Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Υδροσάλπιγγες και εξωσωματική


xrixri

Recommended Posts

Τανια το ίδιο σενάριο με εσάνα ζω.. Η αριστερή υδροσάλπιγγα και η δεξιά τελείως φραγμένη.. Άντε να δω τι θα μου πει και ο άλλος γιατρός την Τρίτη..

Στο διάστιμα των δύο χρόνων έκανες προσπάθειες εξωσωμ. και δεν είχαν αποτέλεσμα;

Απ'ότι βλέπω στο τικεράκι σου είσαι εγκυος! Με το καλό το μπεμπάκι σου και με ένα πόνο εύχομαι!

ευχαριστω xrixri μου, το σαββατο γενναω, πρωτα ο Θεος!!!!

στα2 χρονια εκανα 5 προσπαθειες χωριςαποτελεσμα. μετα την αφαιρεση και της 2ης εκανα αλλη μια.... παλι τιποτα...... στην εβδομη εμεινα ομως επειδη ειχα και προβλημα με τον θυροειδη τα εχασα τα μωρακια μου. τελικα μετα απο την αφαιρεση και του θυροειδη καταφερα να μεινω στην 10η. δοξα το Θεο!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xrixri μου, ναι είμαι έγκυος σε δίδυμα αγοράκια...επειδή σε εμάς το βασικό πρόβλημα ήταν οι σάλπιγγες, στην αμέσως επόμενη προσπάθεια που κάναμε μετά την αφαίρεσή της υδροσάλπιγγας, τα καταφέραμε...ήταν η τρίτη προσπάθεια, αλλά στις προηγούμενες υπήρχε η υδροσάλπιγγα...οπότε κι εσύ, αν δεν έχετε άλλα σοβαρά θέματα, δεν θα δυσκολευτείς ιδιαίτερα, αφού πλέον τον ρόλο των σαλπίγγων τον υποκαθιστά πλήρως η εξωσωματική...οπότε, εφόσον ουτως ή αλλως πας σε εξωσωματική, καλό είναι να πας χωρίς εμπόδια και με τις καλύτερες προυποθέσεις...

Εννοείται ότι πρέπει να πάρεις και δεύτερη γνώμη! και να βρεις καλό γιατρό εξειδικευμένο στις λαπαροσκοπήσεις!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω xrixri μου, το σαββατο γενναω, πρωτα ο Θεος!!!!

στα2 χρονια εκανα 5 προσπαθειες χωριςαποτελεσμα. μετα την αφαιρεση και της 2ης εκανα αλλη μια.... παλι τιποτα...... στην εβδομη εμεινα ομως επειδη ειχα και προβλημα με τον θυροειδη τα εχασα τα μωρακια μου. τελικα μετα απο την αφαιρεση και του θυροειδη καταφερα να μεινω στην 10η. δοξα το Θεο!!!

Με το καλόοοοοο να υποδεχτείς την κόρη σου!!!!!:D:D καλή λευτεριάαααα!!!!:D:D

6 και σήμερα δηλαδή!!!!

...πω πω και μετά γκρινιάζω εγώ με 1 1/2 χρόνο φυσιολογικές προσπάθειες και λέω πως κουράστικα...

Τεσπα εσυ τωρα όμως μην σκέφτεσαι τιποτα, το Σάββατο θα αντικρίσεις το θαυματάκι σου:D:D:D

xrixri μου, ναι είμαι έγκυος σε δίδυμα αγοράκια...επειδή σε εμάς το βασικό πρόβλημα ήταν οι σάλπιγγες, στην αμέσως επόμενη προσπάθεια που κάναμε μετά την αφαίρεσή της υδροσάλπιγγας, τα καταφέραμε...ήταν η τρίτη προσπάθεια, αλλά στις προηγούμενες υπήρχε η υδροσάλπιγγα...οπότε κι εσύ, αν δεν έχετε άλλα σοβαρά θέματα, δεν θα δυσκολευτείς ιδιαίτερα, αφού πλέον τον ρόλο των σαλπίγγων τον υποκαθιστά πλήρως η εξωσωματική...οπότε, εφόσον ουτως ή αλλως πας σε εξωσωματική, καλό είναι να πας χωρίς εμπόδια και με τις καλύτερες προυποθέσεις...

Εννοείται ότι πρέπει να πάρεις και δεύτερη γνώμη! και να βρεις καλό γιατρό εξειδικευμένο στις λαπαροσκοπήσεις!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Αχ τι καλά διδυμομανούλα-αγορομανούλα!!! Μπράβο, μπράβο!!:D:D Καλό υπόλοιπο της κύησής σου, εύχομαι και καλή λευτεριά!!! Διπλές χαρές!:D

Αυριο είναι το ραντεβού με τον καινούργιο γιατρό. Μου έχουν πεί τα καλύτερα και είναι και πρόεδρος του ΙΑΣΩ. Όσους έχω ρωτήσει και απο ασθενείς του και κάποιον αλλο γιατρό μου έχουν πει οτι είναι απο τους καλύτερος χειρουργούς.. για να δούμε τι θα πει.. Έχω μια αγωνία να σας πω αλλα απο την άλλη και μία αισιοδοξία οτι όλα θα πάνε καλά.. εγώ θα πω και στους δύο γιατρούς τους ενδιασμούς μου, αν μου πουν να τις καθαρίσουν και να τις αποφράξουν.. ούτε μπορώ να μπαίνω κάθε λίγο και λιγάκι χειρουργεία ούτε να πετάω λεφτά απο το παράθυρο σε εξωσωματικές...

Τουλάχιστον να ξεμπερδεύω με αυτό για να αρχίσω και εγώ τη προσπάθειά μου.


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριχρι μου, τι έγινε τελικά, τι σου είπε;


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Χριχρι μου, τι έγινε τελικά, τι σου είπε;

Καλησπέρα chrikosmali μου πως πας; ανάρρωσες; ..δεν ελπίζω να πονάς..; εύχομαι να είσαι καλά!!!

Την καλησπέρα μου και σε όλα τα κορίτσια! Λοιπόν πήγα και μου είπε ακριβώς τα ίδια που μου είπε και ο δικός μου.. Αφαίρεση της αριστερής υδροσάλπιγγας και θα δούμε τι θα κάνουμε με την δεξιά γιατί ίσα-ίσα που φαίνεται αλλα μάλλον θα την αποφράξουμε για να μη δημιουργήσει προβλήματα στο μέλλον -γιατί θα γίνει και αυτή υδροσάλπιγγα- και να αποκλήσει την πιθανότητα εξωμητρίου στην εξωσωματική και έχω άλλα μετα... Αυτό που είχα ξεχάσει οτι έχω και που το ξαναείδε είναι οτι έχω κάτι "τύπου" πολύποδες στην αρχή της δεξιάς σάλπιγγας και μου είπε να μην αγχώνομαι γιατί με την λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση θα τους καθαρίσει.. μές τη φρίκη μου να σου πω αυτό ούτε που το θυμόμουνα.. Αλλα ΟΧΙ. Δ Ε Ν θα κάτσω να σκάσω αλλο._ Ότι είναι να γίνει ας γίνει να τελειώνουμε.

Σε αυτό που διαφωνούνε είναι το διάστημα απο την επέμβαση στην εξωσωματική. Ο δικός μου ντοκ, μου είπε οτι αφού δεν θα πειραχτεί μήτρα και ωοθήκες μπορούμε στον επόμενο κύκλο να αρχίσουμε, εννώ αυτός μου είπε να περσουν 2-3 κύκλοι να "ηρεμίσεις"... τώρα τι να πώ.. τι είναι σωστό δεν έχω ιδέα!! Μήπως έχετε εσεις??

Να σου πω την αλήθεια με τον δικό μου θα την κάνω.. δεν ξέρω αλλα κάτι δεν μου πολυέκατσε καλά.. άσε που με είδε λίγο ο γιός του πρίν μπώ σε αυτόν (είναι μαζί στο ίδιο ιατρείο) για να μου κάνει υπέρηχο.. βρε κορίτσια μου, μου είπε κάτι μ@#@%$ιε, με το συμπάθειο...! Με ρώταγε αυτός τι διάγνωση μου είπανε, με ρώταγε την ώρα που μου έκανε υπέρηχο αν έχω πολυκιστικές και τι μου έχουν πεί άλλοι γιατροί, οτι αυτός δεν βλέπει οτι είναι ακριβώς υδροσάλπιγγα αλλα κάτι παρόμοιο που το έχει κάνει ένα μηκρόβιο που είχα {!!!!!!!} και καλό θα είταν να την ξανακάνω την σαλπιγγο. και κάτι τέτοια.......???? και μπήκα μεσα στον πατέρα (με τον άντρα μου. Ο γιός δεν ήταν παρών) και μου είπε οτι είναι 100000% υδροσάλπιγγα και μάλιστα προχωρημένο στάδιο και οτι μόνο με εξωσωματική θα μείνω.. Δεν με εψησε αυτός του τα έβγαζα και λίγο με το τσικγέλι... και σα να βαριότανε λίγο να ασχοληθεί να μου εξηγήσει...

Αυτό που με νοιάζει είναι οτι η γνώμες και των δύο γιατρών είναι ιδιες και μάλιστα συμφωνούν με τις δικές σας ιστορίες που είναι η καλύτερη γνώμη γιατί τα περάσατε και τα περνάτε! ..και κορίτσια ευχομαι να είναι περαστικά για όλες μας και οι μέλλουσες μαμάδες να κρατήσουν γερά και πανέμορφα μπεμπάκια στα χέρια τους:D:D

Άντε να αδιαθετήσω να πάρω τηλ τον δικό μου να κανονίσουμε πότε θα μπώ! ...μήπως θυμαται καμία σε ποιά μέρα του κύκλου την έκανε? ..λέω μήπως!

πωπω..έκθεση έγραψα πάλι..:oops::oops: sorry!


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, Χριχρι...

Ακολούθησε το ένστικτό σου και επέλεξε όποιο γιατρό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, γιατί θα έχεις και συνέχεια μαζί του. Ούτως ή άλλως τα ίδια σου είπαν. Σχετικά με την προσπάθεια εξωσωματικής και το πότε θα γίνει νομίζω ότι δεν υπάρχει μια μόνο απάντηση. Εξαρτάται τι θα βρουν και αν θα χρειαστείς θεραπεία με φάρμακα. Και να σου πουν να περιμένεις λίγο, δε χάθηκε ο κόσμος. Να το κάνεις σωστά και όχι βιαστικά. Τη λαπαροσκόπηση-υστεροσκόπηση ξέρω ότι την κάνουν μέχρι τη 12η περίπου μέρα του κύκλου.Εμένα ήταν ακριβώς η 12η. Και τώρα είμαι περδίκι!

Μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά...

Φιλιά.. Να μας ενημερώνεις..:P:p:p


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ καλή μου και χαίρομαι που είσαι καλά!! ..εννοείται οτι θα σας πω πότε θα μπώ για την αφαίρεση.

Καλέ εδω περιμένουμε 1 1/2 χρόνο στους ένα δύο μήνες θα κολήσουμε;; χιχιχι

Φιλάκιααααα και ευχαριστώ για τη στήριξη:wink:;-)


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριχρι μου, τώρα και με τη δεύτερη γνώμη, μάλλον θα νιώθεις πιο σίγουρη ότι πρέπει να γίνει η λαπαροσκόπηση...εγώ είχα ρωτήσει για το πότε πρέπει να γίνει (ποια μέρα του κύκλου) και μου είπαν πως δεν τους απασχολεί, αρκεί να μην είμαι αδιάθετη...εγώ αν θυμάμαι καλά είχα μπει κάπου στην αρχή του κύκλου μου, αφού καθάρισα από περίοδο...

Τώρα για το θέμα της εξωσωματικής, έχει δίκιο ο γιατρός σου...εφόσον δεν θα πειραχτεί κάτι στις ωοθήκες, μπορείς να προχωρήσεις άμεσα σε εξωσωματική...εγώ είχα ρωτήσει 3 γιατρούς και μου είχαν πει ακριβώς το ίδιο...μάλιστα ο δικός μου, μου είπε ότι πρέπει να κάνουμε άμεσα την εξωσωματική, γιατί με την υστεροσκόπηση καθαρίζεται η μήτρα, αιματώνεται καλύτερα και στον αμέσως επόμενο ή μεθεπόμενο κύκλο είναι πιο εύκολη η σύλληψη! βέβαια σε εμένα είχε βρεθεί μια κυστούλα στην ωοθήκη και αφαιρέθηκε, όπότε δεν προχωρησαμε στον επόμενο κύκλο, αλλά στον μεθεπόμενο για να ηρεμήσει η ωοθήκη και να μπορεί να παράξει ωάρια...

Καλό θα είναι πάντως, να συγκεντρώσεις όλες αυτές τις απορίες σου και να ρωτησεις τον γιατρό για να νιώθεις πιο σίγουρη και ήρεμη!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα να γίνεις μανούλα!!!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια να'σται καλά για την διαφώτηση!! celestin μου, να φανταστείς σήμερα σκεφτόμουν να κάτσω να γράψω όλες μου τις απορίες για να μη τα χάσω και τα ξεχάσω! Πολύτημα αυτα που μου είπες τώρα!! Οπότε... μπορεί μέσα στον Φεβρουάριο να κάνω προσπάθεια;;;!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ!!! .....εγω έχω εικόνα πολυκιστικών.. όχι ακριβώς πολυκιστικές αλλα όλοι οι γιατροί μου έχουν πει οτι δεν είναι τίποτα σοβαρό και απ'ότι έχουμε παρακολουθήσει ωορηξία με υπέρηχο και υπερηχο ντόπλερ σε 2-3 κύκλους έκανα κανονικά και καλά ωάρια.... λες τωρα να υπάρχει θέμα; ..εντομεταξύ ειμαι εντελώς ασχετη με τη διαδικασία της εξωσωματικής.. δεν έχω ιδέα.. μετα την επέμβαση θα περάσω μία βόλτα απο το καφε της εξωσωματικής να με διαφωτήσετε ..έχω διαβάσει λίγο τα κορίτσια αλλα ενα-ένα τα βήματα γιατί θα το χάσω!!! Άντε και αύριο λογικά θα αδιάθετησω!!

Έσυ πως πας με την εγκυμοσύνη σου; τι κάνουν τα διδυμάκια σου; κλωτσάνε, κλωτσάνε; χιχι :D:D:D


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

χριχρι μου, ναι είναι πολύ πιθανό μέσα στον Φλεβάρη να ξεκινήσεις ...πανηγύρσε ελεύθερα...όσο για τη διαδικασία της εξωσωματικής, το μόνο που χρειάζεται είναι ψυχραιμία και καλή συνεργασία με το κέντρο και τον γιατρό που θα σε αναλάβει...πρέπει να εντάξεις την όλη διαδικασία στην καθημερινότητά σου και να το δεις όσο πιο χαλαρά μπορείς! μετά την επέμβαση θα σου τα εξηγήσει όλα ο γιατρός σου, όπως το ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις και τι φάρμακα θα πάρεις...εύχομαι η όλη προσπάθεια να σου φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα με την πρώτη!!!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χριχρι μου, ναι είναι πολύ πιθανό μέσα στον Φλεβάρη να ξεκινήσεις ...πανηγύρσε ελεύθερα...όσο για τη διαδικασία της εξωσωματικής, το μόνο που χρειάζεται είναι ψυχραιμία και καλή συνεργασία με το κέντρο και τον γιατρό που θα σε αναλάβει...πρέπει να εντάξεις την όλη διαδικασία στην καθημερινότητά σου και να το δεις όσο πιο χαλαρά μπορείς! μετά την επέμβαση θα σου τα εξηγήσει όλα ο γιατρός σου, όπως το ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις και τι φάρμακα θα πάρεις...εύχομαι η όλη προσπάθεια να σου φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα με την πρώτη!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Ναι ναι ναι θα πανηγυρίσω και ας ξεκινήσω και Μάρτη! Τελικά η ψυχραιμία είναι βασικό συστατικό παντού μου φαίνεται:D:D Λέω να προσπαθήσω με τον δικό μου γιατρό στο ΡΕΑ.. Κάτσε όμως ένα ένα.. θα δούμε που, ποιός, γιατί και πόσο.. έχει σημασία...;)

Βασικά σήμερα έπρεπε να είμαι αδιάθετη.......:( ...μετά απο τόσους μήνες πρώτη φορά την περιμένω πως και πως χαχα!


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω xrixri μου, το σαββατο γενναω, πρωτα ο Θεος!!!!

στα2 χρονια εκανα 5 προσπαθειες χωριςαποτελεσμα. μετα την αφαιρεση και της 2ης εκανα αλλη μια.... παλι τιποτα...... στην εβδομη εμεινα ομως επειδη ειχα και προβλημα με τον θυροειδη τα εχασα τα μωρακια μου. τελικα μετα απο την αφαιρεση και του θυροειδη καταφερα να μεινω στην 10η. δοξα το Θεο!!!

Τάνια μου τώρα λογικά πρέπει να είσαι στο μαιευτήριο και να κρατάς την κορούλα σου αγκαλίτσα :D:D Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι και εύχομαι να'ναι γερό και καλότυχο το μωράκι σας!! Καλή λοχεία και σε σένα:D:D


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έλπίζω να εισαστε όλες καλά!

Λοιπόν εμένα μου συμβαίνει κάτι πολύ περίεργο.. Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 13/12/11. Έχω κύκλο απο 27 μίνιμουμ με 30 μάξιμουμ μέρες. Με αυτές τις ημερομηνίες λοιπόν θα έπρεπε να εχω αδιαθετήσεις στις 11 άντε 12/1/12.. Λοιπόν σήμερα έχουμε 21/1 δηλαδή είμαι στην 40η μέρα και εγώ ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει!!!!!!

Έχω κάνει 4 τεστ και είναι όλα αρνητικά. Πήρα τον γιατρό μου τηλ και μου είπε να περιμένω μέχρι την 40η μέρα του κύκλου μου και να πάω να κάνω χοριακή.. επειδή σήμερα είναι Σάββατο θα πάω την Δευτέρα το πρωί, αν δεν έχει έρθει ακόμα... Αν είναι ποτέ δυνατόν..! υπάρχει τετοια περίπτωση; πρώτα απ'όλα δεν έχω κανένα σύμπτωμα και εγώ το έχω ρηξει στο άγχος μου γιατί την περίμενα την περίοδο μου πως και πως για να κάνω την λαπαροσόπηση.. Αλλά 40 μέρες;; δεν μου έχει ξανασυμβεί! Ο γιατρός μου είπε οτι μπορεί να είναι καθυστερημένεη σύλληψη.. Και ρωτάω εγώ τωρα δεν θα έδιχναν κάτι τα τεστ που είναι και τελευταίας γενιάς; είναι ποτέ δυνατόν με τέτοια υδροσάλπιγγα να έμεινα έγκυος φυσιολογικά; και αν είμαι δεν έχω κύνδινο να το χάσω με την τοξικότητα των υγρών της σάλπιγγας;; πφφφ έχω σκάσει.. :confused::confused:


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χριχρί μου!!!!! τι ευχάριστα νέα μας γράφεις!!! όλα είναι πιθανά!!! Και η αδερφή μου με υδροσάλπιγγα έμεινε έγκυος και μια χαρά μωρό έκανε.. Μακάρι να είσαι κι όλα καλά θα πάνε... Μην εμπιστευεσαι απόλυτα τα τεστ... Μακάρι, μακάρι... Θα σκάσω από την αγωνια..


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Chrikosmali μου ούτε κι εγώ το πιστεύωωωω!!! Συγχαρητήρια παντως για την αδελφή σου! Απίστευτο! Εγω δεν νομίζω να είμαι τοσο τυχερή.. Πρώτα απ'όλα δεν αισθάνομαι εγκυος καθόλου και εντάξει να μην τα εμπιστευτώ τα τέστ αλλα και τα 5 λάθος?!? (έκανα και το πρωί σημερα ένα και πάλι αρνητικό..) αύριο θα πάω για την χοριακή. Θα γράψω νέα.

Εσύ τι κάνεις; τον Μάρτη θα κάνεις την προσπάθεια; άντε και μάλλον θα συμπέσουμε αν αποφασίσει να έρθει η Αλέκα!!!!:confused:


Ut1Pp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...