Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Τελικά το ροζ συνεχίζει....:(:(:(:(:( Πήρα το γιατρό μου τηλέφωνο και θα πάω αύριο το πρωί να με δει. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό......:(:(:(:(:(:(


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιοβάννα μου γιατρός δεν είμαι, και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, όμως κι εμένα η αποκόλληση έτσι είχε ξεκινήσει με ροζ υγρά. :( Στην πρώτη αποκόλληση είχα φρικτούς πόνους, στη 2η όμως δεν είχα καθόλου πόνους απλά είχα κουραστεί πολύ! :roll: Σε κάθε περίπτωση θα σου έλεγα κι εγώ όπως η Τάνια να ξαπλώσεις και να ξεκουραστείς! Πήγαινε και αύριο να σε δει, στον υπέρηχο θα φανεί αν είναι ή όχι αποκόλληση, ή αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα! Εύχομαι κι εγώ από την καρδιά μου να μην είναι τίποτα! Παρ'όλα αυτά στη θέση σου θα επέμενα να μου γράψει μία αναρωτική για 20 μέρες τουλάχιστον (θα πρέπει να στο πει και μόνος του λογικά) για προληπτικούς λόγους, γιατί μ'αυτά δεν παίζουμε!! Θα περιμένουμε νέα σου!!


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μπηκα να διαβασω τα νεα σας αλλα ξεκινησα απο το τελος και διαβασα για τη φιλεναδα μου τη γιοβαννα και στεναχωρεθηκα.....

Γιοβαννακι μου ξεκουρασου και δε θα ειναι τιποτα πιστευω...ισως ειναι και ορμονικο γιατι ειμαστε στην αλλαγη του μηνα ακριβως τωρα.Μπαινουμε στον 6ο.Πες το και αυτο στο γιατρο.

Μη στεναχωριεσαι απλα κατσε λιγο κατω μεχρι να πας.Ηθελα να σε παρω αλλα ειναι αργα θα περιμενω νεα αυριο.

Κοριτσια θα τα πουμε απο αυριο ελπιζω να ειστε καλα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Δύο μέρες δεν μπορώ να μπω στο συγκεκριμένο site. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έμπαινε. Πάω να ρίξω μια ματιά στα νέα σας γιατί έχω μείνει πολύ πίσω!!!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το ροζ συνεχίζει....:(:(:(:(:( Πήρα το γιατρό μου τηλέφωνο και θα πάω αύριο το πρωί να με δει. Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό......:(:(:(:(:(:(

Γιοβάνα μου εύχομαι να μην είναι τίποτα. Να προσπαθήσεις να ξεκουράζεσαι και να μένεις ξαπλωμένη όσες περισσότερες ώρες μπορείς. Είμαστε δίπλα σου και περιμένουμε νέα σου!


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Εμείς σήμερα είχαμε έναν φίλο και κάναμε τραπέζι, σκάσαμε από το φαί!! Αυτοί (με τον άντρα μου) πήγαν για καφέ τώρα, εγώ δεν έχω το κουράγιο, δεν έχω αναρώσσει πλήρως ακόμα και θέλω να προσέξω, μην μου κάνει καμιά επιπλοκή πάλι!! Οπότε τώρα χαλαρώνω στο σπιτάκι!! ;)

Κορίτσια, εμένα το ζάχαρο δεν μου το έχει κοιτάξει ως τώρα!! Να ανυσηχίσω;; Βέβαια δεν προσέχω καθόλου.. Α και τελευταία με έχουν πιάσει τρελές πείνες, σε φάση βουλιμίας! Θέλω να τα φάω όλα!!!!!! Τρώω και μεγάλες ποσότητες, ενώ μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα και πολύ όρεξη.. Εσείς πως πάτε από όρεξη;; Άνοιξε;; :confused:

Καλησπέρα myrina... Το ζάχαρο ούτε εγώ το είχα κοιτάξει μέχρι τώρα αλλά στις 21 Μαίου που έχω ραντεβού με τον γιατρό, με έχει ενημερώσει ότι πρέπει να έχω κάνει γεν. ούρων, αίματος και καμπύλη ζαχάρου. Ρώτησε τον γιατρό σου πότε πρέπει να κάνεις την καμπύλη ζαχάρου.

Όσο για την όρεξη έχει ανοιξει για τα καλά... Υπάρχουν στιγμές που θα ήθελα να τρώω συνέχεια αλλά το παλεύω... Αύριο θα πάω και μάρκετ για να πάρω μερικά πραγματάκια γιατί το ψυγείο μου άδειασε πάλι και θα προσπαθήσω να πάρω τρόφιμα με χαμηλά λιπαρά....


Ye4Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Giovanna μου εύχομαι ολόψυχα να μην είναι τίποτε μα τίποτε κακό και αύριο που θα πας στο γιατρό να ηρεμήσεις!! Περιμένουμε με αγωνία νέα σου! Καλό ξημέρωμα να έχετε!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Γιοβάννα μου ελπίζω να μην είναι τίποτα θα μπαίνω συχνά σήμερα για να δω νέα σου. Είμαι σίγουρη ότι θα σου πει να ξεκουραστείς και όπως λένε και τα κορίτσια καλύτερα να σου γράψει και αδειούλα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!

γιοβανάκι εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου! τίποτα να μην είναι και να βάλεις και κάνα μάτι βρε παιδί μου!

λέω να κάνω τη καμπύλη τη παρασκευή. νωρίς είναι λέτε;

την άλλη τετάρτη έχω ραντεβού με το γιατρό να την έχω έτοιμη να του τη πάω κιόλας.

γιατί άντε μετά να τον βρω το χασιάκο, θα πάει με το ντόπλερ μαζί.

θα τη κάνει καμιά αυτές τις μέρες; λετα, τάνια νομίζω είμαστε μαζί στις μέρες για πείτε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια........ για εμένα είναι η χειρότερη μέρα της ζωής μου. :cry::cry::cry::cry::cry: Συνέβη ότι χειρότερο μπορούσε να συμβεί....... η καρδιά του μπεμπούλη μου σταμάστησε να χτυπάει εδώ και μια εβδομάδα περίπου. Δεν είχα πόνους, δεν είχα τίποτα και τώρα δεν έχω καν το ροζ....... Ο γιατρός δεν μπορεί να εξηγήσει τους λόγους. Μου είπε ότι σε πολλές περιπτώσεις τα ''συσκευάζουν'' και τα στέλνουν για να πάρουν απαντήσεις αλλά ή δεν έρχονται ποτέ ή είναι εντελώς αόριστες..... ενδομήτριος βρεφικός θάνατος αγνώστων αιτίων :cry::cry::cry::cry::cry: ...... δεν ξέρω τι άλλο να πω..... αύριο θα μπω με πρόκληση και λογικά Τετάρτη πρωί το μπεμπάκι θα με εγκαταλείψει.......:cry::cry::cry::cry::cry::cry:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...