Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημερα - καλημερα! :D

Καποια ρωτησε για το θεατρικο παιχνιδι της μικρης γλυκοφλεβαριτσας... Turwethiel νομιζω; Καταρχην που με ξερεις καλε; (Πως θυμασαι πως ειμαι μια πρωην Φαιη; :lol::-P)

Σε αυτο που ρωτας τωρα: Θα σου στειλω με πμ λεπτομερειες, δεν θελω να φαινεται δημοσια που παει η μικρη και τι κανει :wink:

Φιλακια πολλα σε ολες! :D

Χεχε, σε κούφανε ε;;; Μην κοιτάς που δεν έχω πολλά ποστ. Είμαι πολύυυυυυυ παλιά καραβάνα εδώ μέσα, στο πάρεντς δηλ, έχω πάνω από 4 χρόνια που διαβάζω και ψάχνω θέματα που με ενδιαφέρουν κατά καιρούς. Καθημερινή ενασχόληση το πάρεντς, τότε εγκυμονούσα για 1η φορά, αλλά επειδή διάβαζα αρκετά θέματα, για τα μωρά, για θηλασμό, για διατροφή, εξετάσεις, κλπ, δεν είχα ξεκινήσει να γράφω/συμμετέχω. Χαζομάρα ίσως τελικά, γιατί νοιώθω να σας ξέρω, ενώ εσείς όχι. Θυμάμαι ειδικά το θέμα μα τις πεθερές και το φυστικάκι που έγραφε τα θεϊκά :P, τρελό γέλιο.... Τότε δεν έιχα να γράψω για πεθερές, όλα καλά ήταν π.π. (προ παιδιού)... τώρα που έχω :mad:, δεν θέλω να ασχολούμαι συνεχώς;), με φθείρει...

Έχεις δίκιο, καλύτερα με πμ για τις ασχολίες των παιδιών... είναι πολύ μικρός ο κόσμος τελικά. Εγώ με το που πρωτογράφτηκα στο πάρεντς, πέτυχα ξαδέλφη του άντρα μου, και αυτός ήταν κι ένας λόγος που δεν έγραφα... δεν έχουν σχέσεις και δεν ήθελα να αναγνωριστώ για εκείνον πιο πολύ.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τις τέντες και εγώ τις πλένω και επειδή δεν έχω βραχίονες αλλά μπράτσα που πιάνουν στα κάγκελα βγάζω το ροδάκι που κατεβαίνουν και τσουπ πέφτουν κάθετες στο μπαλκόνι μου και εκεί τους δίνω και καταλαβαίνει και από μέσα και απέξω με την σκούπα και roli.

Ειρήνη μου σε κοντοζυγώνω.Στις 8 Νοεμβρίου θα κλείσουμε τα 14 χρόνια μαζί και το καλοκαίρι τα 10 παντρεμένοι.Πως περνάν τα χρόνια όμως....σα να ήταν χτές που γνωριστήκαμε.

Αυτό με τον φούρνο το έχω κάνει και εγώ και μοσχομυρίζει αλλά όταν έχει πολύ μπίχλα γιατί να την πω την αμαρτία μου δεν τον πλένω κάθε φορά που μαγειρεύω έχω βρεί την λύση σε ένα ψεκαστηρι της Μr.berkam το λέω σωστά?το ψεκάζω αφήνω 20 λεπτάκια και μετά με την μαλακή πλευρά του σφουγγαριού περνάω και είναι έτοιμο.Φυσικά βρωμάει αλλά καθαρίζει πανεύκολα.

Link to comment
Share on other sites

από τη μέσα πλευρά να ρίξεις με πίεση νερό, με λάστιχο! δεν υπάρχει!

η αδερφή μου τις σαπουνίζει, ανεβαίνει σε σκάλα κ τις γυαλίζει!

στην αρχή την κορόιδευα, όπως κ οι γειτόνισσές της. τώρα μας έχει κολλήσει κ όλες τις καθαρίζουμε. εγώ ακόμα να τις σαπουνίσω, αλλά έστω κ με λάστιχο, φεύγει το καυσαέριο, η σκόνη, το μαύρο χώμα! κάντο κ θα με θυμηθείς!

Εγώ στα 7 χρόνια κατοίκησης στο σπίτι, ήταν καινούργιο, τις έπλυνα 3 φορές έτσι με λάστιχο, μέρα/βράδυ ανάλογα που να έβρεχε, ώστε να μην βρέχω τους αποκάτω/δίπλα, κλπ. Πώς τις σαπουνίζει καλέ;;; από μέσα πλευρά;; για λεγε, με ενδιαφέρει.

μωρέ κ εγώ πυρόλυση έχω στη νεφ, αλλά μια φορά το δοκίμασα κ δεν είδα τίποτα!

το φούρνο μου τον ταλαιπωρώ με τη μαγειρική μου. βογκάει!;)

Με πυρόλυση και δεν είδες τπτ???:shock::shock::shock: μας πιάνει κοντά 600oC...έχει διαβάθμιση η πυρόλυσή σου; εμένα έχει 3 σκάλες, για τσέκαρέ το.

το λάχανο ντήαρ δεν πλένεται. πετάς τα πάνω φύλλα κ κόβεις το υπόλοιπο.

Το ξέρω μωρέ, αλλά μετά που το χοντροκόβω (μουαρέσει χοντρό , όχι ψιλό), το πλένω στο μεγάλο σουρωτήρι/στραγγιχτήρι για σαλάτες, δε μπορώ να το νοιώθω άπλυτο...

χρωμοπαγίδα δεν βάζω. απλά ξεχωρίζω σε σκούρα κ λευκά!

το μαλλακτικό είναι υγρό!

εγώ σε καινούργια πάντα χρωματιστά, στις πρώτες πλύσεις, πετάω την αθλητική κάλτσα/ρουφήχτρα και ξεγνοιάζω από διαρροές χρωμάτων.

καλά το άτσε, βγάζει τους βρωμολεκέδες από τα παντελόνια της μικρής σστον παιδικό, ξεφάβει η αυλή τους, είναι λαστιχένια πλακάκια, και γίνεται μαύρη όλη.... μπίχλααααααα.

θύμησέ μου ποιά είσαι!

ομοίως με αυτά που έγραψα για το γλυκοφλεβαράκι.... πολύ παλιά καραβάνα, θυμάμαι να γράφεις στο παρεντς, κι εσένα κι όλη την παλιοπαρέαααα :):D από τότε που ανοιξε το καφέ, άλλαξε το παρεντς.

10/2012 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά απο παράκληση του μέλους

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org

ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?περαστικουλια για τις κρυωμενες!

Ειρηνη μου τελειες οι προσκλησεις σου και ακομα πιο τελειο ειναι που σε βοηθησε ο μικρουλης σου!Θα το χαρηκε πολυ!

YOTOY και Χαρα χρονια πολλα να τα ειστε παντα ευτυχισμενες!

(Ειρηνακι μου και εγω με τον αντρουλη μου παμε για τα 12 χρονια...)

Σημερα αγορασαμε μπροκολα,κουνουπιδια,λαχανο ασπρο και κοκκινο και σεληνο για να τα φυτεψουμε στον κηπο!!!!Ειναι οι πρωτη μας αποπειρα....ελπιζω να πιασουν....

Χρυσα μου να σε ρωτησω κατι?ειχα παρει καποια στιγμη κοκκινες πιπεριες καυτερες ,τελικα δεν τις φαγαμε και επειδη τις ειχα κρεμασει αποξηραθηκαν,αν φυτεψω τον σπορο που εχουν μεσα θα πιασει?

φιλια πολλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα....Εδώ είμαι πάλι για λίγο με το καφεδάκι μου.Μεχρι το μεσημέρι σερνόμουν αλλα μετα το φαγητό φορτσάρισα και εκανα πολλά πραγματα.

Μαζεψα την κουζίνα με τα μεσημεριανά μας και επλυνα πάγκους και λοιπά,εβαλα σκούπα σε όλο το σπίτι και σφουγγάρισα ,ξεσκόνισα τα επιπλά,τα πολλά πολλα, και πήρα το μικρό μου για υπνο αφου ο μπαμπάς μας σημερα ξαναεφυγε για δουλεια μετά το φαγητό.Ξυπνήσαμε και εκανα ενα ωραιότατο μπανάκι,εβαλα τα πήλινγκ,τις μάσκες και τις κρέμες μου και πλέον ξεκουράζομαι.:):)

Για το φούρνο το καλύτερο προιον που είχα βρει ηταν της amway.Πραγματικά εκανε θαυματα και χωρίς καθόλου τρίψιμο,αλλα δεν το εχω ξαναβρει.

Το λάχανο ούτε εγώ το πλένω ,μόνο βγαζω τα εξωτερικά φύλλα.

Ειρήνη ξανα περαστικα,κρατήσου όσο μπορεις...

Πάω να ασχοληθώ με τον πιτσιρικά μου γιατί εχει φρικάρει τόσες μερες μες το σπίτι.:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?περαστικουλια για τις κρυωμενες!

Ειρηνη μου τελειες οι προσκλησεις σου και ακομα πιο τελειο ειναι που σε βοηθησε ο μικρουλης σου!Θα το χαρηκε πολυ!

YOTOY και Χαρα χρονια πολλα να τα ειστε παντα ευτυχισμενες!

(Ειρηνακι μου και εγω με τον αντρουλη μου παμε για τα 12 χρονια...)

Σημερα αγορασαμε μπροκολα,κουνουπιδια,λαχανο ασπρο και κοκκινο και σεληνο για να τα φυτεψουμε στον κηπο!!!!Ειναι οι πρωτη μας αποπειρα....ελπιζω να πιασουν....

Χρυσα μου να σε ρωτησω κατι?ειχα παρει καποια στιγμη κοκκινες πιπεριες καυτερες ,τελικα δεν τις φαγαμε και επειδη τις ειχα κρεμασει αποξηραθηκαν,αν φυτεψω τον σπορο που εχουν μεσα θα πιασει?

φιλια πολλα!

Αν και δεν εχω φυτέψει ποτε,πάντα είχε η μαμά μου,νομίζω πως θα πιασουν.Καλή επιτυχία με τα λαχανικά σου,κοίταζε να τα ποτίζεις καθημερινά μέχρι να ριζώσουν.;):):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κόρες μου,

Κάναμε το διάβασμα με το φιογκάκι το μεσημέρι και δυσκολευτήκαμε πολύ.. πλέον έχω αρχίσει να βλέπω τις δυσκολίες του να μεγαλώνει το παιδάκι μου {σε σχέση με τη μαθητική και την εξωσχολική του δραστηριότητα} και ο άντρας μου να καταλαβαίνει γιατί είχα τόσες αντιστάσεις να ξεκινήσει αγγλικά τόσο μικρός... :?

Πλέον βλέπω πως δεν έχει χρόνο να παίξει σαν παιδάκι μέσα στην ημέρα... σχολάμε στις 2, μέχρι να έρθουμε σπίτι και να φάμε θα πάει 3. Τον αφήνω 10 λεπτάκια μόνο {και δεν το θέλω τοσο λίγο... :cry:} και ξεκινάμε γιατί στις 5.30 θα πρέπει να φύγουμε είτε για tae know do είτε στις 6 για αγγλικά... και όταν γυρίσει θα κάνουμε μπανάκι, θα φάει και θα ξαπλώσουμε... Και στεναχωριέμαι ρε γμτ γιατί δεν πρέπει να δουλεύει τόσο σκληρά από τώρα. Θέλω να έχει και τις καθημερινές λίγο χρόνο να παίξει, να ξεκουραστεί, να κάνει οτιδήποτε θέλει... και σκέφτομαι ήδη του χρόνου, που ξέρω πως η 3η δημοτικού είναι πολύ δύσκολη, τι θα γίνει... :? Γιατί τα πιέζουν τόσο?

Περιμένω τα αγόρια μου να έρθουν από τα αγγλικά. Πήγα εδώ κοντά σε ένα μανικιούρ, έκανα το μπανάκι μου, μάζεψα όλο το σπίτι μου, έβαλα ένα πλυντήριο για την νύχτα, αποστείρωσα και έπλυνα κάποια πιατικά. Εφαγα το αγαπημένο μου σάντουϊτς {μαγιονέζα με κοτόπουλο και αυγό βραστό}, έφτιαξα σάντουϊτς για αύριο για τη δουλειά του άντρα και ετοίμαστα τοστάκια ώστε μόλις μπουν τα αγόρια, να πλυθούν και να φάνε.

Μετά θα πάω να ξαπλώσω μαζί με το φιογκάκι μου γιατί θα πρέπει να διαβάσουμε πριν κοιμηθεί λίγο ακόμα την ανάγνωση που εχει για αύριο γιατί δεν καλο-προλάβαμε... :? . Είχαμε και γράψιμο / διάβασμα αγγλικών σήμερα...! Τι να πω....

Σας φιλώ μικρούλες μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ η μουλάρα δεν την είχα βγάλει ποτέ! κ είδα τα άπαντα από μπίχλα! αλλά την λαμποκόπησα! κ κυρίως το μάρμαρο-πάτωμα, που δεν φαινόταν!

με την ευκαιρία που περάσαμε αυτόνομη θέρμανση έκανα γενική, αλλά γενική της ψείρας! ανακάλυψα γωνίτσες στο σπίτι μου, που πριν δεν τις ήξερα!:oops:

Α μην ανησυχείς! Ούτε και γω το ήξερα! Ετυχε να κάνουμε πριν μερικά χρόνια κάποια διόρθωση στην κουζίνα και την έβγαλε ο κουζινάς. Εμεινα παγωτό εγώ! :shock::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γ

εμεις ειμαστε 5,5 χρονια μαζι 3 παντρεμενη!

ειρηνη δεν λεει τιποτα τα 15 χρ, εισαστε απο το λυκειο μαζι? η αδελφη μου ειναι 17χρ τα 7 παντρεμενη, αλλα ειναι απο 3η λυκειου μαζι!

Ευχαριστώ που με κάνεις να νιώθω νινί! :tongue:

Είμαστε από τα 23 μαζί...! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη το φιογκάκι διαμαρτύρεται απο την πίεση?????

Έχεις δίκιο τα πιέζουν πολύ....φέτος στην Β' Δημοτικού έχουν να μάθουν προπαίδεια???? (εμείς στην Τετάρτη την μαθαίναμε)

Βασικά αν βλέπεις ότι αντέχει το φιογκάκι τότε συνέχισε τον....

Ειρήνη στην Γ' Δημοτικού δεν ξεκινάμε αγγλικά??? έτσι θυμόμουν παλιά!!!

Αχχχχ πλησιάζει και εμένα η ώρα μου ....εμείς πάντως φέτος Α' Δημοτικού τα πάμε καλά ως τώρα, η κόρη μου κάνει μερικά φυλλάδια στο σχολείο, της αρέσουν τα μαθηματικά, οπότε εδώ στο σπίτι ξεκινάμε διάβασμα στις 3 και στις 4 έχουμε τελειώσει....προλαβαίνουμε να πάρουμε και έναν υπνάκο!!! πάντως ως τώρα καλά τα πάμε και κάθεται με προθυμία να διαβάσει.....μάθαμε να διαβάζουμε κιόλας :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, σε κούφανε ε;;; Μην κοιτάς που δεν έχω πολλά ποστ. Είμαι πολύυυυυυυ παλιά καραβάνα εδώ μέσα, στο πάρεντς δηλ, έχω πάνω από 4 χρόνια που διαβάζω και ψάχνω θέματα που με ενδιαφέρουν κατά καιρούς. Καθημερινή ενασχόληση το πάρεντς, τότε εγκυμονούσα για 1η φορά, αλλά επειδή διάβαζα αρκετά θέματα, για τα μωρά, για θηλασμό, για διατροφή, εξετάσεις, κλπ, δεν είχα ξεκινήσει να γράφω/συμμετέχω. Χαζομάρα ίσως τελικά, γιατί νοιώθω να σας ξέρω, ενώ εσείς όχι. Θυμάμαι ειδικά το θέμα μα τις πεθερές και το φυστικάκι που έγραφε τα θεϊκά :P, τρελό γέλιο.... Τότε δεν έιχα να γράψω για πεθερές, όλα καλά ήταν π.π. (προ παιδιού)... τώρα που έχω :mad:, δεν θέλω να ασχολούμαι συνεχώς;), με φθείρει...

Έχεις δίκιο, καλύτερα με πμ για τις ασχολίες των παιδιών... είναι πολύ μικρός ο κόσμος τελικά. Εγώ με το που πρωτογράφτηκα στο πάρεντς, πέτυχα ξαδέλφη του άντρα μου, και αυτός ήταν κι ένας λόγος που δεν έγραφα... δεν έχουν σχέσεις και δεν ήθελα να αναγνωριστώ για εκείνον πιο πολύ.

Κοριτσαρα μου τι να σου πω! Δεν ηξερα πως μπορω να μεινω τοσο πολυ στη μνημη καποιου (εχω χρονια να γραψω για το πεθεριδιο :lol:)! Ευχομαι να τα λεμε συχνοτερα τωρα που αποφασισες να γραφεις κιολας!

Ειρηνη το προγραμμα των παιδιων του δημοτικου (ποσο μαλλον μεγαλυτερων) ειναι πραγματικα εξοντωτικο.... Δεν υπαρχουν ανεμελες στιγμες πια... :( Γι' αυτο κοιταω να ευχαριστηθω το γλυκοφλεβαρακι τωρα..

Φεφακι καλως ορισες παλι! :D

Λοιπον ακουστε τωρα story.. Εξω ακριβως απο το σπιτι μου εχουμε ελια (δεντρο).. Η οποια φετος εβγαλε ΤΙΣ αμετρητες ελιτσες.. Πριν καμμια εβδομαδα μου μαζεψε αγαπημενο φιλαρακι καμποσες.. Τις κοιταζα, με κοιταζαν κι αυτες και αποφασισα σημερα μετα απο ερευνα στο διαδικτυο να τις φτιαξω. Το γλυκοφλεβαρακι τρωει το τοστακι του με το γαλατακι του και μολις πεσει για υπνο ξεκιναω να τις χαραζω και να τις βαλω σε μπολικο νερακι να ξεπικρισουν! Ευχομαι να τα κανω καλα και να εχουμε τις δικες μας ελιτσες φετος! :D:D

Επισης η δαφνη που εχουμε στην αυλιτσα μας πεταξε ΠΟΛΛΑ φυλλα τα οποια θελω να μαζεψω και να τα αποξηρανω. Θα γινει κι αυτο οσονουπω.

Αυριο εχουμε κοτοπουλο στο φουρνο με λαχανικα (μελιτζανες, κολοκυθακια, πιπεριτσες, ντοματουλες, κρεμμυδακι και σκορδο) κι αμα βρω χρονο θα ζυμωσω και ψωμακι που ΔΕΝ ζυμωσα σημερα (ενω συνηθως καθε Τεταρτη ειναι η μερα του ψωμιου)..

Αυτα τα ολιγα!

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τώρα βρήκα χρόνο και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας.

Η θεία μου πριν 10 χρόνια μας είχε χαρίσει μια πολυθρόνα και μια ανθοστήλη,ήταν απο ένα σαλόνι της, εμείς πριν 4 χρόνια μετακομίσαμε και την ανθοστήλη τη χαρίσαμε στη διπλανή αφού η θεία ρωτήθηκε ξανά και δεν την ήθελε,σήμερα μου τηλεφώνησε η ξαδέρφη μου πως ετοιμάζει το γραφείο της μιας και τελείωσε το διδακτορικό της και θέλει το σαλονάκι αυτό να το τοποθετήσει στην είσοδο,οπότε θέλει τη πολυθρόνα-που την εχω εγώ-και την ανθοστήλη

Τι να κάνω??

Να τη ζητήσω απο τη διπλανή μου?

Και αν μου πει μα μου?

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω φυτέψει ποτε,πάντα είχε η μαμά μου,νομίζω πως θα πιασουν.Καλή επιτυχία με τα λαχανικά σου,κοίταζε να τα ποτίζεις καθημερινά μέχρι να ριζώσουν.;):):)

Θα τα φυτεψω και οτι γινει!!!!;)

Σε ευχαριστω πολυ Χρυσα μου!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...