Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Aangelika8 είπε:

      Να ρωτήσω κ εγώ κορίτσια πόσο είναι το κόστος των εξετάσεων θρομβοφιλιας? Μόνο αυτές δεν έχω κάνει κ είπαμε με το γιατρό εφόσον έχουμε υγιης βλαστοκυστη στον προεμφυτευτικο, πριν την εμβρυομεταφορα να γίνει κ αυτός ο έλεγχος... Βέβαια στις τελευταίες εμβρυομεταφορες έκανα προληπτικά κ αντιπηκτικες. 

      οι περισσότερες από αυτές δεν γράφονται. Εμένα όλο το πακέτο κόστισε γύρω στα 300..

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Γεια και στις υπολοιπες.

Fairy να σε καλωσορισω και εγω, με το καλο το μωρακι σου.

Μυρινα που θα παει;;;; θα μαθουμε και εμεις, σιγουρα παιζει ρολο ο πλακουντας ,μου το ειπαν ξεκαθαρα και ο γιατρος και ο υπερηχολογος που εκανε την αυχενικη μου οτι ο προσθιος πλακουντας δε βοηθαει στην εικονα...εγω αν δε μαθω πια στο ραντεβου που εχω τωρα με το γιατρο,θα περιμενω το β επιπεδου γυρω στις 7/5 που θα μαθω σιγουρα.

Εμενα η πλατη που λετε κτλ ακομα δε με εχει πονεσει ισως βοηθαει οτι δεν εχω βαλει κιλα ακομα....ελπιζω να διατηρηθω λιγακι γιατι αλλιως με τη ζεστη, δε θα μπορω να κουνησω .

Αννια τελεια η κοιλιτσα!!!!!!!!!!Εμενα καμμια σχεση ακομα...κανεις δε με εχει δει για εγκυο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω αν εχετε δοκιμασει καμια επουλωτικη κρεμα και αν ειχατε αποελεσματα θελω να βαλω στην τομη μου για να την εξαφανισω οσο ειναι προσφατη ακομα(4μηνες) εχετε δοκιμασει την κελοσοφτ η την ελισινα??Ποια ειναι πιο αποτελεσματικη???

Εννοεις να εβαλα επουλωτικη στην τομη της καισαρικης ας πουμε;;;;Οχι δεν εβαλα τιποτα απολυτως και δεν εχω καν τομη τωρα πια.Δηλαδη ουτε εγω δεν την βρισκω.Δε φαινεται τιποτα απολυτως.Εχει να κανει με το δερμα θεωρω.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα χαρα..Το ισχυο με πιανει και μενα που και που αλλα εγω εχω πονο στην πλατη απο την αρχη της εγκυμοσυνης εχω φαει μεγαλο πακετο..Φροντισε να ξαπλωνεις οσο μπορεις

Αννια να προσεξεις και εσυ να μην παρεις πολλα κιλα γιατι αν ποναμε απο τωρα πως θα ειμαστε τους τελευταιους μηνες με την κοιλια τουρλα:shock::shock:.Εγω προσπαθω να ξεκουραζομαι αλλα αμα με πιασει δεν μ'αφηνει με τιποτα.Απλα υπομονη:?


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τυχερουλες !ανυπομονω και εγω να κανω β επιπεδου.Τη δευτερη εβδομαδα του μαιου μου ειπε εμενα ο γιατρος.Θα την κανω στο μητερα που ειναι οικονομικοτερα απο αλλα που εχω ρωτησει.Κοριτσακια εγω θα γεννησω στις 17 Αυγουστου πρωτα ο θεος πηρα το οκ και απο το ντοκτορ! καλη επιτυχια στις εξετασεις σας


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εννοεις να εβαλα επουλωτικη στην τομη της καισαρικης ας πουμε;;;;Οχι δεν εβαλα τιποτα απολυτως και δεν εχω καν τομη τωρα πια.Δηλαδη ουτε εγω δεν την βρισκω.Δε φαινεται τιποτα απολυτως.Εχει να κανει με το δερμα θεωρω.

Πόσο τυχερή είσαι....

εμένα έκανε χηλοειδές το δέρμα και η τομή φαίνεται λες και την έκανα πριν 2 μήνες....

και δυστυχως δε σωζεται το θέμα....

όπως είπες είναι θέμα δέρματος...


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εκανα καισαρικη απλα εχω την τομη της ομφαλοκηλης την ειχα κανει τον φλεβαρη του 11και εγινε σκατα πρησμενη κοκκινη και πολυ πολυ σκληρη...Εκανα εκτομη και συραφη τον δεκεμβρη και μετα εμεινα εγκυος οποτε τωρα μου εδωσε το ελευθερο ο γιατρος να βαλω καποια επουλωτικη γιατι κοκκινισε παλι:cry::cry:Βεβαια καμια σχεση με εκεινο το χαλι...Για αυτο ρωταω οτι προλαβω να σωσω...Χαρα σε μενα ποναει η πλατη απο κιλα μονο 2εχω παρει:rolleyes:..Λετε να μου ποναει επειδη εχει παραμεγαλωσει το στηθος??Επισης προχτες ''ετρεξε'' λιγο γαλα απο το αριστερο μου στηθος:P


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου....

Μου την δίνει η βροχή με λάσπη....είναι χάλια όλα εξω....ήρθα να ξεκουραστω λίγο και θα πάω ξανα για δουλεια....

Myrina περαστικά....αμάν βρε κορίτσι μου....

Γενικα στα άρρωστα κοριτσάκια περαστικά......καλοκαιριαζει που θα παει θα σταματήσουν ο ιωσεις....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...