Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα.

Περαστικά στα παιδάκια....Yotou καλό κουράγιο, μάλλον θα χρειαστεί αντιβίωση το παιδί...

Εγώ τρέχω πολύ....... δεν έχω μυαλό γενικά για τίποτα, ξεχνάω πολλά πράγματα, πετάω στα σκουπίδια χρήσιμα πράγματα αντί σκουπιδιών :confused::confused::confused:

Μαλλιά, νύχια ένα χάλι τελείως....λέω να σουλουπωθώ το Σ/Κ.

Σήμερα κανόνισα καφεδάκι με 2 συναδέλφους το απόγευμα γιατί ασκήσαμε βέτο μεταξύ μας και αποφασίσαμε σήμερα να σχολάσουμε στις 05.00 μ.μ. :tongue::tongue::tongue:.

Το σπίτι και τα παιδιά τα έχω βάλει στον αυτόματο για λίγο....κάνω αυτά που μπορώ και μόνο αυτά.

Το Σάββατο ξεστολίσαμε τα πάντα, μπήκαν αυτόματα σε κούτες και κουτιά και αποθηκεύτηκαν αμέσως στην αποθήκη γιατί δεν ήθελα άλλα πράγματα στην μέση.

Την Τρίτη πήγα βόλτα με την μεγάλη μου κόρη μου γιατί χρειαζόταν αθλητικά και μπότες και μου είχε ζητήσει και 1 σετάκι από τα H&M τα Χριστούγεννα...έτσι περίμενα τις εκπτώσεις και τις τα πήρα όλα.

Της πήρα και αποκριάτικη στολή καινούρια γιατί δεν προλαβαίνω φέτος να φτιάξω κάτι μόνη μου....Μια χαρά της έκατσε γιατί τα διάλεξε όλα μόνη της.

Κάναμε σέρβις στο αυτοκίνητο 340,00 ευρώ......αλλά τώρα πάει σαν καινούριο...σφαίρα!

Σας φιλώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα καλες μου φιλες!

Εχω εξαφανιστει τους τελευταιους τρεις μηνες.........

Δεν εχω κανενα νεο κ γενικα ειμαστε μιζερα απο διαθεση.......

Στις γιορτες ειμασταν λιγο Σαλονικα ,λιγο Σερρες......ησυχα,απλα,οικογενειακα......

Ο μπαμπας μου ''σερνεται'' σε χημειοθεραπειες καθε 15μερες.......

Η πεθερα μου επισης με ακτινοβολιες κ μενει σχεδον ολες τις μερες στον αδερφο της στην θεσσαλονικη για να μην πηγαινοερχεται.....

Στην γιορτη μου--26/10------ εμαθα κ για μια καλη μου φιλη ,η οποια κανει κι εκεινη χμθ.....καθονταν στο κομπιουτερ της οταν ξαφνικα επιασε μονη τον ογκο.....

Θα τελειωσει τελη φεβρουαριου,θα κανει 2βδομαδες off κ μετα μπαινει χειρουργειο.....

Ο αντρας μου εχει προβλημα στον οισοφαγο του...δεν εχει σφυκτηρα,εκανε γαστροσκοπηση τον Οκτωβρη κ μας ειπαν οτι χρειαζεται εγχειρηση......

Ενιωθε καλυτερα ,δεν εχει και ασφαλεια κ το αμελησαμε......

Μεχρι που την Κυριακη ειχε αιμοπτυση κ την βγαλαμε στο νοσοκομειο......

Γυρω στα 3500?θα βγει.....

Ειρηνη.

Ειλικρινα εχω στεναχωρεθει παρα πολυ με τα νεα σου......ελπιζω να ειστε τυχεροι......

Βιλλυ

Σε σκεφτομαι πολυ συχνα ..........γιορταζε κιολας η μαμα ε? Ευχες για υγεια απο τα βαθη της ψυχης μου......

Χαιρομαι παρα πολυ που γεννησατε μερικες κ 'αλλες ειστε εγκυες!

Αχ κατι χαρουμενο! Μπεμπουλινακια ομορφα κ γλυκουτσικα!να μυριζει το σπιτι μωρουλινι!αχ

Μου λειψατε παρα πολυ......


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια κ απο μενα!

βλεπω ολες ειμαστε καπως.....

η μικρη μου ειναι καλυτερα αλλα συνεχιζουμε την αντιβιωση για μερικες μερες ακομα κ μετα ξανα καλλιεργια ουρων. περναμε ενα δραμα με την αντιβιωση δεν την θελει καθολου,γινεται πανικος οταν της την δινω.... τουλαχιστον κοιμομαστε τα βραδια. εγω εκανα αρκετες δουλειες εχτες περα των καθημερινων, ξεσκονισα σκουπισα κ σφουγγαρισα την κρεβατοκαμαρα μας πολυ καλα, τραβηξα τα επιπλα γινοταν χαμος απο πισω... μετα εκανα ολα τα αλουμινια μεσα εξω με χλωρινη κ σε καποια σημεια τους τοιχους που μαζευουν υγρασια κ μια μαυριλα. την προηγουμενη μερα βαλαμε επιτελους τα χριστουγεννιατικα στο παταρι, μαζι με τα καλοκαιρινα που τα ειχα χυμα στο 3ο δωματιο κ ετσι μου εφυγε ενα βαρος! αλλαξα διακοσμηση σε τραπεζαρια,πασο κ τραπεζακι σαλονιου κ γενικα συμμαζεψα κ στολισα το σπιτι. σιδερωσα αρκετα αλλα εχω ακομα 3 πλυντηρια κ 2 απλυτα...

με αυτα κ με εκεινα, το απογευμα σερνομουνα κ ειχα κατι πονακια στην κοιλια, που δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι απο κουραση η το εντερο μου (παλι!). ο αντρας μου μαζεψε νεροχυτη κ τραπεζι που φαγαμε, γιατι δεν την παλευα!!!

σημερα εκατσα σπιτι κ κανω δουλιτσα απο το λαπτοπ, θα κατεβω αργοτερα στο γραφειο που θα θελει να φυγει για εξωτερικες δουλειες.

την τριτη παμε γιατρο να δουμε το πιτσακι μας, το οποιο αρχισα να το ακουω!!!:-D την κυριακη κλεινω την 15η εβδ κ μεσα φεβρουαριου κανουμε αμνιοπαρακεντηση.

για σημερα το προγραμμα εχει φασολακια, θα τα κανω σε λιγο, το μεσημερι ξεκουραση οπωςδηποτε κ το απογευμα αν εχω ορεξη θα σκουπισω σαλονοκουζινα, αυριο το μπανιο κ το δωματιο της μικρης.

αληθεια ειρηνη μου πηγε ο αντρας σου στο αλλο μαγαζι? πως ειναι τα πραγματα?

αφροδιτακι ξερω οτι ειναι δυσκολο, αλλα προσπαθησε να ηρεμισεις οσο μπορεις!

δημητρα μου, σε σκεφτομουν συχνα-πυκνα, ευχομαι δυναμη κ κουραγιο σε ολους σας! κ να εχετε την καλυτερη δυνατη εκβαση!

μπιλλακι εσεις πως ειστε?

ιρενε μου τι εγινε? ηρθες αθηνα? πως πας?

βουλα που εισαι? ολα καλα?

σας φιλω κοριτσια μου κ ελπιζω να ανακαμψουμε ολες συντομα!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

και γω κάπως.....αχ έτυχε μια κακή συγκυρία-κακή μου τύχη θεωρώ- στη δουλειά και αν δεν διορθωθεί θα μου στοιχίσει.....ουφ, μερικές φορές πραγματικά απορώ με την τύχη μου...

τεσπα, κουράγιο σε όλες κορίτσια..

Γιώτα πήραμε αφυγραντήρα για το σπίτι και τελειώσαμε δια παντώς με υγρασίες, μούχλες, μαυρίλες στα παράθυρα-τοίχους κλπ...σκεφτείτε το όσες έχετε πρόβλημα..

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

και γω κάπως.....αχ έτυχε μια κακή συγκυρία-κακή μου τύχη θεωρώ- στη δουλειά και αν δεν διορθωθεί θα μου στοιχίσει.....ουφ, μερικές φορές πραγματικά απορώ με την τύχη μου...

τεσπα, κουράγιο σε όλες κορίτσια..

Γιώτα πήραμε αφυγραντήρα για το σπίτι και τελειώσαμε δια παντώς με υγρασίες, μούχλες, μαυρίλες στα παράθυρα-τοίχους κλπ...σκεφτείτε το όσες έχετε πρόβλημα..

φιλιά!

Εύχομαι να ξεπεραστεί....

Κι εμείς έχουμε αφυγραντήρα εδώ και 3 χρόνια και είμαι πολύ ικανοποιημένη.

Yorimichi χάρηκα που σε ξαναδιάβασα, εύχομαι μόνο τα καλύτερα....Υγεία και πάλι υγεία και περαστικά σε όλους όσους ταλαιπωρούνται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Έως τώρα περάσαμε ένα ωραίο και γεμάτο Σ/Κ.

Εχθές πήγαμε για ψώνια οικογενειακώς, τους ψώνισα 2-3 πραγματάκια ακόμη για του χρόνου και πήρα και για εμένα 1 ζευγάρι μποτάκια και ένα τέλειο μπλουζοφόρεμα.

Σούπερ μάρκετ, τακτοποίηση αγορών από τον σύζυγο και στρώθηκα στο καθάρισμα...

Έκανα μπαλκόνια, ξεσκόνισμα, σκούπα, σφουγγάρισμα, αλλαγή σεντονιών, αέρισμα και φυσικά άφησα το αγαπημένο μου σίδερο στην άκρη :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

Εχθές μαγείρεψα τυρόπιτα και πίτσες επειδή το απόγευμα είχε κανονίσει η κόρη μου να έρθουν 2 φίλες της και τους έβγαλα από αυτά να φάνε, τους έψησα και τοστάκια και μια λαμαρίνα λουκανικοπιτάκια.

Το μεσημέρι έφτιαξα και ένα θεικό ραβανί! Ποτέ δεν το είχα ξαναπετύχει τόσο πολύ!

Η κόρη μου γιόρταζε το δεύτερο όνομα της εχθές και έτσι το ψιλογιορτάσαμε οικογενειακώς.

Σήμερα φτιάχνω ψαρόσουπα και το απόγευμα θα μαγειρέψω αρακά για αύριο (επειδή θα σχολάσω γύρω στις 9.00 το βράδυ την Δευτέρα :().

Λέω να σιδερώσω κιόλας....αν και αυτό το λέω κάθε εβδομάδα αλλά δεν.....

Φιλιά!

Ειρήνη μου αρέσουν πολύ πολύ πολύ τα νέα σου μαλλιά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εμείς μια χαρά, το σκ κάναμε κ βολτουλες κ εκανα αρκετές δουλειές στο σπίτι, συμμαζευτηκαμε κ καθαριστηκαμε πληρως! σκαλες μπαλκόνια δεν έκανα, αλλα ας περιμενουν. Ασιδερωτα κ απλυτα απο δύο πλυντήρια καυτα ας περιμενουν! Φαγητο ειχα για σήμερα σπανακορυζο κ για αύριο κρεας με ρύζι. Αυριο εχω υπερηχο να δούμε το πιτσακι! δας φιλω κορίτσια μου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλες μου φιλες!

καλημερα απο τις ομιχλωδεις Σερρες!

ποσο πολυ χαρηκα που σας ξανασυναντησα!

δεν μου φευγει απο το μυαλο το ποσο καλη παρεα ειστε!

yotou

με το καλο το 2ο παιδακι σου! αχ τι καλα!!

αφροδιτακι

να χαιρεσαι την κορη σου! δεν εχει σημασια αν ειναι 2ο ονομα! εμενα ολοι με φωναζουν με το δευτερο κ δεν ξερουν καν την υπαρξη του πρωτου!

σας ευχαριστω για τις ευχες σας κ συγνωμη αν σας εφερα μονο δυσαρεστα νεα!!!!

γενικα κανω πολλες δουλειες κ καταγινομαι με το σπιτακι μου!!!

η κορη μου ειναι παρα πολυ καλη μαθητρια(α'δημ.), τα τελειωνει στο σπιτι ολα μονη της σε δεκα λεπτα κ γενικα δεν εχω δυσκολευτει καθολου!

Παιρνει ολο "μπραβο" κ η δασκαλα με ειπε οτι ειναι αριστη στην συγκεντρωση τα Χριστουγεννα...........

αλλα΄ οσες εχουν αγορια ,

(εχω κ εγω στα προνηπια κ σε 2 χρονια θα παει πρωτη δημ......)

εχουν πολυ μεγαλο προβλημα.....

εκτος απο του σχολειου .κανουν κ ενα βιβλιο του Σαββαλα κ τους δινει κ παρα πολλα φυλλαδια καθε μερα γλωσσα κ μαθηματικα....

φιλακια


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Αφροδίτη να χαίρεσαι το κορίτσι σου!

Γιώτα με το καλό ο υπέρηχος!

Ειρήνη μεγειά το μαλλάκι, σου παει πολύ!

Δήμητρα μπράβο στην κόρη σου!

εμένα μου χάλασε το πλυντήριο ρούχων...μεγάλη απώλεια, έχουν μαζευτεί σωρό τα άπλυτα...το μεσημέρι περιμένω μάστορα, να δούμε τι θα πει...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα αγαπημένες μου.

Το διάστημα αυτό, ζοριζόμαστε ακομα πολύ, με το θέμα της δουλειάς του άντρα μου. Του δώσανε {αναγκαστικά} επιπλέον "άδεια" και ακόμα είναι σπίτι. Απευθύνθηκαν σε δικηγόρο (περί τα 80 άτομα) αλλά περισσότερα δεν θα γράψω {για ευννόητους λόγους} εδώ... :roll: .

Ο άντρας μου, νιώθει περίεργα στο σπίτι, όπως άλλωστε είναι λογικό, βοηθάει με το παιδί αφού ευτυχώς εγώ έχω δουλίτσα.

Αυτο το τελευταίο διάστημα, κινείται η δική μου δουλίτσα, οπότε τα κουτσοφέρνουμε στο σπίτι.

Στο σπιτάκι μου, έχω προχωρήσει αρκετά πράγματα.. συρτάρια, ντουλάπια, διακόσμηση.. πολλά που όμως θέλω να σας τα γράψω αναλυτικά και ξεχωριστά το καθένα, μαζί με φωτογραφίες που έχω τραβήξει για εσάς, μηπως και σας εμπνεύσω.

Έκανα και μία μεγάλη αλλαγή, στα μαλλάκια.. από πολύ ξανθά.. τα έκανα πολύ σκουρα! :mrgreen:

Αγαπω αλλαγές!

Επίσης, άλλη "φάπα" που μας ήρθε... οχι από τις "σοβαρές" αλλά απ αυτές που δεν θέλεις να συμβούν. Η δασκάλα μου στο tae, παραιτήθηκε για δικούς της λόγους και το δικό μας τμήμα έκλεισε... :? Η προσωπική μου "βοήθεια" και εκτόνωση...

Δεν το άφησα έτσι.. μίλησα με έναν φίλο μου {παλιό μου συμμαθητή}, ο οποίος είναι δασκαλος πολεμικών τεχνών με δική του σχολή και χθες, πήγα για δοκιμαστικό μάθημα.

Krav Maga κορίτσια, μία πολύ σκληρή Ισραηλινή αυτοάμυνα, που είναι κανονικό street fight...! :twisted: Επεσα στα βαριά...αυτό σας λέω μόνο! :lol::lol::lol:

Αν συνεχίσω {το θέλω όσο δεν μπορώ να σας περιγράψω} θα εξαρτηθεί από το μηνιαίο κόστος... :?

Ελπίζω να είστε όλες καλα..

Ερσάκι μου, χάλασε το άτιμο? :roll:

Ερώτηση για σένα, τον γκουρού μου. Πρώτα βάζουμε την αντι-ρυτιδική κρέμα ή την ενυδατική? :mrgreen:

Γιωτούλα μου, πως είσαι εσύ ματάκια μου?

Αφροδιτούλα μου, αλήθεια, σου άρεσαν??? :-D:-D Να χαίρεσαι την μπουμπουκένια σου!

Σας φιλώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Καλημερα Καλημερα!!!!!!!!

Τι κανετε???????

Μπηκα να σας πω πως γεννησα!!!Ολα πηγαν καλα και τωρα ειμαι στο σπιτακι μου!!!

Ειρηνακη μου ευχομαι ολα γρηγορα να τακτοποιηθουν!

Μυρτουλα σου δενει τα χερια η ελλειψη πλυντηριου,εγω ακομα δεν γυρισα απο το μαιευτηριο,και εχω τρελαθει στα πλυντηρια...

Γιωτακι μου καλα ειμαι!!Χαιρομαι που με σκεφτηκες!!!εσυ πως εισαι?Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα?

Δημητρα μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να πανε ολα καλα για τους δικους σου ανθρωπους.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

mama konstantinou να σας ζήσει καλή μου, γερό και καλότυχο το μωράκι!

Ειρήνη μου - εξ όσων γνωρίζω- βάζουμε ή ενυδατική ή αντιρυτιδική την κάθε φορά, οχι και τις δυο ταυτόχρονα....στην ηλικία μας:roll: χρειάζεται απωσδήποτε αντιρυτιδική, δεν κάνει τίποτα η ενυδατική....οπότε φοράμε την αντιρυτιδικη μας και αν θέλουμε έξτρα ενυδάτωση-φροντίδα βάζουμε πριν από αυτην ορό . Πάνω από την κρέμα βάζουμε αντιηλιακή όλο το χρόνο. Αυτά για τη μέρα, τη νύχτα βάζουμε κρέμα νυχτός που είναι πιο πλούσια και χωρίς αντιηλιακά φίλτρα...και εννοείται στα ματάκια αντιρυτιδική πρωι-βράδυ...

μιας κ μιλάμε για περιποίηση προσώπου κορίτσια κάντε μάσκα προσώπου με μέλι -γιαούρτι - quaker ....την ανακάλυψα πρόσφατα και έχει πολύ καλά αποτελέσματα!

α το πλυντήριο έγινε- την έβγαλα φτηνά με ένα 30ρι- ...ουφ ανακουφίστηκα τουλάχιστον από αυτό...:rolleyes:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Μετά τις γιορτές νιώθω πολύ πιο ξεκούραστη και ανταποκρίνομαι καλύτερα στην καθημερινότητά μου. Αποφάσισα να χαλαρώσω γιατί κάποια στιγμή έφτασα πραγματικά στα όρια της τρέλας. Το σπιτάκι μου είναι καθαρό και συμμαζεμένο. Έχω στο μυαλό μου και κάποιες αλλαγές ώστε να οργανωθώ καλύτερα αλλά μάλλον θα τα κάνω την άνοιξη. Γενικά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και ξεκούραστη.

mama konstantinou να σου ζήσει το μωρακι! Να είναι γερό κι ευτυχισμένο. Ο μεγάλος σου πως αντέδρασε;

Ειρήνη δε φαντάζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω. Νομίζω σου έχω ξαναμιλήσει για το διάστημα που έμεινε άνεργος ο άνδρας μου. Ήταν το χειρότερο για εκείνον και για τη σχέση μας. Ελπίζω σύντομα να βρει καινούρια δουλειά.

Γιωτάκι όλα καλά με τον υπέρηχο; Περιμένεις αγοράκι ή κοριτσάκι;

yori εύχομαι το καλύτερο για τους δικούς σου ανθρώπους.


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Καλημερα Καλημερα!!!!!!!!

Τι κανετε???????

Μπηκα να σας πω πως γεννησα!!!Ολα πηγαν καλα και τωρα ειμαι στο σπιτακι μου!!!

Να σας ζήσει το μωράκι και να είναι γερό και καλότυχο!!

Πολύ χάρηκα :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...