κοιμηθει ολη μερα , ο συζυγος εμεινε σπιτι και οι υπολοιποι πηγαμε στην Ανασταση (χαμος απο πυροτεχνηματα και βεγγαλικα :rolleyes: ) Περιττο να πω οτι τα ποδια μου οχι απλως πονουσαν ολοκληρα, αλλα ουτε που με κρατουσαν :|

Την επομένη γεμισε το σπιτι, ολοι στην αυλη, και ολοι ΚΑΤΙ μου ζητουσαν :rolleyes: Αργησα αλλα ετοιμαστηκα και γω και αραξα καποια στιγμη να απολαυσω το Πασχα

Αφου φαγαμε, το απογευματακι, πηγα με τη μαμα μου και τα παιδια στην δευτερη Ανασταση, ειμασταν πολυ λιγα ατομα και ητανε τελεια, επειτα ολοι μαζι στη γιαγια και τον παππου επισκεψη.

Μολις κοιμησα τα μικρα τα αφησα με τους δικους μου και βγηκαμε με τον συζυγο ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΙ :mrgreen: (ειχε ενα χρονο να συμβει αυτο! :shock: )

Εχτες οι δικοι μου ειχανε ορεξουλα και μου καθαρισαν ξανα την αυλη και μου ξεχορταριασαν και ολα τα παρτερια καλα καλα (μαζευτηκαν 10 σακουλες σκουπιδιων με χορταρια :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: )

Εγω ολη μερα εμεινα με την πυτζαμουλα μου και η μονη δουλεια που εκανα ηταν να πλυνω τα πιατα :cool:

Σας εχω και αρκετες φωτογραφιες με πολυ ωραια συμμαζεματα και εκκαθαρισεις που εκανα να παθετε πλακα, θα βαλω ξεχωριστο ποστ!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

MARGIO μου περαστικα της μικρουλας!

MUMSOFIA περαστικα και σε σας ! (μα απο τη σκαλα? ελπιζω να εισαι καλα :| )

maria_1981 να τον χαιρεσαι κοπελα μου, να τα χιλιασει το μωρακι σου! :D

Ειρηνη για το υπνοδωματιο σας που ρωτησες θα προτιμουσα και γω ενα λαδο-πρασινο-παστελ-κατι, αντι του πορτοκαλι, γιατι εχω συνδιασει την κρεβατοκαμαρα με τη χαλαρωση, οποτε πρεπει να ηρεμει το ματι, με το κοραλλο-πορτοκαλι πως να κοιμηθει κανεις, θα μπαινεις μεσα και θα σου ρχεται να αρχισεις τις στριφογυριστες σβουρες (με τα χερια ανοιχτα και το φουστανι να φουσκωνει σαν ομπρελα!! :mrgreen::cool: ), μου κανει πιο πολυ για σαλονι εν ολιγοις, αλλα και παλι γουστα ειναι αυτα, εμεις ιδεες λεμε---χαιρομαι πολυ πολυ για την δυναμικη επιστροφη σου!!!!!!!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

θα σας ξεκινησω τις φωτο με ομορφα λουλουδακια που μαζεψαμε και ειχα στην κουζινα μου!

2014-03-30132251_zpsa25cb9db.jpg?t=1398149642

2014-03-30132355_zps916532d3.jpg?t=1398149456

Το σαλονι μου πριν το αλλαξουμε (το ειχαμε κανει μες στον χειμωνα)

2013-11-04151450_zps0ae2f85c.jpg?t=1398150031

2013-11-04151551_zpsc84de468.jpg?t=1398149983

το σαλονι μου μετα την αλλαγη (οπως ειναι μεχρι τωρα)

2014-01-16112142_zps4d1c376d.jpg?t=1398149680

2014-01-16102009_zpse7581e87.jpg

εδω προσεξτε οτι δεν ειναι τακτοποιημενο το ραφι που εχει τζαμι στο επιπλο της τηλεορασης, τωρα μεσα ειναι ετσι: (αγνοειστε τα παιχνιδια των παιδιων απο κατω :tongue:, το μεσα μετραει χαχαχα)

2014-04-22094238_zpse383493b.jpg?t=1398149763

στο δωματιο του γραφειου εχουμε στον εναν τοιχο αυτα τα ραφια που απο τοτε που μετακομισαμε περυσι το καλοκαιρι λεμε με τον συζυγο οτι θα τα συμμαζεψουμε, αυτην την φωτο την ειχα τραβηξει καιρο πριν για να εχω ντοκουμεντα, αλλα μεχρι προχτες που τα εφτιαξα (ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ) ειχανε γεμισει ακανονιστα με διαφορες βλακειουλες μεχρι πανω, ητανε φισκα!

2013-11-03112508_zps94c553e0.jpg?t=1398149944

και το μετα:

2014-04-22092957_zps2297b974.jpg

(τωρα μεχρι και η μικρη μου συνεχεια μου ζηταει να την παιρνω αγκαλια να βλεπει τις φωτογραφιες :tongue: )

διπλα τους υπαρχει και αυτο το παραθυρο που δεν το ανοιγουμε, και επισης ηταν γεματο με μικροπραγματα-βλακειουλες μεχρι το χερουλι του :shock: (πανω στη φουρια μου δεν το εβγαλα φωτο πριν)

2014-04-22090723_zpsee6d2a1a.jpg?t=1398149422

Ε, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ Ή ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΩ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

αχ,μπράβο υπεροχες αλλαγες

Ειρήνη μου και εμένα το κεφαλάρι μου ειναι διχρωμο σαν και αυτο το χρωμα που έβαλες και ειναι υπεροχο και το λατρευω

http://www.vivechrom.gr/xrwmatologia

εγώ εχω χρησιμοποιησει τον κατάλογο 2008-2009

Link to comment
Share on other sites

γεια σας καλες μου φιλες!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ κ πολλές ευχές απο τις Σέρρες!!!!!

Τί καλά που επιστρεψατε οι περισσοτερες στο ρουμ!!

Μαμα-Ειρηνη χαιρομαι τόσο πολύ που επέστρεψες κ μαλιστα ανανεωμένη!

Προτιμώ το εντονο χρωμα κ οχι κάτι σε λαδι!! θα φωτισει κ θα αλλαξει ολο το δωματιο!! εξαλλου δεν θελεις αλλαγή?με λαδι ειναι κ η παλιά σου κουρτινα!

Εγω θα πηγαινα να διαλεξω ενα ζωντανο χρωμα για βαψιμο κ μετά θα πηγαινα σε ικεα κ αλλού να βρω κουρτίνες...

Πολυ χαιρομαι που περασατ ολες ομορφα!!

Φυσικά κανατε ολες σας δουλιτσες αρκετες!!!!!

ΦΙΛΙΆ ΣΕ ΟΛΕΣ!


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου αγαπημένα.

Χριστός Ανέστη. Χρόνια Πολλά σε όλες και ότι επιθυμείτε. Υγεία και οικογενειακή ευτυχία σε κάθε μία ξεχωριστά.

Είμαι πολύ χαρούμενη που το θέμα μας ζωντάνεψε. Αχ Ρηνάκι μου. πόσο πολύ μας έλειψες. Καλώς όρισες μανούλα!!! Αρκετά τεμπελιάσαμε. Καιρός για οργανώσεις και δουλίτσες.;)

Εμείς τα περάσαμε ήσυχα και οικογενειακά με συγγενείς σπιτάκι μας.Βέβαια αρκετή κούραση αλλά χαλάλι.

Σήμερα το πλυντήριο πήρε φωτιά. Το απόγευμα θα αρχίσω σιδέρωμα σιγά-σιγά.

Θέλω να φτιάξω και ένα ωραίο γλυκάκι τύπου τουρτίτσα.

Αύριο γιορτάζει το κοριτσάκι μου. Έχει δύο ονόματα. Αλλά την γιορτάζω του Αγίου Γεωργίου που είναι το πρώτο της όνομα.:):)

Ειρήνη μου εμένα μου αρέσουν και τα δύο χρωματάκια. Άσε να το σκεφτώ καλύτερα. Σκέφτομαι κι εγώ τι να βάλω πίσω από το κεφαλάρι του κρεβατιού για να ζωντσνέψει λίγο ο χώρος. Θα σας πω για συμβουλές.

Αχ Ειρήνη μου, τι καλά που επέστρεψες να μας ξεσηκώσεις.

Είμαι πολύ χαρούμενη.

Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες.

Σοφάκι, ελπίζω να είσαι καλύτερα.

Μαριανάκι όλα τέλεια!!!

Γιωτάκι, Χρύσα, Βάσια και Κωνσταντινομαμά φιλάκια πολλά. Και του χρόνου να είμαστε καλά.

Φιλάκια πολλά σε όλες.

4uδάκι και Ρενατούλα αισθητή η απουσία σας.:)


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκα και αγαπημένα καλησπέρα.

Αλλο ένα υπέροχο και ξεκούραστο πρωϊνό.. αχ, καλοκαίρι σήμερα! Μέχρι και τα πόδια μου ζεστάθηκαν.. σήμερα ήθελα ανοιχτό παπούτσι! :rolleyes:

Σηκωθήκαμε {πολύ αργά! :tongue: } και φύγαμε για καφεδάκι στην πλατεία. Τα 3 μας.. εκεί συναντήσαμε και ένα φίλο του φιογκακίου από το tae με τον μπαμπά του και παίξανε. Στην επιστροφή κάναμε και "ψώνια"... εντάξει, ψώνια δεν τα λες, αυτά ήταν τα ψώνια για εμένα και τον Νικο και μια χαρά δηλαδή! :mrgreen:

Πήρα ένα υπέροχο βεράκι με μικρά στρασάκια αλλά δεν ξέρω πως να το περιγράψω βρε κόρες.. δεν είναι από τα κανονικά δαχτυλίδια. Είναι απ΄αυτά που "σταματάνε" στον "κόμπο" του δαχτύλου. Μου άρεσε πολύ καιρό και επιτέλους, το πήρα. Πάμφθηνο αλλά μας ενδιαφέρει αυτό? Οχι! Καθόλου δεν μας ενδιαφέρει! :mrgreen::mrgreen:

Και από τα pull & bear πήραμε ένα καλοκαιρινό μπλουζάκι για τον Νίκο. Κόστος 9,99 αλλά πραγματικά υπεροχο. Σε έντονο κοραλί.. είναι και μελαχρινός.. του πηγαίνει υπέροχα! :twisted:

Αυτά για τα "φετινά" μας ψώνια, που το κατα-ευχαριστηθηκαμε!

Το απόγευμα έχω tae και μετά 2πλό πεντικούρ. Ξεκινέι η δουλίτσα.

Χθες το μεσημεράκι, έκανα και ένα πεντικιουρ, που πολύ το χρειαζόντουσαν τα ποδαράκια μου. Αύριο θα τα βάψω κι όλας.. ξεκινώ δυναμικά τη.. "σεζόν"! ;)

Για την ώρα, σας φιλώ γλυκά.

Υ.Γ. Για το χρώμα του υπνοδωματίου μας έχω μπερδευτεί τρελά... θα πάω leroy merlin σύντομα.. μήπως βγάλω άκρη. Καλοδεχούμενες όλες οι απόψες.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ,μπράβο υπεροχες αλλαγες

Ειρήνη μου και εμένα το κεφαλάρι μου ειναι διχρωμο σαν και αυτο το χρωμα που έβαλες και ειναι υπεροχο και το λατρευω

http://www.vivechrom.gr/xrwmatologia

εγώ εχω χρησιμοποιησει τον κατάλογο 2008-2009

Σοφάκι, χίλια ευχαριστώ!

Το κοιτάω τόση ώρα. Θα βρω σίγουρα από τόσα που μου έβαλες! Ευχαριστώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, χρονια πολλα Χριστός Ανέστη!

Εμείς περασαμε ηρεμα οικογενειακα, ψησαμε παϊδάκια και οχι ολοκληρο αρνι. Σημερα εχει τη γιορτη του το καμαρι μου! Οι δουλειες που εκανα αφορουσαν κυριως τα διαδικαστικα για την λειτουργια που καναμε, εχουμε ενα εκκλησακι σπιτι και σημερα γιορταζει! Ο μικρος το μ. Σαββατο εκανε πυρετο κι εμετο αλλα ευτυχως δεν κρατησε!

Ειρηνη αν κρατησεις τη σκουρα κουρτινα καλυτερα να βαψεις σε κατι παλ τον τοιχο για να κανει και αντιθεση με τα επιπλα και να τα τονιζει. Αληθεια στην εκθεση που γινεται το Μάιο πηγαινεις?

Link to comment
Share on other sites

:Pκαλημερα σας!!!

γεια σας κ απο τις Σερρες!!

:rolleyes:συννεφιά σημερα αλλά παντα προς το μεσημερι φτιάχνει!!!:cool:

ειρηνη μεγιά τα ψωνια σας!! κ φυσικα η τιμη δεν παιζει ρολο ,το γουστο μετραει!!

τί καλα που μπορεις να βαλεις χρμα στην κρεβατοκαμαρα! εμενα ειναι σοφιτα κ αναγκαστικα την εχω ασπρη για να δινει χωρο κ υψος.....

μαριαννα πραγματικα εκανες αρκετες δουλιτσες!! κ το σπιτι σου κοπελα μου ετσι ακριβως το φανταζομουν!!!! τι ομορφο κ γραφικο!!!

βασω67 να χαιρεσαι την κοπελιτσα σου!!! υγεια να χει κ τυχη!!!!!

να σε βλεπουμε κι εσενα πιο συχνα!!!

χρονια πολλα στις Γιωργιτσες κ τους Γιώργηδες!!

να χαιρεστε τα παιδακια σας ,τους συζυγους σας κ τους ανθρωπους σας!!

υγεια ,ευτυχία,καθαρό μυαλό κ καλοτυχία!!

.....απο δουλειες στο σπιτι δεν εχω κανει τιποτα......

ευτυχως ειναι συμμαζεμενα κ καθαρα απο τις δουλειες που εκανα μεχρι κοκκινη Πεμπτη...

κ ασχετως του καιρου που βελτιωθηκε εδω στα βορεια (οχι παρα πολυ ακομη ...) τα κεφια δεν ειναι πολυ ανεβασμενα!.....

ισως μου ηρθε αποτομα που γυρισαμε τοσο γρηγορα στην δουλεια, ισως μου ηρθε ασχημα το πολυ φαγητο....ισως με χαλαει που δεν εχω αρκετο χρημα για ψωνια κ οι βιτρινες ειναι τοσο ωραιες,,,,

προσπαθω να ανεβω!!!

φιλακια


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...