Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!!!

Πωπω τι πολλά που γράψατε μέσα σε μια μέρα. Τα μισα τα ξέχασα χαχαχαχα για να μην πω όλα!!!!

Μορίτσα χαίρομαι που τα μπεμπάκια σου είναι μια χαρά έφυγε το μεγάλο άγχος της β΄επιπέδου τώρα μπορείς να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!! Καλά αποτελέσματα να έχεις στην καμπύλη σακχάρου!!

Μυρίνα μου πήγα και γω στο λίντλ χθες πρωί πρωί στις 8,30 ήμουν εκεί με πήγε ο άντρας μου πριν στη δουλεία πάλι καλά γιατί αν πήγαινα κανένα μισάωρο ποιο μετά δεν θα έβρισκα τίποτα. Πήρα δύο παντελόνια ένα κολάν και δύο μπλουζάκια γινόταν χαμός έπαθα πλάκα δεν το περίμενα. Αλλά το μαξιλαρακί που λες δεν το είδα μα τόσο στραβομάρα να έχω...απορώ που είχα τα μάτια μου!!!

Δεσποινάκι μου καούρες έχω και γω σχεδόν κάθε μέρα μερικές φορές είναι πολύ ενοχλητικές αλλά κάνω υπομονή και τρώω αγγουράκια με ανακουφίζουν έτσι πως είναι δροσερά !!!

Λίμπερο μου και μένα με πιάνουν κάπου κάπου κραμπούλες κυρίως αν τεντώσω απότομα τα πόδια μου τσακ μαγκώνουν !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κ απο μενα!!

μιμικα και μοριτσα μπραβο γαι τις εξετασεις σας!

μαριλενα με το καλο να κανεις κ εσυ σημερα και περιμενουμε νεα!

δεσποινα σ ευχαριστω για τις ευχες με το καλο το μωρακι σου!

αννα το μετρο μαλ ειναι πολυ κοντα μας οποτε κανονισετε για καφεδακι πολυ ευχαριστως να ερθουμε!

ριντι ελπιζω ν ατα καταφερεις σημερα με την αδεια!

πηγα κ εγω χθες λιντλ(σε 2 διαφορετικα) και δε βρηκα τιποτε...τα ειχαν παρει ολα...δε προκειται να ξαναασχοληθω με προσφορες στα συγκεκριμενα σουπερ μου σπασαν τα νευρα χθες.

κατα τ αλλα ειμαι καλυτερα με το μπουκωμα χθες μπορεσα και κοιμηθηκα το βραδυ καλα.ανυπομονω να περασει η σημερινη μερα...αυριο θα παμε εκδρομουλα οικογενειακως στο ναυπλιο:P

φιλια πολλα και καλο σκ σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ροδακινουλα!!εδω ειμαι αλλα στη δουλεια!χαζευω λιγο πριν ξεκινησουμε;)


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ελίσαμπεθ ελπίζω να περάσει εντελώς το μπούκωμα, πόσο τυχερή είσαι που θα πάτε εκδρομούλα καλά να περάσατε. Όσο για το λίντλ έπρεπε να πας πάρα πολύ νωρίς σαν τα πιράνχας πέφτουνε και γω δεν το περίμενα πρώτη φόρα πήγα για κάτι που έχουν σε προσφορά πάλι καλά που με πήγε ο άντρας μου αλλιώς δεν θα έβρισκα και γω τίποτα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δυστυχως το πρωι επρεπε να παω στη δουλεια δε προλαβαινα...αναγκαστικα πηγα μεσημερι.τεσπα δε πειραζει.αλλωστε εχω ρουχα απ τη πρωτη φορα ευτυχως!αλλα τα σουτιεν ητανν καλη φαση.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το πρωι επρεπε να παω στη δουλεια δε προλαβαινα...αναγκαστικα πηγα μεσημερι.τεσπα δε πειραζει.αλλωστε εχω ρουχα απ τη πρωτη φορα ευτυχως!αλλα τα σουτιεν ητανν καλη φαση.

Σουτιέν δεν πήρα κάπως μου φάνηκαν πριν απο λίγες μέρες είδα σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι μου πολύ ωραία με 16 ευρώ το ένα, οπότε είπα να πάρω απο κει όταν θα έρθει η ώρα γιατί στο λιντλ δεν μπορείς να το δοκιμάσεις και δεν δέχονται και επιστροφή στα εσώρουχα (πολύ λογικό το βρίσκω) Ασε που δεν γνωρίζω και πόσο θα τουμπανιάσουν ακόμα !!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια! καλα με εχει πεθανει η αλεργια στην κυριολεξια.Καραροη και φτερνισματα και καμμια φορα πανω στο τρανταγμα ποναω κιολας αστα να πανε.

Προσπαθω να ραψω λιγο το στομα μου γιατι την δευτερα που θα παω γιατρο θα με ζυγισουνε και καηκα.Πρεπει να πηρα απο το Πασχα κανενα 3 κιλο δραμα σας λεω!!

Θα τα ξανπουμε το βραδακι φιλακια πολλα


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!

Λοιπον και εγω μπηκα στη διαδικασια να φτιαξω τις ντουλαπες(αν και ακουσα οτι αυριο θα βρεχει ολη τη μερα :rolleyes:).Ουφ τι ειναι και αυτο καθε αλλαγη εποχης ποσο το βαριεμαι :shock:.

Μεχρι και τωρα ολα οσα δεν κανανε στη μικρη τα κραταγα για το επομενο μπεμπε αν θα ητανε κοριτσακι αλλα τωρα αφου ξερουμε οτι θα εχουμε αγορακι τα μαζευω και θα τα μοιρασω .Δεν πειραζει θα πανε σε φιλες που τα εχουνε πραγματικη αναγκη.Να δω εγω αν θα παρω απο πουθενα :|:|:|.

Το μονο που με αγχωσε λιγο ειναι οτι ειδα οτι στη μικρη δεν κανει σχεδον τιποτα απο περσι οποτε θα πρεπει να ξοδευτουμε παλι.Αλλα μια φιλη μου ειπε οτι μεχρι και το Σαββατο τα Η&M εχουνε προσφορες με φοβερα ρουχαλακια μεχρι 10€.Οποτε οσες ειστε κοντα σε H&M για δειτε......


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια,επιτελους καθομαι στον υπολογιστη..Την τελευταια εβδομαδα δεν προλαβαινω τιποτα εχω ανοιξει δουλειες και τρεχω πανικοβλητη..Agtog καλως ηρθες και απο μενα με το καλο το μωρακι σου,αγορακι η κοριτσακι??Τι ηλικια εχουν τα μεγαλυτερα παιδακια σου???

Κοριτσια εγω εχω σακουλες που ρουφας τον αερα και της εχω καταευαχριστηθει δεν παιρνω καποιες συγκεκριμενες αλλα συνηθως του τζαμπο που ειναι πιο οικονομικες!!!Για τα ρουχαλακια που λετε ευτυχως εχω και για αγορι και για κοριτσι..Μολις επιβεβαιωσουμε το φυλλο στην β'επιπεδου θα ξεχυθω στο παταρι να τα ξεδιαλεξω και οσα δεν τα χρειαζομαι να τα μοιρασω σε κουμπαρα κουνιαδα κλπ...Οσες εχετε ατομα να σας δωσουν ρουχαλακια να τα παρετε χωρις δευτερη σκεψη φοριουνται τοσο μικρο διαστημα και ειναι σαν καινουρια!!!!Αυτα απο μενα αν μπορεσω θα ξαναμπω τα φιλια μου σε ολες


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιγα λιγα τα θυμαμαι...Geo ποιον γιατρο εχεις στο Βολο??Θα γεννησεις στο Αχιλοπουλειο η στην ιδιωτικη κλινικη???

Οσο για το πρηξιμο που λετε εχω και εγω στα ποδια συνηθως το βραδυ που ξαπλωνω τα βλεπω λιγο πρησμενα αλλα τρωω και πολυ αλατι:|:neutral:

Οσο για τις ζεστες που λετε ελπιζω φετος να μην εχει τοσο ζεστο καλοκαιρι,στην πρωτη εγκυμοσυνη την περασα με το 47αρι που ειχε κανει και χωρις κλιματιστικο γιατι μολις ειχαμε μπει στο σπιτι και απο τα καταστηματα ειχανε γινει αναρπαστα τοτε:o


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Χαίρομαι να ακούω ότι όλες είστε καλά. Χτες το απόγευμα είχα κατάβει με τη μαμά μου γιατί θέλει ντε και καλά να φτιάξει σεντονάκια και κουβερτούλα για τον μπέμπη, με κέντημα κλπ, και έπρεπε να συννενοηθούμε με την κυρία που θα τα φτιάξει. Εγώ όλα αυτά τα θεωρώ περιττά αλλά την αφήνω αφού το θέλει. ;);););)Τα ίδια είχε κάνει και με τη μικρή μου.

Αναστασία είσαι καλύτερα; Συνήλθες καθόλου;

Σοφία και εγώ έτσι την πάτησα με το λιντλ. Το πρωί έπρεπε να έρθω για δουλειά και δεν γινόταν με τίποτα να πάω. Είναι και μια αγορά που δεν μπορώ να στείλω κάποιον άλλον......;););) τον μπαμπάκα μου ας πούμε. Με το καλό και η εκδρομούλα σας. Πολύ μου αρέσει το Ναύπλιο.:P:p:p

Ροδακινούλα καλή βόλτα. Ζηλεύωωωωω. Θέλω και εγώ περπάτημα στον ήλιο!!!!

Ρίντι καλή επιτυχία με την άδεια σου.

Λοιπον και εγω μπηκα στη διαδικασια να φτιαξω τις ντουλαπες(αν και ακουσα οτι αυριο θα βρεχει ολη τη μερα :rolleyes:).Ουφ τι ειναι και αυτο καθε αλλαγη εποχης ποσο το βαριεμαι :shock:.

Μεχρι και τωρα ολα οσα δεν κανανε στη μικρη τα κραταγα για το επομενο μπεμπε αν θα ητανε κοριτσακι αλλα τωρα αφου ξερουμε οτι θα εχουμε αγορακι τα μαζευω και θα τα μοιρασω .Δεν πειραζει θα πανε σε φιλες που τα εχουνε πραγματικη αναγκη.Να δω εγω αν θα παρω απο πουθενα :|:|:|.

Το μονο που με αγχωσε λιγο ειναι οτι ειδα οτι στη μικρη δεν κανει σχεδον τιποτα απο περσι οποτε θα πρεπει να ξοδευτουμε παλι.

Μα να ζω ακριβώς το ίδιο;;;;;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Έστειλα κι εγώ τον άντρα μου lidl χθες και είμασταν on line τηλεφωνικά για το τι θα μου πάρει. Μου πήρε ένα κολάν που το φοράω τώρα και είναι τέλειο. Τόσο απαλό, τόσο σταθερό στη κοιλιά, αισθάνομαι άλλος άνθρωπος.

Μου πήρε και 3 σουτιέν σε τρία διαφορετικά νούμερα. Άνοιξα και δοκίμασα το μικρότερο από τα τρία και ήταν πολύ καλό με περιθώριο και έτσι του είπα να πάει να επιχειρήσει να επιστρέψει τα άλλα δύο που τα είχα ακόμα σφραγισμένα και με λίγο παραμύθι κατάφερε να του τα πάρουν πίσω. Ήταν όμως σφραγισμένα. Άλλα σουτιέν δε θα πάρω γιατί είπε η κουνιάδα μου ότι θα με δώσει τα δικά της. Έχει αρκετά και πιστεύω θα βολευτώ.

Βλέπω όλες λίγο πολύ ξεκινήσατε με ντουλάπες. Λέω κι εγώ να βγάλω των παιδιών σήμερα που τα έχω σε συρτάρια κάτω από τα κρεβάτια τους και δε χρειάζεται σκάλα. Χθες έκανα παπουτσοθήκη. Ευτυχώς είχα και τα παιδιά με βοήθησαν πολύ. Δε χρειάστηκε να σκύψω καθόλου ούτε να κουβαλήσω βάρος. Κουβάλησαν τα μικρά μου όλα τα χειμωνιάτικα παπούτσια λίγα-λίγα και τα ανέβασαν στον πάνω όροφο (μένω στο δεύτερο και αποθηκεύω στον τρίτο στο κεφαλόσκαλο) και κατέβασαν μετά όλα τα καλοκαιρινά.

Για όσες αναρωτιούνται πως βγαίνουν οι δουλειές.... αγγαρεύοντας άλλους μέχρι και τα παιδιά. :rolleyes:

Χαρά, αν έχεις αθλητικά από το κοριτσάκι και είναι σε καλή κατάσταση κράτα τα και αν έχουν κοριτσίστικα σχέδια τότε βαψτα μαύρα. Έτσι έκανα εγώ και ο μικρός φοράει παπούτσια της μεγάλης. Υπάρχει μία ειδική βαφή για αλλαγές χρωμάτων. Είναι με πινελάκι. Αυτή πήρα εγώ. Επίσης, αφού βολεύτηκα έτσι κοιτάω τουλάχιστον τα αθλητικά να τα παίρνω σε ουδέτερα χρώματα. Άσπρο με πορτοκαλί, πράσινο, μπλε για να τα φοράει μετά και ο μικρός. Η μεγάλη μου δε χαλάει παπούτσια.

Link to comment
Share on other sites

Xa xa νιονιω και εγω αγγαρευω τα μικρα και με βοηθανε,επισης για τα ρουχα εκτος απο παππουτσια κρατηστε ολα τα ουδετερα(για οσες εχουν διαφορετικο φυλο)


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσια,επιτελους καθομαι στον υπολογιστη..Την τελευταια εβδομαδα δεν προλαβαινω τιποτα εχω ανοιξει δουλειες και τρεχω πανικοβλητη..Agtog καλως ηρθες και απο μενα με το καλο το μωρακι σου,αγορακι η κοριτσακι??Τι ηλικια εχουν τα μεγαλυτερα παιδακια σου???

Σ' ευχαριστώ Άννια!

Έχω δύο κοριτσάκια, η μεγάλη είναι πεντέ και μισό και η μικρή δύο και εννιά μηνών. Και το τρίτο είναι κοριτσάκι και χαίρομαι βασικά. Μου αρέσει να είναι όλα το ίδιο φύλο το βρίσκω πιο απλό... Άσε που θα κληρονομήσει και την προίκα να μην τρέχουμε εκ νέου... Εδώ για ρούχα θέλω να πάω που δεν έχω να φορέσω τίποτα πια και δεν τα καταφέρνω...

Πήγαμε στο Lidl σήμερα και φυσικά δεν είχε μείνει τίποτα, ένα στοκ που υπήρχε στη Λήμνου στη Δάφνη που με είχε καταβολέψει πάμφθηνα την προηγούμενη φορά έκλεισε... Στα HM δεν βρήκα παντελόνι που να μου κάνει (αλλά και δεν ήθελα να δώσω 30 ευρώ). Είπα να πάμε στο Factory outlet (δεν οδηγώ αποστάσεις ευχαρίστως πια, με ενοχλούν η κοιλιά και τα κιλά). Στο τέλος θα πάω στο mothercare που είναι κοντά και θα τα πάρω πανάκριβα να ησυχάσω...


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...