Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προς Διεύθυνση!

Αφεντικό να βάλω αγγελία για γραμματέα?????? μπουχαχαχαχαχαχ

Τμήμα μάρκετινγκ (μην ξεχνιόμαστε, δεν έχω πάρει επίδομα αδείας ακόμα!!!! :D :D :D :D )

Ελα βρε marketing... δεν έχουμε γραμματεία ε? Απαράδεκτο, τέτοιος όμιλος!!! :mrgreen::mrgreen:

Για "τσίμπα" την από κάτω κυρία με τη 12ετή πείρα να αναλάβει καθήκοντα!!! :lol::lol::lol:

Υ.Γ. Ρούντολφ το ελαφάκιιιιιιιιιι!!! xaxaxaxaxaaxaxa Πότε θα βάλουμε χριστουγεννιάτικες πινελιές στο blog μας? Κρατιέμα μέχρι 1η Νοέμβρη... με τα χίλια ζόρια!!! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Σημερα δεν προλαβαα καθολου να σας διαβασω κι εχετε γραψει ενα σωρο.

Εγω εκανα ξωτερικες δουλειες.

Στο σπιτι εκανα τα εξης:

Συμμαζεψα να ειναι τακτοποιημενο.

Εβαλα πλυντηριο.

Μαγειρεψα.

Πηγα σουπερ μαρκεετ και τακτοποιησα τα ψωνια.

Εκανα ενα γρηγορο καθαρισμα στο μπανιο.

3 δουλειες εχω και πως θα τις κανω:

Ντουλαπες.

Πλυσιμο αυλης - παραθυριων-παντζουριων-σιτων-πορτων

3ο δωματιο-απο αποθηκη να γινει κατοικησιμο

Παω να σας διαβασω και να σχολιασω (ηδη μου γραψατε φοβερες ιδεες για το διαδρομο μου απο οτι ειδα στα γρηγορα :D)


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε marketing... δεν έχουμε γραμματεία ε? Απαράδεκτο, τέτοιος όμιλος!!! :mrgreen::mrgreen:

Για "τσίμπα" την από κάτω κυρία με τη 12ετή πείρα να αναλάβει καθήκοντα!!! :lol::lol::lol:

Υ.Γ. Ρούντολφ το ελαφάκιιιιιιιιιι!!! xaxaxaxaxaaxaxa Πότε θα βάλουμε χριστουγεννιάτικες πινελιές στο blog μας? Κρατιέμα μέχρι 1η Νοέμβρη... με τα χίλια ζόρια!!! :tongue:

Ειρηνη μου ενα σου λεω : εχω ερωτησεις απο το χριστουγεννιατικο θεμα και περιμενω ποτε θα ανοιξεις το φετινο. 1η Νοεμβρη ακουω...αχ τι καλα :P


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις σκεφτει αυτοκόλλητα τοιχου??? υαρχουν απειρα σχεδια και χρωματα και οικονομικά. ή τι θα ελεγες για ενα υτοκολλητο ή μαυροπινακα που να γραφετε καλημερα, ανακοινωσεις, δουλειες, να ζωγραφιζετε

Ευχαριστω για τις ιδεες σου. Τα αυτοκολλητα τα σκεφτηκα και εγω και χαζεψα μερικα στο ιντερνετ αλλα λεω με την πρωτη ευκαιρια να δω και στο τζαμπο. Το μαυροπινακα που ειπες -ωραια ιδεα!-θα τον κανω στο δωματιο της μπεμπας οταν με το καλο μεγαλωσει (εχουμε καιρο).


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνώ!Πολύ ομορφες ιδέες!Επίσης θα πρότεινα,το κλασικό πλέον,αλλα πολύ κομψο, να βάλεις κορνίζες διαφορες με φωτογραφίες σας.Ειδικά αν φαινεται απο κάπου αυτός ο τοιχος θα δειχνει πολυ ωραιο.:)

Το εχω κανει αυτο με τις φωτογραφιες Χρυσα μου και οντως ειναι πολυ ωραιο το αποτελεσμα ειδικα τωρα που βαλαμε και καποιες της μπεμπας τι να σου λεω...(ειμαι χαζομαμα....)


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια, τι κανετε? εμεις εχτες βαπτησαμε την μικρη μας!

Λοιπον το Ουρανακι μου δεν εκλαψε καθολου! γελαγε συνεχεια εκανε χαρουλες χτυπαγε παλαμακια, ηταν μια σκετη γλυκα!!! ολοι γελαγανε! τελικα την καναμε στην μεγαλη εκκλησια μεσα την βαπτηση λογω καιρου,(ειχαμε κλεισει στο παρεκκλησι 100 μετρα πιο κατω κ θα την καναμε εξω) για παν ενδεχομενο αν και τελικα δεν εβρεξε αλλα ειχε ψυχρουλα για να βαπτιζοταν εξω. μετα πηγαμε για φαγητο, σβησαμε κ μια τουρτα κ γυρισαμε κατα τις 11,30. μολις γυρισαμε την εβαλα για υπνο κ επεσε ξερη!!!

περαμε παρα πολυ ωραια!!!!

απο δουλειες σημερα λιγα πραγματα,

συμμαζεμα ολο το σπιτι γιατι γινοταν χαμος

μαγειρεμα μακαρονοναδα

ενα ψιλοπερασμα το μπανιο

καθαρισμα γαυρο για να τον τηγανισω αυριο

τακτοποιηση στο ψυγειο

αυτα! παω να πεσω γιατι ειμαι απιστευτα κουρασμενη!

σας καληνυχτω!!!

Να την χαιρεστε τη μικρη σας. Και τι ωραιο ονομα! Τι ωραια που δεν εκλαψε και δεν τρομαξε, αληθεια ποσο ειναι και καταλαβαινε?


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να βρω οικονομικο πλαστικο για να σκεπαζω τα ρουχα οταν βρεχει γιατι δεν εχω τεντες

Εμεις ουτε περγκολα στην αυλη εχουμε ουτε τιποτα. θελαμε να βαλουμε καποιου ειδους τεντα αλλα τελικα ηταν αρκετα τα χρηματα γιατι ειναι μεγαλη η αποσταση και το αφησαμε.

Ετσι οταν ηρθε η μπεμπα μας το Μαρτιο το εψαξα και βρηκα σε προσφορα ενα στεγνωτηριο οποτε το χειμωνα δεν απλωνω εξω. Το σκεφτομουνα αν αξιζε αλλα τελικα το εχω κατευχαριστηθει (το δουλευω και με το νυχτερινο ρευμα οποτε δεν μου φανηκε διαφορα στο λογαριασμο της ΔΕΗ).


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη.. εν ξέρω να βάζω φωτο... :-( Θα μπορούσα να στο στείλω στο fb με μηνυμα στο pretty nails αν αυτο βοηθουσε.. Έχω στεναχωρηθεί γτ έγινε λίγο λάθος συνεννόηση κ τώρα είναι δύσκολο να αγοράσω άλλο χρώμα..


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Να την χαιρεστε τη μικρη σας. Και τι ωραιο ονομα! Τι ωραια που δεν εκλαψε και δεν τρομαξε, αληθεια ποσο ειναι και καταλαβαινε?

ευχαριστω ευα! κ εμενα μου αρεσε το ονομα, ειναι ενος χρονων κ 3 ημερων.

γενικα ειναι χαρουμενο παιδακι , δεν γκρινιαζει κ δεν κλαιει εκτος αν χτυπησει η αν την εχω πολυ ωρα στο παρκο μονη της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στην κρεβατοκάμαρά μου έχω [πετυχει αυτό που ειχα φανταστεί απόλυτα.

Κρεβατι στρωμα-υπόστρωμα με κεφαλάρι,με επένδυση δερματινη στο χρωμα του παγου.μια συρταριερα και ενα κομοδίνο φτιαγμενα σε επιπλοποιό,σε λούστρο τριανταφυλλιάς,που κοκκινίζει λίγο και κάνει αντίθεση και μια πολυθρόνα με στοφα στα χρωματα της γης να το πω;καφεκόκκινο,πράσινο,μπεζ...

Ακουγεται τελεια η κρεβατοκαμαρα σας!


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ευα! κ εμενα μου αρεσε το ονομα, ειναι ενος χρονων κ 3 ημερων.

γενικα ειναι χαρουμενο παιδακι , δεν γκρινιαζει κ δεν κλαιει εκτος αν χτυπησει η αν την εχω πολυ ωρα στο παρκο μονη της

Εμενα ειναι 7 μηνων η μπουμπου και λεμε να τη βαφτισουμε του χρονου την ανοιξη. Θα ειναι 14 μηνων. Και εμενα ειναι ηρεμη και ησυχη απο πολυ μωρο -εχει μοιασει του μπαμπα της :D-


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

προσεληφθην;;; ωωωωωωωωω ειμαι πολυ υπερηφανη γιατι ξεπερασα τον τεραστιο ανταγωνισμο που δημιουργηθηκε με τις χιλιαδες των αιτησεων και κερδισα επαξια την θεση !!!!!!!!!! :cool::cool::cool:

παω να κανω ενα τσιγαρο να το γιορτασω


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη αν κατάλαβα καλά έχεις γενέθλια;;

ΥΟΤΟU να σου ζήσει το Ουρανάκι!

Εύα3 δεν ξέρω τι θες ακριβώς αλλά εμένα τα αυτοκόλλητα του τζαμπο δε μου αρεσαν. Στο δωμάτιο του μικρού έχω κολλήσει γυρω γύρω μία μπορντούρα από το mothercare.

mirtoula4 εγώ προτείνω να έρχετε 1 φορά το μήνα για πιο χοντρές δουλειές που δεν προλαβαίνεις να κάνεις


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς χθες ξεκινήσαμε να κάνουμε μια μινι γιορτούλα που κατέληξε σε σουπερ γιορτούλα! ήρθαν όλοι οι αγαπημένοι μου και ήμουν μες την χαρά!!! Και έλεγα να μην γιορτάσω λόγω έλλειψης χρημάτων, είναι και δύσκολος ο μήνας αφού ξεκινάμε τα παιδιά για σχολείο...

Τελικά είπα θα κάνω ένα γλυκό και ποτάκια... Μετά λέω ας πάρω και καμιά πίτσα να ψήσω να κάνω και μια τονοσαλάτα και τέλος.. και έτσι κάναμε.. περάσαμε πολύ ωραία, χαρήκαμε με τους ανθρώπους μας! Αφού είπαμε άλλη φορά δεν υπάρχει περίπτωση να το σκεφτούμε... λίγα λεφτά, μόνο γλυκάκι αλλά πολλή πολλή αγάπη!

!

Χρονια σου πολλα! Τελικα οταν υπαρχουν καλοι φιλοι και καλη διαθεση τα αλλα δεν εχουν σημασια. Και του χρονου ευχομαι να περασετε ακομα πιο ομορφα.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...