Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημερα κ απο εμενα!

περαστηκα στις αρρωστουλες!

εμεις ακομα καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια, δεν εχω κανει τιποτα ακομα, θα δειξει, μπορει να παρω ρεπο απο τις δουλειες σημερα, εχω κουραστει αρκετα αυτες τις μερες.

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσο ταιριάζουμε σε αυτό Ταζ μου

Μία από τα ίδια...

Ειδικά τα μυρωδικά μεσα στα βαζάκια-ταπερούδια είναι απόλυτα τακτοποιημένα

Με βολεύει αφάνταστα

Οπως θα έχετε καταλάβει μέχρι τώρα, είμαι πάντα υπέρ του "οτι μας βολεύει". Αν λοιπόν σας βολεύουν τα βαζάκια, απόλυτα δεκτό.

Η σκέψη μου μόνο είναι να μην έχετε και τάπερ και βαζάκια και λοιπά πλαστικά γιατί σας γεμίζουν άσκοπα τα ντουλάπια, με τα γνωστά αποτελέσματα. Ανακαλύψτε ποια σας ταιριάζουν καλύτερα και κρατήστε μόνο όσα χρειάζεστε. Οχι περισσότερα. :P

Είναι πανέμορφες!!

keep going

Ευχαριστώ μικρούλα μου! ΕΛπίζω να αρέσουν και στους καλεσμένους μας!!!!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη... οι προσκλήσεις βγήκαν καταπληκτικές!!!

Άντε ρε αγάπη και περίμενα τη γνώμη σου!!! ;) Λες ε? Θα αρέσουν ... :rolleyes:

Υ.Γ. Οσο για τις απαγορευμενες λέξεις που χρησιμοποίησες θα σε τιμωρήσω!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααα. Ευχαριστώ και για τις ιδέες. Ψάχνω κάτι κοινό για όλους, δεν έχω καθόλου χρόνο να διαλέξω διαφορετικά, το είχα κάνει πρόπερσι και δυσκολεύτηκα.

Σε ένα πάρτυ μας είχαν κάνει δωράκι ποτηράκι, κάτι ποτηράκια πολύ χαριτωμένα. Τα χρησιμοποιούμε όλοι και όλες οι ηλικίες. Κάτι τέτοιο ψάχνω, Unisex.

Ωραία ιδέα! Στο jumbo έχει απίστευτα κυπελάκια! Απίστευτα, σε υπέροχα χρώματα και σε τρελές τιμές. Μπορείς να πάρεις ή ένα σετ των 6 (τα πωλούν προς 0,99) ή να αγοράσεις σετ, να τα ξεχωρίσεις και μέσα να βάλεις smarties ή άλλα σοκολατένια καλούδια. :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ εχω αρχισει και σαβουρωνω ολα τα ξεθωριασμενα απο τα ντουλαπια κουζινας βρε κοριτσια 5 χρονια παντρεμενη και ενα σετ πιατα εχει ξεθωριασει και κατι ποτηρια εχουν γεμισει χαρακιες απο το πλυντηριο πιατων:evil:

Ευγε! Γιατί πρέπει να χρησιμοποιούμε ξεθωριασμένα για μας? Δεν αξίζουμε το καλύτερο? Φυσικά, στο οικονομικό επίπεδο που μπορεί η κάθε μια μας.

Το υποστηρίζω πολύ αυτό, το ξέρετε! Να ειδατε, προχθές, αγόρασα από το jumbo νέα ποτηράκια. Πάμφθηνα μεν, κανούργια και σετάκι δε!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά μας κορίτσια αν συνεχίσει έτσι εγώ λέω να μαζευτούμε όλες μαζί να κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη.Φανταστείτε μαγική εικόνα όλες γύρω γύρω από μία φουφού με τα τσαγάκια μας να μιλάμε για easy living;

Αχ... αυτό που έγραψες σε συνδυασμό με την φωτογραφία που έβαλε η Χρύσα με το αναμένο τζάκι... με πήγαν αλλού!!!!!!!!!!

ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΙΔΕΑ!!!:P:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερις κανω γιουβαρλακια και λεω να ξεκινησω σιγα σιγα γενικη πριν σαραντησω γιατι μετα θα μου κουβαλιετε το σοι για να δει το μωρο και δε ξερω αν θα προλαβαινω τουλαχιστον να ειναι καπως καλυτερα

... με το καλό να 40ντήσεις μικρή μου!

Κουράγιο!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα!

περαστηκα στις αρρωστουλες!

εμεις ακομα καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια, δεν εχω κανει τιποτα ακομα, θα δειξει, μπορει να παρω ρεπο απο τις δουλειες σημερα, εχω κουραστει αρκετα αυτες τις μερες.

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

Να τα χιλιάσετε!!!!!!!!!!! Πάντα ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και μαζί!!! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα δουλειες κλασσικες απλα χθες το βραδυ μισο ετοιμασα τους γιγαντες δηλαδη τους ειχα βαλει το πρωι και φουσωσαν και το βραδυ τους εβρασα σημερα εχω να τους βαλω στον φουρνο με τα λουκανικα και το μπεικον και ετοιμοι....Επισης χθες φυτεψα κρεμμυδακια ραπανακια μαρουλια σπανακι ανιθο και αγγουρακια...Χρυσα τα κερμμυδια και τα μαρουλια μια φορα βγαζουν και μετα πρεπει να βαλεις και αλλον σπορο;Τα αγγουρακια νομιζω οτι κακως τα εβαλα δεν ειναι εποχη τους αλλα το εκανα τωρα 5 σπορους εβαλα αν δεν βγουν δεν βγηκαν χιχιχι

Τα αγγουρακια θέλουν ζεστη για να αναπτυχθούν και δεν νομίζω να σου πετύχουν,όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν.

Ναι, όλα αυτα βγαζουν μονο εναν καρπό.Ενας σπόρος θα σου δώσει μόνο ενα μαρούλι και μετα πρεπει να ξαναφυτέψεις.Τα εχεις σε γλάστρα η σε παρτερί?

Καλή επιτυχια παντως!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα!

περαστηκα στις αρρωστουλες!

εμεις ακομα καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια, δεν εχω κανει τιποτα ακομα, θα δειξει, μπορει να παρω ρεπο απο τις δουλειες σημερα, εχω κουραστει αρκετα αυτες τις μερες.

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!! και εγω εχτες εκλεισα τα 2 χρονια!!:)


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κ απο εμενα!

περαστηκα στις αρρωστουλες!

εμεις ακομα καλα ειμαστε, η μπεμπα εχει λιγες μυξες (ακομα!!!)

ειμαι δουλεια, δεν εχω κανει τιποτα ακομα, θα δειξει, μπορει να παρω ρεπο απο τις δουλειες σημερα, εχω κουραστει αρκετα αυτες τις μερες.

σημερα εχουμε επετειο γαμου, 3 χρονια!

θα παρω παστουλες καρδια κ ενα κερακι!

Να τα εκατοστήσετε ευτυχισμένοι και να καμαρώνετε την οικογένειά σας!:):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου καλημέρα!

Εντελώς φθινοπωρινή, η σημερινή μέρα!

Νομίζω πως όλες θέλουμε να έρθει ο χειμώνας επειδή βαρεθήκαμε τη ζέστη. Ετσι δεν κάναμε και πέρσι τον Μάιο που είχαμε βαρεθεί το κρύο? Η αλλαγή της εποχής μας είναι απαραίτητη ειδικά όταν η προηγούμενη έχει τραβήξει πολύ! ;)

Δούλευα μόλις ήρθα! Ευτυχώς το σπιτάκι μου είναι καθαρό, μόνο κάποια πραγματάκια είναι εκτός θέσης που τα βλέπω και μου τη δίνουν στα νευράκια αλλά σε λιγάκι θ ασχοληθώ αποκλειστικά με αυτά.

Στο μεταξύ, μια μάνα έχετε, θα έμενε αμέτοχη??? :mrgreen::mrgreen: Και μένα με γαργαλάει ο λαιμός μου από χθες.. :? Προφανώς με κόλλησε το φιογκάκι μου και γενικά δεν είμαι στα σούπερ. Αντί καφέ, σήμερα ήπια φρεσκοστιμμένο χυμό πορτοκάλι για να βοηθήσω τον οργανισμό μου.

Σήμερα δεν έχω φροντίσει τίποτα για μαγείρεμα. Λέω να κάνω παπαρδέλες με κόκκινη σάλτσα βασιλικικού από το μπαλκονάκι μας, που είναι πανεύκολο, σαν όλα τα ζυμαρικά... Μάλλον κάτι τέτοιο... :rolleyes:

Χθες τελείωσα τις προσκλήσεις, είμαστε εντάξει από αυτό! Ο μικρός, καταενθουσιασμένος, κολλούσε τα ματάκια και τα φρύδια! :cool:

Σας φιλώ όλες!

Περαστικά και σε σενα λοιπόν αδερφή!Πορτακαλάδες μολις εφτιαξα και για εμας τώρα....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερις κανω γιουβαρλακια και λεω να ξεκινησω σιγα σιγα γενικη πριν σαραντησω γιατι μετα θα μου κουβαλιετε το σοι για να δει το μωρο και δε ξερω αν θα προλαβαινω τουλαχιστον να ειναι καπως καλυτερα

Καλό σαραντισμό να εχεις και μην σκοτίζεσαι πολύ για τα υπόλοιπα ,είσαι ακόμη πολύ ευαλωτη....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

... με το καλό να 40ντήσεις μικρή μου!

Κουράγιο!

Καλό σαραντισμό να εχεις και μην σκοτίζεσαι πολύ για τα υπόλοιπα ,είσαι ακόμη πολύ ευαλωτη....

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!!!!


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...