Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Αφροδιτακι καλα να περασετε στο εξοχικο..και εγω τα βγαζω τα καλυμματα απο τα καθισματακια τους δυο φορες ανοιξη και πριν χεινωνιασει,σαν τα χαλια ενα πραγμα..πραγματικα το χρειαζονται ειδικα εμενα που ειναι πολυ μικρη η δευτερη..

Ειρηνη μου για την κρεβατοκαμαρα αν αφησεις τις ιδιες κουρτινες νομιζω ενα λαδοπρασινο θα ηταν πολυ ωραιο..αν αλλαξεις κουρτινες και ενα λιλα θα μου αρεσε πολυ.το κοραλλι το ειχα στο προηγουμενο σπιτι στην κρεβατοκαμαρα μας ,τωρα δεν θα το εκανα ειναι πολυ εντονο,τωρα προτιμω τα πιο παλ..και μια μοκα θα ηταν ωραια με την κουρτινα και με τα καφε επιπλα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Επιτέλους ξαναμπήκα!Τι κάνετε φίλες μου?Εμείς περάσαμε πολύ ωραία το Πάσχα,ήρθε ο αδερφούλης μου με την κοπέλα του και ήρθε και η κολλητούλα μου που είχε να έρθει από το γάμο μου!

Τώρα τα κεφάλια μέσα για δουλίτσες που έμειναν λίγο πίσω!Τα χαλιά δεν τα βγάζω ακόμη,έχει υγρασία και λίγο κρύο μέσα στο σπίτι.Ας μπει ο Μάιος και βλέπουμε...!

Ειρήνη μου χαίρομαι που επέστρεψες!!!Κι εγώ προτιμώ το πρασινάκι για την κρεβατοκάμαρα(θα το βάψουμε κι εμείς τον άλλο μήνα!!!)το άλλο είναι λίγο χτυπητό για την κρεβατοκάμαρα,το προτιμώ για άλλο χώρο!Αλλά εσύ ξέρεις!!!

Χρόνια πολλά και σε Γεωργίες και Γιώργους!!!

Απ'οτι διάβασα όλες καλά περάσαμε και χαίρομαι!

Πάω για δουλίτσες και τα ξαναλέμε!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά! Χριστός ανέστη!

Απ' όσα διάβασα οι περισσότερες περάσατε καλά και ανανεωθήκατε. Εγώ πάλι ένιωθα τόσο κουρασμένη που δεν έκανα απολύτως τίποτα. Δεν πρόλαβα να κάνω και τις δουλειές που ήθελα στο σπίτι και μου προκαλούν όλα τρομερό εκνευρισμό.

Ευτυχώς την Κυριακή θα κάνουμε τα γενέθλια του μωρού και θα ανέβουν τα κέφια μου. Σήμερα θα τηλεφωνήσω σε όλους τους καλεσμένους για να φιξάρω την ώρα και αν θα έρθουν. Έχω κανονίσει να κάνω αύριο όλα τα ψώνια και να παραγγείλω την τούρτα. Την Παρασκευή που δε δουλεύω θα κάνω καθαριότητα του σπιτιού. Κανόνισα να έρθει μια κυρία να με βοηθήσει γιατί μόνη μου δεν θα προλάβω. Το Σάββατο λέω να κάνω προετοιμασία στα μαγειρέματα. Θα ψήσουμε στα κάρβουνα αλλά θέλω να φτιάξω κι εγώ κάποια πράγματα.

Τα χαλιά θα τα βγάλω την Παρασκευή. Είναι βρώμικα και μου προκαλούν εκνευρισμό. Μπορεί να πλύνω και να ξαναστρώσω το παιδικό γιατί ο μικρούλης μου είναι ακόμη πολύ ασταθής στο περπάτημα και πέφτει. Με τις κουρτίνες δεν ξέρω τι να κάνω. Είναι μεταξωτές και δεν πλένονται στο πλυντήριο. Τόσα χρόνια τις έδινα στο καθαριστήριο αλλά το κόστος είναι μεγάλο και δε θέλω να δώσω τόσα λεφτά. Καμιά ιδέα;

Ειρηνάκι πολύ χαίρομαι που επέστρεψες!

Βασιλική να χαίρεσαι την κόρη σου!

Αφροδιτάκι καλά να περάσετε στο εξοχικό!

Πάω να ξεκινήσω σιδέρωμα. Φιλακια σε όλες


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ποσο χαρηκα που επεστρεψες Ειρηνη μου..ηρθες και εφερες την αναννεωση...μην ξαναλειψεις...και εγω θελω να βγαλω τα χαλια αλλα λεω να φτιαξει λιγο ο καιρος η μικρη μου καθεται συνεχεια κατω..μεγεια τα ψωνια,ακομα και τα μικρα μας φτιαχνουν την διαθεση..

Χαίρομαι πολύ γι' αυτά που γράφεις, Αρετούλα μου! :P:p

Υ.Γ. Σε καταλαβαίνω αλλά εγώ τα σήκωσα κορίτσι μου.. ήταν μέσα στη βρώμα!:?

Έχω άδεια αυτή την εβδομάδα και έχω γενικά ξεκουραστεί πολύ την περίοδο του Πάσχα (επειδή φάγαμε στην μαμά μου Μ.Σάββατο και Κυριακή αλλά και επειδή δεν κούνησα το δαχτυλάκι μου στο σπίτι). Εγώ έφτιαξα μόνο τις σαλάτες και ένα γλυκό ταψιού ραβανί με ινδοκάρυδο. Το Μ.Σάββατο έφτιαξα κουλουράκια με τα κορίτσια αλλά δεν πέτυχαν και τόσο....Βέβαια έχουν σχεδόν τελειώσει αλλά θα ξαναφτιάξω την άλλη εβδομάδα μια νέα συνταγή που βρήκα.

Υ.Γ. Ειρήνη σε πάω άνετα κόντρα με τα ασιδέρωτα....αχ βαχ...

Αφροδιτούλα μου, πότε θα περάσεις από το σπίτι? Τα χω έτοιμα! ;)

Υ.Γ. Μπράβο που κατα-ευχαριστήθηκες τα παιδάκια σου!!!

Ειρηνη μου για την κρεβατοκαμαρα αν αφησεις τις ιδιες κουρτινες νομιζω ενα λαδοπρασινο θα ηταν πολυ ωραιο..αν αλλαξεις κουρτινες και ενα λιλα θα μου αρεσε πολυ.το κοραλλι το ειχα στο προηγουμενο σπιτι στην κρεβατοκαμαρα μας ,τωρα δεν θα το εκανα ειναι πολυ εντονο,τωρα προτιμω τα πιο παλ..και μια μοκα θα ηταν ωραια με την κουρτινα και με τα καφε επιπλα..

Αχ.. αχ.. μόκα σκεφτόμουν αρχικά {θυμάσαι που το έλεγα?} και τώρα το ξανασκέφτομαι... ή σε σοκολά ή σε μόκα ή κάτι σε πρασινο-κάτι.. εκεί ανάμεσα είμαι Αρετούλα μου... :rolleyes:

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Επιτέλους ξαναμπήκα!Τι κάνετε φίλες μου?Εμείς περάσαμε πολύ ωραία το Πάσχα,ήρθε ο αδερφούλης μου με την κοπέλα του και ήρθε και η κολλητούλα μου που είχε να έρθει από το γάμο μου!

Τώρα τα κεφάλια μέσα για δουλίτσες που έμειναν λίγο πίσω!Τα χαλιά δεν τα βγάζω ακόμη,έχει υγρασία και λίγο κρύο μέσα στο σπίτι.Ας μπει ο Μάιος και βλέπουμε...!

Ειρήνη μου χαίρομαι που επέστρεψες!!!Κι εγώ προτιμώ το πρασινάκι για την κρεβατοκάμαρα(θα το βάψουμε κι εμείς τον άλλο μήνα!!!)το άλλο είναι λίγο χτυπητό για την κρεβατοκάμαρα,το προτιμώ για άλλο χώρο!Αλλά εσύ ξέρεις!!!

Καλώς το Ρηνάκι μου! ;);)

Απ' όσα διάβασα οι περισσότερες περάσατε καλά και ανανεωθήκατε. Εγώ πάλι ένιωθα τόσο κουρασμένη που δεν έκανα απολύτως τίποτα. Δεν πρόλαβα να κάνω και τις δουλειές που ήθελα στο σπίτι και μου προκαλούν όλα τρομερό εκνευρισμό.

Γιατί παιδί μου? Επειδή δεν πρόλαβες να τα κάνεις ή επειδή τα βλέπεις "βρώμικα"?

Υ.Γ. Οταν νιώθεις έτσι, πολύ καλά κάνεις και δεν κάνεις τίποτα! Το ίδιο κάνω και γω.

Αγαπημένες μου, πήγα με το φιογκάκι στο Village.. αχ, το κατα-ευχαριστήθηκε το παιδάκι μου! :D

Τώρα.. σιδερώνω! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Οπότε, να υποθέσω, και οι αρμοί σου είναι σε ανοιχτό χρώμα?

Εγώ ευτυχώς, τα έβγαλα τα χαλιά! Ουφ.. ήταν μέσα στη βρώμα.. :?

Με γεια τα ψώνια σου και μπράβο για τα δωράκια στους γονείς σου! ;)

Οσο για τις βόλτες που λες, συμφωνώ 100% μαζί σου. Οργάνωση στο σπίτι, λίγες δουλειές για τακτοποίηση και.. έξω! Ζωή!!! ;);)

Οι αρμοι σε ανοιχτο χρωμα ειναι αλλα τωρα φαίνονται σκουροι, θελω κατι δραστικο οχι να καθομαι να τριβω ενα ενα πλακακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα γιόρταζε το αγοράκι μου! :) Δεν κάναμε τίποτα το σπουδαίο, λίγο εκκλησία το πρωί, ο άντρας μου έφερε σοκολάτένιες παστουλες το απόγευμα πήγαμε στη γιαγιά κλασικά , από δουλίτσες λίγα πράγματα , έπλυνα αρκετά πιάτα φαγητό είχαμε, αερισα τα σκεπασματα όλα του παιδιού γιατί το πρωί ξύπνησε κατατσιμπημενος :evil: μιλάμε για πάνω από 30 τσίμπηματα και όλα σε κοιλίτσα-μέση -πλάτη :shock:

Βασιλική μου να χαίρεσαι την κορούλα σου !

Χρόνια πολλά και σε όσους άλλους εορτάζόντες έχουμε!

Δεν θυμάμαι άλλα τώρα..

Την καληνύχτα μου και καλή ξεκούραση σε όλες!

Φιλιά πολλά!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τώρα ξεμπέρδεψα με τις δουλειές κι έκατσα να φάω και να χαζέψω στον υπολογιστή.

Ειρήνη ξέχασα να σου πω για την κραββάτοκάμαρα σου. Το κοραλί είναι πολύ όμορφο χρώμα αλλά σε μικρούς χώρους κουράζει πολύ. Το λαδοπράσινο προσφέρει και ηρεμία στο μάτι και νομίζω ότι ταιριάζει και το χειμώνα και το καλοκαίρι ενώ το κοραλί μου φαίνεται πολύ καλοκαιρινό.

Μαριάννα να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Τα τσιμπήματα από τι ήταν; Πρόσεξε μήπως είναι κανένας ψύλλος. Με έχει τσιμπήσει δύο φορές και η φαγούρα είναι απίστευτη.

Πάω για ύπνο. Ελπίζω αύριο να ξυπνήσω με καλύτερη διάθεση.


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια, τι κανετε?

εγω σημερα τιποτα το ιδιαιτερο, εκτος απο τα καθημερινα εκανα λιγες δουλιτσες, εβαλα κ απλωσα 2 πλυντηρια, μαγειρεψα αρακα για εμας κ μακαρονια με κιμα για την μικρη, συμμαζεψα τα ρουχα μου, εφτιαξα κ λιγο την ντουλαπα μου.

αρετουλα ξερω ακριβως πως νιωθεις, φετος σκεφτομουν πολυ εντονα την γιαγια μου, εχει φυγει 3 χρονια τωρα....

υγ. ποτε προλαβες καλε κ τα εκανες ολα αυτα???:shock::shock::shock:

μαριαννα μου να τον χαιρεστε κ να τον καμαρωνετε. τι τον τσιμπησε?

ιωαννα μου απο χρωματοπωλειο, καθαριστικο πλακιδιων παρε, μια στις τοσες να το χρησιμοποιεις οχι συνεχεια, ειναι ισχυρο. θα γινουν οπως πριν.

μαρακι με το καλο το παρτακι του μιρκου! θα μαγειρεψεις κιολας?

ειρηνη μου, μια που σιδερωσες εσυ, κ εγω αυριο θα εχω πολλα ασιδερωτα, δεν ερχεσαι να μου τα κανεις????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελενα μπραβο, κ εγω μαζι σου! μακαρι να μπορουσα κ εγω!!!

εγω παντως ψιλοκινουμε σε slow motion κ δεν ξερω γιατι...

θελω να οργανωθω λιγο με τις εβδομαδιαιες καθαριοτητες γιατι την παρασκευη θα κανω την επεμβασουλα που σας ελεγα κ δεν ξερω αν θα με τραβανε τα ραματα, η πως θα ειμαι, μπορει να μην εχω κ τιποτα.

σας φιλω καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλέ τι λασπουριά είναι αυτή......Ξανά μανά τα μπαλκόνια πρωί πρωί με σκούπα και μετά λάστιχο...και εχθές το βράδυ ξέχασα να μαζέψω τα ρούχα στα πίσω σύρματα που δεν έχω τέντα και τα ξαναέπλυνα το πρωί...είχαν γίνει χάλια.....Είχαν ήδη στεγνώσει εχθές το βράδυ, όχι τίποτα άλλο αλλά ήταν έτοιμα για σίδερο...

Ετοιμαζόμαστε για εξοχή!!!! Ξεκινάω να μαγειρέψω γεμιστά, άπλωσα ήδη τα ξαναπλυμένα ρούχα και μετά ετοιμάζω τα ρούχα μας!

Ειρήνη στην κρεβατοκάμαρα μου έχουμε στους 2 αντικρυστούς τοίχους - πίσω από το κρεβάτι και απέναντι - το χρώμα στο μαξιλαράκι του καναπέ της φώτο που έβαλες, δηλ.το πρασινολαδί. Ηρεμεί πολύ το μάτι και με ξεκουράζει, το θεωρώ πολύ γλυκό χρώμα.

Αρετή, να ζήσετε πολλά χρόνια και να θυμάστε την γιαγιάκα, έτσι με γλύκα και νοσταλγία.....Σίγουρα σας καμαρώνει.

Μαριάννα να χαίρεσαι τον μικρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Margio....last but no least!!!

Αυτές είναι οι φώτο από την ημέρα που άλλαξα τα φίλτρα.

Φίλτρο αέρος (ακριβώς κάτω από το καπάκι της σκούπας)

e483931c-be78-4e1b-971a-a10117cd9c66_zps6f5b3905.jpg

Φίλτρο μοτέρ (πίσω από την σακούλα και μπροστά από τον μηχανισμό της σκούπας)

d12e0e01-a64d-41a8-b4d6-e6be0e5a1e4e_zps0f8fc79e.jpg

Και τώρα δες την σημερινή φώτο της σκούπας, για να δεις πως άλλαξε ήδη χρώμα το φίλτρο μοτέρ σε γκριζάκι από λευκό!!!!

fa237d6d-02c6-43ea-a8bc-1747341be772_zps53ed6480.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά,

είμαι νέα στην παρέα αν και διαβάζω πάρα πολύ καιρό το parentscafe. Μπράβο για το θέμα και τις ωραίες ιδέες σας.

Θα ήθελα τη συμβουλή σας και αν κάποια κοπέλα έχει κάτι αντίστοιχο ας μου γράψει την εμπειρία της.

Ανακαινίζουμε την κουζίνα και έχω δει σε διάφορα σαιτ την κουζίνα στην γωνία πχ http://s747.photobucket.com/user/olzi73/media/jpg1.jpg.html (φαίνεται η φωτογραφία?)

Επειδή η κουζίνα δεν είναι τεράστια, θα ήθελα να εξοικονομήσω χωρο-ενιαίο πάγκο, καθώς επίσης δεν μπορώ το γωνιακό τυφλό ντουλάπι, που σχεδόν ότι έχω μέσα δεν το χρησιμοποιώ γιατί δεν με βολεύει.

Όμως είναι βολική η κουζίνα σε αυτή τη θέση ή έχει κάποια αρνητικά?

Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας...........καθώς και αν έχετε γνωστό που να σχεδιάζει κουζίνα με πείρα και καλά υλικά εννοείται μου λέτε.....

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και Χρόνια Πολλά,

είμαι νέα στην παρέα αν και διαβάζω πάρα πολύ καιρό το parentscafe. Μπράβο για το θέμα και τις ωραίες ιδέες σας.

Θα ήθελα τη συμβουλή σας και αν κάποια κοπέλα έχει κάτι αντίστοιχο ας μου γράψει την εμπειρία της.

Ανακαινίζουμε την κουζίνα και έχω δει σε διάφορα σαιτ την κουζίνα στην γωνία πχ http://s747.photobucket.com/user/olzi73/media/jpg1.jpg.html (φαίνεται η φωτογραφία?)

Επειδή η κουζίνα δεν είναι τεράστια, θα ήθελα να εξοικονομήσω χωρο-ενιαίο πάγκο, καθώς επίσης δεν μπορώ το γωνιακό τυφλό ντουλάπι, που σχεδόν ότι έχω μέσα δεν το χρησιμοποιώ γιατί δεν με βολεύει.

Όμως είναι βολική η κουζίνα σε αυτή τη θέση ή έχει κάποια αρνητικά?

Θέλω να ακούσω τις γνώμες σας...........καθώς και αν έχετε γνωστό που να σχεδιάζει κουζίνα με πείρα και καλά υλικά εννοείται μου λέτε.....

Ευχαριστώ!!!![/quote

η δική μου κουζίνα είναι γωνιακή και δεν υπάρχει το παραμικρό πρόβλημα.. ίσως μόνο ότι δεν μπορείς να ανοίξεις τα διπλανά ντουλάπια όταν έχεις ανοιχτό το φούρνο.. νομίζω ότι είναι ιδανική θέση για κουζίνα γιατί δεξια και αριστερά έχεις χώρο να ακουμπάς πράγματα και γιατί μεγαλώνει στο μάτι το χώρο..

ΥΓ... Χρόνια πολλά κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.. Χρόνια πολλά κι από μένα.. Χριστός Ανέστη!

Εξαφανίστηκα τόσες μέρες διότι λείπαμε στο χωριό και εκεί φυσικά δεν είχα πρόσβαση σε υπολογιστή.. Που και να είχα δηλαδή δεν θα είχα χρόνο μιας και το αγοράκι μου από τη στιγμή που περπάτησε δεν βάζει κώλο κάτω.. Στο χωριό το κατευχαριστήθηκε.. την εξοχή, τον κήπο, τα ζωάκια, τους γείτονες που τον είχαν μη στάξει και μη βρέξει.. τα ξαδερφάκια του που παίζανε μαζί του.. Γυρίσαμε με κόκκινα μάγουλα πίσω και ειλικρινά ανυπομονώ να ξαναπάμε.. Τώρα κάθε απόγευμα που γυρίζω σπίτι από τη δουλειά με πιάνει από το χέρι και με πάει στην πόρτα για να κατέβουμε στον πεζόδρομο!

Ευτυχώς στο χωριό είχα προνοήσει και είχα πει σε μια κοπέλα να πάει να καθαρίσει το σπίτι πριν πάμε γιατί με το μωρό δεν είναι εύκολο να ξεσκονίζεις, σκουπίζεις, σφουγγαρίζεις και τακτοποιείς πράγματα σε ένα σπίτι 80 τ.μ...

Και εδώ στην Αθήνα ήρθε η κοπέλα χθες και μου έκανε γενική καθαριότητα.. τώρα πρέπει να πάμε οπωσδήποτε στο ΙΚΕΑ το Σάββατο να πάρουμε τραπεζάκι σαλονιού ξύλινο σταθερό για να μπορεί να ακουμπάει πάνω του ο μικρός.. Μέχρι τώρα είχα ένα υπέροχο γυάλινο τραπέζι από τη Neoset αλλά κι αυτό θα πάει να επιπλώσει τη βεράντα των πεθερικών..

Χαίρομαι που περάσατε καλά, ξεκουραστήκατε, χαρήκατε τους δικούς σας και που είστε ανεβασμένες..

Χρόνια πολλά και σε όλες τις εορτάζουσες - εορτάζοντες όλες αυτές τις μέρες!

Τα χαλιά δεν θα τα βγάλω ακόμη.. ίσως μόνο αυτό που είναι ανάμεσα στους καναπέδες και που πάνω του είναι το τραπεζάκι σαλονιού.. Βλέπετε ο μικρός μου είναι δυο βδομάδες που έχει περπατήσει και ακόμη ώρες ώρες μπουσουλάει με ταχύτητα Flash Gordon!

Φιλιά πολλά στις υπόλοιπες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...