Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω παθει μεγαλο σοκ.Ειναι και φιλη μου η γιοβαννα μας.Δε ξερω τι να πω...

Ειλικρινα δε βρισκω τιποτα να πω....

Ιωαννακι μου κουραγιο κουκλα μου....

Ουφ εχω ταραχτει τοσο πολυ...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια μπηκα να διαβασω νεα σας και στεναχωρεθηκα παρα πολυ...

Giovana μου τι να σου πω και πως να σε παρηγορησω...

θα σου πω μοναχα να κοιτας τα ματακια της κορουλας σου και να εισαι σιγουρη οτι αυτα θα σου δωσουν δυναμη και κουραγιο να συνεχισεις...ευχομαι ο χρονος να γιατρεψει την καρδουλα σου και απο δω και περα να πανε ολα καλα στη ζωη σου!!!

αν χρειαστεις κατι να ξερεις οτι θα ειμαστε εδω να σε ακουσουμε και να σε βοηθησουμε!!!

ευχομαι η αυριανη μερα να περασει οσο το δυνατον πιο ανωδυνα γινεται...

φιλια πολλα η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου..


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πουμε σε τετοιες στιγμες βρε κοριτσια?

Ειλικρινα δεν εχω λογια,εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ.

Γιοβανα μου σου ευχομαι δυναμη για να το ξεπερασεις και να πανε ολα καλα στην αυριανη μερα.

Λυπαμαι πολυ....


q3Owp3.png

aijjp3.png

Link to comment
Share on other sites

GiovannaXA εχω ανατριχιασει τωρα δεν το περιμενα μια προχωρημενη εγκυμοσυνη να εχει τετοια εξελιξη.

Καθε παιδακιειναι αναντικαταστατο αλλα ευτυχως που θα βρισκεις παρηγορια απο τη μεγαλη σου αγαπη το κοριτσακι σου.

Ο θεος θα σου στειλει κι αλλο παιδακι δεν εχω λογια λυπαμαι παρα πολυ αρρωστησα τωρα πραγματικα


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σίγουρη ότι όλα θα είναι μια χαρά ..........................

Εχω καταστεναχωρηθεί δεν ξέρω τι να πω, σε τέτοιες καταστάσεις τα λόγια μερικές φορές είναι τόσο φτωχά για να περιγράψουν τα συναισθήματα. Ουφ Γιοβάννα μου σου στέλνω μια αγκαλίτσα και εύχομαι ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο σου !!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ηταν το μονο που δεν περιμενα να διαβασω. Πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ.

Κουραγιο γιοβαννα μου, ο θεος να σου δωσει δυναμη .

Για οτιδηποτε και αν χρειαστεις εμεις ειμαστε εδω. Η σκεψη μου και οι προσευχες μου ειναι μαζι σου.


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπήκα όλο χαρα και φεύγω μέσα στη λύπη...Giovanna μπορεί να μην σε ξέρω αλλα νιώθω οτι σε ξέρω και πραγματικα λυπάμαι πολυ για οτι συνέβη......να κοιτάς την κόρη σου και να παίρνεις κουράγιο....έχω στεναχωρηθει παρα πολυ.....και δεν ξέρω τι να πω,.....

Σου στελνω μια τεράστια αγκαλια....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Giovanna μου πραγματικά καμμία μας δεν το περίμενε αυτό. Κουράγιο και υπομονή. Παίρνε θάρρος απο την κορούλα σου και αύριο να σαι δυνατή. Ο Θεός μαζί σας. Αν υπάρχει ο,τιδήποτε που μπορούμε να κάνουμε για σενα ξέρεις ότι είμαστε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Γιοβανα,

Λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλεια σας! Εύχομαι όλα να πάνε καλά αυριο (πόσο καλά μπορούν να πάνε?), και να έχετε τη δύναμη να το δεχτείτε.

Ξέρω είναι νωρίς και ακόμα πολύ έντονα τα συναισθήματα σας, αλλά προσπαθήστε να βρείτε τη δύναμη και με τη βοήθεια των γιατρών να προσπαθήσετε να αναζητήσετε το λόγο αυτής της απώλεια.

Πολλά φιλιά και φαντάζομαι πως όλες μας θα σε σκεφτόμαστε και θα προσευχηθούμε να μπορέσεις να αναρρώσεις γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ....... περνάω δύσκολα και νομίζω θα περάσω ακόμα δυσκολότερα. Το απόγευμα πρέπει να πάει και ο καλός μου να κονονίσει για την ταφή :cry::cry::cry::cry::cry: Δεν το πιστεύω......

Δεν νομίζω να ξαναμπώ στο παρεάκι σας. Δεν είναι σωστό να σας δηλητηριάζω και δεν θα έχω και κάτι να πω. Με όσες κοπελίτσες είμαστε φίλες στο φβ θα τα λέμε λίγο - πολύ εκεί. Εύχομαι για όλες σας καλή συνέχεια και με το καλό να κρατήσετε τα κουκλάκια σας αγκαλιά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια πραγματικα γιατι να συμβαινουν αυτα ρε γαμωτο???:(:(:(Θα ειμαστε διπλα σου οποτε χρειαστεις να μας μιλησεις μην το ξαναπεις οτι μας δηλητηριαζεις...Και οπως ειπε και η Δεσποινα να μην το αφησετε ετσι να το ψαξετε με τους γιατρους.


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...