Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κόρεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς ελάτε κάνω πάρτυ και κερνάω καφέ!!!!!!!!!!!!

ΑΎΡΙΟ ΑΠΕΡΓΕΙ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΥΥΥΧΧΧΟΥΥΥΥ!!!!

Υ.Γ. Αρα για σήμερα έχουμε μόνο τα αγγλικά, που πρέπει να δώσουμε λιγη βαση... :rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι mamavasiaγίνεται πεντανόστιμη! Τώρα μου ήρθε στο μυαλό και ένα κόλπο που κάνει νοστιμότατη και χορταστικότατη ομελέτα πουδεν χρειάζεται γύρισμα!!!:Pχτυπάτε μισό κριθαρένιο παξιμάδι στο μούλτι, Το ανακατεύετε με δύο αυγά, αλάτι, πιπέρι, και μόλις ρίξετε το μίγμα στο τηγάνι και απλώσει προσθέτετε ό,τι θέλετε (τυρί, ντομάτα σε πολύ λεπτές φέτες, ελιές) και αφήνετε να σιγοψηθεί σκεπασμένο με καπάκι 5 λεπτά, να "σταθεί" το πάνω μέρος. Μετά την αφήνετε στο τηγάνι μακριά από τη φωτιά (δεν τη γυρίζουμε! ) άλλα 5 λεπτά και τυλίγετε σαν ρολό την ομελέτα, την κόβετε αν θέλετε κάθετα φέτες και σλουρπ:tongue:! Γίνεται σαν swiss-roll αλλά αλμυρό!

Tι υπέροχες ιδέες / συνταγές που ανταλλάσουμε!!!

Εύγε κοριτσάκι μου, θα την δοκιμάσω άμεσα!:P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσείς λέτε για απλό εποχιακό κατάστημα εγώ ένα έχω να σας πώ πήγα την Δευτέρα τζάμπο και ήδη είχαν βγάλει χριστουγεννιάτικα οπότε τί λέμε τώρα.

Αντε Ειρήνη να τελειώσεις με το πάρτυ του φιόγκου και να ξεκινήσεις τα χριστουγεννιάτικα γιατί μας πρόλαβαν άλλοι....

Τα έβαλαν ήδη? Την περασμένη εβδομάδα που πήγα εγώ δεν είχαν τίποτα... :P

Λίγο έμεινε κορούλες μου... 2 εβδομαδουλες και θα είμαστε όλες εκεί!!!!:P:p:p Αχ.. και γω το νοσταλγώ πολύ!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!Είμαι η Ειρήνη,μένω στην Αθήνα και αν με θέλετε στην παρέα σας,ακολουθώ...;)

Καλώς ήρθες, γλυκό, συνωνόματο κοριτσάκι!

Ελπίζω να σου κρατήσουμε καλή παρέα και να μας γράφεις.. πολύ θα το χαρούμε! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανυπομονώ κι εγώ για το Χριστουγεννιάτικο θέμα!:) Φέτος τα Χριστούγεννα τα περιμένω πώς και τί, πέρυσι είχαμε το μπαμπά άρρωστο, ελπίζω φέτος να είμαστε όλοι καλά!

Αυτό μόνο ζητώ και γω πια, κορίτσια μου... να είμαστε καλά... ακούω τόσα άσχημα γύρω-γύρω....

... όλο αρρώστιες, θανάτους και άσχημα πράγματα που αφορούν ακόμα και βρέφη.... :cry::cry::cry: φρίκη.... Ας είμαστε καλά...

Και γω Ευούλα μου, το περιμένω πως και τι... θα το ποστάρω και στο parents γιατι το πιστεύετε πως λαμβάνω και από εκεί μηνύματα...??!!!:tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Μανιακή με το easy living δε γινόταν να μη σας ανακαλύψω...και σας ανακάλυψα τώρα που έχω σε έξαρση το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα!!!:mad:

Georgina, έχει tiger και στην Καλλιθέα,επί της Ε.Βενιζέλου, νομίζω πως είναι σχετικά καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως σας έγραψα νωρίτερα, ολοκλήρωσα και τις τερατο-γκριμάτσες {thanks G :P:p:p} και είμαστε έτοιμοι!!!!

Το φιογκάκι έχει ενθουσιαστεί μ' αυτά και νομίζω πως θα έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία στα μικρά. Ολο το βάζει στο στόμα του μπροστά και μου κάνει το τέρας...!!! :tongue::tongue:

Πως σας φαίνονται?

DSC00432.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Μανιακή με το easy living δε γινόταν να μη σας ανακαλύψω...και σας ανακάλυψα τώρα που έχω σε έξαρση το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα!!!:mad:

Georgina, έχει tiger και στην Καλλιθέα,επί της Ε.Βενιζέλου, νομίζω πως είναι σχετικά καινούριο.

Πω πω... :|:neutral: και γω το έχω, πολλά χρόνια... από τα 23 {αν θυμάμαι καλά} περίπου... :? . Οσο μπορείς να το ξεκουράζεις...:?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας διαναζω καθημερινα και σας θαυμαζω απεριοριστα γατι εγω δεν τα πολυκαταφερνω

Γειά σας κορίτσια,

θα ήθελα τη βοήθειά σας… ψάχνω τέτοια χάρτινα βαλιτσάκια

http://www.cardboard-giftbox.com/photo/pl578557-customized_gift_boxes_childrens_paper_suitcase_blue_color_embossed_gloss_finishing.jpg

καμμιά ιδέα για το που μπορώ να βρω;

please please help

τετοια βαλιτσακια εχω δει και στο ΖΑΡΑ αλλα δε θυμαμαι τιμουλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σας διαναζω καθημερινα και σας θαυμαζω απεριοριστα γατι εγω δεν τα πολυκαταφερνω

Να μην το λες αυτό κοριτσάκι μου! Τοσα που κανουμε ολη μερα δεν είναι λίγα!!!!!!!!! Ειμαι σιγουρη πως απλως εισαι αυστηρη με τον εαυτο σου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, το πάρτυ θα είναι super! Eχεις κάνει υπέροχα πράγματα, όσα έχω προλάβει να δω...

Εγώ, δυστηχώς, έχω ένα σπίτι που δε βλέπετε τον τελευταίο καιρό λόγω του προβλήματος με το χέρι.Ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί-όταν είναι στο σπίτι γιατί δουλεύει πολλές ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Φάγαμε {μπιφτεκάκια με πατατούλες τηγανητές}, μάζεψα και τώρα συνεχίζω το σφουγγάρισμα στο υπόλοιπο σπίτι. Αφησα και λίγο το φιογκάκι και είδε παιδικά και τώρα ξεκίνησε να κάνει αγγλικά ώστε ενδιάμεσα να κάνουμε και διαλείμματα...;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως σας έγραψα νωρίτερα, ολοκλήρωσα και τις τερατο-γκριμάτσες {thanks G :P:p:p} και είμαστε έτοιμοι!!!!

Το φιογκάκι έχει ενθουσιαστεί μ' αυτά και νομίζω πως θα έχουν πολύ μεγάλη επιτυχία στα μικρά. Ολο το βάζει στο στόμα του μπροστά και μου κάνει το τέρας...!!! :tongue::tongue:

Πως σας φαίνονται?

DSC00432.jpg

Ειρήνη η γιορτουλα σας θα είναι τέλεια!

συγχαρητηρια στην χρυσοχερα μανουλα!!

Link to comment
Share on other sites

ε δες τον αφου τον λατρευες!!!

images?q=tbn:ANd9GcQlDZFlX352O6qEAVprcul2Tan-C5sOoFuXIc2W0Ruc97ygkpK8dw

εμεις εχουμε την συγχρονη εκδοση

06776.jpg

η μικρη μου τον λατρευει!!!!!!!

Καλησπερα!τι κανετε?

Yotou μου εισαι απιστευτη:Dπου το βρηκες?εγω ειχα το δεξι και το αγαπουσα πααααρα πολυ!Ποπο τι μου θυμησες!και εμεις εχουμε το συγχρονο φωτεινουλη και καθε βραδυ ο μικρος τον περνει αγκαλιτσα για να κοιμηθει:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...