Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???Πολυ χαλια καιρος εδω βρεχει απο τα ξημερωματα και φυσαει πολυ καταχειμωνο μου θυμιζει...Μυρινα δεν ειδατε φυλο προχτες??:P

εδω να δεις βροχη και λάσπη....

όλα είναι καφέ εξω!

Φαιρυ και εγω καπως ετσι ειμαι οταν εβγαλα την φωτο ειχα φαει μισο κιλο κοκορετσι αρνι πατατες τσουρεκι:oops:

εμενα είναι αστεια η κοιλια μου γιατι εχω και τον αφαλό να πετάει προς τα έξω και είναι λες και εχει κουμπί που τη φουσκωνει και την ξεφουσκωνει!!!

έπαθα ομφαλοκήλη στην 1η εγκυμοσύνη και θα πρέπει να κάνω επέμβαση για να τον επαναφέρω!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08 κοριτσάκι

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9 αγοράκι κοριτσάκι

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο) κοριτσάκι

23.angelikig 10/9 κοριτσάκι

24. Νιονιώ 12/9 κοριτσάκι

25.hara82 20/9 αγοράκι

26.fairytale 30/9


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εδώ ο βήχας καλά κρατεί!! Δεν την παλεύω άλλο!!!!!!! :cry: Ο καιρός το ίδιο σπαστικός, δεν βρέχει (αν και στο meteo.gr λέει πως θα βρέξει το βράδυ) αλλά φυσάει συνέχεια!!! :mad:

Για το φύλο που λες Άννια, μέσα σε όλα αυτά το σκέφτηκα κι εγώ να το ρωτήσω, λέω μπας και βγει και κάτι καλό που τρέχαμε στα επείγοντα :-P αλλά και πάλι δεν μπόρεσε να το δει, γιατί ο πλακούντας μου λέει είναι σε πρόσθια θέση και (υποθέτω εγώ) εμποδίζει στο να το δούμε.. Στο Β' Επιπέδου μάλλον θα το δούμε, στις 16/5 τον έχω!! :D


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Fairy και εγω εκανα ομφαλοκηλη και την αφαιρεσα πριν 1,5χρονο σχεδον...ελπιζω τωρα να μην ξανακανω

εμενα μου είπε ο γιατρός να κάνω την επέμβαση αφού ξεμπερδεψω με εγκυμοσύνες και αφού δεν ήταν χάλια εμφανισιακά, το αφησα...

πως ειναι σαν επέμβαση? πονας μετά???

1.leta008 1-5/08 αγοράκι

2.ridi 3/8 κοριτσάκι

3.Despina80 6/8 κοριτσάκι

4.mimika84 6/8 αγοράκι

5.evri 10/8 αγοράκι

6.chiqui 11/08 αγοράκι

7.zipounaki 13/08

8.ΑΝΝΑ27! 18/08 αγοράκι

9.taniabell 19/8 (15 μερες νωριτερα) κοριτσάκι

10.eirinomama 20/8 αγοράκι

11.geo_angela 22/8 αγοράκι

12.afroad 24/8 κοριτσάκι

13.libero10 27/08 αγοράκι

14. Marilenaath 28/08 κοριτσάκι

15.ριτα79 30/8 αλλά θα παμε 15 μερες νωρίτερα

16.Giovanna 1/9 αγοράκι

17.moritsa 2/9 αγοράκι κοριτσάκι

18.myrina 3/9

19.elisabeth 6/9 αγοράκι

20.Rodakinoula 6/9 αγοράκι

21.kerasia 7/9 (μεσα Αυγούστου) κοριτσάκι

22.annia 10/9 (Αρεταιειο) κοριτσάκι

23.angelikig 10/9 κοριτσάκι

24. Νιονιώ 12/9 κοριτσάκι

25.hara82 20/9 αγοράκι

26.fairytale 30/9

ευχαριστω που με πρόσθεσες!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ντροπαλο μωρακι εχεις μυρινα..Εμεις οταν πηγαμε ηταν ξαπλωμενο μπρουμυτα ειχε τουρλωσει και πωπουδακι και κουνουσε χερια ποδια..Πολυ αργα δεν σε εβαλε για β'επιπεδου??


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια! Και εδώ χάλια ο καιρός! Έχει 3 εβδομάδες βρέχει ασταμάτητα θα σαπίσουμε στο τέλος!

myrina περαστικά σου!

Όσο για την κοιλίτσα και μένα έτσι πάει τη μία μου φαίνεται τεράστια την άλλη ίσα που προεξέχει!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι ντροπαλό το παιδί μου!! :oops::tongue::lol: Στην 24 βδομάδα την έχω την Β', στην αρχή κι εμένα με είχε πιάσει αγωνία, ιδίως βλέποντας ότι οι περισσότερες από εδώ την έχουν κάνει νωρίτερα, αλλά τώρα λέω καλύτερα για να είναι ακόμα πιο διαμορφωμένο! Το άλλο θέμα είναι ότι την έχω κλείσει στο νοσοκομείο, και παρ'όλο που την έκλεισα σχεδόν από την αρχή που το έμαθα (Γενάρη), είναι γενικότερα δύσκολο να βρεις ραντεβού! :rolleyes:

Ευχαριστώ Εύρι μου για τα περαστικά!! :)


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ την έκανα πριν ένα μήνα στη 19 εβδομάδα και το χαρτί που έχω λέει 19-23 εβδομάδα τώρα τι να πω και μένα νωρίς μου είχε φανεί και έχω και από τότε να δω το μωράκι μου! Την άλλη εβδομάδα λογικά θα ξαναπάω και ανυπομονώ. το μόνο μου άγχος είναι μη με κράξει για το βάρος :-)


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!!!Τι κανετε???Νομιζω ο χειμωνας δεν θελει να μας αποχωρηστει :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.Και εμενα με ποναει η μεση μου χαμηλα και τις περισσοτερες φορες με κτυπαει στο ισχυο και τοτε δεν μπορω να βολευτω πουθενα ουτε καν να περπατησω.Ο γιατρος μου ειπε να φροντισω να μην παρω πολλα κιλα γιατι θα υποφερω:?.


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω να σας ρωτησω αν εχετε δοκιμασει καμια επουλωτικη κρεμα και αν ειχατε αποελεσματα θελω να βαλω στην τομη μου για να την εξαφανισω οσο ειναι προσφατη ακομα(4μηνες) εχετε δοκιμασει την κελοσοφτ η την ελισινα??Ποια ειναι πιο αποτελεσματικη???


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια!!!!Τι κανετε???Νομιζω ο χειμωνας δεν θελει να μας αποχωρηστει :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.Και εμενα με ποναει η μεση μου χαμηλα και τις περισσοτερες φορες με κτυπαει στο ισχυο και τοτε δεν μπορω να βολευτω πουθενα ουτε καν να περπατησω.Ο γιατρος μου ειπε να φροντισω να μην παρω πολλα κιλα γιατι θα υποφερω:?.

Καλημερα και απο μενα χαρα..Το ισχυο με πιανει και μενα που και που αλλα εγω εχω πονο στην πλατη απο την αρχη της εγκυμοσυνης εχω φαει μεγαλο πακετο..Φροντισε να ξαπλωνεις οσο μπορεις


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...