Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλη δυναμη Γιοβαννα σημερα τι χρειαζεσαι περισσοτερο απο ποτε!

Και οποτε νοιωσεις την αναγκη να μπεις να μας μιλησεις, δε μας δηλητηριαζεις καλη μου. Οταν νοιωσεις ετοιμη θα ειμαστε εδω να ακουσουμε απο εσενα τα πιο ευχαριστα νεα!

Δεν κοιμηθηκα ολη τη νυχτα, γιατι συμβαινουν αυτα τα πραγματα? Οταν μου συνεβη εμενα μου πηρε καιρο να το ξεπερασω, αν και δεν νομιζω οτι το εχω ξεπερασει εντελως. Σε τοσο προχωρημενη εγκυμοσυνη ομως ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη δυναμη γιοβαννα η σκεψη μου ειναι κοντα σου.

οποτε θες να μπαινεις να μας γραφεις..να τα βγαζεις απο μεσα σου.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Γιοβαννα μου ειχα μερες να μπω και μωλις διαβασα τα νεα σου ξεσπασα σε κλαμματα ειλικρινα σου μιλαω....δεν εχω λογια...δεν μπορω ακομα να το πιστεψω..μακαρι να ειμασταν ολες κοντα σου αυτη την στιγμη να σου κρατουσαμε το χερι να σε σφιξουμε στην αγκαλια μας και να σου πουμε οτι σε νιωθουμε κ ποναμε μαζι σου...κουραγιο κοριτσι μου για το παιδακι σου τπτ αλλο δεν εχω να πω...αλλωστε τα λογια καποιες φορες ειναι τοσο ανουσια μπροστα στα απροσμενα γεγονοτα της στιγμης..

Εχασα κι εγω ενα παιδακι και ξερω πως πονας...οχι οτι συγκρινετε με αυτο που ζεις τωρα απλα για να ξερεις οτι δεν μιλαω εκ του ασφαλους.

Να μην χαθεις δεν μας δηλητηριαζεις θα ειμαστε διπλα σου μεχρι να ακουσουμε κ παλι ευχαριστα νεα, περιμενουμε νεα σου με αγωνια...:(


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε? Το ξερω οτι το κλιμα ειναι πολυ ασχημο στην παρεα μας αλλα ειπα να μπω να πω μια καλησπερα....

η σκεψη μου ηταν και μενα συνεχεια στην φιλη μας και δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να συμβαινουν αυτα στην ζωη μας...

αυριο θα παω και γω στον γιατρο. ελπιζω να ειναι καλα η μπεμπα μου γιατι εχω επηρεαστει ψυχολογικα παρα πολυ και σημερα δεν την εχω ακουσει σχεδον καθολου..

θα μπω αυριο να σας γραψω νεα....σας χαιρετω φιλια......


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια !!!!

Καλή επιτυχία Λέτα μου με την καμπύλη ελπίζω να βγει φυσιολογική και να χαλαρώσεις !!!

Και γω σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό για τον β΄επιπέδου και έχω άγχος πολύ είναι και η ψυχολογία κάπως απο αυτό που έγινε στη Γιοβάννα !!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Προχωραμε σιγα σιγα βλεπω...απο το πρωτο ραντεβου για να ακουσουμε την καρδουλα φτασαμε στα ραντεβου για καμπυλες ζαχαρου και β'επιπεδου οι περισσοτερες.Πως περναει ο καιρος!!!!Εγω θα κανω την β' επιπεδου σε 10 μερες αλλα εχω και το μηνιαιο ραντεβου μου με τον γιατρο αυριο.

Προς το παρον ομως και εμενα η ψυχολογια μου δεν ειναι και στα καλυτερα της γιατι την δευτερα πηρα τα αποτελεσματα της γενικης αιματος και ο αιματοκριτης μου εχει πεσει στο πατωμα:( στο 25....Με προτροπη του γιατρου εκλεισα ραντεβου την Παρασκευη με εναν ειδικο αιματολογο για να ξεκινησω ειδικη θεραπεια :(:(.Για να δουμε τι ειναι παλι αυτο......


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λέτα μου πόσο δίκιο έχεις με τον καιρό νομίζω θα είμαστε καλύτερα. Τι ώρα θα πάρεις τα αποτελέσματα απο την καμπύλη ????

Χαρα δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό θα βρεθεί λύση απλά μάλλον θα πρέπει να χαπακοθείς πολύ για να πάρει την ανηφόρα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...