Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Είπα να το σπάσω το μήνυμα γιατι σα να έβγαινε μεγάλο!

Διάβασα πώς κάποια κορίτσια άρχισαν να έχουν προβλήματα με τα πόδια τους? Από παλιά τα πόδια μου πρήζονταν το καλοκαίρι. Βέβαια, με το που ήρθα στα κρύα κλίματα δεν έχω τόσο πρόβλημα, οπότε στη δικιά μου περίπτωση τουλάχιστον η ζέστη δε βοηθάει. Φαντάζομαι πως και αυτο μέσα σε όλα τα καλά της εγκυμοσύνης είναι. Φαντάζομαι πώς χρειάζονται πολλά υγρά, περιορισμός στο αλάτι, όχι πολύ περπάτημα, και όποτε μπορούμε να έχουμε τα πόδια μας λίγο πιο ψηλά όταν καθόμαστε ή ξαπλώνουμε! Βέβαια, άμα δούμε πως το πρήξιμο δε φεύγει κατευθεία τηλέφωνο στο γιατρό!

Εγώ βρήκα και κάτι καλτσάκια που λέμε πως εφαρμόζουν κάποια πιεση για την αποφυγή πρησμένων ποδιών. Πήρα να δοκιμάσω τρία ζευγάρια. Τα έχει ακούσει καμιά σας? Καλό κάνει, κακό κάνουν ή απλώς πέταξα τα λεφτά μου άδικα άραγε?

Στα δικά μου, μου φαίνεται πως τελικά τα καλά της εγκυμοσύνης δε με ξέχασαν τελείως! Τις τελευταίες μέρες έχω αρκετές καούρες, μάλιστα ξύπνησα στον ύπνο μου σήμερα και μου πήρε λίγο να κοιμηθώ. Θα κοιτάξω τι μπορεί να με βοηθήσει. Αρχισε να με πονάει και η μεσούλα μου συχνά πυκνά! Φαντάζομαι από εδώ και πέρα όλο και κάτι καινούριο θα βγαίνει! Υγεία να έχουμε και γερά μωράκια και όλα τα άλλα θα περάσουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια! Τι κάνετε; Εγώ είμαι κάπως καλύτερα από το κρύωμα. Κι εγώ άρχισα να φτιάχνω λίγο τις ντουλάπες. Πρέπει να αρχίσω να κάνω χώρο σιγά σιγά. Χτες μου έφερε η αδελφή μου 3 τεράστιες σακούλες με μωρουδιακά ρουχαλάκια κ σεντονάκια της ανιψούλας μου. sLo_heart.gif Δεν χρειάζεται να πάρω καθόλου ρουχαλάκια τελικά!!! sHa_biggrin.gif

mimika84 όλα καλά με τον μπεμπάκο σου! Μπράβο!!!

annia μπραβο για τα αποτελέσματα της κυστικής ινωσης!

agtog καλωσήρθες!Με το καλό το τρίτο σου παιδάκι!

myrina πήγα κ εγώ Lidl κ πήρα παντελόνια! Πήρα και ένα σουτιέν D-cup αλλά δεν νομίζω να μου κάνει μέχρι τότε…. Ποιο μαξιλαράκι πήρες και σε βόλεψε τόσο;;; Είδα κάτι κυλινδρικά που είχε και σκέφτηκα να έπαιρνα αλλά τελικά δεν πήρα. Αυτό πήρες;

Despina αύριο θα περάσω από την δευτεροβάθμια επιτροπή. Καταλαβαίνεις το άγχος μου… :|

Κι εμένα άρχισαν τα πονάκια στη μέση…

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα τοσα και δε θυμαμαι τιποτα :-(

Το μονο που θυμαμαι ειναι πως ολες οι επισκεψεις και αποτελεσματα που περιμεναν τα κοριτσια ειναι καλα!

Επισης να ζησουν οι νιοπαντροι παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!

Τα δικα μου νεα απο την β-επιπεδου ειναι καλα! Και τα δυο μωρακια ειναι καλα και ολα πανε κατευχην! Το μονο που πρεπει να παρακολουθουμε τον τραχηλο μηπως χρειαστει περιδεση. Προς το παρον περιορισμο κατοικον και αυριο παω να κανω την καμπυλη σακχαρου.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ άρχισα με τις ντουλάπες σήμερα... Έχω ήδη βάλει τα δύο να κοιμούνται μαζί (ή μάλλον να μάθουν να κοιμούνται μαζί, γιατί γίνεται ένας τρομερός πανικός...). Ελπίζω μέχρι να γεννηθεί η μπέμπα να έχουμε λύσει το θέμα με τα βραδινά καψόνια (η μικρή μου κοντεύει τρία και έχουμε ακόμη κάθε βράδυ: μαμά νερό, μαμά φιλάκι, μαμά αγκαλιά, μαμά το σεντόνι μου, μαμά, μαμά, μαμά, μαμά). Όταν δουλεύω εγώ και τα κοιμίζει ο πατέρας τους, τίποτα, κανένα καψόνι...

Σκέφτομαι πως ήταν παλαιότερα μια οικογένεια σε πιο μικρά σπίτια και δεν παραπονιόντουσαν και τώρα αισθάνομαι ότι δεν χωράμε. Θα διώξω τα χειμωνιάτικα σε σακούλες που τις ρουφάμε στην αποθήκη, λέτε να πάθουν τίποτα; Ποια κοπέλα ανέφερε ότι δεν πέτυχε το θέμα με αυτές τις σακούλες; Εμείς τις χρησιμοποιούμε 3-4 χρόνια τώρα χωρίς πρόβλημα (πέρα από το ότι μετά σιδερώνω τα μάλλινα πριν τα ξανακρεμάσω γιατί είναι κατατσαλακωμένα).

Ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω καμπύλη, αφού δεν είχα πρόβλημα στις προηγούμενες εγκυμοσύνες, αλλά έχω ψιλοαγχωθεί μήπως μου παρουσιαστεί τίποτα, αφού δεν έχω καταφέρει ακόμη να μην τρώω ΟΛΗ την ημέρα...


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Χαθηκα αυτες τις μερες αλλα γενικα δεν ειμουν και στα καλυτερα μου...

αυριο εχω την β'επιπεδου και ελπιζω να ειναι καλα το μωρακι μου!!!

θα μπω να σας πω τα νεα μου....

δεν εχω διαβασει τα δικα σας ακομα αλλα θα το κανω τωρα (ελπιζω να μην ξυπνησει ο μικρος ο οποιος υποφερει με τα δοντια...)

φιλια σε ολες!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε? Χαθηκα αυτες τις μερες αλλα γενικα δεν ειμουν και στα καλυτερα μου...

αυριο εχω την β'επιπεδου και ελπιζω να ειναι καλα το μωρακι μου!!!

θα μπω να σας πω τα νεα μου....

δεν εχω διαβασει τα δικα σας ακομα αλλα θα το κανω τωρα (ελπιζω να μην ξυπνησει ο μικρος ο οποιος υποφερει με τα δοντια...)

φιλια σε ολες!!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις και να μπεις να μας πεις τα νέα σου. Όσο για την ψυχολογία καταλαβαίνω γιατί λίγο πολύ όλες έχουμε τα σκαμπανεβάσματά της. Καλήνυχτα....!!!;)


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ άρχισα με τις ντουλάπες σήμερα... Έχω ήδη βάλει τα δύο να κοιμούνται μαζί (ή μάλλον να μάθουν να κοιμούνται μαζί, γιατί γίνεται ένας τρομερός πανικός...). Ελπίζω μέχρι να γεννηθεί η μπέμπα να έχουμε λύσει το θέμα με τα βραδινά καψόνια (η μικρή μου κοντεύει τρία και έχουμε ακόμη κάθε βράδυ: μαμά νερό, μαμά φιλάκι, μαμά αγκαλιά, μαμά το σεντόνι μου, μαμά, μαμά, μαμά, μαμά). Όταν δουλεύω εγώ και τα κοιμίζει ο πατέρας τους, τίποτα, κανένα καψόνι...

Σκέφτομαι πως ήταν παλαιότερα μια οικογένεια σε πιο μικρά σπίτια και δεν παραπονιόντουσαν και τώρα αισθάνομαι ότι δεν χωράμε. Θα διώξω τα χειμωνιάτικα σε σακούλες που τις ρουφάμε στην αποθήκη, λέτε να πάθουν τίποτα; Ποια κοπέλα ανέφερε ότι δεν πέτυχε το θέμα με αυτές τις σακούλες; Εμείς τις χρησιμοποιούμε 3-4 χρόνια τώρα χωρίς πρόβλημα (πέρα από το ότι μετά σιδερώνω τα μάλλινα πριν τα ξανακρεμάσω γιατί είναι κατατσαλακωμένα).

Ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να κάνω καμπύλη, αφού δεν είχα πρόβλημα στις προηγούμενες εγκυμοσύνες, αλλά έχω ψιλοαγχωθεί μήπως μου παρουσιαστεί τίποτα, αφού δεν έχω καταφέρει ακόμη να μην τρώω ΟΛΗ την ημέρα...

Αχ αυτές οι ντουλάπες... Εγώ χρησιμοποίησα αυτές τις σακούλες αλλά δεν έκαναν τίποτα!!! Πήρα σακούλες και από το μάρκετ (14,70 ευρώ τις 2 παρακαλώ) και πήρα και από τα τζάμπο με 5 ευρώ και ήταν μία αποτυχία. Όλα καλά στην αρχή και μέσα σε 15 λέπτα ξαναφουσκώσανε. Μα καλά άντε να ήταν η μία ή δύο τρύπιες αλλά όλες ξαναπήραν αέρα. Απογοητεύτηκα κι έδωσα κι ένα σωρό λεφτά να τις πάρω... Εσύ πέρνεις κάποιας συγκεκριμένης εταιρείας σακούλες? Μήπως και δουλέψουν τελικά???

Όσο για το θέμα με την καμπύλη ζαχάρου, εάν σε αγχώνει να το πεις στο γιατρό και ένα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα να την κάνεις. Συζήτησε το μαζί του... Ούτε κι εγώ έχω καταφέρει να μην τρώω σχεδόν όλη μέρα!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα τοσα και δε θυμαμαι τιποτα :-(

Το μονο που θυμαμαι ειναι πως ολες οι επισκεψεις και αποτελεσματα που περιμεναν τα κοριτσια ειναι καλα!

Επισης να ζησουν οι νιοπαντροι παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!

Τα δικα μου νεα απο την β-επιπεδου ειναι καλα! Και τα δυο μωρακια ειναι καλα και ολα πανε κατευχην! Το μονο που πρεπει να παρακολουθουμε τον τραχηλο μηπως χρειαστει περιδεση. Προς το παρον περιορισμο κατοικον και αυριο παω να κανω την καμπυλη σακχαρου.

Μπράβο και για τα αποτελέσματα της β επιπ. Πάντα να έχεις καλά αποτελέσματα... με το καλό και τα δυδυμάκια σου!!! Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι γιατί θα κάνεις τόσο νωρίς την καμπύλη? Εγώ την έχω σε 3 εβδομάδες περίπου και είμαι 23 εβδομάδων..

Καληνύχτα και φιλιά!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθω στα κοριτσια που παντρευτηκαν ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! Ευχομαι παντα να εισαστε ευτυχισμενοι!!!

Στα κοριτσια που πηραν τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις συγχαρητηρια!!! χαιρομαι πολυ που ειναι ολα τα μπεμπακια υγιείς!!! Αχ παναγια μου μακαρι κανενα παιδακι να μην γεννηθει ξανα αρρωστο...

Οσο αφορα τις ντουλαπες και γω εφτιαξα σημερα την δικη μας, κατεβασαμε καλοκαιρινα και απογοητευτηκα....δεν μου κανει τιποτα...μονο κατι φαρδιες μπυτζαμες...πως θα κυκλοφορησω??? επισης ανακαλυψα οτι ο μικρος μου δεν θα εχει ρουχα για το καλοκαιρι...:(

για την μπεμπα μου εχει πει οτι θα μου δωσει η κουμπαρα μου ρουχαλακια αλλα ακομα δεν μου τα εδωσε. διαφορετικα πρεπει να ξαμολυθω στα μαγαζια!!!

Καμπυλη ζαγχαρου θα κανω αρχες μαιου μαλλον που θα παω και στον γιατρο μου..ελπιζω να ειναι ολα καλα γιατι συνεχεια τρωω γλυκα ....μολις τσακισα ενα παγωτο! δεν εχω ζυγιστει εδω και 15 μερες περιπου αλλα θα με ζυγισουν αυριο στον αναλυτικο φανταζομαι...


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα να έχεις και να μπεις να μας πεις τα νέα σου. Όσο για την ψυχολογία καταλαβαίνω γιατί λίγο πολύ όλες έχουμε τα σκαμπανεβάσματά της. Καλήνυχτα....!!!;)

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! να σαι καλα!!! και γω χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν καλα με το μωρακι σου!!! :P

καλη λευτερια και με ενα πονο σου ευχομαι!!!


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είπα να το σπάσω το μήνυμα γιατι σα να έβγαινε μεγάλο!

Διάβασα πώς κάποια κορίτσια άρχισαν να έχουν προβλήματα με τα πόδια τους? Από παλιά τα πόδια μου πρήζονταν το καλοκαίρι. Βέβαια, με το που ήρθα στα κρύα κλίματα δεν έχω τόσο πρόβλημα, οπότε στη δικιά μου περίπτωση τουλάχιστον η ζέστη δε βοηθάει. Φαντάζομαι πως και αυτο μέσα σε όλα τα καλά της εγκυμοσύνης είναι. Φαντάζομαι πώς χρειάζονται πολλά υγρά, περιορισμός στο αλάτι, όχι πολύ περπάτημα, και όποτε μπορούμε να έχουμε τα πόδια μας λίγο πιο ψηλά όταν καθόμαστε ή ξαπλώνουμε! Βέβαια, άμα δούμε πως το πρήξιμο δε φεύγει κατευθεία τηλέφωνο στο γιατρό!

Εγώ βρήκα και κάτι καλτσάκια που λέμε πως εφαρμόζουν κάποια πιεση για την αποφυγή πρησμένων ποδιών. Πήρα να δοκιμάσω τρία ζευγάρια. Τα έχει ακούσει καμιά σας? Καλό κάνει, κακό κάνουν ή απλώς πέταξα τα λεφτά μου άδικα άραγε?

Στα δικά μου, μου φαίνεται πως τελικά τα καλά της εγκυμοσύνης δε με ξέχασαν τελείως! Τις τελευταίες μέρες έχω αρκετές καούρες, μάλιστα ξύπνησα στον ύπνο μου σήμερα και μου πήρε λίγο να κοιμηθώ. Θα κοιτάξω τι μπορεί να με βοηθήσει. Αρχισε να με πονάει και η μεσούλα μου συχνά πυκνά! Φαντάζομαι από εδώ και πέρα όλο και κάτι καινούριο θα βγαίνει! Υγεία να έχουμε και γερά μωράκια και όλα τα άλλα θα περάσουν!

Γεια σου Δέσποινα... Κι εμένα τα πόδια μου πρήζονται.. νερό πίνω αρκετό αλλά τρώω και αρκετα. Όσο για το περπάτημα κι ο γιατρός μου είπε να μην περπατάω αρκετά. Μερικές φορές βάζω ψηλά τα ποδια και νιώθω μία ανακούφιση. Τα καλτσάκια δεν τα έχω ακούσει, αλλά στην Ελλάδα συνήθως σε μαγαζια με ορθοπεδικά πουλάν τέτοια. Η μέση μου με πιάνει όταν στέκομαι όρθια για λίγη ώρα. Παρόλα αυτά η κοιλιά μου έχει μαγαλώσει αρκετά και γενικά έχω γίνει δυσκίνητη, αν και χτε ανέβαινα στη σκάλα για να βολέψω τις ντουλάπες (κρυφά από τον άντρα μου και την μαμά μου).

Να είναι γερά τα γλυκά μας μωρά και όπως λες κι εσύ όλα θα περάσουν!! Καληνύχτα!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτές οι ντουλάπες... Εγώ χρησιμοποίησα αυτές τις σακούλες αλλά δεν έκαναν τίποτα!!! Πήρα σακούλες και από το μάρκετ (14,70 ευρώ τις 2 παρακαλώ) και πήρα και από τα τζάμπο με 5 ευρώ και ήταν μία αποτυχία. Όλα καλά στην αρχή και μέσα σε 15 λέπτα ξαναφουσκώσανε. Μα καλά άντε να ήταν η μία ή δύο τρύπιες αλλά όλες ξαναπήραν αέρα. Απογοητεύτηκα κι έδωσα κι ένα σωρό λεφτά να τις πάρω... Εσύ πέρνεις κάποιας συγκεκριμένης εταιρείας σακούλες? Μήπως και δουλέψουν τελικά???

Όσο για το θέμα με την καμπύλη ζαχάρου, εάν σε αγχώνει να το πεις στο γιατρό και ένα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα να την κάνεις. Συζήτησε το μαζί του... Ούτε κι εγώ έχω καταφέρει να μην τρώω σχεδόν όλη μέρα!!!

Είχαμε πάρει από το Lidl σακούλες που μας βγήκαν καλές και είχαμε το νου μας όταν ξαναβγήκαν και ξαναπήραμε (αλλά δεν ήταν ακριβώς οι ίδιες, πάντως καλές φαίνονται και αυτές). Βέβαια δύο με τον καιρό χάνουν και τις χρησιμοποιώ μόνο για τα καλοκαιρινά, δεν ήταν όμως εξαρχής ελλαττωματικές... Δεν ξέρω πότε θα ξαναβγάλουν στο Lidl... Αν τις πετύχεις κάποια φορά δοκίμασε και αυτές. Γίνονται σαν πέτρα τα ρούχα με τις σακούλες όταν ρουφηχτούν, κατατσαλακώνονται, αλλά με τα μωρά έκοψα την καμφορά τουλάχιστον!

Ήθελα να δω και τα ρουχα εγκυμοσύνης που είχαν σήμερα, αλλά δεν πρόλαβα, φαντάζομαι αύριο δεν θα έχει μείνει τίποτα, εξάλλου με το μέγεθος μου δεν νομίζω να υπήρχε και τίποτα!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάρει από το Liddl σακούλες που μας βγήκαν καλές και είχαμε το νου μας όταν ξαναβγήκαν και ξαναπήραμε (αλλά δεν ήταν ακριβώς οι ίδιες, πάντως καλές φαίνονται και αυτές). Βέβαια δύο με τον καιρό χάνουν και τις χρησιμοποιώ μόνο για τα καλοκαιρινά, δεν ήταν όμως εξαρχής ελλαττωματικές... Δεν ξέρω πότε θα ξαναβγάλουν στο Liddl... Αν τις πετύχεις κάποια φορά δοκίμασε και αυτές. Γίνονται σαν πέτρα τα ρούχα με τις σακούλες όταν ρουφηχτούν, κατατσαλακώνονται, αλλά με τα μωρά έκοψα την καμφορά τουλάχιστον!

Ήθελα να δω και τα ρουχα εγκυμοσύνης που είχαν σήμερα, αλλά δεν πρόλαβα, φαντάζομαι αύριο δεν θα έχει μείνει τίποτα, εξάλλου με το μέγεθος μου δεν νομίζω να υπήρχε και τίποτα!

Δυστυχώς στη Σκιάθο δεν έχει lidl. Όταν πάω στο Βόλο για τον γιατρό μου δεν πάω στα lidl γιατί πέφτει λίγο μακρυά. Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα. Στην αρχή γίνινται σαν πέτρα και μετά πέρνουν αέρα και σιγά σιγά επανέρχονται στην αχική τους μορφή. Τώρα τα βόλεψα τα ρούχα ευτυχώς ευτυχώς και δεν υπάρχει περίπτωση να τα κάνω πάλι από την αρχή... Θα σε καληνυχτίσω όμως τώρα. Πάω να ξαπλώσω!!! Καληνύχτα και φιλιά!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στη Σκιάθο δεν έχει lidl. Όταν πάω στο Βόλο για τον γιατρό μου δεν πάω στα lidl γιατί πέφτει λίγο μακρυά. Η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα. Στην αρχή γίνινται σαν πέτρα και μετά πέρνουν αέρα και σιγά σιγά επανέρχονται στην αχική τους μορφή. Τώρα τα βόλεψα τα ρούχα ευτυχώς ευτυχώς και δεν υπάρχει περίπτωση να τα κάνω πάλι από την αρχή... Θα σε καληνυχτίσω όμως τώρα. Πάω να ξαπλώσω!!! Καληνύχτα και φιλιά!!!

Α τι ωραία που είσαι σε νησί! Εγώ μένω στην Αθήνα, αλλά είμαι από την Κω και χαίρομαι πάντα όταν ακούω για νησί... Αυτό με το ξενύχτι είναι ένα θεματάκι που πρέπει να λύσω επίσης, γιατί δεν αντέχω την άλλη μέρα, αλλά πότε θα είμαστε κι εμείς λίγο άνθρωποι;

Άντε, καληνύχτα!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...