Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου! Τι κανετε?! Εχω καιρο να μπω!!!!!! Ελπιζω ολες οι κοιλιτσες να μεγαλωσαν και ολα τα ζουζουνια να ειναι γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εφτιαξε και ο καιρος και ειναι σουπερ για βολτιτσες,καφεδακια,ψωνια!!!Και εχουν τοσο ωραια πραγματα τα μαγαζια! Αλλα οτι μ αρεσει ειναι με τακουνι! :( πεδιλακι φλατ με ενα ωραιο πεντικιουρ θα την βγαλουμε!!!! αχχ..! :P


dev231prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Στα HM δεν βρήκα παντελόνι που να μου κάνει (αλλά και δεν ήθελα να δώσω 30 ευρώ).

Και εγω παντως στο H&m δε νομιζω οτι χωραω...δεν εχω δοκιμασει βεβαια αλλα τα κοβω με το ματι...Οπου βρεις πιο ανετα νουμερα και συμφερουσα τιμη πες και σε μενα Pls.

Καλημερα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

agtog να σου ζησουν κοριτσομανα με τα ολα σου!!!Μικρη διαφορα τα παιδακια σου ε????Ειδα εχεις προβλημα με τον υπνο της μικρης και εμενα ετσι ειναι ο γιος,χτες με ξυπνησε 3και 5,30 για γαλα δεν αντεχω αλλο θελω να κοιμηθω ενα βραδυ!!!!!Οσο για τα ρουχα γιατι να παρετε εγκυμοσυνης βρε κοριτσια???Εγω πηρα μια ολοσωμη φορμα (παντελονι και στραπλες μπλουζακι)απο μαγαζι με κανονικα ρουχα 28Ε και θα την φοραω και οταν γεννησω!!!Ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι εχουμε πολλες επιλογες σε ρουχα


:-D

Link to comment
Share on other sites

α εγω για τα ρουχα δεν εχω παραπονα ολα κ ολα το κοριτσι μου μου κανει φοβερη οικονομια!!τα περσινα της κανουν ολα(ακομα κ αυτα που λενε 12 μηνων:eek:) φροντιζει για την τσεπη μας το καμαρι μας:P ειχα παρει κ απο λονδινο απο mothercare καποια ρουχαλακια αλλα της ειναι μεγαλα(θα τα βαλει του χρονου) οποτε ειμαστε μια χαρα...μονο παπουτσια της πηρα 2 ζευγαρια.οσο γιατο μπεμπη εννοειται οτι θα φορεσει τα φορμακια της κορης μου (τουλαχιστον τους πρωτους μηνες)εχω καποια ουδετερα(λιγα) αλλα και ροζ θα του βαλω δεν εχω τετοια θεματα!

για τα καλοκαιρινα τα δικα μας ευτυχως εχω κρατησει καποια κοντομανικα κατω στις ντουλαπες μας κ ετσι δε χρειαζεται να τα κατεβασω αμεσα.

επισης εχω αρχισει και κουραζομαι πλεον..δε ξερω αν φταινε τα κιλα(δεν εχω ζυγιστει τη προηγουμενη φορα ημουν στο +5) η ζεστη η η εγκυμοσυνη αλλα κουραζομαι με το παραμικρο...προχθες ειχα μπει για μπανιο και αποτριχωση κ οταν βγηκα ενιωθα λες κ ειχα παει για σκαψιμο...ασε που μου ρθε να λιποθυμησω.το ειχα ολο αυτο και στην ελλη αλλα τοτε ειχα βαλει και 22 κιλα!και τωρα βεβαια υπερβαρη ειμαι..τεσπα θα δειξει.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

agtog να σου ζησουν κοριτσομανα με τα ολα σου!!!Μικρη διαφορα τα παιδακια σου ε????Ειδα εχεις προβλημα με τον υπνο της μικρης και εμενα ετσι ειναι ο γιος,χτες με ξυπνησε 3και 5,30 για γαλα δεν αντεχω αλλο θελω να κοιμηθω ενα βραδυ!!!!!Οσο για τα ρουχα γιατι να παρετε εγκυμοσυνης βρε κοριτσια???Εγω πηρα μια ολοσωμη φορμα (παντελονι και στραπλες μπλουζακι)απο μαγαζι με κανονικα ρουχα 28Ε και θα την φοραω και οταν γεννησω!!!Ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι εχουμε πολλες επιλογες σε ρουχα

Εμένα μου κάνει καψόνια μέχρι να κοιμηθεί και ταλαιπωρεί και την μεγάλη που θέλει να κοιμηθεί γιατί πάει στο νηπιαγωγείο το πρωί....

Έχω κρατήσει 20 κιλά από το δυο παιδιά και τώρα είμαι +9, δεν ξέρω αν μπορώ να βρω παντελόνια που να μου κάνουν χωρίς να είναι χάλια (τα μπλουζάκια είναι αλλιώς), αφού και στο ΗΜ δεν χωρούσα....

Όταν με το καλό αποθηλάσω θέλω να ξαναγυρίσω στα 60 μου κιλά να αισθανθώ πάλι άνθρωπος κανονικός, φτάνει που γερνάμαι (γίνομαι 40 φέτος) δεν μπορώ να αισθάνομαι και φάλαινα.....

Έλα όμως που μου αρέσει να τρώω....


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α και μια και μου αρέσει να το λέω όποτε μπορώ, το στοκ orchestra στην Τιτάνων δυο φορές το χρόνο (τέλη Αυγούστου-αρχές Σεπτέμβρη και κάπου το Φευρουάριο) βάζει όλα τα ρουχαλάκια 5 ευρώ, ψωνίζω ό,τι βρω ακόμη και μεγαλύτερα νούμερα και όταν έρθει η σειρά τους τα βγάζω.... Δεν ξαναψώνισα από το Jumbo από την μέρα που το ανακάλυψα... Βγάζει και λίγα πραγματάκια και με 3 ευρώ... Μετά δεν σε νιάζει ακόμη και να τα λερώσουν και να τα σχίσουν κτλ.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΠΑς ΣΕ ΑΓΑΖΙ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ???η ΜΕ ΚΟΛΑΝ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ??πΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ)ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ,ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 50-60ε ΓΙΑ 3-4ΜΗΝΕΣ???

ΕΙΡΗΝΟΜΑΜΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ


:-D

Link to comment
Share on other sites

Α και μια και μου αρέσει να το λέω όποτε μπορώ, το στοκ orchestra στην Τιτάνων δυο φορές το χρόνο (τέλη Αυγούστου-αρχές Σεπτέμβρη και κάπου το Φευρουάριο) βάζει όλα τα ρουχαλάκια 5 ευρώ, ψωνίζω ό,τι βρω ακόμη και μεγαλύτερα νούμερα και όταν έρθει η σειρά τους τα βγάζω.... Δεν ξαναψώνισα από το Jumbo από την μέρα που το ανακάλυψα... Βγάζει και λίγα πραγματάκια και με 3 ευρώ... Μετά δεν σε νιάζει ακόμη και να τα λερώσουν και να τα σχίσουν κτλ.

Που ακριβως ειναι η τιτανων; σε ποια περιοχη;

Ειρηνομαμα καλημερα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΝ ΠΑς ΣΕ ΑΓΑΖΙ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ???η ΜΕ ΚΟΛΑΝ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ??πΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ)ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ,ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 50-60ε ΓΙΑ 3-4ΜΗΝΕΣ???

ΕΙΡΗΝΟΜΑΜΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ

Εμ, γι' αυτό έχω μείνει ακόμη χωρίς ρούχα, δίκιο έχεις. Την προηγούμενη φορά τα είχα πάρει 10 ευρώ το κομμάτι από το στοκ που ανέφερα....


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβως ειναι η τιτανων; σε ποια περιοχη;

Όπς, συγγνώμη, ξέχασα να το γράψω είναι Ελληνικό - Αργυρούπολη (Αθήνα) λίγο πιο κάτω από το πράκτικερ στην μεριά του mothercare, δίπλα στο κατάστημα παιχνιδιών Μουστάκας και έχει θέσεις στάθμευσης. Όλο το χρόνο έχον 30 ευρώ έκπτωση και τώρα έχουν μετά από μια πρώτη αγορά ενός μεγάλου ποσού (νομίζω 60 ευρώ) κάρτα που σου δίνει για όλες τις υπόλοιπες αγορές 50% έκπτωση, αλλά και πάλι μου φαίνονται πολλά και στοκάρω την εποχή του πεντάευρου....


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια η τιτανω που ιεναι???Agtog to ονομα σου ποιο ειναι???Που θα γεννησεις??(100ερωτησεις εκανα παλι)

Αγλαία με λένε (τα διαλυτικά τα τρώω στον υπολογιστή δεν μπορώ να θυμηθώ ποτέ που είναι...)

Ο γιατρός μου ήταν παλαιότερα μόνο στο Ιασώ αλλά τώρα είναι και στο Ρέα, οπότε παρακολουθώ και τα θέματα στο parents κυρίως για το Ρέα για να δω τί θα κάνω... Υπάρχει μια σύγχιση ακόμη σχετικά με την σύμβαση με τον ΕΟΠΥΥ.

Αυτό που διάβασα που μου άρεσε στο Ρέα είναι ότι υπάρχει αυστηρή τήρηση των κανόνων και του ωραρίου του επισκεπτηρίου γιατί στο Ιασώ γίνεται γενικά χαμός... Ίδωμεν. Πάντως ενώ η ημερομηνία μου είναι 6/8 μου είπε ότι μάλλον θα πάμε 2 εβδομάδες νωρίτερ (τρίτη καισαρική), αλλά εγώ πάλι λέω ότι "θα δούμε".

Σας αφήνω όμως τώρα, θα πάω να φέρω την μεγάλη μου από το νηπιαγωγείο. Φιλιά


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσακια μου καλημέρα!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ σήμερα κοιμήθηκα συνεχόμενα, δεν ξύπνησα μες την νύχτα ούτε μια φορά από τη δύσπνοια!! :D Άντε άντε ξεκουμπίδια παλιό-ίωση!!! :cool: Σε όσες κοπελιές ταλαιπωρούνται από μπουκώματα και αλλεργίες εύχομαι περαστικά γρήγορα!! ;)

Ρίντι και Ροδακινούλα το κυλινδρικό ήτανε το μαξιλαράκι!! :D Με βόλεψε για την καρέκλα του γραφείου αλλά και για το αυτοκίνητο (συνοδηγός) πίσω από την μέση μου!! Θα το παίρνω όπου πάω στο εξής :P

Γιοβάννα λογικά δεν θα έχει τραβήξει τα χρήματα γιατί μάλλον δεν ολοκληρώθηκε η αγορά! Αφού το επιβεβαιώσεις ξαναπροσπάθησε όμως!! ;)

Μορίτσα μπράβο για τα αποτελέσματα της Β'! Μαριλένα περιμένουμε και τα δικά σας!! ;) Όποτε θες να βρεθούμε!! :D

Για το πρήξιμο που λέτε στα πόδια δεν έχω παρατηρήσει ακόμα κάτι, ίσως επειδή έχω περιορίσει πάρα πολύ το αλάτι κιόλας (λόγω ουρικού), ή που φοράω συνήθως flat ή αθλητικά... Για το καλοκαίρι που λέτε συνήθως μου αρέσει η ζέστη, με το κρύο έχω θέματα (όπως καταλάβατε αρρωσταίνω άσχημα), αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη δεν ξέρω πως θα μου έρθει..

Όσο για τις ντουλάπες, μάλλον θα κατεβάσω ελάχιστα πράγματα, κάτι φορέματα και φαρδιές μπλούζες, αφού δεν θα μου κάνουνε τα καλοκαιρινά μου.. :? Του άντρα μου είναι μπροστά μπροστά οπότε αυτός έχει ξεκινήσει ήδη να τα φοράει :P

Στον από κάτω δρόμο από το σπίτι μου έχει λαϊκή, και ενώ είμαστε εδώ 3 μήνες μ'αυτά και μ'αυτά δεν έχω πάει ποτέ.. Λέω να κάνω τη βολτίτσα σήμερα για να χαζέψω, ή μήπως να κάτσω στ'αυγά μου, μην την πατήσω πάλι :rolleyes: Αν και έχει πολύ καλό καιρό.. :tongue:


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...